Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, August 6, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, August 6, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

אירועים רבים התרחשו בשבועות שחלפו,כפי שהכול יכולים לראות. אירועים אלו מעידים שאנו חיים בתקופה של שינויים גדולים, ומתחילות להסתמן הקצוות של דרך החיים החדשה בעולם בעתיד הקרוב, עם חידושים בטכנולוגיה , חידושים ברפואה, צורה חדשה של אנרגיה לתפעול המכונות , וכוון חדש של האופן בו אנו מנהלים את החיים.

מכל מה שתואר לעיל, החשוב בכל השינויים הוא האחרון. משום שלמרות שתוכלו ללמוד מתרבויות מתקדמות מספר הנחיות, הכול תלוי בגישתכם בעתיד והאם תשאפו ותרצו לפעול ולשתף פעולה אחד עם השני ,בשינוי הדרך בה תנהלו את העולם, שהרי פלנטת ארץ באמת תשתנה על פי החזון החדש של האנושות אשר מאכלסת אותה. בין אם אלו 6.5 מיליארד תושבים שעכשיו חיים, או התושבים שיאכלסו את הפלנטה אחרי שרשרת השינויים הגיאופיזיים, שיתחוללו בהדרגה, פחות או יותר, בחודשים הבאים.

אנו מבקשים שתישמרו על שלווה בארצותיכם, ושלא תאבדו תקווה, או תחושו חסרי הגנה, בגלל מה שתראו מתרחש בעולם. הזכרנו כבר בעבר שבכדי לשנות את העולם יהיו נחוצות הרבה התאמות, על ידי אימא טבע,והרבה אנשים יעזבו בעקבות התהליך. אך שום דבר לא יתרחש במקרה בעולם ,משום שאין דבר שקורה מבלי שתוכנן על ידי היקום. קיימת אינטליגנציה עליונה ,שהנה שלוחה ממשית של הבורא, שלוקחת בחשבון את כל הגורמים ושבוחנת בהתמדה את כל האפשרויות הכי טובות ,במספרים אינסופיים של הסתברויות של מה שיקרה מסביב ,{לא רק בכדור הארץ}. ובכל זאת הגורל של הפלנטה הכחולה הקטנה הזו משפיע באופן עצום על גורלם של הרבה עולמות אחרים ביקום הקרוב ואפילו מעבר לו. לא פלא אם כן ,שברגעים הללו מבקרים אתכם כה הרבה צורות חיים , מכל קצוות {תבל} הבריאה.

מטרה חשובה מאוד היא להיות שלווים, לא משנה מה שיקרה, ולדעת שהכול קורה ויקרה לטוב הגבוה של האנושות כולה ,וכל היצורים החיים, שמאכלסים את גאיה. אתם תימצאו עצמכם בדיוק במקום הנכון בעזרת האינטליגנציה המעודנת שלכם, ותסייעו מהמקום בו תהיו, או באופן פיזי או באמצעות תפילה ומנטרות {אמירות והצהרות מעצימות,}שירה והלל לאלוהים, או תמדטו בשקט ותתכנסו פנימה, שם תוכלו למצוא את האמת כולה. כל אחד יחוש וימצא את הדרך ההולמת אותו ביותר . שינויים על פלנטת ארץ בהחלט יונהגו על ידי כולנו , אתם על ידי רצונכם לשנות את העולם לטובה, ואנו נסייע בכל האמצעים העומדים לשרותינו ונעזור לכם לממש זאת.

שמענו את צער לבכם ,ואת תחינותיכם שנעזור לעולם בו הנכם חיים,שלא רק ישתנה למקום חופשי ממלחמות רעב ומחלות, אלא שכל הטבע הסובב יהיה כפי שבניו האהובים של אלוהים ראויים לו.

ואנו נעשה את חלקינו, משום שראוי שכל אחד מאיתנו יתרום ,כמו תצרף{פאזל} ייחודי ובעל ערך מיוחד, בו כל חלק מתחבר יחד בדיוק מתמטי.

לעולם לא ננטוש אתכם, אל תפחדו .אינספור ישויות פיזיות ולא פיזיות תומכות בכם בתהליכים הללו של ההתחדשות, וילוו אתכם יד ביד, וילחשו באוזניכם :" אל פחד אחי, אל חשש אחותי, משום שעתיד מזהיר עומד להיכנס לחייכם, שיביא סוף כל סוף איזון והרמוניה לכל הישויות".

אנו נזכירכם בהתמדה דרך התיקשורים והקשרים , שהקפיצה באבולוציה שלכם איננה חלום,אלא משהו שמתרחש עכשיו ברגע זה, וכך עד שיבוא היום בו כולכם מצפים לו שנתראה ,{אנו יודעים }ונוכל ללמדכם בחופשיות כל מה שיכל לעזור לכם ,להשתחרר מכל מה שמפריע לכם לראות את המציאות היפה שהנה האדם היקום ואלוהים.

אנו עמכם , ובדרך מסוימת הרבה יותר קרוב, ובאופן אישי , ממה שתוכלו לדמיין. לו רק ידעתם ! אך הכול בזמן הנכון, משום שלאכל יותר מדי מהצלחת יכול לגרום לקלקול קיבה !

קבלו את כל אהבתנו ושותפותינו העקבית, ודעו שהכול בסדר , מעוגן בזמן ובמקומו בחלל.

שלום ואהבה.

מקור: המפקד סוהין

מתקשר: קריס-וון

מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge