Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 15, 2013

Sheldan Nidle - January 15, 2013

 מסר של  Sheldan Nidle, מיום 15 בינואר 2013

 13 נחש, 13 נחש, 9 אדם

Dratzo! אנו חוזרים! עולמכם ממשיך לנוע קדימה לכיוון היום שנבחר על ידי השמיים בו יינתן ביטוי למציאות החדשה שלכם. משפחת האגרטן שלנו מודיעה לנו שחלקם בפעילות זו הסתיימה. בנוסף,  בעלי בריתנו המקודשים מאשרים שפעילותיהם הגיע לנקודה שנבחרה עבורם על ידי השמיים. אנו ממשיכים לאפשר את השימוש בטכנולוגיה שלנו כדי לסייע לכל אחד להבטיח שיינתן ביטוי, בדיוק כפי שתוכנן, לכל הפעולות הקשורות.  על מנת להשיג את האור הירוק הסופי ממארחינו השמימיים, נשאר לנו עכשיו רק דבר אחד. האות יינתן לנו בקרוב. אנו נמתין עד אז, נתבונן ונשגיח מה כה קרוב להתרחש. בינתיים, האופל בפניקה ומשתומם איך ומתי יתרחשו המעצרים.  כיום, הם נמצאים במצב של חרדה כלשהיא כיוון שרבים מעוזריהם פשוט "נעלמו". הם מבינים היטב כי האיומים שניתנו להם הם מציאותיים למדי ועמדת השליטה שלהם לא תימשך עוד הרבה זמן. ההון העתק שלהם הידלדל ומערכת הבנקים עליה הם שולטים עומדת בקרוב להיסגר.

 כשכל הדרמות האלה מסתיימות, עולמכם נראה על פני השטח כמתנהל כמו קודם. עם זאת, האופל יודע שהחידון בחרוזים הזה עומד להסתיים בקרוב ושהממשל החדש נמצא במקומו באמריקה, מוכן ליטול סמכות. המהפך יתחיל בסדרת הודעות אשר ידהימו לבטח את רובכם. אז, המציאות הפיננסית החדשה תביא אנחת רווחה לכל אחד מכם, כשחירות ממחסור ומדאגה מאפשרים לכם לנוע לתוך שמחה ושפע. מחילת חובות בהיקף זה תרפא את הקרעים המושרשים העמוקים הרבים בחברה שלא היו מאוזנים באופן חמור במשך אלף שנים. העשירים ורבי  העוצמה השתמשו במערכת מוסר כפול כדי להביס את ההמונים ולהכריח אותם לעשות כרצונם. עכשיו, עומדים להסיר את כל זה ומגרש משחקים (המתרגמת- מושג לפיו כולם משחקים באופן הוגן בהתאם לאותה מערכת חוקים) מחליף את העולם הלא הוגן שייסר אתכם במשך זמן רב. נוסף על כך, ממשל שהינו יותר לטעמכם מתחיל "לקרוא מנגינה חדשה זו". אבל זכרו ששיפורים אלה בנסיבות רק מבשרים שינויים גדולים יותר שעומדים להגיע, כולל מתן גילוי. כאן אתם מגיעים לרגע הקסם בו אנו יכולים להכיר את עצמנו באופן רשמי לכם.

 הגעתנו משנה הכול. תחושת הזהות הגלובלית מבוססת על העובדה שהנכם ייחודיים בקוסמוס. למעשה, אינכם לבד. הגעתם, לפני זמן רב, מכל רחבי הגלקסיה כדי להתיישב בעולם זה. המושב המקורי שלכם בלמוריה היה ההתחלה של זמנכם בגאיה. כעת אתם נעולים במצב של שכחה שנוצר בשל תודעה מוגבלת, והרגע הגיע עבורכם להשתחרר מאי יכולת זו לדעת מי אתם ומדוע הגעתם לעולם כחול-ירוק נפלא זה. המשימה של הסרת השיכחה שלכם ניתנה לנו, ולאחר כמה עשורים של הכנה אנו מוכנים לקחת אתכם למסע של תגליות אשר יחזיר לכם את השמחה והפליאה שהינם תודעה שלמה. חלקו הראשון של מסע זה מתחיל באמצעות השידורים שלנו המסבירים מה עומד להתרחש. מיד לאחר מכן, אנו ננחת ונתחיל בסדרה של דיונים פתוחים ויסודיים, המשולבים עם העברות טכנולוגיה אשר יספקו לכם את האמצעים לחזור למקורותיכם, למצבכם הטבעי. אז אתם יכולים להתחיל את הלימוד האישי של תודעה שלמה אשר יאפשר לכם להתחיל להקים את אומת-כוכב החדשה שלכם.

 הסיבה העיקרית להגעתנו לתוך מערכת השמש שלכם היא לא רק להשגיח עליכם אלא להחזיר אתכם למשפחות הרוחניות והחלל שלכם. גם אבותיכם האגרטן, מחכים להתחיל בתפקידיהם בתהליך החניכה. עד עתה, השמיים רסנו אותם מדברים רבים שהם בקשו לעשות למענכם, אבל עכשיו מגבלות אלה הוסרו ואנו מצפים מהם לשחק חלק נרחב בייעוץ לממשל החדש שלכם ובעריכת מספר הצהרות מדיניות בהתייחס לחוקים החדשים של המערכת הבנקאית והפיננסית שלכם. זה חיוני שאתם תעברו במהירות מעבר לשלבים הראשונים של השפע החדש שלכם ותלמדו איך לפעול ללא הצורך בכסף ככזה. החברות הגלקטיות שלנו מתפקדות באמצעות מתן ביטוי ישיר של מה שאנו צריכים, מבלי להזדקק להסתמך במקורות אנרגיה של עולם הבית שלנו. אנו גם מבינים שהמשימה שלנו היא לטפח ולתמוך בעולם החי שלנו, והחברה שלנו הינה תרבות אלוהית אשר תופסת את מקומה כחלק באמת מרשים של שיתוף בבריאה האלוהית בגלקסיה המופלאה ביותר שלנו.

 נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! ממשיכה הצעדה לכיוון מציאות חדשה מבורכת. שותפינו המקודשים נמצאים בנקודה בה, בעזרת ברכת השמיים, ניתן במהירות לתת ביטוי לעולם חדש. האישור המקודש יינתן בקרוב. השמיים יכריזו על יום מקודש ומציאות זו תתגשם סוף סוף. הובא לידיעת האופל שעבודתנו עד היום, תסתיים במהירות באותו יום. זה כולל ממשל חדש וסדרת שידורים שיציגו לכם את אותן נשמות שעבדו באומץ כה רב כדי לאפשר את עולמכם החדש.  ההצלחה של המחויבות השאפתנית מאוד הזו תלויה גם בתרומה של האגרטנס ועל רשת של צוותים ממשפחות החלל שלנו. אנו המאסטרים הנעלים מכירים תודה לכול מה שנעשה כדי להכינכם לחייכם כישויות מודעות במלואן. החניכה שניתנה לכם גם תשרת אתכם היטב, כיוון שהיא הכינה אתכם למה שיביא הקשר הראשון.

 חניכתכם לתודעה מלאה מחייבת אותנו לבוא פיסית ביניכם ולהתחיל ללמד אתכם כדי שתבינו כיצד פועלת ממלכה זו של מודעות מוגבלת. אנו עצמנו למדנו על כך כשפילסנו דרכנו למעלה לתוך המצבים הגבוהים יותר של תודעה. זה חשוב עבורכם לדעת איך המימד השלישי עובד כיוון שהוא מתווה את הבסיס לחכמה גדולה יותר של איך פועלים המימדים הגבוהים יותר. יידע זה מאפשר לכם להתכונן למה שתביא המטמורפוזה שלכם. אתם עוברים ממצב בו אתם מוקפים באמונות מסתוריות רבות למצב שקוף במלואו ובאמת מדהים! זהו מעבר שכל אחד מאתנו עשה. עכשיו זהו תורכם, והדרכה תינתן לכם באדיבות כך שתאפשר לכם להשיג יעד מקודש זה.

 מה שעומד להתרחש בקרוב על פני השטח של ממלכתם הינו יותר מאשר רק מטמורפוזה; זה עומד להיות מבצע גדול שדרכו אתם תשלבו את החלקים השונים הרבים שלכם לתוך אחדות מאוד מפוארת, באופן אישי וקולקטיבי. תהליך זה יבטל חוויה קולקטיבית שנמשכה כ-13,000 שנים ומהווה השיא של הבטחה מקודשת שניתנה על ידי השמיים. האופל וקללותיו הרבות מספור יימוגו.  עידן חדש של אור יזרח ויגיע בשנית הזמן של הנביאים המקודשים של הבורא. כל אחד מכם הינו נביא בפוטנציאל ומושיע המבשר חדשות טובות! אתם תצרו חברה המבוססת על אורכם הגדול, אשר יזרח בשיא התהילה ובמגוון שירותים לבורא. אתם תצטרפו אלינו, כשאנו נדריך אתכם לאורך נתיבים מקודשים אלה שהוקצו לנו על ידי העבודה הנהדרת של השמיים והתוכנית האלוהית.

היום, סקרנו מה עומד להתרחש בקרוב. ממלכתכם על פני השטח הינה על סף איחוד עם השלמתה הפנימית, כדור הארץ הפנימי. ממלכה מאוחדת חדשה זו עומדת להיות איזור ההערכות למטמורפוזה שלכם לתוך תודעה מלאה ולצורך בריאה של אומת-כוכב חדשה. אנו שמחים ומחכים בסבלנות שזמן נהדר זה יבוא לידי ביטוי. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!  Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge