Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, February 14, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 14 בפברואר 2014

אנו מבינים את דאגתכם באשר להתקדמות האיטית כביכול שנעשית בצמצום פעילותיהם של אנשי האופל. אנו, למעשה, מנענו מהם לגרום לתקריות גדולות כולל מלחמה נוספת, ואנו נמשיך להגביל את הזדמנויותיהם לגרום לצרה רצינית. היו סמוכים ובטוחים שהעניינים הם תחת שליטתנו, אבל אנו בכל זאת צריכים לממש אי-התערבות כאשר זה הכרחי. אנו מתייחסים כמובן למצבים קרמתיים בהם נשארים השיעורים שיש ללמדם. אולם, התקופה לה נכנסתם לאחרונה הינה תקופה אשר תביא שינויים גדולים, המובילים לשלום בסופו של דבר. לכן, אנו מבקשים לחשוב באופן חיובי ולדמות את האהבה ואת השלום אשר יורדים על פני כדור הארץ.

זכרו שאנו מאוד מתקדמים במאמצינו להכיל את אנשי האופל, ובאופן הדרגתי עליהם לקבל שהם לא יכולים לעשות בדיוק כפי שהם רוצים. אכן, הם מוצאים זאת קשה לחסום את השינוי במזלם, ולא יכולים לפעול עם החופש שפעם היה להם. זה בחלקו בשל מספר האנשים אשר ערים לאור, ומשאירים מאחור כל זיקה לפעילויות אנשי האופל. אף על פי שאתם עשויים להיות לא מודעים לכך, האור עכשיו הכוח השולט על פני כדור הארץ. הוא ימשיך להיות כזה וימשיך להתרחב עד שהאור יהיה בשליטה מוחלטת. עד אז, עידן חדש יהיה באמת עליכם, ואתם הוכנתם להשתתף באופן מלא בו.

אנו מדריכים ונותנים כל עידוד לעובדי האור לדחוף קדימה עם מחוייבותיהם, בידיעה ששום דבר יכול עכשיו לעצור את התקדמותם קדימה. אתם הייתם מודעים כמובן על הפוטנציאל להצלחה לפני שהתגלמתם על פני כדור הארץ. כל עובד אור אשר נבחר לעבוד עבור האור בזמן זה, ידע שזו עומדת להיות הזדמנות מיוחדת וזכאי להרגיש בעל זכות. היו סמוכים ובטוחים שאתם נבחרתם בשל נסיונכם ויכולתכם לתת עצמכם כפי שנדרש. באותו זמן, האבולוציה שלכם התקדמה באמצעות חוויותיכם החדשות, והזדמנויות לנקות קארמה. לעיתים, האתגרים הקשים ביותר מתקבלים על ידכם בכאלה זמנים, כי עם אמונה ביכולתכם והסיוע הניתן, אתם יודעים שאין סיבה מדוע אתם צריכים לחוות שום דבר אחר מאשר הצלחה.

כדור הארץ, בשלב זה, הוא משהו של מוצג-ראווה, וציוויליזציות רבות אחרות מתקרבות כדי לבחון את התקופה שבה אתם נמצאים. הסיבה היא כיוון שאתם עומדים שתהיה לכם חוויה אשר לא התרחשה עליו במהלך מחזור קודם כלשהו. אתם נטלתם על עצמכם להתעלות עם הגוף הפיזי שלכם, אשר יסתגל לאנרגיות הגבוהות יותר. חוויתכם תהיה ייחודית, כשאתם מתעלים, אתם תגלו שרמות התודעה שלכם גדלו מהר מאוד. כשאתם נכנסים לאנרגיות הגבוהות יותר, יצטרפו אליכם ישויות אשר כבר התעלו, והם יסייעו לכם. אתם עומדים להצטרף לאחווה שהתעלתה והזדמנויות תינתנה לכם לבחור את הנתיב המועדף שלכם.

בשעה זו, ישנם נציגים רבים על כדור הארץ שלכם מפלנטות אחרות במערכת השמש, ומעבר לה. זה כפי שאתם עשויים לומר "כל הידיים על הסיפון" כשההזדמנות קוראת לישויות המנוסות ביותר להבטיח הצלחה מוחלטת. אתם תגלו שכמו שאתם מסוגלים לחוות רמות אחרות של הוויה וציוויליזציות אחרות, שזה נורמלי לישויות גבוהות יותר לסייע לאלה מתחתם. אתם אחד ועזרה תמיד ניתנת לאלה אשר הם גם נוסעים בנתיבכם. למעשה, כל הנתיבים מובילים חזרה לאלוהות, ואתם חופשיים לחוות כפי שאתם בוחרים, אף על פי שברמה מסוימת אתם בשמחה וברצון תעשו את רצונו של אלוהים.

עולמכם ממשיך לחוות כאבי לידה כשהישן צריך להיסחף ולפנות דרך לחדש, וכמו שאתם מוצאים שזה יכול להסתיים בזמנים קשים מאוד. אולם, זה יימשך רק לתקופה מוגבלת, שבעקבותיה אתם תגלו שהכול נהפך ליותר מסודר. אנו וישויות מפלנטות אחרות נגיע בגלוי לכדור הארץ ונתערבב אתכם. יש לנו הרבה להקנות והרבה לתת לכם כך שזה יאיץ את ההתעלות שלכם לרמות גבוהות יותר. היו סמוכים ובטוחים שאתם לא נמצאים בלי עזרה אף פעם, ואנו פעילים כל הזמן אפילו אם אתם לא מודעים באופן מלא לנוכחותנו.

אנו מתכוננים לטפל בכם בנושא של עניינים רבים אשר יהיו בעלי חשיבות לכם בעתיד הקרוב. יש הרבה שאתם צריכים כדי לשמור על מיינד פתוח, כשבמשך תקופה ארוכה אתם הולכתם שולל בכוונה וקבלתם מידע מוטעה כדי לעכב אתכם. אנו עכשיו, למעשה, עושים את הטוב ביותר להעיר אתכם בעדינות אל האמת, אבל עבור רבים זה יהיה לא מובן ויותר מדי הרבה להבין. כל מה שאנו יכולים לומר בזמן זה הוא שזה חכם לכל נשמה להיות פתוחה לרעיונות חדשים ולא להפוך ליותר מדי יציבה בחשיבתה.

אני, SaLuSa מסיריוס, ומבטיח לכם את הסיוע שלנו תמיד. זה ייראה לרבים מכם שהעולם מתהפך, אבל זה אינו המקרה אלא פשוט התוצאה של שינויים הכרחיים אשר באופן הדרגתי ייצבו את כדור הארץ לתוך תקופה של שלווה ושלום. לא רק היבטים פיזיים מעורבים, אלא אנרגיות אשר נעות ללא הרף סביבו.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge