Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, June 6, 2014

 

 
מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 6 ביוני 2014

זמן כפי שאתם חווים אותו הוא אשליה, אבל זה הכרחי לכם כדי להתקדם בתוך המגבלות של המימד השלישי. אף על פי כן, אתם מתחילים לחוש שהזדמנויות גדולות יותר קיימות מעבר למסגרתו. אכן, אתם צועדים לתוך הרטטים הגבוהים יותר, ובתנאי שאתם מעדנים את שלכם, אתם תישארו על הנתיב אליהם. התקדמות מעין זו היא בלתי נמנעת כיוון שזה הזמן לעזוב מאחור את הרטטים הישנים עם אותן נשמות אשר נשארות בתוכם בהתאם לבחירתן. אנו סיפרנו לכן לפני כן וחוזרים על כך בשנית שזהו סופו של מחזור והתחלתו של עידן חדש. בזמנים מעין אלה, שינויים גדולים קורים אשר באופן בלתי נמנע לפני ההירגעות ינבע כתוצאה מהם כאוס, אבל מתוכם יגיע אותו שלום בר-קיימא אותו מחפשת כל נשמה. 

ביחד עם הידע והניסיון שלכם זהו תפקידכם להחזיק את ראשכם גבוה ולצעוד בנתיבכם בביטחון. בכך שתשמשו כדוגמה, אתם תסייעו לאחרים אשר יבחינו בשקט שלכם מבלי להתחשב במה שמתרחש מסביבכם. אתם תמשכו אליכם אחרים בעלי רטט דומה, ובכל מקום בו אתם נמצאים אתם תהיו כוח עבור הטוב. העיתונות שלכם תישאר לזמן מה בשליטה ותתמקד בקיצוניות שמתרחשת. בכל אופן, בסופו של דבר, היא תכסה את האירועים שהינם כתוצאה מהשינויים ההכרחיים, אשר מבשרים את חזרתו של עולם מסודר היוצר שלום מכל הכיוונים. זהו גורלכם והוא יוגשם ולא יותר לשום דבר להפריע לכך.

עמוק פנימה, כל אחד מכם יודע את האמת על מסעכם דרך חיים רבים במימדים הנמוכים יותר. אולם, יש לכם רמות שונות של הבנה או אינטואיציה, וככל שאתם יותר ערים, אתם יותר מודעים למה שנהפכתם. אל תדאיגו את עצמכם על אלה אשר אוחזים באופן עיוור בהבנתם המוגבלת, כיוון שהם פשוט חווים בהתאם לצרכיהם. כל נשמה תעקוב, בזמן זה, אחר נתיבה הספציפי, וכמו כל אחד אחר יש לה את מדריכיה וזאת כדי להבטיח שהיא מגשימה את חוזה חייה. בדומה, כל אחד ימצא את עצמו בדיוק היכן שהוא תכנן להיות בסופו של מחזור זה. כיוון שנשמות בעלות רטט דומה, נוטות להימשך אחת אל השניה, אתם תגלו יצירת קבוצות בעלות תחומי עניין דומים. זה גם מאוד המקרה כאשר מדובר במשפחות, אשר הינן קבוצה של נשמות אשר מתגלגלות לעיתים קרובות ביחד כדי להמשיך את התפתחותן.

בהסתכלכם מסביבכם, נראה שממשיך כה הרבה שאינו מחובר עם האור, אבל אנו יכולים להבטיח לכם שזה עובד ללא הרף כדי להרים את הרטטים. זה מנוהל ובשימושן של ישויות אשר עובדות ממימדים גבוהים יותר בקנה מידה ענק ומעבר להבנתכם הנוכחית. אכן, זה יהיה נכון לומר שאתם מוקפים בנשמות אשר עובדות עם האור, והן הגיעו מרמות שונות רבות. הן הגיבו לקריאה לעזרה כדי לסייע לכם להגשים את חוזי חייכם. זכרו גם שישנן מיליוני נשמות מחוץ לפלנטה אשר נמצאות שם כדי לשרת את האור, כולל הציים שלנו והצוות אשר נמשך קרוב יותר אליכם כל הזמן. אתם ואמא כדור הארץ, הינם כולם, כה חשובים לעתידה של מערכת השמש שלכם ולגורלכם.

הימים בהם הייתם מופרדים אחד מהשני מתקרבים לסיומם, וכבר ישנה יותר הרמוניה והסכמה ביניכם. באופן טבעי, כמה מצבים עדיין תנודתיים וגורמים לסיבה לדאגה, אבל כאשר הם יגיעו להבנה גבוהה יותר שהחיים הם יותר פשוטים ומאושרים דרך שיתוף פעולה, העניינים ישתנו די מהר. ובכן, איננו יכולים להפריע כאשר הקארמה מסתיימת, אבל כאשר הנשמות פונות אל האור אנו כה שמחים ביכולתנו לעזור להן להתקדם. ככל שאנו רוצים להראות את עצמנו באופן גלוי יותר ומגיעים אפילו קרוב יותר אליכם, אנו יודעים שהמתנו לזמן הנכון בו השלום יהיה בשפע.

זכרו את העתיד הגדול הממתין לכם, ואל תתנו לתקופות של מהומה לעכב אתכם. הכל יתברר כי הוא לשביעות רצונכם קרוב יותר ממה שאתם יכולים לדמיין ושלום יתבסס על פני כדור הארץ. כבר הרטטים מרוממים ועל הנתיב לשלום, אבל זה יהיה הכרחי שהם יחבקו הרבה יותר מדינות מאשר זה כרגע. אנשים מחפשים בדרך כלל קיום שקט ולמעט אלה אשר מעודדים בכוונה יחסים גרועים לצורך רווח עצמי, הם יחיו באושר אחד עם השני. זה אפשרי לחיות חיים כפי שאתם בוחרים, אבל זה חוצה את הקווים כאשר זה מפריע לאחרים אשר עשויים היו לבחור בדרך אחרת.

אתם תבחינו שהפעילויות של אנשי האופל הופחתו, כתוצאה מהתערבותנו ואנו הבטחנו שהם לא יתחילו מלחמת עולם נוספת או עימות גדול. הראינו להם במספר הזדמנויות שאנו לא נאפשר להם להשתמש בראשי נפץ גרעיניים ומנענו מהם לירות כלי נשק מסוג זה. הם יודעים שאנו אחראים ושהם יכולים לעשות שם דבר לשנת את המצב. הם גם מבינים שאנו אפשרנו להם מידה של רצון חופשי, וזו הסיבה שהם סרבו להיכנע ולעצור את פעילותיהם אשר יוצאות החוצה לחלל. אתם עשויים להיות בטוחים שלמרות שכדור הארץ שלכם פגיע להפרעות, אנו לא נאפשר לאנשי האופל לעצור את ההתקדמות ליצירת כדור הארץ חדש.

העניינים עדיין מואצים יותר מאי פעם קדימה לסיומם וכשהשינויים ממשיכים קדימה, כך העידן החדש מגיע על מנת להחליף את הדרכים הישנות שאינן מגשימות יותר את צרכיכם. רמות התודעה שלכם עולות ללא הרף ותמשכנה לעשות זאת עד שאתם הופכים בשנית לישויות גלקטיות. אין לכם מושג כמה מפותחים אתם באמת, והרבה ממה שאתם חווים הוא פשוט עניין של התעוררותם של זיכרונות אשר הפכו לרדומים. כמה מכם די הרחיבו את רמות התודעה, ויהיו מעמודי התווך של אלה שנקראו לעזור לאחרים למצוא את הנתיב האמיתי להבנה מלאה.

אלה מכם אשר עוקבים אחר חדשות העולם, יבחינו שיש שינוי ברור בין כמה מדינות אשר מבחינה היסטורית היו תמיד מסוכסכות אחת עם השנייה. פתאום, היה שינוי ומחפשים יישובים של שלום, וזהו סימן של שלום שמתבסס על כדור הארץ. זה משפיע עליכם כולכם ואנו תקווה שאתם תקדמו שלום בכל מקום אליו אתם הולכים, ואם אתם יכולים לעשות זאת, אתם תהיו שירות גדול למין האנושי.

אני, SaLuSa מסיריוס, ומודה לכם עבור שירותכם לאור. אין דרך טובה יותר לעזור לחברכם הנוסעים ואהבתנו מלווה אתכם.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge