Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - January 20, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 20 בינואר 2017

אתם כולכם צריכים עכשיו שיהיה לכם רעיון הגיוני באשר לאופן בו יתפתח העתיד. תזמון האירועים אינו נוקשה אבל די גמיש, ומבוסס על ההזדמנות הטובה ביותר לחולל שינויים. ללא ספק הם יגיעו לכן אל תהיו מודאגים אם התזמון לא תואם לציפיותיכם. לאלה אשר תכננו את אחרית ימיכם יש את הכוח והסמכות לעשות את מה שדרוש כדי להבטיח סיום בהתאם לסוף מחזור זה. עם זאת, אתם כבר חווים תקופה אחרת של זמן המאיצה וכך זה ימשיך. אל תאפשרו להתרחשויות חיצוניות להשפיע על מסעכם האישי, כיוון שקבוצות רבות עוברות דרך צרכיהם האישיים כדי לנקות את האנרגיות הנמוכות שלהם, ניקיון אשר חייב להיעשות אם הם רוצים שיהיה להם סיכוי כלשהו להעלאת הרטטים שלהם. אלה שאינם יכולים לנוע כלפי מעלה עם השינויים פשוט ילכו אחר נתיב אחר בהתאם לצרכיהם.


חלק מכם ממתינים לשינויים במטבעות מסוימים אשר עשויים להביא לכם רווח גדול. מרבית האנשים אינם מודעים לאפשרויות מעין אלה, אבל בטוחים כי בתוך תקופה שאינה ארוכה מטבעות רבים יותר יעלו בערכם. בסופו של דבר, זה מתוכנן לבטל עוני או צורך, ובמציאות אין זה כה רחוק. בינתיים, רבים יאבקו לעבור דרך השינויים אבל התקווה היא כי הם יתרוממו בידיעה שהכול מתקדם היטב. עתידכם בהיר מאוד ועבור רבים מעבר לחלומותיהם הפראיים ביותר. לכן, שמרו את עיניכם על ההבטחות לעתיד, בידיעה שבמציאות זה סמוך ובטוח ומוגן באופן מלא כדי להבטיח את הצלחתכם.


אנשי האופל אינם יכולים יותר לשמור על פעילותיהם בסוד, ולאט אבל בטוח פעולותיהם מתגלות מה שמונע מהם את ההסלמה. הם חשבו שהם בלתי מנוצחים, אבל לא העריכו את התמיכה שהאנושות מקבלת על ידי אלה שהגיעו מחוץ למערכת השמש שלכם. אתם רחוקים מלהילחם קרב אבוד וכאשר כוחות האור יגלו את כוונותיהם, הניצחון מובטח. אתם הייתם מופתעים אם הייתם יודעים כמה ישויות של אור רבות מפקחות על פעילותיכם, וככל שהקארמה מאפשרת הן עוזרות לכם להשיג את הניצחון שהובטח לכם. מרבית מהפעילות והמלחמות בין אנשי האופל וכוחות האור מחוץ לטווח ראייתכם, קורים גם בתוך וגם מחוץ לכדור הארץ.


למרבה המזל, אלה שעובדים עבור האור עולים מאוד במספרם על אלה של אנשי האופל המתנגדים להם. כפי שאתם תדעו לבטח, עובדי האור תורמים בשקט להפצת האהבה והאור ובשום אופן לא מציגים שיטות ערמומית או שליליות. אהבה הינה האנרגיה העוצמתית ביותר ביקום והרטטים של רוע אינם מסוגלים להרוס זאת או להתקיים בנוכחותה. לכן, חברים יקרים של האור אל תהססו אף פעם בעבודתכם להפצת האור, ואתם תשיגו במידה ניכרת הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין. אם מספיק אנשים היו מתאחדים ברטט גבוה של אהבה, הכול היו מתרוממים באופן מידי מעבר להישג ידם של אנשי האופל.


כמו הנשמות שהן של האור, אתם יכולים להפיץ זאת בכל מקום פשוט באמצעות הליכה בקרב אלה אשר נמצאים מסביבכם. בתלות כמה גבוהים הרטטים שלכם, יהיה לכם השפעה כלשהיא עליהם שבחלק מהמקרים יכולה להיות מורגשת. ללא ספק, אתם לפחות שולחים אנרגיה של "הרגשה טובה" וזו הסיבה מדוע אנשים אוהבים להיות מסביבכם. אנרגית ההילה שלכם יכולה להיות בצבעים רבים, שכאשר נראית על ידי מגיד-עתידות, הם מתוארים כטהורים ובהירים מאוד. זה האופן בו יתואר אחד הנותן את אנרגית האהבה. הילות הינן "חתימת" אור שלא ניתנת להכחשה המראה כמה היטב וכמה רחוק התפתחתם באופן רוחני.


ישנם מעטים אם בכלל הקוראים תקשור מעין זה ואינם מודעים שיש לכם גוף אתרי, וגוף האור שלכם לפעמים ידוע כחתימת האור שלכם. ככל שהאנרגיה טהורה יותר כך אתם רוחניים יותר והמשמעות אינה בהכרח במובן דתי. זו ההבנה ההדרגתית כאשר נשמה מפותחת תראה את כל האחרים כחלק מהשלם ולכן כולם הם כאחד. זו המחשה שכולם הם היבט של אהבה אוניברסאלית, "אתם הנכם אני ואני הוא אתם". זו המטרה שיש להשיגה ולהיות אחד עם אלוהים. יש בוודאי הרבה להרהר עם זאת באמצעות הבנה מעין זו אחד יכול למצוא שלום מושלם. זה שווה התחשבות ומסוגלות גדולים של לרומם אתכם לתוך הרטטים הגבוהים יותר.


החיים הם חיפוש מתמיד אחר האמת ומרבית הנשמות מחפשות את התשובות מחוץ לעצמם, עם זאת כל הזמן זה טמון בפנים. זה עשוי לקחת זמן להגיע למסקנה זו, וקבלה תגיע כשכול הדרכים מובילים לאמת האחת. זה ייקח זמן לגלות את התשובות שתשבענה את געגועכם להבנה מעין זו, וכול הנשמות בשלב מסוים תלכנה אחר נתיב מעין זה להבנה מלאה. לאורך כול הדרך ישנם אלה המעניקים יד עוזרת בעת הצורך, ומבקשים שום דבר בתמורה. שמחתם ואושרם טמונים בתוך העזרה לנשמה אחרת לאורך מסעה למצוא את הדרך הביתה.


כאשר אתם מוכנים לצאת החוצה אתם תדעו מעבר לכל ספק, ותנועו כגל קדימה לתוך השלב הבא של הרפתקתכם. נשמות רבות מאוד הלכו לפניכם והנתיב נמצא במקום שמוביל להגשמה. זה יביא שמחה מוחלטת ואהבה שאין שווה לה. הכאב והמצוקה שחוויתם יעברו וזה ירגיש מוזר כשאתם מגיעים מהעולמות הגבוהים יותר ונפלתם לתוך עולם של דואליות כדי לעזור להראות לאחרים את הדרך קדימה.


ברגעים השקטים שלכם, אתם תדעו לגמרי שאתם אינכם הגוף שלכם, אלא נשמה יפה שהתגלגלה ברטטים הנמוכים כדי לעזור לאחרים. בשל כך אתם זכיתם ביותר חוויות ואתם מסוגלים להבין את מהותם של החיים הפיזיים ויכולים לעזור לאחרים להשלים את מסעם. שירות לאחרים הוא מילת מפתח לאבולוציה כשאתם מכירים שהכול הינם אחד. בעולם כה מלא במהומה ובסכנה, קשה לראות את הדרך החוצה ולהיכנס לתוך נתיב שמוביל לשלום ולאושר, אבל זו הדרך שהיא כאשר הדרכים הישנות אינו ששות ללכת ולפנות דרך לחדשות. אולם, נשמות כה רבות מצאו את האור והאנרגיה המשולבת שלהם עוזרת לאחרים להפוך לערים לאמת.


הזמן ממשיך להאיץ, לכן הבטיחו שאתם מוכנים להתעלות שמתקרבת מאוד, ותהיה בתוך מרבית של מחזור חייכם. עד עתה אתם צריכים לדעת כמה התפתחתם הרבה ובאם אתם נמצאים במסלול להתעלות. המשיכו להביט ישר קדימה ואל תאפשרו לשום דבר לקחת מכם את המיקוד שלכם. עזרה תמיד נמצאת אתכם, לכן קראו למדריככם בכל זמן שאתם צריכים סיוע, והיו סמוכים ובטוחים שהוא יינתן. זה עשוי לא להיות בדיוק מה שבקשתם אבל יעזור לפתור את בעיותיכם. שתפו את מחשבותיכם עם מדריככם כיוון שהם נהנים להיות חלק מחוויות חייכם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge