Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 16, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, March 16, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

בתקופה האחרונה היו מספר מקרים, של התקפות ברמות שונות, שהונהגו על ידי כוחות האופל, אשר מבקשים להמשיך בהתקפות נגד , לנוכח ניצחונות שדיברנו אודותיהן לפני מספר תישדורים, שאחינו מכוכב סיריוס השיגו. אך כוחות הברית שלנו שמשתפים פעולה להגנתכם כבר מוכנים טוב מאוד , למוסס כל ניסיון שפל כזה ,של האפלים הללו, כך שניסיונם לא היה יותר מנגיחה באוויר, והם לא נגעו בדבר ממשי. אמרנו כבר קודם, ואנו שבים וחוזרים, אין להם דבר אחר לעשותו, ומידת הזעם שלהם על שהם מבינים שהם מאבדים את שלטונם, ואת ההגמוניה שלהם על הפלנטה ארץ, אינה אלא סערה בכוס מים, בדיוק כילד סורר שמבקש להמשיך לעשות משהו שלא אביו ולא אמו ואף לא אחיו הגדול מאפשרים לו לעשות זאת יותר. הילד כועס, אך הוא יבין במשך הזמן את טעותו. כדי להוכיח את עצמו, הוא יבוא לבקש סליחה מהוריו ויותר מאוחר הוא אפילו יבקש לעזור בעבודות הבית , במקום להמשיך במעלליו.

על כן זהו רק עניין של זמן , ושום דבר מעבר לכך. הפור נפל , ואלו מהאופל מתחילים להבין. בכל אופן עדיין במספר דרגים ישנם כמה שהרבה יותר מתעקשים להמשיך במעלליהם השפלים ומנסים טריקים להתנגד לתבוסתם להשבת הכוח האבוד ולכניעה סופית לאור. אלו ייסורי המוות של האופל. משום שרק מספר קטן של נציגי האופל, לא עברו סופית תחת שרביט הכוח של צבאות מלאכי עליון, דוות, שליחים, מאסטרים של החכמה, וישויות האור, והאחים מפנים האדמה, והחוצנים שמרכיבים יחדיו את צבאות האור והטוב של אלוהים הקדוש ברוך הוא. שלא להזכיר את האנשים שנולדו בגוף פיזי ,שמשתפים פעולה ועוזרים הרבה מאוד !

המתקשר היקר שלנו קריס-וון , בקש מאתנו לדבר על מה שהנכם מכנים המאסטרים שהתעלו.

בעוד שאנו מגיעים מפלנטות וכוכבים במרחק שנות אור, ממערכת השמש שלכם, היו מספר בני אדם שעשו קפיצה עצומה בהתפתחות על האדמה, הם הבינו במספר חיים, שהם נולדו על האדמה הרחבה הזו , לשחרר את רב בני האדם ממשימתם העיקרית, כמו גם של עצמם. המכנה המשותף של חייהם הייתה להיכנע לרצון הבורא, ובנאמנות ללכת על פי צו קול הלב ,ותודעתם הפנימית, לאהוב את כל הברואים הסובבים אותם, ולבסוף להקריב את חייהם הפרטיים על מנת לסייע לטובת החברה, שבה הם חיו. נאמר שהאדם שבאמת אוהב את האחרים , יקריב הכול לטובת הטוב של שכנו. אחרת ההקרבה לא תהיה אפשרית ,אם לבו לא מלא באהבה לאנשים אחרים.

כשבן אדם שצעד וסבל בנתיב הרוחני , הגיע למצב ששכח את עצמו למען הטוב של הכלל , התנהגות כזו היא גבורה ללא שמץ אנוכיות. שאושרו מגיע רק על ידי זה שיגרום אושר לאחרים, ושהוא יעדיף את המוות על פני וויתור על אמונותיו, אדם כזה הופך לסופרמן, לאנוש-על, [גיבור אמיתי ,ולא כזה מסרטי הקומיקס שלכם, כמה מצחיק !] כזה אדם עם לב כה טהור , תם וענו כילד, ובעל ידע כזה ושמגשים חיים פשוטים בתכלית, ושהדבר היחידי שהוא מבקש זה לאהוב אחרים, באהבה כה חזקה, עד שהיא כואבת,כפי שאמרה האם טרזה מכלכותה. אדם כזה מתעלה לדרגה של מאסטר גדול של חכמה. ולכן בהחלט נכון לכנות אותם "המאסטרים שהתעלו".

הם אחראים על כוחות זוהר שמדריכים אותם, והם לוקחים על עצמם משימות שהם מיישמים בתקופות חייהם המקודשות. כשהם משנים את העבודה שלהם למען עזרה לאנושות, מספר תפקידים שיועדו להם מגבוה ,יכולים להשפיע מאות ואלפי שנים אחריהם. לפעמים הם משנים את שמם , שמתאים יותר לסוג התפקיד שנתבקשו למלא על ידי מדריכי האור שלהם.

ומשום שגופם מעודן ומורכב מחומר מעודן,ואתרי, [ובמספר מקרים מחומר אסטראלי] הם יכולים לאמץ כל צורה שבה הם חפצים, ושמספר חסידים ותלמידים מסוגלים לראותו במספר מקרים. התלמידים המקורבים אליהם ביותר, יהיו ה"מאסטרים המתעלים" הבאים, ברגע המתאים.והמאסטר שהיה אחראי עליהם, יתעלה לדרגה גבוהה אפילו יותר, שבה מהותו מקבלת יותר אור מעודן, שקרוב יותר לזוהר המעודן של המוארים הנעלים, שיושבים לימינו של האב-האם, הבורא.

האב מיוצג על ידי הרוח הבורא כל חומר, ובעוד שהאם מיוצגת על ידי הבריאה, הטבע בעצמה, שמתפתחת בהתמדה, בתהליך מתמשך של שינוי. [נקראת לעתים קרובות גם, אימא טבע ].

שלום ואהבה.

המפקד סוהין, אלפא ספינת חלל.

מתקשר: קריס-וון.


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge