Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 21, 2011

Mike Quinsey, SaLuSa - December 21, 2011


תוחלת החיים הרגילה שלכם קצרה מאד ביחס להוויות כמונו הנמצאות בממדים גבוהים. עם זאת אתם מצליחים לדחוס לתוכם כה הרבה, עד שכל יום מביא איתו אתגרים חדשים, ושכולם יחד מאפשרים לחוות ולהתכונן להאצה לקראת התפתחותכם הרוחנית. אין עוד מקום כמו פלנטת ארץ, שמציע באופן בלתי פוסק שפע חוויות, שיכולות להיות באופן יוצא דופן מבחנים או קריאות לבחינת סיבולת. אנשי כדור הארץ מדהימים אותנו בנחישות שלהם להצליח, על ידי התגברותם על כל אתגר שמציג את עצמו. אתם בוודאות המנצחים בקרב בין האור לאופל על נשמות האנשים בכדור הארץ. לא חשוב כמה זמן זה יקח, תמיד תגברו על כוחות האופל, והוחלט שדור זה יביא את תוצאות הטוב לחברה שלכם.

מה שנותר לכם כעת הוא לקצור את פירות נצחונכם ולהסיר את אלו שעדיין מבאישים את פירות נצחונכם, אך לא רשאים יהיו לעשות זאת. ולכן, אל לכם לחשוש מניסיונות הבודקים אפשרות של לפתוח במלחמת עולם שלישית. לנו בפדרציה הגלקטית יש את הסמכות לעצור זאת ובני בריתנו מתודרכים להתערב בשמנו. כמה ארועים עדיין צפויים להתרחש במהלך החודש ויתנו לכם את האפשרות לראות את ראשית סופם של האנשים החזקים מהאילומינטי. אין להם לאן לברוח, ואנו שמים עליהם עין כל הזמן, ואין להם מקום מחבוא שאיננו מודעים אליו. ככך שאתם רואים יקירים, אין צורך לבזבז את האנרגיה שלכם בדאגה להמצאם או למה שהם זוממים. יגיע היום שהם יהיו משוללי כוחות ורווחיהם הבלתי חוקיים שנלקחו על חשבונכם.

הבורא נתן לכולכם רצון חופשי בכדי ליצור את החוויות שלכם, ובמשך גלגולי חיים רבים אין הרבה שלא התנסיתם בו. הנכם בעלי תבונה רבה יותר כעת ורובכם החזקתם באורכם ומעולם לא הנחתם לו לדעוך לחלוטין. אתם עכשיו עומדים גאים ומאירים כמגדלור, וזה מביא אור לחייהם של אנשים אחרים. ההתעוררות נמשכת במלוא המהירות קדימה, ונשמות רבות מתחילות להבין את מטרת החיים. זוהי ההכרה שאתם יותר מאשר גופכם, והחיים הם אינסופיים ושיש לכם את הווית נשמתכם שהיא אלוהים. זה מה שמוביל לקבלה שהנכם כולכם אחדות אחת, ושאתם רואים את כל הנשמות מחוברות זו לזו ויוצרות את הכוליות. זה מלמד אתכם ששיפוטיות הינה לא צודקת ולא נבונה, שכן אינכם יודעים את הנסיבות שהביאו נשמה מסויימת לבחור בנתיב מסויים בחיים. ואכן, רובכם לא מודעים לרקע שלכם, מעבר אולי הבזק של הכרה של חיים קודמים. החיים הנם מיסתורין, עד שתגיעו לממד גבוה יותר בו תרכשו רמת מודעות גבוהה יותר. חלק מהדברים עדיין מעבר להבנתכם כפי שהנכם עכשיו ואנו לעיתים מתקשים למצוא את המילים הנאותות או המספקות כדי למסור לכם את האמת. הכל יתברר בכל מקרה בתוך זמן לא ארוך כאשר אתם המתעתדים להתעלות תרכשו את רמת התודעה הגבוהה לה תזדקקו לשם כך. זהו הזמן הנכון שלכם לעלות לרמות הגבוהות יותר והתעלותכם בשנים הקרובות תהיה מדהימה ביחס למה שהיא כעת. בסופו של דבר תצטרפו אלינו כשווים ואנו מברכים אתכם על חזרתכם למקום אליו באמת הנכם שייכים.

אנו מאחלים לכם להמשיך ולשאת את האנרגיות שבונות את הציפיות שהשנה הבאה תהיה שנה יוצאת דופן מבחינת הישגים, וכי תרשם בהיסטוריה שלכם כשנה של הצלחה מדהימה. אנרגיה זו תקבע כמה מהר יגיע סוף התפישת הדואלית שכן כל צירי הזמן גמישים הם, יחד עם זאת, חלקם מובילים לסוגיות החשובות ביותר אותן אתם חווים, והם מפותחים היטב ומאום לא יעצור אותם מלהראות.

החשיפה עדיין חיונית ביותר להתפתחות הגדולה שפותחת הרבה הזדמנויות עבורנו להפגש באופן פתוח עם מנהיגיכם. הם מכירים אותנו שכן היינו בקשר זמן רב אך התבוננו וכיבדנו את זכותם לקחת החלטות לטובת אנשיהם. מתוך מה שראינו בצפייתנו בהם ובמעשיהם אולי החלטות אלו לא יחשבו כטובות ביותר עבורכם, אך עלינו לקבל ולכבד את זכות הבחירה. בכל מקרה, הננו קשובים לבקשות האנשים והשלום מאד נדרש, לאחר שנים על שנים של מלחמות בלתי פוסקות. אנו מבטיחים לכם כי כל ניסיון להתחיל מלחמת עולם נוספת יכשל ואנו נעשה הכל בכדי לקדם יחסי שלום.

לטעמנו, האופן בו הנכם מובלים על ידי המנהיגים שלכם דורש הסבר, כמו גם מדוע אנרגיה ומשאבים רבים כל כך מבוזבזים על פעילויות חסרות תועלת. לו היתה אנרגיה זו מנוצלת כנדרש יכולים הייתם לחיות ברווחה יחסית, שכן יש מעל ומעבר. אתם תיווכחו באמת הזו שכן אנו עומדים לכונן מחדש שפע ולהבטיח שהמשאבים שלכם ינוצלו כראוי. יחד עם טכנולוגיה חדישה שנמנעה מכם שנים רבות, תוכלו לחוות את החיים כה מספקים וממלאים. גם כך ללא ספק הגעתם לרמה האולטימטיבית, היכן שהחיים נעשים אחדות אחת וזהו תענוג ושמחה מושלמת. יקח זמן להגיע לכך, מאליו מובן שלא הכל יכול להגיע מייד. ככל שתגדלו להוויה קוסמית אחת גדולה, רמות ההתעלות יגיעו עדיכם.

לפיכך חבריי, עשו כמיטב יכולתכם שלא להיות מופרעים על ידי בעיות הצצות מהניקוי שכבר קורה, או מהשאריות האחרונות של האילומינטי שנלחמים את מלחמתם האחרונה. זכרו תמיד שהצלחתכם מובטחת, וכל מי מכם שחפץ להתעלות יוכל. כמו כן, אל תדאיגו את עצמכם אם אירועים מסויימים לא יצאו לפועל כפי שהאמנתם שהם יקרו, מכיוון שהחלק העיקרי הוא ההתעלות. אנו מזכירים לכם שזה יחודי וזו הולכת להיות חוויה לא רגילה, בלשון המעטה.

אני סלוסה, (SaLuSa), מסיריוס, המקורבת לארועים הבאים שהולכים לקרות על פלנטת ארץ. אנו בודקים את תכניות הטלוויזיה שלכם, אך עיקר עניינו הוא שירותי החדשות בעולמכם. אנו מבינים שהמשחק שמשוחק ואת ההצהרות והמסרים שמועברים דרכו, אבל אנו גם מבינים את המניע האמיתי שעומד מאחוריהם. איננו טיפשים ולכן משא ומתן עמנו יהיה חיובי ויביא את המקווה שכן ליבנו איתכם ואנו לצידכם. הלוואי ותשיכו את כל מה שאתם מקווים עבור אחרים.

תודה לך סלוסה.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: ZoharDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge