Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - September 16, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 16 בספטמבר 2014

11 יגואר, 12 פרפר אלוהי, 11 רוח.

Selamat Jalwa! אנו חוזרים עם הרבה מה לומר! בנות בריתנו הארציות ממשיכות לנוע קדימה עם הפעילות לשינוי לראשונה של המטבעות העולמיים ולאחר מכן לעבוד לכיוון עיצוב צורה חדשה של ממשל. מתקפה בעלת שני מסלולים זו היא על סף ייצור איפוס מטבע גלובלי, אשר יסלול את הדרך לחזרה למערכת בעלת ערך אמיתי. הסוף של מטבעות הפיאט (fiat) עומד להיות האמצעי לסלק את קנונית האופל מכוחה ולהתיר את אספקתה של תוכנית השפע אשר מביאה איתה ממשל חדש ואת החזרה לריבונותכם האישית. זה עם זאת שלב נוסף בשחרורכם מאלף שנים של שעבוד חובות ומהמערכת הממשלתית אשר מעדיפה את המעטים בעלי הכוח על זכויותיהם של רבים. תהליך זה חייב להקדים את נחיתותינו המסיביות על החופים היפים ביותר שלכם. השלבים הבאים כוללים שינוי מושלם של המטבע שלכם כדי לעודד את הפצתו של שפע גלובלי. אמצעים אלה עומדים להוביל לגילוי ולשיעורים שמאוד נדרשים של המאסטרים הנעלים שלכם. אלה, בתורם, נועדו ליצור את התנאים אשר מכינים אתכם לנו.

לחונכים שלנו ישנה משימה גדולה לפניהם. אחד שנבחר מראש אשר יוקצה לכם ויוביל אתכם בעדינות לקראת הבנה מושלמת של מי אתם באמת. זה ראשוני עבורכם להעיף מבט מהי בכלל תודעה מלאה. מצב הווייה מיוחד זה הוא דרך השמיים ליצור ולגלות פיסיות באופן קבוע. לכן, כל אחד מאתנו אשר מגיע להחזיר אתכם למצב זה של חסד אלוהי, השמיים משתמשים בו בשמחה כדי לבצע את צוויהם הרבים. יש לנו את הכבוד לבצע חובות אלה ולעבוד בחריצות כדי לראות שכל צו הופך למציאות. אנו רואים את עצמנו כעוזרים אלוהיים בנושאי הפיסיות. סביבה נפלאה מאוד זו היא עבור כל הדברים הפיסיים. היא מלאה עם מציאויות אינסופיות, כל אחת מצייתת למערכת חוקים מיוחדת. כמוכם, גם אנו קיימים במציאותיות כאלה. מתנתנו היא להחזיר מערכת שמש זו למצבה הקודם כמציאות במימד החמישי. זה יאפשר לכם לעזור לילדים של אנצ'רה (Anchara) מהמימד השלישי הקודם לפתח את גוף האור שלהם.

עבורכם, שירות אלוהי הוא למעשה פעולה אשר תבטיח את השרידים האחרונים של המלחמה הגלקטית הארוכה ותחזיר אותם לשלום ולשמחה. חלק מאומות כוכב חדשות אלה הן פחות מ-80 שנות אור מביתכם. אתם עומדים להתקבל בשמחה ובהרגשה עמוקה בישויות אלה ששוחררו לאחרונה מהכאב ומהצער שהשפיע את חייהם היומיומיים. אלה שעכשיו מגיעים לסייע להם מתקבלים בברכה עם קריאה לכם להגיע ולהוביל אותם לתודעה מלאה. השמיים ספרו לנו שזה בגלל שהמדענים שלהם לימדו לפני זמן רב את אבותיכם האטלנטיים איך הם עומדים ליפול כה בתלילות לתוך המימד השלישי. מעשה זה של האופל הושלם לפני כ-15,000 שנים. אבותיכם הוחזקו במתקני מעבדה מיוחדת ולאחר מכן נשלחו למספר מתקנים משותפים מסביב לעולמכם. אתם שוחררתם מהם כאשר אטלנטיס הושמדה לפני כ-13,000 שנים. חזרתכם לתודעה מלאה שהיא סופית תסיים ניסוי אכזרי זה.

כפי שניתן לראות, יש לכם משימה ראשונית לבצע ברגע שכוכב אומות חדש נוצר. אנו כאן כדי להעביר אתכם לתודעה מלאה, להציג לכם את בני דודיכם האגרטנים ולאמן אתכם באתיקה של תודעה מלאה. זה בהישג יד, אתם יכולים להתחיל לבצע את שירותכם האלוהי כחברים בפדרציה הגלקטית. כל אחד מכם מחזיק בסדרות של יכולות ייחודיות, אשר תהיינה בשימוש כדי ליצור את כוכב אומה החדש שלכם ולבצע את משימת ההוראה הייעודית הראשונה שלכם. ברגע שכל זאת מסתיים, אתם יכולים להתחיל לשרת גלקסיה זו באמצעות היכללות במשלחות מיוחדות שיפתחו שיחות עם גלקסיות אחרות לגבי הרחבת החברות באיחוד הבין-גלקטי הגדל שלנו. פעילות זו לבדה עומדת לפתוח אפשרויות עצומות לכוכב אומה החדש שלכם ועבור גלקסיה זו. הרבה התרחש כאן, אשר עכשיו עומד ליצר נקודות חשובות של שמחה עבורכם. אלפי גלקסיות הצטרפו ביחד כדי לשתף בטכנולוגיה, בהחלפת תרבויות ובעשייה של פשוטו כמשמעו עשרות ביליונים של ישויות המודעות אחת לרעותה. העתיד הוא באמת בהיר!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אתם, יקרים, חיים בזמן יוצא דופן מאוד! השמיים מברכים אתכם עם שפע, ממשל חדש וחופש אישי שלכם. עולמכם מתפוצץ עם שמחה, כשאתם עכשיו מוכנים לגלות את כשרונכם. שפע, מבורכים, הוא רק אמצעי להשגת מטרה. השתמשו בברכות אלה כדי לקדם את מצב עולמכם. עזרו אחד לשני. הפעילו באופן קולקטיבי הזדמנויות אלה כדי לשנות את אופן פעילותו של אזור זה. אנו מתכוונים להגיע תוך זמן קצר ולעזור לכם להבין טוב יותר איך כל זה עובד. אתם גם נדרשים לסיבות שמימיות כדי להפעיל את הזמן האלוהי הנכון הזה כדי להתמיר את הדרכים שבהן אתם משתמשים מדי יום בזמנכם ובמשאביכם. ביחד, לבבות יקרים, אתם רבי-עוצמה, חזקים ומסורים ליצירת מציאות טובה ועדינה. מציאות זו מוכנה להיחשף. באמצעות מעשיכם, אזור חדש מאוד מקודש יכול באמת לעלות! תנו לרגע נהדר זה להיות ההתחלה של הגשמת חלומותיכם.

כשאתם עובדים להשיג חלומות אלה, זכרו שהם מתרחשים אחד עם השני. רפאו את מערכת היחסים עם המשפחה והחברים, זכרו שהשמיים גם מבקשים עבורכם את הטוב יותר. ביחד, אנו צוות אלוהי. זכרו אותנו כולנו כשהשפע שלכם יופיע לפניכם. השתמשו בשפע זה כדי לעסוק בניסים שלכם. התחילו להאמין עמוקות שאתם קשורים אחד לשני. אנרגיה קולקטיבית זו היא אנרגיה מרפאה, ובנויה על הפלאות שאתם עומדים להשיג. אנרגיות משותפות אלה יכולות לרפא פלנטה זו, לרפא את החברה שלכם ומעל הכול, לרפא את עצמכם. השתמשו בהן בחוכמה! שותפינו אספו את אלה בזהירות והחביאו אותן עבור רגע משמח זה. לכן זה חיוני שאתם תטפלו במתנות אלה בחוכמה. היו מוכנים לבצע פעולות שעומדות לעזור לאחרים. היו מוכנים להשתמש בשפע שלכם כדי לשנות אזור זה בדרך חיובית.

כשאתם מפלסים את דרככם בימים קרובים אלה, היו קשובים יותר מאי פעם לאחריות שלכם לעולם זה ולעצמכם. תרמו הכי טוב שאתם יכולים למה שיתמיר עולם זה. דעו עמוק בתוך לבכם כמה קשובים אתם צריכים להיות. מתנות אלה אינן רק עבור עצמכם. יש לשתף אותן. המשמעות של מה שעומד לקרות הוא שינוי חברה עולמית זו באופן חיובי והובלת הדרך לחופש ולכך שתיהפכו לבני אדם גלקטיים. כל אחד מאתנו מבין את הנתיב הארוך שאנושות זו צעדה במשך אלף שנה. נתיב זה עומד להוביל להתעלות גלובלית של האנושות. אנו בוחנים התפתחויות אלה בשמחה. עכשיו, כל אחד מכם יכול להתאמן בשמחה נהדרת שאנו חווים מדי יום. הזוועות של מציאות מוגבלת עומדות להיות מוחלפות בהגשמה אינסופית של תודעה מלאה. הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו את המסר השבועי שלנו. כפי שאתם יכולים לראות, דברים נהדרים רבים מוכנים להיחשף. היו אדיבים! היו מוקירי תודה! היו צנועים! בצעו באמונה את שמחתכם ועזרו אחד לשני. היו מוכנים להסביר אילו פלאות נוספות עומדות להתרחש. אתם לא לבד. אנו מגיעים להתמיר אתכם ואת חברתכם. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge