Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 23, 2011

Mike Quinsey, SaLuSa - December 23, 2011


אתם רוצים להווכח בראיות לתהליך שעשינו, וזה מובן אחרי שהמתנתם בסבלנות כל כך הרבה זמן למשהו שיאשש את השלב בו ארועים מתחילים לקרות. היכולת להכיר ולזהות סוג ראיה כגון זה אפשרי רק לאלו שבאופן פעיל מעורבים בתהליך ושהנם שותפינו, אשר כעת נמצאים בארצות שונות. רובם נמצאים בארצות הברית, שזהו המגרש הביתי בו רב התהליכים הסודיים מתרחשים. זהו גם המקום בו האילומנטי נמצאו לראשונה, ומשום כך, שם תוכלו למצוא את ההתגלויות הראשונות לחששם. מאליו מובן ששום דבר מסוג זה לא יוכל להתרחש מבלי שאינפורמציה תדלוף לעולם החיצוני. כך אלו שמעוניינים לפזר דיסאינפורמציה יקטנו ולא יהיו מסוגלים לזרוע בלבול באנשים.

ככל שעוברים השבועות תצטרכו להיות יותר זהירים, ולדעת שכוחות האופל יירדפו, לא משנה באיזו ארץ הם נמצאים. בהתחשב בתוצאות אני אקבע היכן נוכל להעלות את תכניתנו לרמה גבוהה יותר ולקבל את התוצאות המקוות שיאפשרו לנו להתקדם עם הסגירה. הכל כה קרוב להגיע לפתרונו, ואנו ממתינים בתקווה רבה. כל מי שמשחק עדיין את המשחק של הדואליות צריך להשמע לחוקים, ואין מי שנדרש יותר מאיתנו להראות שהוא עושה זאת. אנחנו, עובדי האור, מוכרחים לקבוע סטנדרטים גבוהים יותר לאהבה ולאור שאנו מכניסים לפעולה. הדחף הראשון מגיע מכך שבחירת רצון חופשי מתאפשרת, שבאופן אולטימטיבי מכתיבה מציאות שבני האדם מייצרים לעצמם. בעשותם כך לא נוכל להתערב, למרות שאולי אנו עשויים לראותכם הולכים בדרך לא רצויה. האמת צריכה להתגלות דרך התנסות, ולא נוכל למנוע מכם מה שתבחרו.

בכל מקרה, כוונתנו איננה לומר שהנכם עדיין מצויים בעומק האנרגיה הנמוכה. למעשה, תהליך ההתעוררות מתקדם יפה מאד, ועם החשיפה שבקרוב תקרה, נצפה שהוא יתרחש אפילו מהר יותר. אין כמו האמת להניע אנשים לפעולה, ולהביאם לדרך שתובילם להתעלות. זו דרך לעתיד שצופן בו את כל שתמיד חלמתם עליו, שתוכלו לנסות ולדמיין כיצד זה יהיה לנוע באופן פרמננטי אל האור. זכרו שהרמה החומרית שבה אתם מצויים היא רק השתקפות חיוורת של מה שהחיים למעשה יכולים להיות. הרמה הגבוהה תופיע באופן ברור אך האנרגיה תהיה יותר גבוהה ומורכבת, ומה שתגדירו כחומר יהיה בעל רמה גבוהה יותר של מודעות ויגיב בהתאם. למשל יש אנשים שמדברים לצמחים שלהם, אך כיצד תרצו להבין את תשובותיהם ולדבר עם כל צורות החיים. כל זה יגיע בזמן נכון, אך לאחר שתתעלו.

אנו יודעים שאנשים רבים בפשטות לא יוכלו להבין כיצד שינויים אלו יקרו, בזמן הקצר באופן יחסי שנותר עד סוף 2012. עם סיום תקופת הדואליות והקפיצה הקוונטית ברמות התודעה, תעברו דרך כוחות הבריאה שלכם ותקבלו את היתרון של טכנולוגיה מתקדמת, ובמהרה תנועו אל העידן החדש. התעלות שכזו איננה יחודית, וזהו פתרון טבעי לתנועה למעלה מרמה אחת לשניה. זוהי הסיבה מדוע לכל נשמה שבחרה להשאר בממד הנוכחי תהיה הזדמנות נוספת להתעלות כאשר המחזור הבא יסתיים. נהיה צריכים להוסיף שכל נשמה תוכל בעצמה, להתעלות בכל זמן ולהוסיף את העושר והרמה הנדרשת לרמת התודעה.

יקירים, לא הגעתם עד כאן כדי להתאכזב, וההבטחה שניתנה לכם תקויים. אתם תחוו שפע ותזכו לדעת מהי התחושה של אחדות וחיים בשלום ושמחה, עוד לפני התעלותכם. זה יהיה צעד גדול מהיכן שאתם נמצאים עכשיו ויתרחש במהרה. ואכן, מרגע שהאופל והפרעותיו יורחקו מהדרך, זה יהיה הזמן המרגש ביותר עבורכם. אמת תפרח והחיים יקבלו גוון אדום וורד של אהבה שתשפע על כל דבר מסביבכם. אפילו אלו שישארו באנרגיות הנמוכות יחושו בהבדלים וכל מגמה אגרסיבית תרגע. איש לא יוכל להשאר בזמן כזה בלי לחוש את האפקט ויעזור לאלו שיתעוררו מאוחר.

העולם יהיה זמן מה בכאוס, כאשר בעיות כלכליות ידאיגו, ובעיות היורו רחוקות יהיו מלהפתר. תוכלו לגלות שלתוצאה יהיו השלכות על מה שקורה בחלקים אחרים של העולם. סוגי מטבע מסויימים יעלמו ואחרים, שהיו קורבנות של שיטת הגיבוי בזהב, יוחזרו. תוזהרו מהתוצאות של מה שיקרה, ושלל עצות ינתנו על ידי בעלי אינטרסים. מובן שלא כולם יוכלו להיות מוצדקות, אך היו בטוחים שאנשינו יהיו מעורבים וההחלטות הנכונות ילקחו.

מסר זה יהיה האחרון מטעמנו עד שבוע הבא (ניתן ב23.12.2011), לכן אנחנו מאחלים לכם הרבה שמחה, על פי האופן בו אתם חוגגים את התקופה הזו, כאשר רבים לוקחים חופשה לכבוד חג המולד. אתם אולי שואלים אם גם אנחנו חוגגים ארועים מיוחדים, והתשובה היא כן, אך לרב בארועים קוסמיים, בהם אנחנו יכולים להשתתף ולחלוק מהאנרגיה שלנו. באופן טבעי יש בנו המון אהבה ואנו מכבדים את הבורא. גם אתם, ללא ספק, תכירו לבסוף בבורא ובהיותו המקור לכל מה שיש. הבנה כזו תביא את כל הנשמות לקרבה משותפת גדולה בהרבה, ויעלם הניסיון לרומם אלוהים אחד מעל אחר. יש להבין כי לכל יקום יש את האלוהים שלו, בתוכו מתקיימת הווייתכם, כך שהויכוחים שיש לכם, איזה אלוהים נעלה יותר, אינם רלוונטיים ולחלוטין לא נחוצים. הניחו לנו להבהיר זאת שוב, אלוהים זו אהבה מוחלטת, ורק אלילים נחותים ייצרו מלחמות והענישו.

אני SaLuSa מסיריוס, ויש לי אמון בכך שתוכלו להבין שזה הכרחי לכל אחד להיות מוכן להתבונן בזהירות על כל האמונות שאתם עדיין אוחזים בהן, למקרה שהן יהיו מאותגרות על ידי האמת שבקרוב תנתן לכם. לנו שבאים מפדרציה הגלקטית יחד עם המאסטרים, אין אינטרס להטעות אתכם אלא רצון להעלות אתכם לרמה שלנו היכן שרק אהבה ואמת מתקיימות, ושם הוא ביתכם האמיתי.

תודה לך סלוסה.
Mike Quinsey

Next message: December 30.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: ZoharDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge