Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - September 24, 2013

SaLuSa - September 24, 2013

SaLuSa  - מיום 24 בספטמבר 2013

 כשהשמש שלכם הרבה יותר בהירה עכשיו, גם האור שלכם זורח כה בהיר וזה מאפשר לנו לעבוד איתכם ולהתקרב יותר אליכם בכל יום. זה גם מאפשר לכל השינויים לנוע הרבה יותר מהר, כשעכשיו רצונותיכם מוגשמים כמעט באופן מיידי. בבקשה התאמנו בלבקש ללא פחד וראו בעצמכם איך זה בא לידי ביטוי במציאות שלכם. להיות ללא פחד זוהי נקודה חשובה ביותר בתהליך ההתמרה הנוכחי שלכם, וזו הסיבה מדוע אנו גורמים לכם בקביעות להיות מודעים לעובדה, שרק פחד וספקות עוצרים אתכם עכשיו את חלומותיכם מלהתגשם. אתם צריכים למצוא את הדרך הטובה ביותר לנקות את הזיכרונות והמחשבות הישנים האלה אשר גורמים לכם להסתכל לאחור ולשאול אם מה שחלמתם הוא באמת מה שאתם רוצים. אנו רוצים ליידע אתכם שחלומותיכם בוודאות מראים לכם על איזו דרך להסתכל ולכן ראו אותם כמדריכים על נתיבכם. בבקשה האמינו בעצמכם, כיוון שעכשיו אתם מודעים לכלל הבסיסי בתוך הבריאה השלמה הזו שאתם היוצרים של המציאות שלכם ושותפים ביצירה של המציאות שאתם חולקים עם כל הישויות שאתם פוגשים במסעכם.

באמצעות מתן ביטוי למחשבותיכם ולרצונותיכם במציאות שלכם, מגיעה גם האחריות לכל מעשיכם. אנו יודעים שזוהי עובדה שחלק מכם עשויים שיהיה להם קושי איתה, אבל זכרו, יקירים, כל דבר מתוכנן להפליא וסמוך ובטוח, ואין ישות שתינזק ממחשבה יחידה שלכם. ראשית,  אתם מנקים את כל המחשבות שאינן רצויות, אשר פשוט יותר לא יהיו קיימות במיינד שלכם ושנית, ישנו מכניזם אשר יזהיר אתכם לפני שאתם תהיו מסוגלים לתת ביטוי למחשבות מזיקות. זהו תפקידו של החיבור שלכם בין הלב והמוח והוא מופעל ברגע של הכנותיכם לצעוד בממלכה גבוהה יותר. אלה שמוכנים, כבר הבחינו שכאשר סוג כזה של מחשבה נכנסת למיינד שלכם, קיימת גם מחשבה נוספת המגיעה באותו רגע. מחשבה זו לא היתה שום דבר אחר אלא שחרור של הישנה המיותרת, ולכן אותה מחשבה ראשונה לא קבלה מספיק כוח כדי לתת לה ביטוי. זה יכול לקרות בימים אלה לעיתים קרובות, אבל היו בטוחים שכל המחשבות הישנות האלה לא יחזרו יותר, הודות לנחישותכם, הניקוי שלכם וכוונתכם.

אנו מאוד נהנים להתקרב קרוב יותר אליכם ולהיות מסוגלים לחלוק כה הרבה יותר איתכם. אנו מרגישים את האושר שלכם ואנו יודעים שאתם מוכנים אפילו ליותר, אבל הגוף הפיסי שלכם עדיין צריך קצת זמן כדי להסתגל לאנרגיות גבוהות אלה. מצד שני, הגוף שלכם מתמיר יותר מהר כאשר האנרגיה שלנו נוכחת, כך שאנו כולנו צריכים למצוא איזון בחיבור שלנו, כיוון שחוסר איזון של אנרגיה גורם לעייפות בתוך גופינו ואנו מודעים לעובדה שזה יכול לגרום למחשבות ספקניות הזורמות אל המיינד שלכם, כאשר אתם לא יכולים מספיק לנוח בימים העמוסים שלכם. אתם כה קרובים מאוד להשיג את הנקודה בהתמרתכם, כאשר היא לא תתרחש יותר ואנו נסייע לכם בכך שנשתף מספיק מהאנרגיה שלנו כדי להיכנס למציאות הגבוהה יותר שלכם שאתם יצרתם עבורכם.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני מאושר שאני יכול לספר לכם שמאוד קרוב זה גם מאוד קרוב במונחי הזמן שלכם וכבר מרגיש את השמחה שלכם על כך. ביחד אנו שולחים כוונות מאוד עוצמתיות לכוחות הבריאה והם מאפשרים לנו לעקב אחר חלומותינו וחזיונותינו ולנוע לאורך נתיבי הנשמה שלנו. הרגישו את הכוח בתוככם. אז זהו.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge