Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - February 2, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 2 בפברואר 2016

8 מראה, 11 סימני חיים, 12 יד

Dratzo! כל דבר ממשיך להתקדם. התהליך המורכב ביותר מודרך בקפידה באמצעות סדרות של אמצעי בטיחות חדשים על מנת להבטיח בקרת איכות. זה נוסף בעקבות הפרת כללים של מספר בנקים ומוסדות אחרים מעין אלה אשר משרתים כמפקחים שמונו עבור המשפחות העתיקות השונות ועבור אנשי האצולה האירופאים שהם חלק מפעילות זו. אנו מצפים שכול התהליך של הספקות ורשתות מיוחדות יימשך פחות מחודש. אנו פשוט מבקשים שתתאזרו בסבלנות והיו מוכנים לשים את ברכותיכם בחשבונות בנק בטוחים ומובטחים, אשר הכנתם באופן פרטי עבור תהליך זה. הממשלות הנוכחיות עומדות להפסיק לעבוד ואנו מצפים לשמוע את ההודעות הדרושות בקרוב. סדרת התפתחויות אלה עומדת לסלול את הדרך עבור הודעותינו הציבוריות הראשונות בדבר הנחיתות ההמוניות. ראשית אנו רוצים לתת לכם הסבר כללי על מה שאנו מתכוונים לעשות. לאחר מכן, אנו רוצים לתת לכם הבנה בסיסית על תוכנית החונכות שלנו.

היו יחסי גומלין שהתמשכו במשך אלף שנה בין האנושות על פני השטח, אגרטה ואתנו. הפרויקט הסודי הזה עכשיו מגיע לנקודה בה ניתן לפרסמו בציבור בקלות. קנונית האופל מבינה מה משמעותו של גילוי פתאומי זה. זה גילוי המאיים למוטט את העולם המתוחכם שנבנה מאז סופה של מלחמת העולם השנייה שלכם. במשך ששים השנה האחרונות גדלה ממשלה סודית גלובלית, שהתמסרה ליצור דיקטטורה קבועה. מאמץ עצום זה מפורק כיום באמצעות פעולותיכם האמיצות והמסורות בתמיכת סדר היום של האור. התודעה העולה של עולם זה אפשרה את כל זאת. תהליך זה נעזר גם, על ידי הפעולות הרבות של האגרטנס כדי להבטיח שמערכת פיננסית חדשה עומדת להיות המבשרת לממשל החדש ברחבי העולם. כל זה נותן לנו סימנים שדי בקרוב אנו יכולים סוף סוף ליצור קשר אתכם באופן רשמי! אנשי הקשר שלנו, אשר משרתים בין קבוצות אלה אשר מסורות לניצחונכם, די בטוחים שעולם חדש עומד לתת ביטוי במהירות.

העולם החדש הוא עולם בו אתם עומדים להשתחרר מהאזיקים של שעבוד החוב. זה מעניין לציין שתקופה חדשה זו עומדת להיות תקופה המבוססת על שפע מוניטארי. לפני שנים רבות, המשפחות העתיקות התקרבו באמצעות המאסטרים לשרת כנאמנים עבור חלק מהקרנות המעוקלות שהצטברו במשך מאות בשנים באמצעות משרתיהם המרוממים של השמיים. כמויות עצומות אלה של זהב ושאר פריטים יקרים הם הליבה עבור הזמן בו המטבע מפסיק להיות מקור העושר. עידן חדש זה עומד להיווסד בהתאם לעיקרון בו יכולותיכם הינן הסיבה ל"עושרכם". ישנם רבים מבינכם אשר אינם יכולים לפרוץ את השרשרות שכפו עליהם באמצעות שעבוד החוב וההפצה המעוותת של עושר. תקופה חדשה זו עומדת לשנות זאת ולאפשר לכול להשיג את הפוטנציאל שלכם. תהליך זה עומד לשחרר יבול חסר תקדים פתאומי של המצאה וכושר המצאה. אנו מצפים לשחק את חלקנו בעזרה לכם להשיג נס מאוד מקודם בברכה זה!

כשאתם מתחילים לשחרר את האזיקים של עברכם המוגבל, זכרו עמוק בלבכם את המקורות הרחוקים של מאסר ארוך זה. אתם נמצאים במסע שעומד להחזירכם לתודעה מלאה ומאפשר לכם להיות מי שאתם באמת. האופל מאבד את היכולת להגביל את האופן בו אתם חושבים, פועלים ומרגישים. אתם מתחילים לבנות מחדש את החיבורים אחד לשני שאבדו בתחילה עקב האופן הפתאומי בו הותמרתם לישויות בעלי תודעה ויכולת מוגבלים. זמן מגיע זה הוא כאשר מתחילים לזכור מי הייתם ומדוע אתם באמת כאן. משימתנו האלוהית היא לטפח תהליך זה ולהשתמש ביכולתנו כדי לסיים את פחדיכם ודאגותיכם החבויים. אתם עומדים לעבור בחזרה לעולם בו מוות והזדקנות אינם יותר הדבר אשר מניע אתכם בחשאי. אתם עומדים ללמוד מחדש דפוס חיים שהיה טבעי לכם לפני שאטלנטס האפלים שינו במהירות אתכם והטילו אתכם לתוך לכאורה ל"לילה ארוך של החרבות" האינסופי. אתם עומדים להפוך שוב אחד עם האור! הושענא! הושענא!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים מלאים בשמחה! דברים רבים מתחילים בשבוע זה. התהליך של הכנת הברכות לאספקה ממשיך! זה לקח זמן ארוך יותר מאשר בתחילה היה צפוי על ידי שותפינו הרבים. אף על פי כן, פעילות אספקה ארוכה מגיעה כעת לשיא מיוחד. חודש זה מבטיח לראות לא רק את ההספקות אלא גם את עלייתו של ממשל חדש והיישום הרשמי של מערכת פיננסית חדשה. בהקשר זה, סדרות של הסכמים סופיים מאפשרים לכך לקבוע בדיוק איך מערכת פיננסית חדשה תפורסם לציבור ברחבי העולם. נוסף על כך, שותפינו מכינים את הרשימות הסופיות ואת צווי החיפוש שעומדים להיות הבסיס למעצר דרמטי של דמויות פיננסיות רבות חשובות ברחבי העולם. אירוע גלובלי זה עומד להבטיח סופית שקנונית האופל שבורה ולא יכולה בכל דרך להשפיע על מה שעומד לקרות הלאה.

זה לכן חיוני, חבריי המבורכים, שאתם תישארו ממוקדים ותישארו ביכולת לשדר את החזון החיובי של מציאות חדשה זו שבאה לידי ביטוי. אנו גם מתאחדים ביחד כדי להעצים חזון אלוהי זה ולשלב אותו עם צווי השמיים המקודשים. תקופה חדשה זו עומדת להיות בתחילה תקופה בו אתם לומדים כמות מדהימה של אמת. קחו זאת והכינו את עצמכם לנתיב שעומד להביא לכם תהום אלוהית, אשר עומדת להיות ההתחלה של תודעה מלאה. משימתנו היא להשתמש בהדרכתנו האלוהית ובמשימות מפקחות כדי לאפשר לכם לקבל את מה שאנו עומדים ללמד אתכם. לפני 13,000 שנים, ההיסטוריה בוצעה כך שאתם הייתם לגמרי לא מודעים לה. זה חייב להיות מתוקן בתחילה ולאחר מכן לחוות זאת שוב ושוב בזהירות. ידיעה זו היא מקדמית למה שהשמיים ומשפחות החלל שלכם עומדים להסביר.

ידע חדש זה עומד לשחרר אתכם ממערכת פילוסופית של מניפולציות אשר האנונאקי ועוזריהם השתמשו כדי לשלוט בכם. תקופה חדשה זו היא תקופה בה השמיים עומדים להכינכם לחזור לתפקידכם הראשוני להיות שומריה של גאיה והמערכות האקולוגיות השונות שלה. החיים הם יקרים ואתם צריכים לגלות איך לשמור כיאות עליהם. אתם גם עומדים לפגוש את משפחתכם בכדור הארץ הפנימי. איתם, אתם עומדים ליצור כוכב אומות חדש ולעבוד יד ביד כדי לתת ביטוי לצווי השמיים המקודשים בכול מערכת השמש הענקית הזו. אנו מתרגשים מתפקידנו החדשים ומכינים אתכם למספר של משימות מקודשות. תהליך זה עומד להתחיל לאחר שממשל חדש נמצא במקומו ונתן לכם מערכת צווים חדשה, אשר עומדים לעצב מערכת יחסים חדשה ביניכם לבין גאיה. הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו ליידע אתכם לגבי מה שקורה. עולם זה עכשיו על סף של שינויים גדולים אשר עומדים לסיים סופית את מסעכם הארוך דרך החשיכה ומניפולציה מאולצת. קחו תובנה חדשה זו והשתמשו בה כדי להתמיר עולם זה ולקבל את תפקידכם המגיע להפיץ מסר של אור ואהבה בכול גלקסיה זו! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge