Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, October 3, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, October 3, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

במשך מאות שנים היו אנשים רבים שראו מראות של אורות מוזרים בשמים. ובכן, אנו מודים שלא הכל היה מאתנו. בהרבה מקרים הם ראו דברים מעופפים שנעשו על האדמה על ידיכם, אלא שפשוט לא ידעתם על זה. במקרים אחרים זו היתה תופעת טבע טיפוסית שגאיה הגשימה, עבורכם.

אך זה נכון שראיתם גם אותנו, הרבה פעמים, הרבה מאוד פעמים, כשהחלטנו שאתם צריכים לראותינו מבתיכם, או מאזורי הכפרים, או מההרים או מהחופים המבודדים.

ואפילו במספר מקרים{לא רבים באמת} יצרנו קשר עם קבוצות והורינו להם להגיע למקום מסוים וביצענו פעלולים שבלתי אפשריים להתבצע על ידי מטוסים מהאדמה, במיוחד על מנת להרחיב את הבנתם למציאות שהם צופים במבקרים מחוץ לפלנטה,שמלווים אותם בשמים, מתרבויות ומעולמות אחרים ומגלקסיות אחרות.

התרבויות- חלק מהם מרחוק מאוד- נמצאים כאן מסיבה חשובה, ובעלת ערך יוצא דופן במיוחד ,שכוללת לא רק את תושבי הפלנטה ארץ, אלא את כל הישויות החיות בהתפתחות והם מאכלסים עולמות נוספים בגלקסיה הזו.

המסה הקריטית שעליכם להגיע אליה על מנת לעבור את הקפיצה ההתפתחותית שלכם עולה בהדרגה משמעותית יום אחרי יום. ואנו מודיעים לכם שמספרם של האנשים שמעורבים באופן מודע בכך מתגבר ועולה.

וזה בהחלט נחשב בעינינו לאפקטיבי, כי חשוב שאלו שמצטרפים לקבוצות אקטיביות יעשו זאת בהתמדה ,ולא יוותרו כך שהתנועה תהיה מאסיבית משמעותית ונחושה.

אנו מברכים את כל אלו שמתחילים להיות מודעים למה שמתחולל בזמנים הללו של שינוי לאנושות, שסבלו ושועבדו על ידי מספר קטן של יחידים ששלטו בכוח בגופים חברתיים כלכליים ופוליטיים ,שמתחילים עכשיו לפנות את הדרך לחברה האנושית , שבה הכל יהיו שווים כפי שתמיד היו בעיני אלוהים ובעיני אחיהם הבוגרים.

"אנו כולנו אחד" - צריך להיות המוטו ששולט בחייכם, וקבוע בדעתכם ובליבכם, ושכל המחשבות והאמונות המגבילות שהיו פעם שלכם, יעלמו ויפנו מקום לרגשות אחדות שהולמות את האמת והמציאות של כל הבריאה האלוהית.

לו לא היינו כאן בזמנים הללו לתמוך בכם בתהליך ההתעוררות של מודעותכם הפנימית, ומבטלים את כל המעשים הרעים שמעט אנשים גרמו לסביבה שבה הנכם חיים- מבלי התחשבות,- התהליך שתוכנן על ידי האלוהות הגבוהה לא היה יכול להתגשם.

אנו כאן להבטיח שהתהליך הזה יבוצע, בצורה שמשפיעה ביעילות, מבלי לסכן את התכנית האלוהית בכישלון.

כדי להשיג זאת חשוב שיותר ויותר מכם יהיו מעורבים פעילים בהגעת האנושות החדשה וכדור הארץ החדש. אתם לא יכולים להשאר לשבת ולחכות שאנו נעשה את כל העבודה משום שזה לא יקרה כך.

ברגע שאת מתעוררים למציאות של כל מה שמתחולל על האדמה, ולכל החיים בה, אנו מעודדים אתכם לקחת חלק בפעולה ולהתאחד ביניכם על מנת להגביר את התהליך של השינוי, ההתמרה והעלאה של כל התודעה על האדמה.

יש אנשים שמקוננים שאיננו מתערבים יותר בנמרצות ,בבעיות של האנושות הסובלת, אך אין זה הולם, זה מתפקידכם לחסל את השלילי אל החדש והמתעלה.

במקום להיות במצב של צער ומרמור,ברגע שהנכם מבינים את הצורך בשינוי עזרו בכך שתלמדו מה שלמדתם והרגשתם וכך תעזרו לאנשים אחרים.

עכשיו אתם יכולים להיעזר באינטרנט ,לדוגמא, שמחבר את כולם מכל המקומות על הפלנטה. השתמשו בכלי הזה, הבינו שאנו נתנו השראה להמצאתו, כדי שזה יעזור לכם, בהתעוררות כלל עולמית כגזע על הפלנטה הזו.

איננו מבקשים שתעמדו על במה בעיר ,ותצהירו בקולי קולות שהעולם זקוק לשינויים. אך להשתמש בכלי הזה שהטכנולוגיה מציעה לכם, כך שכל פעם יותר ויותר מכם יבינו שאתם זקוקים למסה קריטית שנחוצה לשינוי הגדול שיתרחש, ובאמצעות הסיוע והכוונה שלנו מאוחדים עמכם, תהליך זה יצליח ותרגישו עצמכם נדחפים אל מצב התודעה החדש.

אהבה ושלום.

מקור: המפקד סוהין

מתקשר: קריס-וון

מאנגלית: עדן


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge