Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - October 17, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - October 17, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 17 באוקטובר 2012       

האם אתם מבינים כי בייחוד בשנה זו, אתם עליתם ברמות התודעה עד לשלב שבו אתם יותר מאשר איזנתם את אנרגיות האופל. אתם השגתם זאת באמצעות משיכת האור לעצמכם והקרקוע שלו על פני כדור הארץ.  זה סייע לסיים את שליטתם של אנשי האופל אשר רק יכולים לקוות ליצור פחד ולעכב את תבוסתם הבלתי נמנעת. הם לא סיימו, אולם עכשיו אנו יכולים להכילם באופן מלא ולהגן על בני בריתנו. הסרתם המוחלטת עומדת להיות רק ענין פורמלי. הם יותר לא יכולים לחפש את עצתם של הרפטיליאנים[1] (Reptilians), והינם השתקפות חיוורת של מה שהם היו פעם. המשמעות היא שהשבועות האחרונים לפני ההתעלות לא יהיו קטסטרופה כפי שציינו כמה מהנבואות הקודמות. אכן, עם הנוכחות של הפדרציה הגלקטית של אור אשר יש לה את הסמכות למנוע מכשול ענק כלשהו, תהיה לכם נסיעה נוחה למדי בשארית המסע שלכם.

בינתיים, אנו קוראים לכול עובדי האור לא להרפות במאמציהם לפרוץ קדימה עם השינויים בתוך קהילותיהם. אתם יכולים לעשות רבות ברמה המקומית כדי לסייע לשקם את ריבונותכם, ונציין שקיימים מהלכים שיגרמו לכך שתהפכו להיות יותר עצמאים. אנו מעודדים גישה זו כיוון שהיא תניח את הבסיס  למה שיבוא בעקבותיה, כאשר ייבדקו חוקים ותקנות כלשהם שלוקחים מכם את זכויותיכם. הפיקחות של אנשי האופל סילקה אותן באופן הדרגתי מבלי שהבנתם מה שהתרחש. כפי שאתם יודעים כעת,הייתם כולכם על סף של עבדות מוחלטת, אולם אין זה יותר אפשרי.  לא ייקח זמן רב לפני שאתם משתחררים מהשליטה שלקחה מכם את החופש שלכם.

ההתקדמות הינה תמיד איטית על כדור הארץ, אולם אף על פי כן עדיין מובילה בכיוון הנכון. לא תצטרכו לחכות עוד הרבה זמן לפני שמתרחשים אירועים שיאותתו שאחרית הימים באמת בדרך. אנו יודעים שהייתם רוצים שנוכחותנו תהיה על כדור הארץ הרבה יותר מוקדם, אולם בטווח הארוך לא הפסדתם שום דבר. כל מה שהובטח לכם מחכה לכם, ועניינים עברו מזמן מעבר לשלב אותו יכולים למנוע אנשי האופל.  מה שהשגתם עד עתה בלעדינו הוא לא רגיל, והתעוררותכם עדיין גדלה במהירות. כתוצאה מכך, יהיה הרבה יותר קל לאנשים לקבל את הופעתנו, ואנו עדיין מדברים עם מנהיגיכם על כך.  ברור שהיינו מעדיפים לעשות זאת איתם, אולם אנו קבענו את המועד הסופי שלנו עבור כך. אם יהיה צורך, אנו נעשה משהו משלנו כדי להבטיח שהגילוי מתרחש בלי יותר מדי עיכובים.

יש לנו הערכה רבה לעובדי האור האלה אשר עבדו קשה במשימותיהם, לעיתים קרובות מבלי לדעת כמה זמן יהיה עליהם לעשות זאת. סופה של הדואליות מתקרב יותר מאי פעם עבור כל אחד, והם ילמדו  שעבודתם הקשה השתלמה. מסירותם תתוגמל כאשר הם ילמדו על השוני הרב שהם השיגו, ויבינו לכמה נשמות רבות הם סייעו להתפתח. לאחר ההתעלות, החיים יהפכו הרבה יותר קלים, ולא יהיה סכסוך או שליליות להתמודד איתם. אם אתם יכולים לדמיין איך זה להיות עם נשמות מסוג דומה, יהיה לכם קנה מידה של כמה נהדר זה יהיה.  עד אז,  אתם גם תיפגשו עם אחיכם ואחיותיכם מכדור הארץ הפנימי אשר עברו מזמן לתוך האור.  אז זה יהיה באמת זמן של חגיגה גדולה ובאופן טבעי אנו גם נהייה חלק ממנה.

אתם עשויים להיות עייפים ולהוטים לצאת מחוץ לדואליות, אבל אתם צריכים לדעת אינטואיטיבית אם מסעכם הושלם. הימים האחרונים עומדים להיות די עמוסים עבור חלק מכם, אשר עדיין יש להם להשלים נושאים קרמתיים. עשו מה שאתם יודעים שהוא נכון  כיוון שאינכם יכולים לקחת איתכם שום דבר מהרטטים הישנים. קרוב לוודאי שזה חל עליכם באופן אישי ביותר, ואם אינכם בטוחים לגבי כך,  נסו למצוא זמנים שקטים אלה בהם אתם יכולים להיכנס פנימה עבור התשובות.  יש לכם למעשה את כל הידע בתוככם, אבל אתם, בדרך כלל, אינכם זוכרים להשתמש בו. פשוט וודאו שהאגו שלכם לא מפריע לכם בדרך ועקפו את העצמי הגבוה שלכם, כיוון שהוא פועל לטובת העצמי הישן שלכם. בבוא היום, לא תהיינה לכם, כמובן, בעיות עם נושאים מעין אלה, כיוון שאתם תרכשו רמה גבוהה יותר של תודעה.

הכוח בעולמכם עדיין נמצא אצלכם האנשים, וזו הסיבה מדוע האילומינאטי מנסים לקחת את זכויותיכם באמצעים כוזבים ורעים. זה רק לוקח מספיק מכם לבוא ביחד עם מטרה משותפת ובכוונה חזקה, ואתם תופתעו ללמוד כמה הרבה אנרגיה כרוכה בכך. מחשבה היא עוצמתית, אבל היא חייבת להיות מגובה באמונה אם יש לכם איזה שהוא סיכוי להשיג את מטרותיכם. במשך תקופה של זמן, אתם תרמתם לתנועות שלום שונות, וזה קרב אתכם הרבה יותר להשגתו. חייב להגיע שלום בעולם ועל כך הוכרז לפני זמן רב. מלחמות דומות למגיפה ולא השיגו כלום אלא מצוקה וחובות בין המדינות המעורבות. חשבו על מספר המשפחות שנקרעו לגזרים על ידי פעולת מלחמה חסרת טעם ואובדן יקיריהם.

אנו יכולים לספר לכם שאלה ששרתו את מדינותיהם הופכים להיות מאוכזבים ממה שהם חווים. כמו כן, ככל שרמות התודעה עולות, כך עולה מספרם של אלה המבקשים לעזוב את השירותים. מלחמה הינה משחק ברוטלי והפכה להיות יותר הרסנית ככל שכלי הנשק  התקדמו טכנולוגית.  כמו כל דבר אחר, אין לה מקום בעתיד, היא לא יכולה לשמור על קיומה וחייבים לא להשתמש בה. אתם יודעים, ואנו יודעים שאם היו משקיעים את אותה אנרגיה להשיג שלום בעולם, היה לכם אותו לפני הרבה מאוד שנים. אתם יכולתם לחיות באחדות מושלמת וליהנות מרמת חיים טובה, ללא עוני או מצוקה.

כמובן שהשלום שאנו מדברים עליו יהיה שלכם בכל מקרה, ויבוא הרבה יותר מהר ממה שאתם עשויים לחזות. במשך זמן רב עבדנו עם הרשויות שלכם כדי להביא אותו בהתהוותו, ואם אפשר אנו שואפים להביאו לפני שהשנה יוצאת.  מאפשרים לנו לאכוף זאת, ויש לנו את היכולות לעשות זאת. לא ניתן להסתיר שום דבר מאיתנו, ואנו גם נדע אם משקרים לנו בעת עריכת ההסכמים. אנו לוקחים בחשבון שאין זה סביר כי עד אז האנשים "הנכונים" יובילו כל אומה. אין זמן לשחק באופן חובבני בעתיד שלכם כולכם, לכן אנו נטפל רק באלה שהם חושבים חיובי ופועלים בליבם לטובת האינטרסים שלכם.

אני SaLuSa מסיריוס, מודה לאלה אשר עובדים בחריצות וביושר להחזיר את החופש שלכם.

תודה לך SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge