Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - May 13, 2014

 

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 13 במאי 2014

2 כוכב, 11 דירקטור של היקום, 10 אדמה

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו מגיעים אליכם עם חדשות טובות נוספות! אלה שעיכבו שוב ושוב את הבלתי נמנע מגיעים לנקודה של אין חזרה. תבוסתם מתרחשת כיוון שקבוצה מסורה של שותפינו הארציים סירבה לאפשר לשטות נבזית זו להמשיך.  ננקטים אמצעים בכוח על מנת לאפשר לכם את החופש שלכם ואת הטעם של פלאות השפע שעומד לפתוח דלתות חדשות של ידע, חוכמה וטכנולוגיה. אירועים אלה הם רק ההתחלות הקלושות ביותר עבור כולם. בבעלותו של כל אחד מכם אנרגיות וכישרונות שעומדים להמריא כשניתן ביטוי למציאות זו. הממשלה החדשה שעומדת להגיע והמערכת הפיננסית החדשה הגלויה נמצאים כאן כדי לספק את הבסיסים לצמיחה המואצת יותר מאי פעם בתודעתכם.  לפני זמן רב, כשאטלנטיס שקעה מתחת לגלים, ניתן לכם סט זמני של מאסטרים. אלה היו האנונאקי. הם יצרו את האמצעים לכך שקבוצות קטנות יהפכו  למעמד מעליכם, וזה עכשיו מסתיים. נוצרת מציאות חדשה.  זה מסיים את כוחם של משרתים ארציים אלה ונותן לכם את הריבונות האלוהית השמורה לכולם.

התמרה זו היא משהו שדורש במהירות את נוכחותנו הפיסית. החלק האחרון של שינויים אלה צריך להיות מוסבר לכם ואתם צריכים הבנה עמוקה עם האחד שהוקצה לחנוך אתכם. השמיים עצבו תהליך שבאמצעותו אנו יכולים לפעול הדדית בקלות אתכם ולהכין אתכם לסדרת ההתמרות הסופית. קודם לכן, תארנו בקצרה את השינויים שהוצאו לפועל על ידי שומרי הגוף השמימיים שלכם כדי להכין אתכם פיסית למה שעומד לקרות בקרוב. כשאתם הופכים למודעים לרמת השינויים האלה, אתם צריכים מישהו אשר יכול להסביר כהלכה את מה שמתרחש.  שינויים אלה אינם רק פיסיים. הם כוללים גם את ההיבטים המנטליים, הרגשיים והרוחניים שלכם. כל אחד מאלמנטים אלה צריך להיות משולב באופן מלא לתוך מכלול גדול יותר המכונה תודעה מלאה. אנו מבינים זאת כשאנו חיים בשלמות זאת מדי יום. אף על פי כן, אנו משתמשים בתוכנית מיוחדת שניתנה לנו על ידי השמיים כדי לסייע לכם בהתמרה זו שמאוד נחוצה.

חדרי האור המיוחדים שעומדים לשמש אתכם הם סדרה מופלאה של מכשירי חיים. בתוך תקופה של 3 ימים, הם יכולים להפוך אתכם מתודעה מוגבלת למלאה. המאסטרים הנעלים שלכם השיגו תהליך זה במשך מחזורי חיים רבים. השלב האחרון עבורם היה טקס מאוד מיוחד אשר אפשר להם להיות מותמרים לחלוטין לנצחיות הנוכחית שלהם. כאשר הזמן מגיע, קחו מתנה זו וברכו את השמיים על מה שנעשה כדי להתאים לא רק את הגנטיקה שלכם אלא גם את חיבורכם   המיוחדים    לאני הנוכחי (I Am Presence) האלוהי שלכם! ברגע שאתם ביליתם את זמנכם בחדר האור, אתם מוכנים להתחיל בהכשרה מהירה בכללי ההתנהגות האלוהיים של תודעה מלאה. רק באותו רגע אתם מוכנים באופן מלא להצטרף לבני דודכם בכדור הארץ הפנימי כדי ליצר את האמצעים ליצור כוכב אומה חדש. נכון לעכשיו, הפלנטות שהן חלקיקים של מה שהיו פעם, מקיפות אתכם. עולמות אלה מתכוננים לסביבה חדשה בה הן עומדות להתמלא עם מערכות אקולוגיות מגוונות המקיפות גם את הממלכות הפנימיות וגם את החיצוניות.

כוכב אומה חדש זה הופך להיות נקודת המרכז בגלקסיה זאת לכנסים אשר יכללו, פשוטו כמשמעו, אלפי גלקסיות קרובות. אתם עומדים להיות המארחים של מספר רב של צורות חיים ומגוון רחב של טכנולוגיות חדשות ונהדרות. הבורא הפיץ חיים מודעים ברחבי הפיסיות. משימתנו היא לגלות ולשלב עם חיים אלה. האהבה והאור האלוהיים שעומדים לזרום כאן הם הסיבה לכך שגאיה, לאחר שנדדה במשך מיליוני שנים ברחבי גלקסיה זו, בחרה מערכת פלנטרית זו מעל כל האחרות. השמיים הגנו על מערכת השמש הזו מחדירה מגנטית במשך עידן נוסף. אנו התיישבנו לראשונה בחלק ייחודי זה של גלקסיה זו לפני 2 מיליוני שנים. מושבה זו נבזזה על ידי האופל ובסדרת נסיבות עוקבת אפשרו לנו להתיישב שנית לפני 900,000 שנה. אתם, כמובן, הצאצאים של היסטוריה זו. זמנכם בחשיכה עבר. אנו מגיעים לשמור עליכם ולהבטיח שהתמרתכם לתוך תודעה מלאה קורית כמתוכנן!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו הגענו ביום זה לדון אתכם על דברים מרגשים רבים. השלבים הראשונים ביצירת מערכת פיננסית חדשה התרחשו. שערוך מחדש מסיבי של מטבע נמצא בעיצומו. כשזה נגמר, זה סולל את הדרך לעלייתה ולהופעתה של מטבע מוניטרית גלובלית המגובה בזהב. פעולה זאת, יחד עם תקנות בנקאיות חדשות ושקופות יותר, היא סימן נוסף שהדרך הישנה המושחתת של עשיית עסקים תיעלם במהירות. היא עומדת להיות מוחלפת במערכת  שהיא הרבה יותר מותאמת לשפע הגלובלי שהשמיים מתכוננים להציג. אנו מברכים ומודים לכולם ברוח אשר עזרו לעשות את כול זה לאפשרי. תפילותינו נענו. אלה מבשרים את הריבונות האלוהית ואורח חיים מקודש אשר יינתן להם גיבוי במהירות על פני שטח כדור הארץ. דרך חדשה זו תוביל לאיחוד מחדש רוחני גדול עם המשפחה האנושית הגלקטית שלנו.

אנו השומרים של עורק החיים אשר שרד את המכניזם המרושע של האופל ומשרתיו. הסתכלו על מה שהשלמתם והריעו! יותר אירועים רבים הם בעיצומם אשר עומדים לתת ביטוי ולהתמיר מציאות זו לתוך האור. אתם מבורכים שהגעתם מחזור חיים אחר מחזור חיים לתוך תהום זו תוך שימוש בחסד האלוהי שלכם כדי לשפר את הטוב ולמנוע ניצחונות גדולים כלשהם של האופל. אתם עכשיו רוכבים במורד נתיב אשר מלא עם עמידתם האחרונה של אנשי אופל רבים אשר הכחישו והכריזו על הבלתי נמנע. כשזה קורה, אור גדול אשר מקיף ממלכה זו גדל באופן בהיר יותר. אהבה נשפכת מהברכות הרבות של השמיים בנוסף יורדת  עמוק בתוך מישור כדור הארץ. הריפוי של ממלכה זו באמת התחיל ברצינות. דרך מקודשת חדשה נפתחת כשהאופל מתחיל בשחרור ארוך אחרון של אחיזתו.

מתחילה, משימתנו האלוהית היתה לברך ממלכה זו ולעזור לאנשיה כשהם מתחילים לגדול ולהפוך למודעים בשנית לכוחו של האור. נשמות רבות השיגו מצב עילאי של חסד והפכו אחד עם השמיים. אנו עומדים כמאסטרים של התמרה מופלאה זו שניתנה לכל אחד מאיתנו כשהוכחנו שאנו ראויים לתהילה גדולה זו. אנו משרתים רק להקל את כאבכם ולהכין אתכם עכשיו להיתר נהדר ביותר שניתן לכם על ידי הכול יכול. לא ניתן להגזים בטיב היתר זה ואיך אתם הוכנתם למסע לא ייאמן ביותר. תודעה מלאה היא מצב בו הרוחניות משתלבת באופן מלא עם הפיסיות. ברגע קסום זה, אתם נרפאים מכל הדברים והופכים להיות חברים מלאים בצבא השמיים. אתם נמצאים בשירות אלוהי ורואים את העולם באור חדש לגמרי!

היום, המשכנו עם משימתנו ליידע אתכם על מה שקורה ולהכין אתכם לעלייתה של מציאות חדשה לגמרי. בממלכה זו, אתם עומדים לפגוש את אבותיכם "ולחלוק לחם" עם האנושות הגלקטית כולה! בקיצור, אתם עומדים לסיים את מסעכם ולהתחיל מחדש עם חבריכם. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge