Home > > Sheldan Nidle - January 10, 2012

January 10, 2012 Thrive

עיט 7, קוף 8 , יד 8 (מלוח המאיה)

 

נשמות אהובות שלי! אנחנו חזרנו! האירועים שהבטחנו להתמיר בעולמכם קרובים להתגשמות! נאמר לנו על ידי בעלי בריתנו בכדור הארץ כי אירוע גלובלי מסיבי קרב. אנחנו מתקרבים למה שידוע בעולמכם "השנה החדשה של הלוח הסיני". זו השנה של דרקון המים, אשר מאופיין על ידי שינוי דרמטי. רבים מכם מחכים, כפי שאנו מחכים, לחושך שיקבל את מנותיו האחרונות. ואכן, המציאות הכלכלית העכשווית מתחילה לאכוף את קנונית האופל לטפס כדי לצאת החוצה. מטבעותיה שערכם נקבע על ידי הממשלה ([*] fiat currencies) אותגרים. אומות רבות  המחזיקות מקורות טבעיים רחבים, כמו נפט, זהב ואבנים יקרות, אינם רוצים יותר לקבל כסף שערכו נקבע על ידי הממשלה כעסקת חליפין אמיתית, וזה מטיל לחץ נוסף על שיטת הבנקים הנשלטת על ידי האופל. מבקשים ציות לרפורמות שהוכרזו ונדחו.   זה מכריח את האופל לקדם מדיניות של מחילת חוב, אך מהלך זה מדכא יותר בורסות של סחורות ושל מניות. נוסף על כך, זה מאלץ האטה בתהליך שנקרא תהליך ההבראה.

 

ריבוי פחדים המכבידים בעוצמה על קנונית האופל, גורמת להם להיות יותר יהירים. ועדות השלטון העיקריות של הקנוניה ניתקו לאחרונה את השיחות עם בני בריתנו בכדור הארץ, פעולה אותה אנחנו מפרשים כתגובת פניקה כיוון שהפור הוטל , הם מודאגים כי יש להם למעשה מעט מאוד לשאת ולתת . איך שהם רואים זאת, כל מה שהחושך הותיר להם הוא להמשיך להוסיף דלק ללהבות של תרחישים בעלי היקף אפשריים של מלחמה; לכן, משימתנו המידית  ניתנה לנו. אנחנו הורינו לקשרים שלנו לפקח על כל  הפעילויות התוקפניות הנפרשות בעולמכם ולדאוג לכך שאף אחת מהן לא תתפתח למאבקים גדולים. ככל שנתמכת לזמן ארוך יותר אופציית השלום (שאינה מלחמה), כך יכולות להיפתר באופן מהיר יותר שאר הסוגיות. הדחיה העיקרית עתה היא העובדה  שהקהילות הפוליטיות הגלובליות השונות לא פעלו בעבר ללא התעלמות מהקנוניה המדריכה כל פעולה שלהם. מקרה זה של הרגע האחרון של "רגליים קרות" מטופל ואנו מצפים לסדרת אירועים מהפכנים שיקרו ויתמירו את עולמכם סופית.

 

כאשר המנהיגים של כל אחת מהקהילות הפוליטיות מתמודדות בעולם חדש חופשי זה ביחד,  הם גם מרגישים שמחים בגין האפשרויות החדשות ובמקביל, קצת לא בטוחים לגבי הדרך הטובה ביותר לבצע את צעדיהם הבאים. אנחנו כאן לספק עצה, ואנחנו מתכוונים כי התוכנית של בני בריתנו בכדור הארץ תושג במהירות.  הקמת שלטון חדש, השלמת העברות השפע הינם הצעדים הכבירים שאנחנו דורשים בדחיפות מקהילת העולם. ביצוע של כל זאת יוביל לכלכלה עולמית חדשה ולהתחלה של תהליך עמוק אשר יסתיים בחשיפה. זה מה שאנו מבקשים שיקרה מהר ככל שאפשר, כיוון שיש לנו פרויקט חינוך ענק להשלים על מנת שעולמכם יתרגל לקיומנו המטיב. לימודים אלה ילמדו את אחד ההיבטים המהווה את ההסבר האמיתי על ההיסטוריה שלכם, שימחק כמה 7,000 שנים של שקר ומניפולציה, ראשית על ידי האנוננאקים ( Anunnaki) ואחר כך חוזקו על ידי מעשים מלוכלכים של משרתיהם על הפלטה, העולם שלכם יואר.

 

משימות עיקריות אלה צריכות מספיק זמן כך שכל אחד יבין אותם במלואם וכן גם למה הקהילה הגלובלית באמת משתוקקת. כל אומה מבקשת לפעול בהתאם לאינטרסים הטובים ביותר עבורה, ומספקת את ההדרכה לאנשיה, צריכה על מנת לעבוד בחופש ובסוברניות. זוהי משימה מסובכת ואנחנו מודעים בפתיחות לכך. לקשרים שלנו יש משימה גדולה לפניהם. בנוסף, המסטרים העליונים עבדו בצמוד לחברות מקודשות סודיות כדי להקל זמן זה של מעבר. כל אחד מאיתנו מבין את הפער שיוצר בין מה שהיה מוסכם באופן רחב כמציאות על ידי רובכם והמושגים החדשים אשר פעולותינו המשותפות יצרו.  רוב מה שיוצג יכול בקלות לזעזע את רוב עולמכם. התרבות הגלובלית שלכם הייתה מבוססת על אמיתות מסוימות  שנטו הצידה והופצו לתוך מושגים מפוקפקים רבגוניים שסופקו לכם על ידי הירכיות דתיות ופוליטיות. העמדת דברים על דיוקם נימצאת בלב השינויים המאפשרים למציאות החדשה שלכם להיחשף.

 

ברכותי! אנחנו המסטרים העליונים שלכם! אנחנו הגענו עם כמה עובדות מעניינות עבורכם. עתה בהווה, הקנוניה האפלה יסדה סדרת שיחות עם הממשלות במזרח התיכון, אסיה ואפריקה המערבית. "שיחות" אלה מתוכננות להשיג את האישור של ממשלות אלה להעביר בחשאי מקורות מסוימים בעלי ערך שניתן להמירם למטבע קשה. עד עתה פעולות הדדיות אלה נכשלו להשיג את התוצאות שהתכוונו אליהם. אף על פי כן, אנשי האופל משתמשים בנכסיהם שנותרו כדי לפגוע בסוג מסוים של עסקה עם כל אחד אשר יאזין על מנת שישרוד ברבעון הראשון של 2012. הכישלונות החוזרים בבקשה זו לא הרתיעו אותם מהאמונה  שיימצא פתרון פלאי לדילמות שלהם. אולם, השותפים שלנו בטוחים שהקנוניה היא נמצאת בנקודה שתפגע בעזרת האור בעסקה לצורך כניעה מידית. ניצחון מאוד קרוב!

 

זמנים אלה, לפני התבוסה הממשית של האופל, דורשת מאיתנו להתמקד על המציאות שאנו כולנו משתוקקים. תנו לנו  לספק פרטים ולהתחיל להשתמש באנרגיות הקולקטיביות שלנו כדי להביא אור ובכך להביא שגשוג, סוברניות ותודעה מלאה. קחו זמן כל יום כדי להיכנס ולהשתמש בפוטנציאל העצום שלכם כדי לייסד עולם חדש זה, לזכור שאתם מגדלור אמיץ עבור האור. פעולותיכם יעוגנו בעולם שעכשיו נבנה על ידי המון היררכיות ושושלות של האלוקים. חלקכם הוא לקחת אנרגיה עצומה זו ולתת אותה בחופשיות לגאיה. בעשותכם זאת אתם משלימים את הברכות שהגיעו מקדושת הנצח (Aeon) למישורים הפיסיים של כדור הארץ. אולם אנרגיה זו צריכה את המיקוד המרוכז שלכם על מנת להתממש על פני מישורי כדור הארץ, וזוהי הסיבה שדמיונכם הקולקטיבי עובד על הנס שהינו המציאות החדשה שלכם.

 

למציאות החדשה יש סיבה גדולה: להביא אתכם לתודעה מלאה. מאז הנפילה של אטלנטיס, כמעט לפני 13 מיליונים שנה, אתם נדדתם סביב בתודעה מוגבלת וחיפשתם לשמור על יכולתכם האבודות בדומה למלאך. מסע רב תלאות ניסיוני זה מגיע ליעד מקודש. תודעה מלאה נלקחה ממך על ידי היערכות מחדש של הרצף הגנטי שלכם ונשמרת במקום על ידי  סדרה של תכנות אפיגנטי משולב. אולם ניתן לעקוף זאת על ידי נקיטה באמצעים של תדר אור החיים ובשימוש בתכנות רטט מיוחד אשר מכוון לנסיבות הפרטיות של חייך. כאשר מפקחים על תהליך זה על ידי ישות תודעתית מלאה, זה יחזיר אותך לתודעה מלאה. נס זה מוכן לקרות ברגע שהמציאות החדשה שלכם תיחשף. הזמן לשמחה קרוב!

 

היום, אנחנו מדווחים על האירועים אשר יביאו אתכם יותר מאי פעם לעולמכם החדש. אנחנו מכינים את הצוות לבצע את הפונקציות הסופיות לקדם- התקשרות, ובאופן דומה המסטרים העליונים מבטיחים שמשימותיהם האלוהיות השונות יושלמו בהתאם לתכנית האלוהית. דעו, יקירי, האספקה העוצמתית והשפע האינסופי של השמיים הם באמת שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! והיו בשמחה!


___________________________________________________________________
 

[*] Fiat currency , fiat monies - שטר או מטבע המהווים הילך חוקי על-פי החלטת ממשלה, אך אין להם ערך עצמי כלשהו (בניגוד למטבע זהב או כסף)  

 Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |