Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - 10 February 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 10 בפברואר 2015

2 דרקון, 19 סימני חיים, 11 רוח

Selamat Jalwa! היו שמחים! דברים רבים קורים עכשיו לטובה. המשפחות העתיקות ובעלי בריתן הארציים הביאו את קנונית האופל על ברכיה! העובדה נודעה באמצעות הפעולה הפשוטה של התחלת העברת הכספים באמצעות אלה המשרתים את הסיבה האצילית ביותר הזו ואת מטרתה הנהדרת. לפני יותר מ-13 אלף שנה, אבותיכם החלו בהרפתקה גדולה, אשר התחילה עם נפילתה של אטלנטיס והאדונות העליונה של האנונאקי. העקבות הובילו את אבותיכם דרך שלוש " תקופות של תור הזהב" במה שמכונה ההיסטוריה המתועדת. בכול זאת, אבותיכם נשארו אמיתיים למטרתם והכשירו את הקרקע למה שקורה עכשיו. מה שמתרחש הם רק השלבים האחרונים במסעכם הארוך חזרה לתודעה מלאה. אנו מצדיעים לכם ולאלה מכם אשר מבצעים ללא לאות את הצווים האלוהיים של השמיים. מציאות זו עוברת שינויים גדולים, כדי לאפשר לכם לסיים את שעבוד החובות שלכם, מביאה חזרה את ריבונותכם הטבעית ומאפשרת לכם לחוות שפע גדול. כל זאת הוא מקדמי לממשל חדש ולגילוי גלובלי של משפחות הרוחניות והחלל שלכם.

השינויים הגדולים שמוכנים להיחשף לכם הם מתנה, אשר הוענקה לכם בחן על ידי AEON. זהו הזמן לכל אחד מכם להתכונן לחזרה לתודעה מלאה. זו מחויבות גדולה באמצעות השמיים. השלבים הראשונים היו להתחיל לשנות את הצ'קרות שלכם ואת ה-RNA/DNA. אלו, בתורן, התווספו באמצעות ההתאמות היומיומיות שנעשו על ידי הצוותים הרפואיים השונים שלנו בשיתוף עם שומרי גופכם הרבים. לישויות מלאכיות אלה ישנה תוכנית עבורכם, אשר פורטה על ידי קבוצות נשמה ומנהלים שמימיים שהוקצו לכם. קיבוצים מקודשים אלה עוזרים לנו בתצפיות על מצבכם בלילה. כל התאמה הינה באמת כיוונון הנעשה לרטטים שניתנו לנו באמצעות השמיים. אתם צריכים להיות חלק מתהליך התעוררות מסיבי, שהינו חלק משלבים כללים להכין אתכם לתאים הקריסטלים. זה, לאחר הכול, הינה הנקודה העיקרית לכל דבר. אתם צריכים לשחרר מציאות זו, ועם השמיים לפרוץ קדימה עם מציאות המתאימה יותר ליכולותיכם הדרושות החדשות.

הממשלות החדשות הן, בתחילה, יהיו מכשירים זמניים כדי להפריד אתכם משרידי המשטרים המנוהלים על ידי הקנוניה ולעצור את כל אלה אשר קבעו במהלך השנים את מדיניותם. בחירות היו בעיקר העמדת פנים, מתוכננות בעיקר לשים בשלטון את אלה אשר לא אתגרו בגלוי את הססטוס קוו האמיתי. למשפחות העתיקות ולבעלי בריתם יש את היכולת עכשיו להתקין מערכת פיננסית חדשה וסוף סוף לאפס את מטבעות העולם חזרה לתקן מונע שפע של מתכות יקרות. זה האופן בו אתם עומדים לעבור מחוץ למערכת המוניטארית, אשר סבכה אתכם בשעבוד חוב גלובלי. אנו יכולים להתאים בקלות את הטכנולוגיה הקיימת בעולמכם, כדי לתת לכם דרך לייצר את מזונכם, מקלטכם ובגדיכם. בנוסף, עומדת להיות מערכת תחבורה חדשה, אשר עוזרת לגאיה ומביאה אתכם ליעדכם במהירות. זו רק ההתחלה של האירוח השלם של הפלאות עבורכם. בבעלותה של הקנוניה שלכם מתקנים נהדרים אשר יכולים לרפא מחלות כרוניות ולספק דברים רבים גדולים.

הפדרציה הגלקטית מחכה שיפרסמו אותה באופן רשמי. אנו מתכוונים לתת לכם לא רק חונכים, אלא גם אפילו טכנולוגיה נהדרת יותר. לפני שניתן יהיה להכיר לכם מתקנים אלה, אנו צריכים לתת סקירה נרחבת על מה שיש לנו. אנו מאמינים בתקיפות שהטכנולוגיה שלנו יכולה להראות לכם בקלות את המתקנים החבויים של הקנוניה. זה צריך להיעשות רק לאחר שאתם מתקדמים לאורך השלבים לתודעה מלאה. כיוון שמערכות אלה של מתקנים נבנים כדי לעזור ליחידים או לקבוצות אשר יש להם יכולות של טלפתיה ושל טלקינזיס מתקדמות מאוד. בנוסף הטכנולוגיה לוקחת יחיד מיוחד אשר מתאים מאוד לדרכי החברה הגלקטית. ממש עכשיו, רבים אשר מבינים את ההשלכות של בינה מלאכותית מתווכחים איך זה עומד להיות מיושם במציאותכם הנוכחית. אנו הרבה מעבר לאמונות מעין אלה ועצבנו קישור מקודש בין השמיים, מתקנים אלה ואלינו. בכוונתנו לדון על כך באופן מלא יותר ברגע שיקרה הגילוי הרשמי.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! שמחו! שמחו! אלה אשר מחפשים את חוכמתנו הודיעו לנו שמספר נושאים טכניים, האחרון מרבים, נפתרו ומערכת סופית של ספירה לאחור יכולה סוף סוף להתחיל. לכל אחת ממערכות ברכות שונות אלה היו מספר עניינים חשובים לפתור. זה הכרחי לדווח ששותפינו הרבים מספקים פתרונות יישומיים לעניינים שונים אלה. אנו מבקשים מכם, יקיריי, יקרים, להישאר בטוחים וחיוביים. מספר ברכות מבורכות ביותר עומדות לרדת עליכם. היו בשמחה כשאתם צופים בהתמרתה של מציאות זו לתוך מציאות שונה בהרבה. השמיים באמת ברכו אותנו וספקו ניסים רבים לעזור לעבודתנו הנפלאה! ביחד, אנו עומדים לנצח ולראות את עלייתו של ממשל אשר עומד להתיר את סופו של שעבוד החוב וחזרה לשפע לריבונותכם האישית היקרה שלכם!.

הסביבה האלוהית החדשה היא רק הקדמה לאחת בה אתם יכולים לגלות בקלות את מוצאיכם ואת ההיסטוריה שלכם. זה נעשה על ידי השמיים כדי לאפשר לכם לראות בבהירות את הנתיב המפרך שלקחתם לחופש. לפני זמן רב, קנונית האופל הנהיגה שיטות למנוע מכם לדרוך בהצלחה על נתיב זה. אכן, ילדיי, לפעמים, זה נראה די עגום. אור האלוהים באמת הגיע ואיפשר שיתרחש ניצחון. זה כל מה שניתן לומר עכשיו. היו מוכנים להרגיש זאת בתוככם ומסביבכם. האופל ניסה למצוא בעלי ברית בגלקסיה זו ובאחרות. מאמציהם נדחו ועכשיו שמחה גדולה מתבססת לאורך גלקסיה זו. רק האור מפיץ את פלאותיו והאופל ממיר זאת למציאות נהדרת. השגנו אירוע יקר ביותר. היו חיוביים ודעו כי סדרות גדולות של הודעות מתקרבות!

ממש עכשיו, אתם עומדים בקצה מאוד של כמה שינויים גדולים. אפילו האנונאקי, המשתוקקים לשליטי האופל, עכשיו שמחים לניצחונו הגדול של האור. אנו סוף סוף משחקים את התרחיש שנובא על ידי לורד מיכאל לפני עידנים. פעולה זו היתה ארוכה בהגעתה. אלפי שנים רבות חלפו לפני הזמן הנוכחי. אתם נמצאים כאן גם מהעולמות האחרים כמו גם מעולם זה. אנו מצדיעים לאלה אשר השתמשו במשאביהם וביכולותיהם כדי להקדיש לכם ניצחון כנגד האופל. המשחק האלוהי מגיע לשיאו. האור עומד להגיע קדימה בקרוב ולתאר בפירוט את מה אתם באמת עשיתם. אנו, כקבוצה אלוהית, עומדים מוכנים לבצע מספר הודעות שקטות לכם בזמן זה. אלה עומדות להיות מרבים אשר מביאים את מילותינו אליכם. האזינו אלינו ולאחר מכם היו חופשיים! הושענא! הושענא! הושענא!

היום, אנו ספרנו לכם מה מתרחש עכשיו. אנו מבקשים פשוט את סבלנותכם ואת תמיכתכם. עולם זה עבר הרבה בכמה עשורים אחרונים. הזמן עף במהירות בהתקרבו להתרת הסבך הסופי. היו חיוביים, והיו מוכנים לעזור לנו במטרה מקודשת ביותר זו. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge