Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - June 28, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 28 ביוני 2017

 

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. כאשר אתם שומעים על אסונות טבע, שריפות, התרסקות רכב והתקפות טרור, עצבות לגבי החיים שאבדו וחמלה עבור אלה שאהבו אותם הם רגשות טבעיים. החשיבה על כול הנשמות שהושפעו מאירועים מעין אלה ומהמיליונים שנלכדו במשברים הומניטריים בהקשר לשיעורים קרמתיים שנבחרו כך שהם יוכלו להתפתח, אינה תגובה טבעית, ולעיתים אתם תוהים אם אלימות וסבל אי פעם יסתיימו.

 

כן, משפחה יקרה, הם יסתיימו. הקרוסלה הקרמתית של כדור הארץ מאטה. כאשר מסתיימת תקופת החיים הפיזית והאנשים שגרמו כאב ונסיבות טראומתיות לאחרים מחוץ לחוזי הנשמה, ילכו לעולם  הרוח של התרבות בדחיסות השלישית העמוקה, ואז יתגמלו באוכלוסייה זו ויכניסו את המעגל הקרמתי שלהם. אנשים עדיין יעברו מכדור הארץ בזמן שהם בחרו בחוזי הנשמה, אבל החברה תדע לגבי החיים הנהדרים בנירוונה ואת קשרי האהבה המאחדים אנשים ובעלי חיים היקרים אחד לשני.

 

אנו מקדמים בברכה את שאלותיכם לגבי תאי הגוף ו-דנ"א (DNA) - מה שתאיכם עושים משפיע עמוקות על חייכם, לכן העניין בנושא זה הוא במקום. "אם אנו "רק מקרינים את האור שלנו" בעשותנו דברים טובים הדנ"א שלנו ישתנה... האם זה נכון?" כן, זה נכון, אבל על מנת להקרין אור, אנשים ראשית  חייבים לספוג אותו, וזה מגיע "עם עשיית דברים טובים". כשהגוף בדחיסות השלישית סופג אור, התאים מבוססי הפחמן שיש להם 2 גדילי דנ"א שזורים זה בזה משתנים בהדרגה למבנה גבישי שבו הגדילים יכולים לגדול במספר, וכשזה קורה, חדות החושים המנטלית, הבהירות הרוחנית והיכולות הבאות לידי ביטוי של האנשים גם גדלות.

 

"שמעתי כי אנו יכולים לתקשר עם תאינו. האם זה באמת אפשרי, איך אנו עושים זאת? מה היינו אומרים?" לא רק שזה אפשרי לתקשר עם תאיכם, אבל אתם עושים זאת באופן קבוע מבלי להיות מודעים לכך. לכול אחד מהמספר האינסופי של תאים בגוף האנושי יש תודעה, כול אחד יודע בדיוק איך לתפקד וכיצד להגיב לכול מה שמגרה אותו. למרבה הצער, לעיתים קרובות הגירוי מהווה רטטים נמוכים של פחד, כעס, מרירות, אשמה, קנאה, חוסר יושר, תאוות בצע - זו הסיבה מדוע מחלה פיזית, מנטלית ורגשית  היא כה שכיחה בעולמכם. התאים מגיבים באופן שווה תוך גילוי כושר הבחנה לרטטים גבוהים של אהבה, שמחה, הכרת תודה, שלווה, מחילה ונדיבות-לב, והם יעשו את אותו הדבר למה שמתוקשר במודע. שימו לב כי התאים מגיבים לרטטים הנפלטים באמצעות מילים וכוונה, אשר יש לה את הרטט שלה, לכן מה שאתם אומרים צריך להיות אמיתי, מלבכם, ואין זה הכרחי לדבר בקול רם - אתם יכולים להעביר את מסריכם באמצעות מחשבה.

 

אתם יכולים להודות לתאים על כך שהם שומרים אתכם בריאים, לדוגמה, או בקשו מהם לשמור בבקשה את הדם שלכם לזרום בצורה חלקה, להמריץ את רמת האנרגיה שלכם, או לעזור למוח, לגוף ולרוח שלכם להישאר באיזון. אם אתם נוטים לכאבי ראש או לאימוץ עין - כול אי נוחות - בקשו את התאים באזור המסוים להראות לכם בדרך הניתנת לזיהוי מה אתם עושים שמונע מהם לתפקד כיאות. ותמיד זה נאות  לומר להם כי אתם אוהבים ומכבדים אותם בגין בניית ההיבט הפיזי שלכם. אנו מוסיפים כי לדבר לתאים אינו תחליף מלראות רופא לגבי מצב שהפך לכרוני או החמיר.

 

"האם לנשמות מתרבויות מפותחות שהתנדבו להגיע לכאן ישנם תאים ו/או דנ"א השונה מבני אנוש בכדור הארץ?" לרוב המכריע של נשמות אלה יש את המבנה התאי הדומה ו-2 גדילי דנ"א כמו לאנשים בכדור הארץ, והם ידעו כאשר התנדבו כי יהיו להם את המגבלות והחסרונות הטבועים בגוף מהדחיסות השלישית. באמצעות מתן תשומת לב להדרכה ברמת הנשמה הם רוממו את המודעות המודעת והרוחנית שלהם מעל לרמתה של האוכלוסייה בפלנטה; וכאשר  זמן החיים של שירות הסתיים והם חזרו למולדתם, הם יתנו ביטוי לגופם עם הדנ"א המקורי. אנחנו אמרנו "הם" ו"שלהם" כיוון שזה קשר לנשמות רבות שאינן יודעות כי התנדבו כמו גם לכם שכן יודעים שהתנדבתם.

 

כעת, למספר קטן יחסית של נשמות  שיכולות להיחשב כיחידת כוחות רוחניים מיוחדת ישנן משימות הדורשות יכולות הרחק מעבר למגבלות של הגוף במימד השלישי.  אלה שצורתם מלידה שונה במידה ניכרת מזו שלכם נותנים ביטוי לגוף דמוי אדם לפני הגעתם, אלה אשר מקרוב יותר דומים לכם מגיעים כפי שהם, ובכול המקרים האור במבנה התאי שלהם שומר את הדנ"א שלם. הם בילו כמה חודשים ב"מלון דרכים" מבודד בשעה שהסתגלו לאטמוספירה של כדור הארץ ועדנו את הופעתם ואת התנהגותם כדי להתאימן לאנשים במדינות בהן הוקצו להן משימות. חלק מהמתנדבים "הרגילים" יצרו תיעוד והכניסו אותו לתוך הרישומים הנאותים כדי לאמת את יום לידתם של חברי היחידה, אזרחות, חינוך וכישורים בתחומים מעין אלה כבינה מלאכותית, אסטרופיזיקה, הנדסה, בלשנות ומדעי מחשב ורפואה.

 

למרות שחוצנים אלה פעלו בצורה דומה כמו שכניהם ושותפיהם לעבודה זה עד כמה שהדמיון מאפשר. הם יכולים לאבד גשמיות של חפצים ולקבלה מחדש והם מתקשרים באופן טלפתי אחד עם השני על הפלנטה ועם עמיתים במולדתם. יש להם זיכרון צילומי ויכולים להעביר תמונות באמצעות מחשבה למקורות אחרים. כאשר קיים צורך לסודיות בביצוע המשימה או בשביל ביטחון אישי, הם יכולים להאיץ את הרטטים שלהם כך שחזון תלת מימדי לא יכול להבחין בנוכחותם או להעבירם באמצעים פסיכו-קינטיים למיקום בטוח; ואם העוזר נמצא בסכנה הם יכולים להקיפו או להקיפה עם מגן אור מגן. אחים ואחיות יקרים, יש לכם את היכולת לעשות זאת ויותר - לא התחברתם לכך כיוון שמשימתכם אינה דורשת יכולות אלה או אולי אתם טרם פיתחתם אותן.

 

"הייתי רוצה ש- Matthewייגע בנושא של גל של 5 מילימטר שייוצר לראשונה במספר השנים הבאות מחברות טלפון סלולרי. המחקר שעשיתי שפך קצת אור על הנושא וכול הנושא הזה אינו טוב לתאינו ולדנ"א". סיבה אחת בגינה נשמות מתרבויות מפותחות עוזרות לכדור הארץ היא מפני שהתקדמותם של אנשים מבחינה רוחנית ומודעת פיגרה מאחורי ההתקדמות הטכנולוגית. לדוגמה, אנרגיה גרעינית בידיה של האוכלוסייה בדחיסות השלישית היא טיפשות טהורה וכלי נשק גרעיניים זה הרה-אסון - חברי המשפחה האוניברסאלית מנעו במספר אירועים תוצאות קטסטרופאליות בשני השטחים. איזה יום גדול זה יהיה כאשר אנשי כדור הארץ יכולים להודות למשפחתם מעולמות אחרים שעזרתם בדרכים רבות היא רבת ערך!

 

אבל בחזרה לנושא, חלק מנשמות אלה, מודעות  כמה רוחב הפס הספציפי של גלים אלקטרומגנטים משפיע לרעה על המבנה התאי של הגוף והם נמצאים בתעשיות היכן שהם יכולים לקדם את השינויים כדי להפוך טלפון סלולרי בלתי מזיק, מגדלים ומוצרים אחרים שעכשיו שומרים על גדילי הדנ"א בשניים. ברגע זה, בכל זאת, רמות הרטט על הפלנטה מצמצמות השפעות מזיקות של המוצרים על האוכלוסייה ועל האנשים שסופגים אור ויש להם הגנה נוספת.  בבקשה אל תאפשרו לדיווחים על השפעות מזיקות לאפשר לכם להרגיש פחד כיוון שהרטטים הנמוכים של אנרגית הפחד יחסמו את ההגנה - ואל תמעיטו אי פעם בערך כוח הרטטים לרומם או לערער כול מצב.

 

" איך יכולה MKUltra תוכנית לשליטה במוחם של אנשים לנקות תכנות זה? מה לגבי אנשים שאינם יודעים כי תוכנתו?  האם התכנות משפיע על הדנ"א? מדוע מדריכנו לא יכולים פשוט למשוך אותנו מחוץ לזה?" ראשית נאמר, שליטה על המוח אף פעם אינה מהווה בחירה של חוזה הנשמה מכיוון שהיא מפריעה בצמיחתה של הנשמה.  זה היבט בוגדני של דפוס חשיבה בדחיסות השלישית העמוקה, המשתמש בשיטות אכזריות לתכנות שבויים,  היא הגיעה לסוף זמנה. רטטים  שכיחים מקלים על המוח לצאת מהתכנות שהשתיל פקודת "גירוי" כך שהאנשים יבצעו את המשימות שהוקצו להם - זו הסיבה מדוע חלק מהאנשים יכולים לדבר לגבי חוויות שהם תוכנתו לשכוח.

 

אין הם יכולים לספוג אור תחת שליטת המוח, אבל ברגע שהם חופשיים מכך, הם יכולים, ותאיהם והדנ"א מגיבים בהתאם. כל האנשים שהיו כפופים לשליטת המוח, גם אם נמלטו או לא לפני היכנסם לנירוונה מקבלים שם ריפוי אישי. מוחקים מהנפש שלהם את תהליך התכנות המענה כך שלא תהיה להם חוויה מחדש זו במהלך סקירת הדפס החיים; וגם התהליך וגם החוויה של שליטת המוח לא עוברת קדימה בזיכרון התאי כדי להשפיע על ההתגלמות שלאחר מכן - בחירות הנשמה לאישיותה הבאה יכללו סלידה חזקה לגרימת נזק לחיי בן אדם או לחיי בעל חיים כלשהם.

 

זמן רב לפני שצורת שליטת המוח הזו הומצאה, ההמונים תוכנתו באמצעות דוגמה דתית, ומאות שנים לאחר מכן באמצעות האילומינאטי בממשלות ובזרם המרכזי של התקשורת. אנשים שסופגים אור מטילים ספק באמיתות המידע מ"סמכויות" ולומדים להאמין באינטואיציה שלהם באשר למה הוא נכון ומה לא; העלייה בתודעה משנה את המבנה התאי כדי להתיר עליה בגדילי הדנ"א. אנשים שאינם מבינים שהם תקועים במערכת תכנות אחת או אחרת יכולים לבחור פעם אחת בחיים הרוחניים "לראות את האור" בגלגול נוסף. למחבלים אין סיבה לחשוב שהם תוכנתו כיוון שקנאה עיוורת, בורות, דיכוי ותאוות בצע  שמולידים טרור הינם עובדת החיים בעולמכם.

 

שליחי האלוהים - מדריכים רוחניים, מלאכים, נשמות בתרבויות מפותחות, משפחה אהובה וחברים בנירוונה - עוזרים לכם ללא הרף באמצעות הקרנות האור לכול החיים על כדור הארץ. בהתאם לחוק האוניברסאלי, לא מתירים להם "פשוט למשוך אתכם החוצה" ואין צורך לכך - אתם עושים זאת בעצמכם באמצעות ספיגת האור.

 

"אין אלו רק 17 סוכנויות ביון בארצות הברית הטוענות כי רוסיה פרצה לתוך קבצי המחשב כדי להשפיע  על הבחירות לנשיאות במדינה זו. סוכנויות בשאר המדינות המנתחות את העקבות גם הסיקו שהם מעידים על רוסיה. עתה זה ידוע כי רוסיה גם פרצה לתוך התיקים של הבחירות הראשוניות במדינות. האם עדיין Matthew חושב שמדינה זו חפה מפשע?" אין זה מה שאנו חושבים, זה מה שאנו יודעים מחברי המשפחה האוניברסאלית אשר נמצאים בכול שירותי המודיעין של כל האומות - הם חלק מהכוחות המיוחדים שדברנו עליהם. זו הסיבה מדוע אנו יכולים לומר בביטחון כי הפריצה נעשתה על ידי סוכנים אמריקאים שרצו כי המידע בתיקים ייוודע בפומבי לפני הבחירות לנשיאות, והאילומינאטי בוועדה הלאומית הדמוקרטית עשו מניפולציה על ההצבעות בבחירות הראשוניות כך שהילרי קלינטון, ולא ברני סנדרס, תהיה מועמדת המפלגה. חברים ביחידת הכוחות המיוחדים הזו יודעים אלו סוכנים בשירותי המודיעין הם אילומינאטי ומי ממומחי "טביעת הרגל" עשו את אלה שהעידו על רוסיה.

 

מדוע רוסיה? האילומינאטי צריכים לעצור את השחיקה בשליטתם בתוך האיחוד האירופאי ובארצות הברית, וזה דורש המשך הסולידריות בין שתי ישויות אלה כך שלאילומינאטי אשר היתה להם עדיין השפעה ופעילויות סודיות בשני צדי האוקיאנוס האטלנטי יכלו לרכוש מחדש את האפקטיביות. מה יכול להבטיח שמערכת יחסים בינלאומית זו תישאר חזקה? אויב משותף. במשך שנים רצו האילומינאטי  לייסד בסיס פעילויות במוסקבה, אבל הנשיא פוטין סרב לשתף פעולה - במכה אחת של חרב פיפיות - כביכול, הם יכלו להעניש אותו ולחזק את כוחם היורד הדרגתית באיחוד האירופאי ובארצות הברית.

 

סוכני "פעילויות סודיות" שלהם הגבירו את המתח המתעורר בחצי האי קרים ובאוקראינה, ואז סיפרו בחדשות כי פוטין השתלט תוך שימוש בכוח על אזורים אלה בדרכו להביא את כול המדינות באיחוד הסובייטי הקודם תחת שליטתו, והם הפנו אצבע מאשימה כלפי רוסיה בשל התערבותה בתהליך הבחירות בארצות הברית. הזרם המרכזי של התקשורת שלהם  שמר סיפורים אלה בזרקור כדי לשכנע את  האיחוד האירופאי ואת ארצות הברית כי רוסיה מציגה איום רציני לדמוקרטיה - השקרים חזרו על עצמם לעיתים קרובות מספיק כך שהפכו ל"עובדות". האילומינאטי הנמצאים בכוחות הצבאיים ובייצור מדברים על הצורך לחזק את יכולת ההגנה - הם מרוויחים בצורה נאה מלבנות את מכונות המלחמה. האוכלוסייה מאמינה כי רוסיה היא האויב של העולם החופשי, עד כדי כך  שהאילומינאטי השיגו את מטרתם.  אבל הסולידריות בין האיחוד האירופאי לבין ארצות הברית  שצפוי כי יהיו מלט מוצק נסדקת והם לא יצליחו לשנות את "המלחמה הקרה" המתוכננת למלחמת עולם שלישית.

 

אנו מבינים מדוע השאלות וההערות לגבי הנשיא טראמפ בארצות הברית עולות במספרן על הנושאים האחרים המעוררים את ענין הקוראים. אהבתנו לנשמה זו היא ללא תנאי, כמו לכול האחרים במשפחתנו האוניברסאלית, ואנו אומרים ללא שיפוט שחסרים לו הכישורים לנהל בחוכמה את האחראויות הנרחבות של משרדו. פחד לגבי "החלטות מדיניות, יועצים ותקשורת והתנהגות שאינה נשיאותית" נפוץ כיוון שלפעולות ממשלה זו יש תהודה ברחבי העולם.

 

יש לחזור בשנית על החלק שלהלן של מסרינו לפני כמה חודשים כיוון שהוא תקף עכשיו כמו אז:

תוצאת הבחירות חרצה את גורלה של תוכנית האילומינאטי לשים אחד משלהם בבית הלבן לאחר שמונה שנים שלחמו בנשיא שנלחם בחזרה במידת יכולתו.

 

רטטים פלנטריים יתחזקו ויקדמו מאמצים שישרתו בצורה הטובה ביותר את כדור הארץ ואת כל צורות החיים שלו; כל דבר בניגוד לכך לא יכול להישאר לאורך זמן.

 

לא ניתן לפרק זכויות שהושגו בעמל רב והתקדמות בצדק חברתי. אין זה גורלם של אנשי כדור הארץ ללכת אחורה, אלא לנוע קדימה יותר מאי פעם לכיוון של שלום, כבוד הדדי, שיתוף פעולה וחיים בהרמוניה עם הטבע.

 

העולם בו החיים הם כמו אלה והפלנטה משוקמת לבריאות וליופי בתולי - העולם שאתם עוזרים לברוא בזמן לינארי - מבחינת רטט הוא כבר קים ברצף [ 9 בדצמבר 2016 ]

 

עובדי אור אהובים, האופטימיות שלכם לגבי עתידו של כדור הארץ תעזור לפזר את הרטטים הנמוכים של פחד שמעכבים את תנועת החברה לכיוון מלאותו של העידן הזהוב. כשאתם מכוונים את האנרגיה שלכם למחשבות חיוביות, לרגשות ולפעולות שלא רק מגנים על ההתקדמות עד היום, אלא מוסיפים תנופה כך שהם יכולים להתפרץ קדימה, שולחים שפע לכולם בכדור הארץ. דמיינו את הפלנטה "משוקמת לבריאות וליופי בתולי" וכול האנשים החיים ב"שלום, כבוד הדדי, שיתוף פעולה וחיים בהרמוניה עם הטבע" יחישו את היום בזמן לינארי כאשר יינתן ביטוי מלא לעולם זה.

 

ישויות אור בכול היקום הזה מכבדות את שירותכם לכדור הארץ ותומכות בכם עם כוח שאין כמוהו של אהבה ללא תנאי.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge