Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 19, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 19 באוגוסט 2014

9 מגשר העולמות, 4 התנהגות טובה, 11 רוח

Selamat Jarin! אנו מגיעים עם הרבה יותר לספר לכם! הפלנטה שלכם היתה המקום של תחרות סופית גדולה בין האופל והאור. המשפחות העתיקות השונות מאוחדות בנחישותן להביא סוף לשלטון הארוך של קנונית האופל. המגזר הנוכחי של שלטון זה התחיל עם אש וקרח, אשר סימנו את סופו של תור הזהב האחרון ותחילתה של תקופה נוכחית רשומה בהיסטוריה שלכם. האנונאקי היו נחושים לשלוט באופן מלא סוף סוף בנתיניהם האנושיים. לכן, אלה שהפכו לעבדיהם התמודדו עם הצורך לשלוט באופן אכזרי בכם. צורך זה ייצר את ההיסטוריה המוזרה שהן 6 אלף שנים של שלטון זה. האופל לא יכול היה להגשים באופן מלא את דרישותיו, אשר כללו את הסוף הפורמלי לחופש שלכם ולהכנות לא חוקיות של אמצעים למנוע את חזרתכם העתידית לתודעה מלאה. התעלמות זו מצווי השמיים הציתה את המהפכה השקטה הנוכחית, שעכשיו מוכנה לגאול אתכם בביטחון מהחשיכה. אלה אשר האמינו בלהט במטרת האור יכולים להיות סמוכים ובטוחים להצלחה הבלתי נמנעת! השלבים הסופיים של מהפיכה זו הינם עכשיו בעיצומם.

האופל עכשיו מתכווץ כשכוחו שלא היה ניתן להתגבר עליו פעם, דועך. השליטים הקודמים שלכם היו רגילים להאמין בתקיפות ביכולתם האינסופית. ביטחונם הגיע לסיומו. מעצרים מסיביים עומדים לטאטא אותם מכוחם ולאפשר לאור לשים במקום ממשל חדש. הממשל החדש קשור לעלייתו של שפע, שיהפוך במהירות לאביזר קבוע של ממלכה במעבר זו. מוצפים בשפע ובממשל חדש, אתם עומדים לפגוש מדי יום שפע של טכנולוגיות חדשות. ברגע שהגילוי קורה, טכנולוגיות חדשות אלה עומדות להיות משולבות עם שלנו. אקלים חדש של אהבה ושל אור עומד להכין את הנתיב להצגתו של החונך האישי שלכם. חונך זה היה אחד אשר למד את נטייתכם ומוכן לדחוף אתכם קדימה לנקודה בה אתם מוכנים לתודעה מלאה. סיוע בנושאים אלה יהיו השיעורים היפים והמשמעותיים של המאסטרים הנעלים שלכם. שיעורים אלה יבססו את הבמה לכול מה שעומד להגיע. אתם עומדים ללמוד על ההיסטוריה האמיתית שלכם ועל מה שהאטלנטיים עשו לכם.

הצלילה לתוך תודעה מוגבלת הציגה אתכם לזוועות של פחד, מוגבלות ואפילו למוות. האנונאקי השתמשו בדברים אלה ובעבדיהם כדי להעביר אתכם לתוך שלב של עבדות מושלמת. את זה, הם כמעט השלימו. אתם מלאכים פיסיים לשעבר אשר למדו הרבה בשעה שהייתם במצב של פחד. אתם עומדים להשתמש בחוכמה זו כדי לקדם את צווי האור. אתם באמת יודעים הכול על תודעה מוגבלת. אתם מבינים איך היא עובדת ואיך אוכלוסייה שלמה מבלי להתחשב בגודלה, ניתן להפעיל עליה מניפולציה על ידי אלה שנכנעו לאופל. אנו גאים מאוד בכם במה שעשיתם. כל הסבל, המחלות, החוסר ואפילו דברים אלה אשר הניעו אתכם להזיק לחבריכם במסווה של דת או אפילו רגעים אלה של מלחמה. אתם חוויתם את הטוב בזמנים ואת הגרוע בזמנים. בשל כך, אתם כולכם בעלי "ספר" פנימי עצום המלא עם אותן נסיבות והאירועים הגדולים אשר מקיפים אותן.

החוכמה היא משהו שרק כ-13 אלפי שנה של עליות וירידות והכחדות חוזרות ונשנות על ידי "האלים" שלכם יכלו לתת לכם. חלק זה בהיסטוריה שלכם, עבר. עם החונכים שלכם, תעשו רשימת מלאי של איך זה השפיע עליכם. הכינו עצמכם לתודעה מלאה. יש לכם בתוככם ושיעורי הרשומות האקשיות שלכם אשר אתם יכולים להשתמש בהן כדי ללמד רבים מגלקסיה זו אשר רוצים מאוד להפוך כשירים לתודעה מלאה. נכון לעכשיו, תהליך זה התחיל ברחבי גלקסיה זו. ההיסטוריה שלכם היא בעלת שיעורים חיוניים שאתם יכולים ללמד. אנו מאוד מבינים את המרחבים שאתם הייתם צריכים לעבור דרך מחזורי חיים אחר מחזורי חיים. זוועות אלה הינם הסמנים לאלה אשר אתם עומדים בקרוב לפגוש ולאחר מכן ללמד. כל אחד מכם יהיה לאחר מכן החונך של אומות הכוכב בשלמותן כך שהן יכולות לעבור לסף תודעה מלאה. בעשותכם זאת, אתם עומדים להבטיח שלום גלקטי ולאפשר לגלקסיה זו לעבור לתוך האור! זה יאפשר לשמיים לאחר מכן לגלות את האירועים הבאים של בריאה פיסית במגזר הפיסיות!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מופיעים לפניכם עם חדשות טובות רבות! המצעד לכיוון שפע מחיש את צעדיו! עכשיו מתרחשים הרבה דברים אשר מבטיחים לכם עתיד מזהיר. הממשל אשר שולט בממלכה זו מוכן לוותר. האמריקאים מתכוננים ל- NESARA. שאר העולם הזה מתכונן למה שניתן לכנות GESARA. בכל מקרה, אנו מברכים התפתחויות אלה ויודעים שהמשמעות היא ששיעורנו הם קרובים הרבה יותר לבוא לידי ביטוי. כשאתם מכינים עצמכם לחופש, היו מוכנים לברך ולהודות לגיבורים האלמונים אשר עשו כל זאת לאפשרי. ישנם אלה בממשל, במערכת החוקית, ובמיוחד בתחום הפיננסים אשר עבדו בחריצות לתת ביטוי למה שאתם עומדים ליהנות. הראו רחמים והיו בחסד כל רגע מהימים הקרובים שלכם. כל זה הינו עקב ההיתרים המקודשים של השמיים שאירועים מדהימים אלה הם בהישג יד. אנו מוקירים תודה ומלאים עם ברכות לכל אחד ואחד מכם!

הברכות הגדולות של חופש ושפע הינן מתנות שנועדו להכינכם לתודעה מלאה. ברגע המתאים, אנו צריכים ללמד אתכם דברים רבים על מה שעומד קדימה בפניכם. בהכחשת מוות, אתם עומדים להתעלות ולהפוך לאחד איתנו בשירות אלוהי. לפני זמן רב, ברגע דומה מתאים, כל אחד מאתנו השתתף בטקס מיוחד, אשר אפשר לנו להתעלות. לאחר מכן, כל אחד מאתנו היה צריך לעבור מעין "מחנה טירונות" שלימד אותנו הרבה על האנושות ואיך להדריך ולשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. כל זה עומד להיות מושלם בקרוב באמצעות העבודות של משפחת החלל שלנו בכדור הארץ הפנימי, אתם עומדים לקבל טקס בן 3 ימים שהוכן במיוחד, שבעקבותיו אימון בן 10 ימים באתיקה של תודעה מלאה. לאחר מכן, אתם מוכנים להצטרף למשפחת האגרטן שלכם ואלינו בהתמרת מערכת שמש זו. אתם עומדים לפגוש את אלה שאינם גשמיים ואת אלה שגרים בנוגה ובמאדים.

חישבו על זמנים אלה כסוף של מה שהיה לרובכם תקופה של תסכולים ארוכים וחלומות שלא התגשמו. רגעים יגיעו בהם אתם יכולים סוף סוף ליהנות ממה שהובטח לכם. אנו מבקשים שאתם תשתמשו בחלק מזמנכם כדי לברך ולהודות למשפחתכם על כדור הארץ ובשמיים. התחילו כל יום באופן זה. אתם למעשה כאן כדי להיות חלק אלוהי של מה שהשמיים ציוו מדי יום לפיסיות. היו אחד בחופש שלכם והשתמשו בחוכמה בשפע שלכם כדי להיטיב לאנושות ולכל החיים על פני כוכב נהדר זה. אנו המאסטרים הנעלים, השתדלנו זמן רב לטובתכם. אנו ידענו איך הרפתקה זו נועדה להתברר. אנו מוכנים לסייע לכם לבצע את המעשים הגדולים שהשמיים כה בנעימות נתנו לנו. ביחד, אנו עומדים לעצב כוכב אומות חדש, להביא שלום לגלקסיה זו ולעזור בהתפשטות האור אפילו לחלקים גדולים יותר של פיסיות! הללויה! הללויה! הללויה!

היום, נתנו לכם חדשות נהדרות! דברים מדהימים רבים עומדים להגיע לידי ביטוי! היו בשמחה, היו מוכנים, ומעל הכול, היו מוקירי תודה לאירועים שנותנים ביטוי לחופש, שפע וממשל חדש לכולם! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge