Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, May 15, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 15 במאי 2015

הדרך קדימה הופכת ברורה לאנשים רבים אבל ישנם כה הרבה מצבים מטעים שאתם אף פעם לא בטוחים באם אתם לוקחים את הנתיב הנכון. האמצעי הטוב ביותר הוא לשאול את עצמכם אילו ציפיות אתם מכוונים להם באופן אישי, ולתת אמון באינטואיציה שלכם כדי לקבוע באם אתם מובילים בכיוון הנכון. זה רצוי שתהיה מטרה בחיים במקום קיום חסר תכלית, עם זאת כל המצבים ייתנו מענה לצורך שלכם ללמוד שיעורים מסויימים כדי לעזור לכם להתפתח. זכרו ששום דבר שפוגע בחייכם נעשה כך במקרה, למרות שלא נראית לעין תוצאה מיידית. אתם יקרים, אחראים לנתיב כלשהו שחייכם לוקחים כיוון שניחנתם ברצון חופשי. אולם, תמיד היתה לכם תוכנית חיים שהסכמתם עליה לפני שהתגלגלתם, וחייבים לקחת את זה בחשבון.

הכול יתגלה כאשר אתם חוזרים למימדים הגבוהים יותר, וזהו זמן להערכה עצמית כאשר שום דבר למעט חשבון אמיתי יכול להירשם. היו סמוכים ובטוחים שלאורך הדרך יש לכם תמיכה מנשמות רבות, אשר מבקשות עבורכם את התוצאה הטובה ביותר. אולם, בני אדם בהיותם מה שהם, יכולים לאבד את הראיה של מטרותיהם כאשר הם מעורבים ברגשות ארציים. שליטה עצמית היא משהו שאתם לומדים כל הזמן כיוון שבלעדיה אתם פשוטו כמשמעו נשמה אבודה. אתם שמים עידן מאחוריכם אשר היה אחד עקוב מדם שניתן להעלות על הדעת כאשר אותן טעויות התרחשו פעם אחר פעם בשנית. האגו שהוביל אתכם לתוך נתיב של הרס, אבל למרבה המזל ישנם מספיק מכם אשר פנו אל האור, והבינו שהחלטות המבוססות על אהבה הן הדרך היחידה לצאת מהמצב הקשה שלכם. האמת היא שבסופו של דבר אתם תראו את חוסר התועלת של מלחמות מתמשכות, ותבינו שהזמן הגיע לקדם שלום ורצון טוב.

מדוע לא ליצור עבור שפע במקום להרוס חיים ורכוש, לגרום צער ומצוקה. היכן הרווח למעט השליטה על האדמה ועל אוצרות כדור הארץ? ממלכות רבות הגיעו והלכו למרות שהשיגו את השיא והשיעור הוא ברור ששום דבר נמשך לנצח בתוך הרטטים הנמוכים יותר. כמה זמן ארוך יקח לבני האדם להבין שאתם אחים ואחיות ההולכים באותו נתיב. האם זה לא יהיה לכן הגיון טוב לעזור אחד לשני להשיג הצלחה. אתם נוטים לשפוט מישהו בתלות בעושרם ובמעמדם בחברה, עם זאת מחיים לחיים אחרים התפקידים עשויים להשתנות יפה בהתאם לחוויה הנחוצה. בני האדם יצרו את חוויותיהם האישיות אבל הזמן הולך ואוזל עכשיו כיוון שהעידן החדש החל. עכשיו זה תלוי בכל נשמה לשקול לאן הם הולכים עם חייהם, ואם הם מוכנים לקחת קפיצה ענקית קדימה. המימדים הגבוהים יותר מאותתים אבל אתם לא יכולים פשוט לעבור לתוכם מבלי שהעליתם את הרטטים שלכם.

בשעה שאתם עסוקים לדאוג לצורככם האישים, אנו מתכננים לקבל את פני אלה מכם אשר החליטו כבר לעשות את מה שדרוש כדי לעלות. אתם מגלים שבכך שאתם שומרים בתקיפות על נתיבכם, אתם מתקדמים ויכולים להתעלם ממה שמתרחש מסביבכם. ישנן הסחות דעת רבות אבל אלה הן שרידים של עידן שיחלוף בקרוב, ואתם תעזבו אותן מאחור. יש לכם פלאות לגלות אשר יקחו אתכם במהירות מופרזת לתוך המימדים הגבוהים יותר, וכל הבעיות והנושאים אותם פגשתם לפני כן, ייעלמו. אין מקום להם כשהרטטים עולים ואתם תדעו שאתם התעלתם באמת. הרווחתם את הפרס היטב באמצעות מסירותכם לאור, וכוונה ברורה לעזוב כל דבר פחות מאחור. כל האשראי לכם על כך שבססתם את מקומכם בעתיד, בכך שעליתם לתוך הרטטים הגבוהים יותר. הסימנים המעידים כמה עמוק השינויים משפיעים על כדור הארץ שלכם, נמצאים מסביבכם. האדמות והאוקיאנוסים נמצאים כולם בתהליך של שינוי שהינו כולו חלק משיקומו של כדור הארץ. בני האדם זיהמו אותם באופן חמור, ובמציאות כדור הארץ היה מת אם לא היה הטיהור שאנו בצענו באופן סדיר. אכן, אם לא היינו מאפשרים לעניינים לצאת משליטה, הנזק היה בלתי הפיך מאוד. יקרים, חוויותיכם לא בובזו ושיעורים בעלי ערך נלמדו. אולם, כל עוד אנשי האופל נשארים על כדור הארץ, קיים איום מתמשך לסביבה עליה אנו מפקחים. היו סמוכים ובטוחים שאנו לא נאפשר להם להרוס או להחריב את כדור הארץ. עידן זה עומד להביא הצלחה לבני האדם בחיפושם אחר האמת של קיומם ולעתיד נהדר הנח לפניהם.

100 השנים האחרונות קדמו את התעוררתן של נשמות רבות שטבעו ברטטים הנמוכים יותר, כך שהם אבדו מגע עם העצמי האמיתי שלהם. חלק עדיין חיים בעולם לא מציאותי שיצרתם, אבל כשהרטטים ממשיכים לעלות, הם יבינו בהדרגה את האמת. תמיד יהיו להם נשמות מפותחות סביבם המחכות לסימנים שהם מתעוררים, כך שהם עשויים להדריך אותם להמשיך לנוע לתוך האור. הסוף של המחזור כמו שאתם עוברים דרכו עכשיו הוא לעיתים קרובות תובעני מאוד, כשקארמה שנצברה במשך תקופה ארוכה של זמן מתנקה. מדובר לא רק ביחידים אלא גם באומות שקדמו את אמונתם העצמית במקום את האמת. ישנה רק אמת אחת וניתן לנסח אותה בפשטות כ"אהבה", כשאתם מתפתחים, זה נעשה ברור יותר לכם. הזמנים של נפרדות עברו ובעתיד בני האדם יבינו כשאתם כולם אחד, אין מקום להאדרה עצמית.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרוצה כתמיד לעזור לכם ליהנות מחוויותיכם. כאשר אתם מבינים שאין דבר כזה כמו מותה של הנשמה, זה לוקח את הפחד ממוות ומאפשר לכם להתמודד עם חוויותיכם. אתם גם מבינים שיש לכם חיים רבים בהם אתם מגשימים את הצורך לאתגרים אשר יאפשרו לכם להתפתח, וכפי שציינו לעיתים קרובות יש לכם תמיד בהישג יד מדריכים ועוזרים בלתי נראים אחרים. שמרו אמונים לכוונותיכם לנסוע לאורך נתיבכם ונועו קרוב יותר אל האור, ודעו שאתם תגיעו לשם בסוף. אין מגבלת זמן לצרכיכם, ובמציאות, הזמן לא קיים כפי שאתם יודעים זאת. אנו שולחים כתמיד את אהבתנו.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge