Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - August 2, 2013

SaLuSa - August 2, 2013

 

SaLuSa  - מיום 2  באוגוסט 2013

אנו מתחילים שלב חדש של מערכת יחסים איתכם וכמה כבר מרגישים זאת. אנו מכינים אתכם לבואנו ואנו רוצים להיות בטוחים שאתם מבינים מהי המשמעות לכם באופן אישי ולכולכם ביחד כחברה. אנו עושים זאת צעד אחר צעד ללא כוונה להדהים או להפחיד אתכם. זה תלוי בתוכנית חייכם מתי ואיך זה יקרה. אלה מכם אשר מוכנים להמשיך הלאה והשיגו רמה מסוימת של תודעה עשויים להתפלא כמה מהר דברים ישתנו לקראת חוויותיהם הנהדרות שהם חלמו עליהן במשך זמן רב. אנו מבקשים מכם בשנית להתמקד בניקוי שלכם, כיוון שזה מאוד חשוב ליכולתכם לעלות אפילו גבוה יותר. אל תהססו לבקש את סיוענו, כיוון שאתם מוקפים בישויות אור כה רבות שמשתוקקות לסייע לכם כפי שלא היה מעולם כך לפני כן. הרגישו אהבה זו שנשפכת לתוככם ואפשרו לה להיכנס לכל תא בודד של גופכם ואל תאפשרו לדאגות או לספקות לעצור אתכם מלעשות זאת.  אור ואהבה הינם מכשירים מאוד עוצמתיים עבור התמרתכם הפנימית ואתם תתחילו לראות זאת גם בצד החיצוני. בטחו בעצמכם כיוון שהדבר היחיד שמאט את תהליך השינוי האישי שלכם הוא הדאגה שאתם עשויים לא להיות מסוגלים לעשות זאת.

 אנו מבטיחים לכם שגם ההתמרה של המערכות הפיננסיות והממשלתיות שלכם קרובים לקו הסיום ובאמצעות תודעתכם הגדלה, אתם יותר מסוגלים לקבל את כל השינויים הדרושים כדי להשלים "ריצה ארוכה" זו בהצלחה. זה לא העניין ואף פעם לא היה להיות הראשונים, אלא להגיע לסיום כמה שאנו יכולים איתנו. חיו בעכשיו ואתם תראו שכל זה מתרחש באופן כה נהדר ושלוו מתוך העצמי הפנימי הרגוע והממורכז. שלחו את האהבה ואת האור לכל המקומות ברחבי אמא כדור הארץ האהוב שלכם, שאתם חושבים שהם צריכים זאת ותראו כמה עוצמתיים אתם כיוון שרק עם מחשבותיכם האוהבות אתם יכולים לסייע להקל את סבלם של כה רבים. אנו עובדים מקרוב עם בעלי בריתנו לפתור נושאים אלה, עם זאת אין אנו יכולים להכריח שום דבר כי רצון חופשי מעורב בכך. אין המשמעות היא שהמצב של העניים לא ישתנה או אף אחד לא יסייע לכם. זה להיפך, כשהממשלות שלכם כבר מיישמות שינויים חדשים לתוך התוכניות הקודמות לסיוע לעניים בעולמכם, אשר הראו את עצמם בהרבה מקרים חסרי תועלת ולא מספיקים. אתם כבר יכולים למצוא מידע על שינויים אלה באינטרנט שלכם וגם בכלי תקשורת אחרים.

 שמרו על עצמכם במצב נפשי שלוו כיוון כפי שרבים מכם גילו, זוהי הדרך הטובה ביותר לפתור את כל הבעיות העולות בחיים היומיומיים, ללא צורך בתגובה כועסת או מאשימה כלפי העצמי או כלפי האחרים. אל תאשימו את עצמכם אם זה קורה, אתם לא מושלמים ואף אחד לא מצפה מכם להיות כאלה. פשוט חשבו על כך ואנו ורבים מכם כבר יודעים שבפעם הבאה בה אתם תתמודדו עם מצב דומה, אתם תגיבו הרבה יותר בשלווה ועם הידיעה שאתם מדברים לנשמה אוהבת אחרת אשר עשויה לראות דברים בצורה שונה מכם. עם זאת, אין צורך להתווכח או לפגוע אחד בשני. ראו את כל האחרים כעצמכם, כשגם לכם היו "ימים שחורים" וחלקו את אהבתכם איתם.

 אני SaLuSa מסיריוס וכתמיד אנו שולחים לכולכם את אהבתנו. אפשרו לה להיות בתוך הווייתכם והרגישו איך היא "מדברת" באופן נפלא לנשמתכם. זכרו שאתם נאהבים מעבר לדמיון שלכם ובידיעה זו הניחו את הישן מאחור וקדמו אותנו כמשפחתכם האמיתית.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili Weizman


< previous message | next message >


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge