Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - October 19, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - October 19, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 19 באוקטובר 2012       

הנה אנו על סף של פרק (אפיזודה) גדול במסעכם דרך דואליות, אשר יסתיים עם אלה אשר מוכנים להתעלות ולעזוב את המימד הנוכחי שלכם. אין זה אומר שהכול ישתנה בבת אחת, אבל התוצאה תהיה שירימו אתכם למימד גבוה יותר היכן שאתם תהיו עם נשמות אחרות בעלות רטט דומה.  זה יבטיח חיים בהם תחוו יחסים קרובים הרמוניים ושמחים עם כול הנשמות. האכזריות והעימות שאתם חווים עכשיו ייעלמו לצמיתות, כיוון שישויות אלה אשר גרמו בעיות מעין אלה אינן מוכנות להתעלות. ההתעלות מיועדת לאלה מכם שהתעוררו לעצמי האמיתי שלהם, ושואפים להעלות את עצמם. כאשר אתם יכולים לקבל את כל האחרים כאחד איתכם, וחיים את חייכם באופן של נתינה מתוך אהבה ללא תנאי, אתם מהווים דוגמה מושלמת למישהו אשר מוכן.

אם אתם לא מחשיבים את עצמכם כמוכנים, אולם בכל זאת מבקשים להתעלות, התמקדו בלהעלות את עצמכם בכך שתעשו את המיטב כדי להצליח. כמעט  בטוח שתעשו זאת כיוון שבזמן זה, זורמים משאבי אנרגיה מסיבים לעולמכם ואתם תמשכו אותם לעצמכם. אתם תדעו שזה מתרחש כיוון שנשמות מעטות יכולות לקבל את האנרגיה מבלי להרגיש את השפעותיה. ניתן להרגיש זאת כסחרחורת קלה והרגשה כללית של קלילות בגופכם. קיימים מצבים אחרים שעשויים להוביל אתכם להאמין שאתם עומדים להיות חולים, אבל זה יעבור בקרוב ללא השפעה כלשהיא. אתם תמצאו את עצמכם בברור מסוגלים להישאר בשליטה בהתמודדותכם כנגד כוחות ההרס, אבל זה יהיה ביות של הרגשות אשר מאפשרות לכם להשיג רמה מעין זו. באותו זמן, אתם תהיו דוגמה למודל לאחרים אשר ייהנו מנוכחותכם.

האור כתמיד ממשיך לגדול באופן אקספוננציאלי, וזה נושא אתכם קדימה מהר יותר מאשר אי פעם.  זה יגיע לרמה האופטימלית ב-21 בדצמבר 2012 ויפעיל את ההתעלות של אמא כדור הארץ וכל אותן הנשמות המוכנות ללכת איתה.  עד אז, אתם תהיו בטוחים מחדש לגבי הביטחון והעתיד של אלה שבוחרים בנתיב שונה, והכול מתרחש כפי שצריך להיות בהתאם לחוק האוניברסאלי. במילים פשוטות, החוק קובע ששום נשמה לא יכולה להתקדם עד שהיא משיגה רטט דומה. כולם יטופלו, ובמועד הגעת ההתעלות, כל אחד יהיה מודע על מה שמתרחש. כשהמחזור מסתיים, ישנם שינויים טבעיים אשר פותחים את השלב הבא של מסעכם אשר מתאמץ לקחת אתכם גבוה יותר. ההזדמנויות קיימות תמיד לכול נשמה.

במידה מסוימת החיים ימשיכו כמקודם, אבל כבר אתם רואים את הסימנים הבלתי נמנעים של שינוי. תלוי בממשלות שלכם כמה סבל מתרחש, וכמה מהר הם יאמצו את הדרכים החדשות המוצעות להן. הצבא עשוי לא לעכב את השינויים, אף על פי שהאילומינאטי הציעו להשתמש בו כנגדנו אם ננסה את הגילוי ונופיע על כדור הארץ שלכם. אנו יכולים להתמודד בקלות באיומים מעין אלה אבל איננו רוצים ליצור תנאים שעשויים להוות כדור חוזר עבורכם. אנו כולנו בעד גילוי בהקדם האפשרי אבל זה חייב להיות על רקע שקט. אולם, זה יכול להגיע כאשר אתם הכי פחות מצפים לכך, כיוון שיש יותר ממדינה אחת אשר תגבה הודעה מעין זו.

זה מוערך שהייתם סבלנים זמן כה ארוך, אבל דעו שהאירועים חייבים להגיע מאוד מאוד בקרוב. אנו מוכנים וסומכים על בני בריתנו להכין את הקרקע כדי שנוכל לפעול. עד אז נמשיך כרגיל וניקח דברים כפי שהם באים ביום בזמנם. בבוא היום, יטופלו כל צרכיכם, למרות שכמה מכם יסבלו יותר מחוסר הנוחות יותר מאחרים. אנו מודעים היטב למה שעומד להתרחש, ולא ניתן לעניינים לצאת משליטה. אנחנו השגחנו עליכם והדרכנו את נתיבכם במשך זמן ארוך,  ויש לנו נוכחות גדולה יותר עכשיו מאשר לפני כן. אנו עדיין לא מסוגלים לחשוף יותר מספינותינו עד שנסיר את האיום כלפינו. ברגע שזה יקרה, אנו נציג תצוגה מפוארת לברך את כולכם.

בימים הראשונים של התצפיות על עב"מים, אנו התקשרנו באופן קבוע עם מי שאתם מכנים "אנשים רגילים", אך למרות זאת, חוויותיהם הוסתרו בכוונה מכם. אנו אפילו לקחנו אותם לטיולים ברחבי מערכת השמש שלכם, והוכחנו שיש חיים אינטליגנטיים על פלנטות אחרות, ועדיין נעשו מאמצים להדחיק את הפרטים. עם הגילוי, הראיה תהיה לחלוטין בלתי ניתנת להכחשה  כיוון שתכירו דמויי אדם לא רק מהמערכת שלכם, אלא גם ממערכות כוכבים אחרות. אנו הופרדנו מכם זמן רב מדי וחולקים בהתרגשותכם במחשבה על פגישה איתכם.

הפדרציה הגלקטית של אור לא הוקמה בשום דרך כצבאית, אבל בתוך היקום ישנם כוחות שאנו משתמשים בהם כדי להגן על עצמנו. הם בעיקר אנשי האופל מקבוצת הרפטיליאן (Reptilian)[1], אבל אנו נחפזים להוסיף שישנם אחרים בעלי כוונת שלום. בהיסטוריה הגלקטית שלכם קיימים סיפורים רבים על מלחמות רבות עוצמה בין תרבויות. אולם, עידן זה חלף והוכרז שלום בין הפלגים הנלחמים, וחלק מתפקידנו הוא להבטיח שזה נשמר. על כדור הארץ שלכם יש עדיין עדויות לביקוריהם, אבל לא תמיד מכירים במה שהם ומתעלמים מהם כיוון שאין זה מתאים לגרסה המקובלת שלכם של ההיסטוריה. למעשה, הרבה מההיסטוריה שלכם הינה סיפורת ונושאת מעט דמיון  לאמת. אלה הם שטחים שאנו מטפלים, וחשוב שהעובדות תהיינה ידועות.

המשיכו להסתכל קדימה כשהאירועים עומדים להמריא, ואתם לא תתאכזבו. אנשי האופל נחשבים לגמורים כאשר מדובר במימוש רצונם עליכם. הם כמו טיגריס ללא שיניים, אולם עדיין יש להתעלם ולהמשיך עד שניתן לסלקם. רבים מכם יודעים מיהם המנהיגים כפי שאנו יודעים ואנו לא נאפשר להם להתרומם בשנית. כסף עדיין קונה להם זמן, אבל אף פעם לא יקנה להם את החופש שלהם לברוח מצדק בגין פשעיהם כלפיכם. אף פעם זה לא מדי מאוחר עבורם להשתנות ולשנות את מסד הנתונים שלהם שיהיה בו הרבה טוב, אם הם יוותרו על בקשתם להמשיך כמקודם.

אני SaLuSa מסיריוס, תראו שמצלצל פעמון של חצות, אז הספירה לאחור החלה. בבקשה הישארו בשלוות-נפש לעוד קצת זמן, כיוון שהכול מגיע לזה שמחכה. אלוהים מברך אתכם כולכם.

תודה לך SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge