Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - January 6, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 6 בינואר 2017

אתם נמצאים בתחילתה של שנה שתוכיח כי תהיה מרגשת, אפילו אם בשלב זה אינכם יכולים לראות איך זה יכול להתרחש. זה גם צריך להיות מספק כיוון שהיא תגרום להתרחשותם של שינויים מקובלים רבים שנחזו במשך זמן רב. זו תהיה שנה בה מושגות תוצאות שעבדו עבורן זמן רב, ומבטיחה לקחת אתכם לתוך העידן החדש על פסגת הגל אשר יטאטא רחוק הרבה מהישן משם. בתחילה זה ייראה כאוטי כשאנשי האופל נלחמים בשינוי כשהם רואים את שליטתם מתחמקת. בשקט ובלי רעש כלשהו זירת האירוע הוכנה עבור השינויים אשר יעזרו לבסס במהירות ממשל חדש עבור העידן החדש.

הבינו שהאתגר להשתחרר מתוכניתם הרעה של אנשי האופל לכלוא אתכם לצמיתות, התקיים וסוף סוף סיפק הזדמנויות שתהיינה חופשיות לחלוטין משליטתם. אלה מכם העובדים עבור האור יכולים עכשיו ללכת קדימה בביטחון, בידיעה ששנה חדשה זו תראה את העדות החיצונית שהכול בסדר, וכי ההתקדמות האמיתית לא יכולה יותר להתעכב. התוכנית עבור בני האדם בעיצומה ונתמכת עכשיו על ידי הגוף העוצמתי של ישויות אור מחוץ למערכת השמש שלכם. למעשה ישנם אחרים שגם הגיעו לעזרתכם, ונוכחותם תבטיח שישויות אחרות לא יכולות להפריע בנתיב אל האור.

הכול מתקדם בסדר גמור והיכן שאתם עשויים שיהיו לכם ספקותיכם, זכרו שבשעה שאתם נשארים ברטטים הנמוכים, תהיה תערובת שתאפשר לאנשי האופל לשחק עדיין את משחקיהם. אתם רואים זאת כמצב רציני מאוד, עם זאת זה רק קיים בשעה שקארמה עדיין נשארת עד שתסתיים. במשך מאות בשנים קארמה כה רבה נצברה ועכשיו יש צורך לנקותה, ובכך לאפשר לרטטים לרומם אתכם למעלה לתוך העולמות הגבוהים יותר. נשמות אלה שאינן יכולות להתרומם ימשיכו את האבולוציה שלהן ברמה מתאימה, אשר תבטיח כי תהיינה להם הזדמנויות עתידיות להתעלות.

שלום עולמי אמיתי לא יכול להיות מושג עד שהקנוניה מושתקת ועובדיה מוסרים או בנסיגה. התהליך של ניקוי כדור הארץ מאנשי האופל נמצא בהתקדמות בתקופה די ארוכה של זמן, וסוף סוף נושא תוצאות ראויות לציון. ישנו אי סדר בין שורותיהם וכוחם הופחת בדרסטיות. רבים נעים לשטחים ולמדינות בטוחים יותר בהן הם מתקבלים, אבל לא משנה היכן שהם מסתתרים הם יימצאו כיוון שאין מקום מחבוא בו הם בטוחים. חלק קיוו לצאת מחוץ לכדור הארץ אבל דרך מילוט זו כבר נחסמה, והם ייקראו לתת דין וחשבון בגין פעולותיהם כנגד אלה מהאור.

מתרחש כה הרבה שהוא מחוץ לטווח ראייתכם, או נסתר כך שהחדשות לא מתפרסמות. זרועות הציד של אנשי האופל נמתחות למרחקים ויש כה הרבה מתן שוחד, סחיטה ורמאות שתתקשו לדעת מה מייצג את האמת. זו הסיבה מדוע הומלץ לכם מספר פעמים להשתמש ביכולותיכם האינטואיטיביות כדי להבחין באמת מהכזבים. השתמשו במקור מהימן כמו דויד וילקוק (David Wilcock) ובאמצעותו תלמדו בקרוב במי ובמה אתם יכולים להאמין. כאשר הזמן נכון, אתם תתחילו ללמוד את ההתרחשויות האמיתיות במשך 50 שנים האחרונות או יותר, שהועבו על ידי כזבים ושקרים.

האמת טופלה או שונתה במידה מדהימה שכאשר זה יתגלה, היא תשאיר אתכם לגמרי מופתעים ונדהמים. זה אפילו הולך אחורה להיסטוריה האחרונה שלכם ואפילו לזמנים של אטלנטיס. יהיה צורך לשכתב את ההיסטוריה כך שאתם תבינו את הסיפור האמיתי של האבולוציה שלכם. זה רק בתקופה לאחרונה שהאמת התחילה לעלות על פני השטח והגיע אור שתומך במסמכים חבויים מעודכנים. אתם חייבים לשמור על ראש פתוח אם אתם רוצים להתקדם, אחרת אתם עשויים להיתקע ולא תהיו מסוגלים להמשיך. כשרבים מכם נוטים להיות בנקודות שונות באבולוציה שלכם, כמה גילויים עשויים להיות יותר מדי מכדי לקבלם, לכן קבעו מידע זה בצד עד שאתם יכולים תמיד לחזור אליו במידת הצורך.

ללא ספק חלק מכם יתהו מדוע כתרבות קטנה למדי וחסרת חשיבות אתם צריכים למשוך תשומת לב אוניברסאלית כה רבה. אם לא למדתם עד עכשיו מדוע, דעו כי הסיבה היא שאתם צריכים ליטול על עצמכם להתעלות בגופכם הפיזי. זה לא קרה אף פעם לפני כן בזיכרון החיים, תרבויות אחרות כה רבות ביקומכם מעוניינות לראות את התוצאות. היו סמוכים ובטוחים שאתם לא נמצאים בכל דרך בסיכון כיוון שכל נשמה מלווה על ידי ישויותגבוהות יותר. החוויה שתגיע צריכה להיות מעוררת שמחה וללא ספק זכורה במשך זמן רב מאוד, במיוחד כי עם ההתעלות אתם תמצאו את עצמכם בגוף מושלם חופשי מפגמים ומהזדקנות.

אפילו אם היתה ניתנת לכם יותר מהאמת, בסופו של דבר ראשכם יהיה בסחרור. העניינים מתחילים שוב להאיץ כשיותר מהשינויים מתגלים ואתם תמצאו שזה קשה להתמיד איתם כיוון שיש לכם ללמוד הרבה במרחב זמן קצר מאוד. נקודת השיא עבורכם תהיה בסופו של דבר הגעתם של חבריכם מהחלל לכדור הארץ, עם זאת הפגישה עם אחיכם ואחיותיכם מכדור הארץ הפנימי תהיה בוודאי מרגשת מאוד. מובן מאליו שזה לא יכול להתרחש עד שישנו שלום מוחלט על כדור הארץ אשר אפילו עכשיו מושג בהדרגתיות, עליו אתם תדעו אם אתם קוראים בקביעות את החדשות באינטרנט שלכם.

האמת מתפרסמת באיטיות אבל ללא ספק יכולתכם האינטואיטיביות שוב צריכות להיות מסוגלות למינה כנגד שקרים בוטים או בדיה. מאז 2012 גדלה כמות המידע ששוחררה והנשמות הנכונות שצריכות לטפל בכך כבר נמצאות אתכם. תמיד היתה תוכנית אחת גדולה לפיה אתם צריכים להתרומם בזמן הנכון. זמן זה כבר הגיע ולא היתה אף פעם כזו הזדמנות גדולה המוצגת לכם כמו עכשיו. הנתיב ערוך בבירור קדימה וכל עוד אתם נשארים בתוך האור אין סיבה מדוע אתם צריכים להחמיץ זאת. כשהזמן מתקדם יותר אליכם, יקרים, ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל עזרה תינתן כדי להבטיח את התעלותכם המוצלחת.

חברים יקרים, זמנכם הגיע לחשוב שמונחים של שום דבר אחר מלבד הצלחה כאשר מדובר בעתידכם. ברמתנו, אנו רואים אתכם שמחים וכה מאושרים שסוף סוף מצאתם את השביל האמיתי שלכם למימדים הגבוהים יותר. המסע המפרך הארוך שלכם דרך חוויות מאתגרות רבות מאוד נמצא סוף כל סוף בשלביו הסופיים. התגמולים שהרווחתם היטב מגיעים אליכם עם חופש מהפרעה של אנשי האופל. אתם עומדים לעזוב את המימדים הנמוכים ולחזור באופן מלא אל האור, כשהשלמתם בהצלחה את מסעותיכם במימדים הנמוכים.

השנה החדשה שלכם החלה, ואני מאחל לכם את כל מה שהייתם מאחלים לעצמכם. נמצאות ישויות עוצמתיות אתכם אשר ירוממו אתכם למעלה כאשר אתם למטה ותבאנה צחוק מרפא לחייכם. כתמיד,אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge