Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 21, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 21, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל!

מסרנו כמה טיפים לכולם במסרים הקודמים. עתה אנו מתכוונים להמליץ לבצע תרגיל חדש ,כל יום בשעה 12.30 בצהריים. עמדו כשרגליכם מפושקות, במידה שמקבילה לכתפיים, וידיים פרושות לצדדים , כך שנוצרת צורה של כוכב בעל חמשה קודקודים בגופכם, הפנטגראם. עדיף לעצום את העיניים ולהתמקד במה שחשים. נשמו לאט ועמוק, כמו בשינה, או במדיטציה. יש לדמיין איך האנרגיה זורמת מהקוסמוס אליכם, נכנסת דרך צ'אקרת הכתר, שלכל אחד יש מעל הקדקוד בדיוק , ברובד האתרי כדמוי של "גלגל" הלב, שמחבר אתכם לאנרגיה הקוסמית.

יכול להיות שתחושו חדירה של אנרגיה שתרעיד אתכם מהראש עד קצה האצבעות. אל תיבהלו מכך, הגוף שלכם הופך לאנטנה ברגע זה , ותחושו את פריקת האנרגיה , שיכולה להיות כתחושה חלשה, או בלתי מורגשת, בעוד שבמקרים אחרים זה יכול להיות חזק ומוחשי, תלוי בסוג האנרגיה שהנכם מקבלים ברגע המסוים הזה.

תמיד תרגלו זאת ב12.30 בצהריים במרחב זמן שבו הנכם מצויים. זה לא הכרחי שזה יהיה בדיוק באותו הזמן לכולם בכל המקומות. החשוב הוא להתחבר ליקום בזמן המסוים הזה, משום שזהו בדיוק באמצע של שידורי חבילת האנרגיה החזקה, ואידיאלי למגנט אותה מהחלל החיצון בזמן הזה בצהריים. התרגיל הזה יסייע לכם להתאים את הגוף והגופים המעודנים, לאנרגיה שמגיע מהשמש המרכזית, ולנצל אותם בדרך הכי טובה לגופכם. וזה יאפשר להילה שלכם לקבל תגבור זה, כל יום בשילוב האנרגיה שאנו נשלח לכם מהספינות שלנו.האנרגיות הללו ישנו בהדרגה את תאי הדי.אנ.אי. ויהפכם לאור , ולמעודנים יותר. אם יש רבים שעושים זאת , כולכם תהפכו יחד למעין צלחת קליטה לוויינית, שתעזור לשנות את דפוסי האנרגיה של האנושות בכללותה, ולא רק של אלו שמבצעים זאת.

אם מאיזו שהיא סבה, לא עשיתם זאת ב12.30 , אז עשו זאת מתי שתזכרו בכך, משום שחשוב לעשות זאת אפילו בשעה אחרת, מאשר לא לעשות זאת בכלל. רק השתדלו להתחבר במחשבתכם לרגע התנופה הזה, והתאימו עצמכם לחבילת האנרגיה של הזמן -מרחב הזה.

התרגיל הזה פשוט אך בעל השפעה עצומה. קריס-וון לימד זאת לא מזמן, כי הוא מכיר זאת ,את אחד משותפינו הקרובים, והיינו עדים לזאת. החלטנו שזה יהיה רעיון טוב ללמד מספר מכם לעשות זאת, כך שזה יסייע לנו במשימתנו להכין אתכם לעידן החדש, ולאנוש החדש ,שתהפכו להיות בכדור הארץ החדש ,כשתהליך ההתעלות יחשף .

הגאון שחי בעבר ליאונרדו-דה-וינצ'י , נראה שהבין את ההשפעה שיש לתנוחת הגוף בעמידה של הכוכב המחומש הלא כן? שמחנו לראות שיש בכמה מדינות אירופאיות מטבעות שמוטבעת עליהם הדמות של דה-וינצ'י. הוא היה זה שגילה זאת, כאדם שצפה ביקום והכיר בסודותיו,של העולם שסבבו אותו, והבין הרבה מעבר למה שבני אדם הבינו בזמנו. למעשה הוא הנו מורה חכמה דגול, ועכשיו של ההתעלות, שממשיך לעבוד למען ההתפתחות הרוחנית של האנושות על הפלנטה הזו.

זמני ההתעלות של האנושות, על הפלנטה הזו מתקרבים במהירות, ואנו בטוחים שהזמן הזה ,יהפוך למציאות, כשהכל מתפתחים ומתעלים בהדרגה, לא באופן תלול וחד , בתוך זמן קצר, של זמנכם הליניארי. אנו סמוכים ובטוחים בכך משום שאלו הם תכניותיו של אבא-אימא אלוהים.

אהבה ושלום.

מתקשר: קריס-וון.


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge