Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - May 14, 2013

Sheldan Nidle - May 14, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 14 במאי  2013

2 זרע, 12 Moan, 9 אדם.

Dratzo! אנו חוזרים כדי לספר לכם יותר. השינויים הקרבים במציאות שלכם חיוניים, מכיוון שהם מכירים בשינוי הגדול בתודעה שאתם עוברים דרכו. כל היבט יחיד שלכם משתנה בעדינות, מתחיל עם שינוי תצורה של רנ"א/דנ"א שלכם. כמה מכם נחשפו לכמות מאוד מואצת של שינוי בעוד שאחרים עוברים שינויים עדינים הדורשים מינימום של אי נוחות גופנית. אלה שכרגע חווים כמויות פחותות של חוסר נוחות, מתוכננים לעבור בתחילת חודשי הקיץ סימפטומים של התעלות ניכרים יותר. בקיצור,  כולכם משתנים בקצב ובסוגי שינוי שהוגדרו בחוזי החיים האישיים שלכם. אולם, הרמה הכללית של חוסר נוחות מתוכנתת על ידי השמיים כך שתגדל במהלך חודשי הקיץ. קיץ זה מסמל רגע מאוד מיוחד בהיסטוריה שלכם: מתן הגילוי הוא מרכזי בתכנון הכללי שלנו ואנו רוצים מאוד שנחיצות זו תוכרז באופן פורמלי. היא מאפשרת לנו להתייחס אליכם ישירות ולהתחיל לתכנן את הצעדים הבאים בחזרתכם לתודעה מלאה.

כפי שהזכרנו לפני כן, גילוי פורמלי הינו נקודת מפנה עצומה עבור האנושות. היא מחלקת את ההיסטוריה האחרונה שלכם לתוך תקופות של לפני ואחרי המגע. בקפיצה ענקית אחת, הגילוי מסיים את האמונה של חברתכם בעליונות ובייחודיות הביולוגית שלכם, ואתה הופך להיות קשורים עם אחרים רבים השוכנים בכל גלקסיה ענקית זו ואכן פיזית. רגע זה של גילוי גם מראה לכם מי אתם פעם הייתם ולמי אתם תהפכו בשנית. זה מפזר לכל רוח כל מושג שלכם כישויות מוגבלות, ואתם נדחפים לתוך השקפת עולם לגמרי חדשה אשר משנה לנצח את תפיסתכם על מה זה "אפשרי". משליכה אור חדש על מושגי משמעות החיים שלכם: דת, מדע, היסטוריה, פילוסופיה, אנתרופולוגיה, בקיצור כל התבניות והמסורות התרבותיות שלכם. כל אחד מכם יצטרך להתמודד עם שאלות עצומות, אישיות ופלנטריות, ויהיה צורך בתשובות לשאלות אלה, כולל לאן אתם מובלים כפרטיים וכחברה. צלילה זו לתוך עולם מוזר חדש תדרוש מדריכים ומורים וכאן המקום בו אנו מגיעים. הקבוצה החדשה הראשונה איתה אתם תבואו במגע תהיה האגרטנס והם יתחילו את המשך הדרך לתודעה מלאה.

האגרטנס מבינים את החשיבות המדהימה של מה שעליהם לעשות. הם יתחילו, תוך עבודתם עם המאסטרים הנעלים, באמצעות הקניית כמות עצומה של ידע אשר הוחזק חבוי מכם. סביר שזה יבהיל אפילו כשזה מאיר אתכם, ולכן חייבים לגלות בעדינות באווירה של הזנה ואמפטיה. המאסטרים הנעלים יביאו את התורות האישיות שלהם וישתמשו במשרדיהם המקודשים כדי לברך את כולכם, ויעבירו אתכם בחסד האלוהי לתוך סביבה של שלום, הרמוניה ושפע. הכישרונות המקודשים שלהם יהיו חיוניים לכם. המושג הכולל שלכם על איך נבנית מציאותכם יעבור בדיקה קפדנית. אתם תזדקקו להבטחות ולאמת. אתם תצטרכו הזנה וריפוי וכמו כן הסברים על איך באמת הדברים עובדים בעולמכם החדש. חינוך חדש זה יהיה רוחני בטבעו (כשבאמת הכול הוא רוחני) ויכינכם במהירות למגע הראשוני. זה מקים את הבמה להגעתנו וריצה מהירה לכיוון תודעה מלאה. אנו כולנו, שעובדים בהרמוניה, מתכוונים לגרום לכם להיות בנוח ובשמחה במציאותכם החדשה.

כשהדלתות נפתחות לרווחה לפני שאתם מגלים נוף מרגש חדש, דעו שיהיה לכם סיוע רב זמין בכל התחומים. ההתמרות לעצמכם, החברות שלכם, והפלנטה שלכם נגזרו אלוהית ויידרשו כמויות עצומות של מידע חדש. אנו יכולים לסייע לכם עם העבודה הפנימית הרבה שתזדקקו לה. אבל, יותר מזה, יהיה למטה בהשתקפויות הפנימיות העמוקות האישיות שלכם הנעזרות על ידי השומרים האלוהיים שלכם. המטרה האלוהית כאן היא עבורכם שתהיו מוכנים לחזור לממלכה שעזבתם מאחוריכם לפני כ-13 אלפי שנה. זה בהחלט אתגר! עם זאת, השמיים מאוד בטוחים ביכולתכם לעשות זאת, ואתם תצטרכו להיות יותר ממוקדים במהירות על זה כך שאתם תעשו זאת כה במהירות. זו הסיבה שהיא יודעת  משהו שאתם שכחתם במידה רבה: בתוך כל אחד מכם נחה תחנת כוח רדומה אשר פורקה ברובה על ידי האופל וזה מה שעבודתכם הפנימית תחזיר לכם. כשאתם מתחברים בחזרה עם המצב המתקדם של ישות שהיא זכות מלידה האמיתית שלכם, אתם תהפכו מסוגלים במידה גוברת והולכת להבין שתודעה מלאה היא כל העניין. ולסיום זה, אנו עומדים מוכנים להחזיר את המורשת האלוהית לכם.

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים בשלב זה עם מסר של תקווה ושמחה! לפני יותר מ-13 אלפי שנה, הקהילה על פני השטח של כדור הארץ צללה לתוך חשיכה ונעטפה בפחד ובבורות אשר אמורים היו לסמן את מסעכם דרך תודעה מוגבלת. קנונית האופל, אשר בתחילה קבלה הוראות מכת מוזרה שכינתה את עצמה האנונאקי, שלטה על ממלכה לכאורה נטושה זו. השמיים נתנו לסוכני גורל אלה היתר מיוחד לשלוט עליה במשך 13 אלפי שנה אלה, לאחר שהאור היה צריך להחזיר אותך למצב טבעי מודע במלואו. לאלה אשר הפגינו נחישות לחזור לתודעה מלאה בטרם עת, השמיים סידרו לשם כך נתיב בין-דורי מתפתל. זה המסע שבחרנו לקחת. צירי הלידה הגדולים שלו, עם זאת, הסתיימו בשמחה אינסופית ורצון עמוק לשירות אלוהי. מצוידים בחוויה יד-ראשונה כזו, עלינו להדריך אתכם לאורך הנתיב המבורך האישי שלכם לתודעה מלאה.

הדרכתנו מושרשת באהבה ותפקידנו אפופים בדרכים המבורכות של השמיים. אתם עומדים להתקדם חזרה לתודעה מלאה בשלבים, דרך חוויה רוחנית ופיזית אשר מגיעה לשיא בהתמרתכם המקודשת באגרטה. כאן, אתם עומדים להשלים את התהליך אשר התחיל כאשר ניתן ביטוי לנו ולאגרטנס בממלכתכם.  אכן, רבים מאיתנו חיים כיום ביניכם בעילום שם. האגרטנס נעים ביניכם בחופשיות ובקלות כיוון שהם שינו, במקצת, את הגודל שלהם ואת הופעתם, כך שהם נראים בדיוק כמוכם. הם מבצעים כל סוג של עבודה, מלמדים באוניברסיטאות, ואפילו יש להם מקצועות בהם הם משמשים כיועצים שלכם בחייכם היומיומיים. אנו, מצד שני, נוטים לעבודה שהיא דתית מטבעה, או שהיא מלמדת דת ומוסר. בכל אירוע, אנו נמצאים ביניכם!

כמאסטרים נעלים, אנו יכולים גם להופיע בפתאומיות לעניים ולמבולבלים על מנת להובילם חזרה לנתיב של מוסר ושמחה, לחזק את רצונם להשלים את נתיבם חזרה לתודעה מלאה. זוהי משימה בה אנו מאוד נהנים. אנו, בסופו של דבר, כאן כדי לספק את הרחמים ותקווה ולפתור עבורכם את ההמשך על נתיב מבורך זה. זהו דבר אחד להיות ביניכם וללמוד איך אתם מתמודדים; וזה לחלוטין דבר אחר לשחק למעשה תפקיד בלסייע לכם בהתעקשות להמשיך קדימה על נתיבכם. מה שאנו מכינים אתכם לעשות זה משהו שעשינו לפני זמן רב כשעברנו בהצלחה לתוך מצבנו הנוכחי של שמחה מוחלטת! עכשיו, גם אתם בקרוב תהיה לכם זכות מיוחדת ברורה להיהפך לישות אור מודעת במלואה אלמותית. נס זה פתוח לכם כיוון, שכמונו, הייתם פעם כזו ישות בימים של לימוריה (Lemuria). הושענא הגבוה ביותר לכולם!

היום, הבאנו לכם מסר אחר. הזמן מתקרב לשינוי הגדול ושינוי גדול במציאותכם! אתם עוברים במהירות לתוך אור מתמיר גדול.  אור זה נחזה על ידי הבורא ומיושם על ידי זרמי חיים גדולים של השמיים ועל ידי הפדרציה הגלקטית של אור! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge