Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, September 19, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 19 בספטמבר 2014

הרטטים וההשפעות של המחזור האחרון מיועדים להיעלם, כשהם מוחלפים על ידי מעודנים יותר של העידן החדש. יש משהו של מלחמה המתרחשת על עליונות בין האור לבין האופל, אבל אין תחרות כיוון שהאור מיועד לשלוט בעליונות. האופל מאבד כוח בקביעות ואין זה משנה כמה הרבה הם מנסים, הם לא יכולים להתגבר על מותם. אולם, עומדים להתחשב בהם עד שכוחם יוסר. הם לא יכולים להמשיך עוד זמן רב וכבר מאבדים את השפעתם כאשר מדובר בנושאים עולמיים. זוהי הקארמה שלהם לחוות תבוסה ואת כישלון תכניותיהם לצורך שליטה גלובלית. האם באמת דמיינו ביהירותם הגלומה שאלוהים יאפשר להם להשמיד חלק ניכר מהאוכלוסייה. הם תכננו להקטין אותה באופן דרמטי למספר "שניתן לשלוט עליו" בקלות. לכן, אל תפחדו, כיוון שאף פעם לא יאפשרו לתוכנית זו להפריע באבולוציה של אלה מהאור.


טיפין טיפין יוצגו לכם השינויים אשר ייקחו אתכם קדימה די במהירות. עשיתם את עבודת ההכנה ואתם מוכנים לקחת צעד גדול קדימה כדי לחוות את הרטטים הגבוהים יותר, ואת כל התועלות שהולכות איתם. במשך תקופה די ארוכה אנו עודדנו את המרדף אחר טכנולוגיות חדשות, אשר גם יתנו לכם נקודת זינוק גבוהה כאשר ניתן יהיה להציגן. רבים מוכנות עבורכם, אבל העיתוי חייב להיות כזה שלא תהיה הפרעה אשר תחזיר אותן בחזרה. אנרגיה חופשית היא אחת שאנשים רבים שמעו עליה, אבל היא בסופו של דבר תספק את כול צרכיכם. אנשי האופל שמרו בכוונה התפתחויות מעין אלה עבור עצמם, בלי כוונה לשתף אותן אתכם. אולם, פעולותיהם לא ישרתו שום מטרה כשלאף קבוצת אנשים אחת מותר להתפתח על חשבון אחרת. אין שימוש רק באבולוציה של הטכנולוגיה לבד אלא אם היא מיושמת באופן רוחני המביא תועלת לכול האנושות.


לכל נשמה שמצאה את האור ישנה נקודת מוקד עבור אנרגיות אלה, והיא תשפיע על אחרים כאשר הם יטפלו בעסקיהם. זה מתרחש בצורה מעודנת אשר אינה מכניעה אותם, אלא פותחת את התודעה שלהם למחשבות ולפעולות מפותחות יותר. כשהמומנטום תופס תאוצה כך שהוא יאיץ את האבולוציה שלכם, ויחולל את פיצול הדרכים הבלתי נמנע. לכן, לא חשוב מהן החוויות שלכם ברטטים הנוכחיים, זכרו שהם ישתנו באיטיות ומיועדות לקחת אתכם באופן מלא לעידן החדש. ברגע שנתתם את עצמכם אל האור ולכול משמעותו, החיים יקבלו משמעות חדשה ויהיו כה מספקים. אירועים מחוץ לכם לא ישפיעו עליכם, ואם כן זה יהיה להיפך.


אנו מרוצים לראות שכה רבים מכם מובילים בביטחון, ועל ידי הדוגמה שלכם, אתם תשפיעו על רבים אחרים ללכת בעקבותיכם. היכן שאתם מיועדים לפגוש עובדי אור אחרים, אתם יכולים להיות בטוחים שזה יתרחש. במידת הצורך, אנו יכולים להשפיע על מחשבתכם במידה כזו כדי להבטיח שזה יתקיים. אחרת לא היינו אף פעם לוקחים זאת על עצמנו למקם אתכם במצב שלא יהיה נעים לכם. דנו אתכם לעיתים קרובות על נושאים מעין אלה לפני האירוע, ואנו עובדים עם הסכמתכם. אנו מאוד מכבדים את ריבונותכם והחופש שלכם לממש את רצונכם החופשי. במילים אחרות, אנו עובדים ביחד לתועלתנו המשותפת.

אנו בוחנים אתכם על מסכינו ומעריצים את נחישותכם להמשיך לדחוף קדימה, ואנו נותנים לכם עידוד רב כדי לשמור על מטרתכם לפניכם. רבים מכם נטלו על עצמם תפקידים מאוד חשובים במשך אלף שנה כדי להביא את האור לידי הווייה. עכשיו אתם עומדים לראות את התוצאה של מאמציכם ומה השגתם. במבט לאחור אתם בוודאי מבינים את מידת הצלחתכם, ואתם יכולים בצדק לקחת קרדיט עבור כך. אתם תמיד הנהנים העיקריים של העבודה שאתם עושים וכעובדי אור אתם מרוממים באופן מתמשך את הרטטים האישים שלכם, ובמתן עזרה לאחרים אתם עוזרים לעצמכם.

אם יכולתם לראות את התמונה הכוללת כשמדובר על כדור הארץ, הייתם מציינים כי למראית עין ישנה לכאורה מידה רבה של כאוס, עם זאת התמונה המוחלטת היא כזו של הישגים והגשמות. כה הרבה יש לעשות כדי להסיר את שרידי הרטטים הנמוכים יותר כדי לפנות את הדרך, כך שהרטטים החדשים יכולים להתבסס. כל היבט של החיים הוא על "רטטים" ובבוא העת הנחת הבסיס הרפואית תגלה שזהו נתיב שכדאי לחקרו. אולם, עם התקדמותו של העידן החדש אנו מייעצים לכם על נושאים מעין אלה, וניתן לכם מידע רב אשר נחוץ כדי להתקדם.


אתם עשויים לתהות מדוע אנו לא פוגשים חלק מכם על כדור הארץ, כמובן שהאמת היא שאנו פוגשים אבל זהו קשר מכוון ובעל אופי אישי. המקום הפופולרי ביותר לפגישה הוא ברמות הגבוהות יותר במהלך זמן שנתכם, ומעטים מאוד מכם לוקחים זיכרונות שלהם בחזרה איתכם. אולם, כל שיחה אתנו נערכת בתת תודעה שלכם, ויכולה עדיין להשפיע עליכם. זו דרך מאוד נוחה להיפגש כשמרבית הנשמות עוזבות את גופם במהלך שנתם. זו הסיבה שמוצע לכם שכאשר יש לכם בעיה המציקה לכם אתם צריכים "לישון עליה", וכאשר אתם מתעוררים בבוקר למחרת, יש לכם את התשובה לבעייתכם.


יש כה הרבה יותר על החיים הפיסיים מאשר אתם מבינים באופן כללי, אבל אין זה חיוני שאתם תדעו יותר בזמן הזה. אולם זה בעל ערך לדעת שכל החיים מחוברים בהדדיות, וזו הסיבה מדוע תודעה המונית היא כה חשובה. כל אחד מכם תורם להכול וזו הסיבה מדוע אנו עובדים איתכם כדי להעלות את הרטטים האישיים שלכם. האם אי פעם תהיתם מדוע אתם מרגישים סביב כמה אנשים טוב ולא סביב אחרים? זה בדרך כלל כאשר אתם בהרמוניה עם אותו אדם, ומרגישים אחד אתם באמצעות הרטטים שלהם.

אני, SaLuSa מסיריוס, ומרוצה להאיר לכם את ההיבטים הרבים של חייכם על כדור הארץ. זה ימשיך, ומטרתנו הסופית היא תודעה מלאה כדי להפוך לישות גלקטית. הכוח הגדול ביותר של האור וכמובן של זמן, שאתם תשתמשו בהם כדי ליצור היקף שכעת הוא בלתי נתפס.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

חברים יקרים
הודעה - בבקשה שימו לב, בשבוע הבא אהיה בחופש ואפגוש חברים, כך שלא יהיה מסר ביום ה-18 ביולי. המסר הבא יהיה ביום שישי 25 ביולי.
תודה לכם Mike QuinseyDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge