Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, September 23, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, September 23, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

עתה אנחנו בנקודת מפנה בין מציאויות. אחד אינו אמתי יותר מהאחר, הם פשוט שונים. בדיוק באותו האופן שפרפר שונה מהזחל שהיה לפניכן, שניהם ממשיים, אך כל אחד חווה אחרת את המציאות שלו באותו רגע.

אתם האנושות כגזע, הולכים להשתנות לחלוטין מהרמה המולקולרית של הדי.אנ.איי. עד למבנים הבסיסיים של תפיסתכם את עצמכם ואת הקשרים שיש לכם עם הסביבה המקיפה אתכם.

עד עכשיו לומדתם לחשוב, ברב המקרים שאלוהים קיים וברא את היקום, או שהוא נוצר מעצמו מהמפץ הגדול. זהו בעצם הפירוד העמוק ביותר שיש לכם במודעותכם. וכשתעלו מעבר לדחיסות של הממד השלישי שבה הנכם חיים, לא יהיו יותר שאלות מהסוג הזה, משום שהחיבור שלכם לעצמי הגבוה שלכם, שיגיע לידי ביטוי מוחשי, יאפשר לכם הבנה של מי שהינכם, מאין הגעתם, וממה הנכם עשויים, באופן שיהיה האמתי ביותר.

הגישה הפילוסופית , הרפואית, והמדעית שלכם תגיע למהפכה ממשית לא של 180 מעלות אלא של 360 מעלות - שתבינו, איך הכל ישתנה בתוככם. תהיו הכי דומים שאפשר למלאכים כפי, שאתם תופסים אותם על האדמה,כשהם הכי טהורים, חכמים ומלאי אהבה.

האם אתם יכולים לתאר לעצמכם איך זה יהיה, להגיע לכל מקום בעולם , או אפילו ביקום, פשוט מתי שתרצו? האם אתם מודעים לאיך שתתפתחו, ושתוכלו להתקשר עמנו ולעוד הרבה תושבים של עולמות כמו כדור הארץ?

האם אתם מסוגלים להבין את המצב של אושר פנימי שתרגישו תמיד, כשאתם מגשימים את יעודכם האלוהי,שתמיד ינחה אתכם כיצד ומתי לפעול?

וכשזה יתרחש, כשהזמן הזה יגיע, והאמינו לי זה כבר קרוב מאוד, אז תהפכו לחברים בפדרציה הגלקטית, וככה תוכלו ליהנות מכל היתרונות והזכויות כחברים בפדרציה.

זה כמו שאתם הולכים ליד בריכה, אבל בגלל שאינכם חברים במועדון, אינכם יכולים להיכנס, ואז יום בהיר אחד אתם מחליטים להירשם כחברים, ואחרי תשלום דמי המנוי מובטחת לכם הזכות לשחות בבריכה מתי שתרצו. כמובן , בהתאם להוראות שההנהלה החליטה, ישנם סטנדרטים מסוימים, כגון זמני הפתיחה,או אם מותר לאכול ולשתות בזמן הרחצה, או האם אתם חייבים להתרחץ {לפני הכניסה למים}.

ישנם כבר הרבה אנשים על הפלנטה הזו שמודעים לצעדים שיש להכין על מנת לקדם את נוכחותינו בזמנים הללו,של שינוי גדול של כולכם , לסייע לרבים ככל האפשר נשים וגברים , ללמוד אודות הקפיצה הקוואנטית שבה הנכם עומדים להיתנסות, ולעזור אחרי כן לאחרים להבין זאת וללמד אותם גם, מבלי שיעברו טראומה כלשהי, בידיעה שלא משנה מה יקרה זה הכרחי לקפיצה ההתפתחותית שאתם תחוו ותיהנו בכאן ובעכשיו.

אני תפילה שרובכם תצליחו לנצל את הגל העצום שהאב האלוהי שולח לכם מהמקום המקודש בו אנרגיית האור נשלחת לכם מישותו.

אני מחבק את כולכם, גברים יקרים ונשים יקרות של הפלנטה הכחולה והיפה הזו גאיה.

שלום ואהבה

המקור: המפקד סוהין

מתקשר:קריס-וון

מאנגלית: עדן


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge