Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, February 21, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 21 בפברואר 2014

אתם נמצאים על כדור הארץ בזמן החשוב ביותר, וכעובדי אור, רבים מכם צריכים לשחק תפקידים ספציפיים כדי לסייע להגשמת השינויים. כל אחד מכם התנדב לשרת את האור בזמן כה חשוב, והיו סמוכים ובטוחים שכל תרומה היא חיונית לשלם. בתנאי שאתם יכולים להישאר ממוקדים במשימתכם, אתם תעשו את המעט שלכם כדי לסייע לגרום לשינויים שהם חיוניים כדי להגשים את האור. זוהי עובדה שבגלל שאנשים כה רבים מסייעים בדרך זו, שאנשי האופל מאבדים את הקרב כדי לשמור על שלטונם. למרות שהם מתרכזים על התמונה הגדולה יותר, הם תחת השגחתנו המוחלטת ומודעים באופן מלא על תוכניותיהם. מאמצינו המשולבים בסופו של דבר יגרמו להפיכה ללא שפיכות דמים אשר תאלץ את אנשי האופל לקבל את תבוסתם. הם יהיו המומים לחלוטין מההתקדמות שנעשתה על ידינו, ואנו יודעים בדיוק מתי להשתמש ביתרונות שלכם.

המצב על כדור הארץ דורש הרבה מכם, אבל זכרו שישנם שינויים עצומים המתרחשים. אתם יכולים להישאר סמוכים ובטוחים שהתוצאה ידועה על ידינו ואכן לעיתים קרובות מורכבת באמצעות סיוענו. לכן, אל תהיו מוטרדים ממה שמתרחש מסביבכם, בידיעה שתוצאה מוצלחת כבר תוכננה. ללא ספק אנו מודעים שאנשי האופל יילחמו עד הסוף המר, אבל העניינים הם תחת שליטה ואנו לא נאפשר להם לצאת מכלל שליטה. בשל סיבות קרמתיות, אנו לא יכולים להתערב בכמה עניינים שצריכים להסתיים בעצמם כדי לנקות אחריות יוצאת מן הכלל.

כשהרטטים מתחילים להתרומם על פני כדור הארץ, כמה מכם יגלו שכוחותיכם הרוחניים גדלים, ובאופן כללי אתם נהפכים ליותר אינטואיטיבים. זה יסייע לכם להחליט מה לעשות כאשר אתם מתמודדים עם מספר בחירות, ואתם תוכלו להתקדם עם בטחון. זכרו שאנו גם בהישג יד ואף פעם לא רחוקים אם אתם צריכים קצת סיוע. אולם, אל תנסו לצפות מראש בדיוק איך זה יינתן או מתי, פשוט קבלו שאנו נעשה את הטוב ביותר עבורכם. יש לנו את היתרון שאנו יכולים לראות את התמונה הגדולה יותר ולפעול בהתאם. לפעמים, לדוגמה, אנו צריכים להציג שינויים בחייכם, ולהכניסם למקום יכול להיות קשה. נראה כי לבני אדם ישנו דפוס חשיבה חזק ולא תמיד מקדמים בברכה שינוי.

הזמן עדיין מאיץ אבל אתם עכשיו מתרגלים להתמודד איתו. המשמעות היא שאתם מאורגנים טוב יותר ומשתמשים בו באופן מלא. בעתיד, אתם תחיו בזמן לגמרי שונה, בו מטלות יומיומיות שאתם חווים בהן עכשיו, לא יהיה יותר צורך בהן. מרבית צרכיכם פשוט יסופקו באמצעות מחשבה טהורה וזה יהיה מיידי. אפילו עכשיו, לעיתים קרובות מבלי לדעת אתם מקרינים עוצמות אלה שאכן מביאות לכם את התוצאות אותן אתם רוצים. זו הסיבה מדוע אנו כבר מייעצים לכם לבחון בזהירות את מחשבותיכם, כיוון שיש לכם יותר כוח מאשר אתם מבינים כרגע. בבוא היום, אתם תוכלו לשלוט עליהן, וברמה מסוימת גבוהה של רטט, שום דבר פחות ממחשבות חיוביות ייכנס למיינד שלכם. נשמות אלה על נתיב האור, כבר במודעות או באופן תת מודע, עובדות לכיוון מצב אשר שולל כל דבר בעל אופי שלילי.

אם מה שמצופה מכם נשמע קשה או תובעני, היו סמוכים ובטוחים שכל השינויים יבואו לידי ביטוי כאשר אתם מוכנים. אף אחד לא ימהר אתכם לתוך שלבים של התרוממות עד שאתם מוכנים, וסיוע רב תמיד זמין לכם. העובדה שאתם כאן בזמן החשוב ביותר הזה, הוא לכשעצמו עדות מספיקה על יכולתכם לעשות התקדמות מתאימה. מובן מאליו שכל תרומה מסייעת לאור להיחשף ולהפיץ את הידע אשר יבסס את האמת של ההיסטוריה שלכם ואת העתיד שמחכה לכם. אנו סיפרנו לכם פעמים רבות ששום דבר המשפיע על חייכם מתרחש באקראי. הכול מתרחש בשל סיבה ומיועד לקדם את התקדמותכם לכיוון האור.

אנו נאשר בשנית כי הנשיא אובמה משחק תפקיד מרכזי בהבאת האור אל כדור הארץ, ובשמירת המצב אשר יבטיח שהאמת תצא לאור. חשוב יותר, הוא גם משחק משחק איזון בין האופל לבין האור, עד הזמן בו נכון יהיה לקחת את הצעד הגדול הבא. כפי שאתם חייבים להבין מנסיון העבר, יש לנו סבלנות בלתי נדלית ולא נעשה שום צעד עד שניתן להבטיח את התוצאה. אחרי כזה זמן ארוך שאנו עובדים לגרום להיפוך באירועים, אנו לא עומדים לעשות טעויות כלשהן עכשיו שקו הסיום באופק. סבלנותכם נשחקה לפעמים, אבל אנו שמחנו עד מאוד בשל הרמות העולות של הבנה שהשגתם.

אני, SaLuSa מסיריוס, ושמח לספר לכם שיש לנו פיקוח הדוק על כל הפעילויות של אנשי האופל. אם אתם מקבלים את הרושם שאין לנו את זה, היו מודעים שבאמצעות כך שאנו למראית עין מאפשרים להם להתקדם עם תוכניותיהם, אנו מציבים להם מלכודת. עד שהם מבינים איך שיטו בהם, זה יהיה יותר מדי מאוחר עבורם להתאושש. לאחר מכן, סוף סוף תהיה לנו את הבמה לעצמנו ונתקדם במהירות עם השינויים שחיכו במשך הרבה זמן. זה יהיה זמן מלהיב ביותר עם אושר ושמחה גדולים.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge