Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, June 13, 2014

 

 
מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 13 ביוני 2014

אנו מגיעים כדי להבטיח לכם שהכול מתקדם היטב, אבל לא תמיד, מטעמי ביטחון, אנו יכולים לגלות מה מתרחש. כפי שעשינו במשך זמן ניכר, אנו עובדים בעיקר ברקע, להגשים את האחראויות שלנו כדי להבטיח שהאור מתפשט כפי שתוכנן.  המשמעות היא שאנו מפקחים מקרוב על הפעילויות של אנשי האופל, כדי להבטיח שפעילותיהם לא מאפשרות להפריע לשינויים החיוביים המתרחשים. לעת עתה, עולמכם עובר דרך תקופת בחינה של שינויים אשר עומדים לראות את הסוף לשליטתם של אנשי האופל. חלקם מתרחש ברמה שהיא ברורה לכם, אבל הם גם קורים מחוץ לטווח ראייתכם וללא ידיעתכם. מאז הזמן הקדום, אנו ליווינו אתכם דרך נסיעותיכם, למרות שאף פעם לא הפרענו בהחלטותיכם שנעשו מרצון חופשי. אולם, אנו משתמשים בהשפעתנו כדי לשמור אתכם על נתיב האור, כשאחרית הימים עומדים לשחרר אתכם מהתכתיבים של אנשי האופל.

אלה באמת זמנים מיוחדים בהם יש לכם את הזכות להיות חלק מרבים אשר נבחרו בשל ניסיונם במצבים דומים. נשמות מרמות שונות רבות התנדבו לראות אתכם בבטחה דרך אחרית הימים. אתם תזהו חלק מהם באמצעות שירותיהם לאור, אבל אחרים יישארו אנונימיים לעת עתה. אנשי האופל ייעשו את הגרוע ביותר שלהם כדי לעצור כל נשמה מלשאת את האור קדימה, אף על פי שעלינו לומר שמותר לנו להגן עליהם. הבינו שבמקום בו הנסיבות דורשות תוצאה מסוימת בשל סיבות קארמתיות, אנו מחויבים באופן טבעי לכבד אותן.

כל אחד מכם נכנס לחיים עם תוכנית ספציפית אשר מספקת את צרכיכם, ואין זה משנה אם אתם עובדים עבור האור או אחרת.  מובן מאליו שעובדי האור נוטים ליטול הרבה יותר אחריות והם נבחרים בשל ניסיונם. המשמעות היא שיש להם, לעיתים קרובות, קצת חיי בדידות, אבל באותו זמן זה נותן להם שביעות רצון גדולה. נשמות אשר התגלמו לצורך התפתחות, ניתן להם רק כמה שהם יכולים להתמודד, ואלה במפורש אזורי מטרות בהם הם צריכים לצבור ניסיון. נשמות אחרות אשר נוטלות תפקיד חשוב בחייכם נבחרות עבורכם, ואתם פוגשים אותם כפי "שסודר" למרות שזה עשוי להיראות כאירוע אקראי. שום דבר קורה במקרה למרות שאתם משוכנעים לעיתים קרובות שזה המקרה, בלי לתכנן זה יהיה בלתי אפשרי להבטיח שאתם תחוו בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להתפתח.

 
לעיתים קרובות, משפחות נדבקות ביחד דרך גלגולים רבים בשחקם תפקידים שונים בכל פעם. זה יכול להסביר את הסיבה מדוע כמה משפחות הן קרובות ביחד ויש להם קשר חזק מאד. היו בטוחים כי מי שנכנס לחייכם בהם יש לו השפעה חזקה ומתמשכת כלשהיא, הוא חלק מתוכנית חייכם. אם, לדוגמה, אתם בחרתם שתהיה לכם מערכת יחסים קרובה עם נשמה שהיא לא חלק מתוכנית חייכם, זה לא יתפתח למשהו רציני יותר. בנסיבות מעין אלה, ישנן 2 נשמות מעורבות, ומעבר למערכת יחסים ידידותית, אף אחת לא יכולה  ללכת מעבר לאותה רמה של מערכת יחסים. באופן טבעי, במסלול של תקופת חייכם, יש לכם ידידים רבים אשר מגיעים והולכים, אבל הם עשויים שלא תהיה להם השפעה מסוימת כלשהיא.

 
יקרים, החיים הם מסתורין אשר דורש הסבר רב אם אתם תופסים את המשמעות של זה. אכן, מבחינות מסוימות זה מעבר להבנתכם הנוכחית, אבל אלה אשר מתקדמים בהתפתחותם מבינים מספיק כדי להיות מסוגלים לעשות התקדמות מתאימה. כמו כן, זכרו שמדריככם נוכחים כדי להשפיע עליכם בדרכים ששומרות אתכם על המסלול. אף פעם אתם לא מתמודדים לבד בסבל של החיים אבל מדריככם צריכים לקבל את בקשתכם לעזרה, אחרת זה יכול ללכת בניגוד לרצונותיכם. ברגע שאתם מבינים מהם החיים ואת הצורך לחוות הוא כל מה שהם, אתם תגלו שהם מתקדמים בצורה חלקה יותר ובצורה משביעת רצון מאוד. מאחורי כל המתרחש בחייכם,  נמצאת תוכנית חייכם ואנו חוזרים בשנית ששום דבר לא קורה באקראי. אנשים רבים ייכנסו לחייכם לשחק את תפקידם בהם, לעיתים קרובות כדי לתת לכם את החוויה שאתם צריכים רק כדי להתקדם לאחר מכן.

 
זו משימה מהממת לנסות למצוא היגיון בכל דבר, אבל אתם תגלו שהבנתכם גדלה באמצעות חוויה אישית. בשל סיבות שונות, לנשמות יש את נקודת המבט שלהן על החיים ובמה שהן מאמינות שהם.  כתוצאה מכך, עשוי שלא תהיה הסכמה לגבי הסיבות מאחוריהם, אבל זה מה שצפוי בנסיבות העניין. אתם כולכם על נתיב זהה אבל נמצאים בנקודות שונות לאורכו, למרות שזה עשוי לא להיות גלוי לכם. כל הנתיבים בסופו של דבר מובילים חזרה לאלוהות, וזו הסיבה שאין צורך לנסות ולכפות את נקודת מבטכם או אמונותיכם על אחרים. אפשרו לכולם לחוות כפי שהם רואים בכך הכרחי, אבל בעשותם זאת, נסו לא לשכנע אחרים לעקוב אחרי נתיב אחר. נשמות מתקדמות דרך חוויה אישית שלהן וכולן תגענה לסופו של מסעם בזמן המתאים.

 
אני, SaLuSa מסיריוס, ומקווה שמסרים אלה עוזרים לכם להבין כי החיים שאתם חווים, מטרתם להדריך אתכם חזרה לרמות של קיום שהן הבית האמיתי שלכם.

 תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge