Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 18, 2013

  מסר של  Matthew Ward מיום 18  בפברואר 2013

כוח, אחריות לשינויים עולמיים; התפטרותו של האפיפיור בנדיקטוס; היסטורית הוותיקן; הניסוי הגרעיני של צפון קוריאה; מחיר המלחמה, אלימות אקראית; תעסוקה, מעבר פרודוקטיבי לשלום; מעמד נשים והומואים; שבעה עשורים של התקדמות

 ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. מאז יום ההיפוך בדצמבר, הרוב המכריע של אוכלוסיית כדור הארץ כבר נוטה לאחריות שלו ומתמיד בתחומי ענין רגילים. המאמינים בתיאוריית יום הדין הקשורה בסופו של לוח השנה של המאיה מרגישים כילד קטן מטופש, אך גם הקלה אם לומר את האמת.

איש מהם אינו יודע מה אתם עושים, כי במהלך  כניסתו פנימה של נחשול האור לפני כמה שבועות כדור הארץ עשה את צעדיו הראשונים בדחיסות של המימד הרביעי. רבים מכם עדיין מרגישים מאוכזבים, אפילו מיואשים, מכיוון שלכאורה לא קרה כל שינוי, ואנחנו במיוחד רוצים לרומם את אותם יקירים ולתת להם בטחון מחודש.

חישבו על תינוק שזה עתה נולד, שמגיע עם כישרונות מסויימים, כישורים, תחומי עניין, מחשבות ומטרות עצמאיות. "חבילת פוטנציאלים" זו לא ניכרת כלל בימיו הראשונים של התינוק; אולם כאשר אדם קטן זה גדל, היכולות המולדות מתחילות להגיח ועם טיפוח מתאים, הן פורחות עם יצירתיות וברק גדולות עוד יותר.

זהו אותו התהליך עם תור הזהב של כדור הארץ, רק לא מכבר נולד, ו "חבילה של פוטנציאלים" שלו. עוצמת האור בעולמכם הפכה את העידן התינוקי הזה "פורה" בצורה יוצאת דופן, אפשר לומר, כך שלפירות עמלכם נעשה קל יותר עכשיו מאשר אי פעם בעבר לפרוח.

זהו הזמן להרגיש חיוביים, אופטימיים, נלהבים ומנצחים— אתם השתלטתם על השלבים הקשים של ההתעלות של כדור הארץ! העזיבה שלה את הדחיסות של מימד שלישי בזמן שהיא נעשתה הייתה ידועה מראש, אבל מיליונים רבים מביניכם שהיו רדומים במידה כזו או אחרת ייתכן שלא עשו זאת.

אבל הם כן עשו זאת, וזה הודות גם למזיגה של האור במהלך יום ההיפוך וגם לזוהר שלכם. אורכם היה חיוני אז והוא חיוני עכשיו בדיוק כשאתם נעים קדימה בתהליך המשותף של יצירת עולמכם.

כל הזמן היה לכם לא רק את הכח, אלא גם את האחריות להפוך את עולמכם למה שאתם רוצים שהוא יהיה. ברצף העולם המפואר הזה הוא עובדה מוגמרת, אבל בזמן ליניארי המשימה שלכם ממשיכה. ומה שיבוא בהמשך, מספק ביותר ומשביע רצון — להחזיר לכדור הארץ ולכל תושביו שלום, בריאות והרמוניה. עליכם לא "להפסיק את  העבודה" בכך שתתנו לאכזבה לעמם את אורכם!

אכן המשפחה האוניברסלית שלכם עזרה מאוד לאורך כל תהליך ההתעלות של כדור הארץ, והיא ממשיכה לעשות זאת בדרכים הרבות שמנינו. בדיוק כפי שהכניסה של כדור הארץ לדחיסות של מימד רביעי ביום ההיפוך הייתה ידועה מראש, כך גם כל העזרה מהחלל החיצון— שתיהן היו הנחיות עיקריות של תכנית האב של תור הזהב שיוסדה בהתאמה לחזון של גאיה לכדור הארץ.

בגלל שהאור של משפחתכם הוא יותר עוצמתי משלכם והטכנולוגיות שלהם הרבה יותר מתקדמות משלכם, סיועם היה וימשיך להיות בדרכים שהן מעבר ליכולות הנוכחיות שלכם. עם זאת, קצב ההתקדמות של החברה תמיד נקבע ע"י שיתופם של תושבי כדור הארץ— זה לא יכול להיות בדרך אחרת, בגלל שזה עולמכם.

בואו נדבר לרגע על כמה התפתחויות אחרונות— ראשית האפיפיור בנדיקטוס. אכן אירוע חריג ביותר, אפיפיור מתפטר, והסיבה המוכרזת, "גיל מתקדם", היא עובדתית בדרך כלשהי.

האפיפיור שנראה בפומבי הוא שיבוט. בגלל שהוא מזדקן במהירות והאנרגיה שלו בשפל, הוא לא יהיה מסוגל לתפקד עוד זמן רב ושיבוטים להחלפה הם קשים להשגה בימים אלה. זו הסיבה שהאפיפיור עצמו, שנראה בריא וצעיר יותר מהשיבוט, יישאר בבידוד. בהתאם לתוחלת החיים שלו והעיתוי של האמת הקרבה ובאה לגבי שיבוטים, הוא עשוי להיראות בהמשך די רענן.

המשמעות של התפטרות זו היא הרבה יותר מרחיקת לכת מכישלון שיבוט—זה פותח לרווחה את הדלת לאמיתות שהיו חבויות במשך מאות שנים, כגון פדופיליה בכמורה שנפוצה כבר מעל 1500 שנה.

הוותיקן, שהיה שחקן עולמי גדול תחת מטריית האילומינטי, הוא המטה הבינלאומי של השטן, והעושר העצום שלו כולל אוצרות אמנות גנובים שנרכשו בשיתוף פעולה עם הנאצים במלחמת העולם השנייה. כל אפיפיור שהביע התנגדות להונאה הענקית, להתנהגות חסרת מצפון וצבירת הון חייו היו קצרים.

אולם, כנראה שהחשיפה המזעזעת ביותר תהיה הגילוי של רישומים עתיקים שיראו איך התנ"ך שונה באופן אסטרטגי מזמן— בעיקר הסיפור הבדוי על צליבתו של ישו ותחייתו— בכדי לתת לכנסייה שליטה על האוכלוסייה הקתולית.

כאשר כל זה יהפוך לידע ציבורי, שלטונו הארוך של הוותיקן יסתיים. ההתפוררות תהיה עצובה וקשה מאד עבור הקתולים, אבל כל הנוצרים האדוקים יושפעו השפעה עמוקה כשיבינו שהיסודות של חייהם היו בנויים על שקרים.

חמלה כלפי כל הנשמות הללו תוכל לעזור להם לקבל שהאמת על חייו ותורתו של ישו היא הרבה יותר יקרת ערך ממה שהם למדו. אמונותיהם המבוססות על רוחניות ולא על דוגמתיות תמשכנה והטקסים המבוססים על שקרים יתפוגגו.

התקשורת ברחבי העולם הייתה כמרקחה גם בקשר לניסוי הגרעיני של צפון קוריאה. שיגור טיל הוא דבר אחד, פיצוץ ראש נפץ הוא דבר אחר לגמרי, והניסוי הזה לא היה אפקטיבי כפי שהמדינה הזו הייתה רוצה שהעולם יחשוב. עם זאת, כמו איראן, צפון קוריאה נחשבת "סוררת" ואיום שעלול להוביל למלחמה גרעינית.

אתם יודעים שלא תהיה מלחמה כזו ולא יצליח כל ניסיון לפוצץ ראש נפץ גרעיני בחלל, אבל כמה אחרים יודעים את זה. כך שהנושא איך ניתן להפחית את האיום הנורא ששתי מדינות אלו מהוות הוא ברמה העולמית, ובארצות הברית הוא חולק את אור זרקורים עם אלימות של כלי נשק.

מעבר לטרגדיות האישיות של כל מי שמושפעים ישירות, אלימות נוגעת עמוקות במצפון העולמי. ככל שהכרה ומודעות רוחנית ממשיכות להתרחב, כולם יבינו שאלימות מביאה רק עוד אלימות, לעולם לא הרמוניה או שיתוף פעולה או כבוד. חלק מהפטפוט המתלהם ימשיך לזמן מה, אבל דגש גדל והולך על התדיינות על המחלוקות בסופו של דבר תביא לפירוק בינלאומי של נשק.

התמריץ להפסקת לחימה ואלימות אקראית הוא לא רק סיום המוות והעצב הרווחים. העלויות האחרות של מלחמה— הרס של הקרקע ומשאבים טבעיים, הרס של בתים, עסקים, תשתיות— ושל אלימות אקראית— אכיפת החוק, הליכים משפטיים, בתי כלא— הם הוצאה ענקית קולקטיבית.

בכל רחבי עולמכם מיליונים רבים נמקים בכלא בגלל שהם נשבו במלחמה או כלואים עקב חוקים בלתי הוגנים, מערכות משפטיות מושחתות, עונשים מוגזמים קשים לעבירות קלות, הרשעות לא מוצדקות או הפרעות נפשיות. כתם מביש זה בהיסטוריה שלכם יתנקה בשלבים וכך גם טיפול במחלות נפש, כל עוד מצב זה הינו היבט של חיים.

קרנות שכבר לא יידרשו להנצחה, או להגנה מפני אלימות תופנינה לאזורים של צורך קריטי כמו חינוך ובריאות; טכנולוגיות של אנרגיה; צמיחה עסקית חדשנית, תיקון ותחזוקה של כבישים, מסילות וגשרים, שיקום סביבתי.

דרישות אזרחים לסוגים כאלה ואחרים של שיפורים יחייבו ממשלות לנקוט בפעולה. תעשיות שעכשיו מתדלקות מכונות מלחמה ימירו את תהליכי הייצור שלהן לסוגים אחרים של תוצרת, ועובדים שזקוקים להכשרה בתחומים של הבחירה שלהם יקבלו זאת.

במסר האחרון שלנו נגענו בשוויון זכויות לנשים ובמסרים רבים אמרנו שנשמות בציביליזציות של דחיסות מימד שלישי חייבות לחוות תקופת חיים מאוזנת כך שיוכלו להתפתח לדחיסות של מימד רביעי. הורדת נשים למעמד נמוך היתה הגורם העיקרי לירידתו המסתחררת של כדור הארץ למטה מהדחיסות של מימד חמישי עמוק לתוך מימד שלישי ולהישארותו תקוע שם.

הקרוסלה הקארמתית המשיכה לתת לנשים שחוו התעללות בתקופת חיים אחת הזדמנות להשיג איזון בגלגולים אחרים בכך שהיו העריצים. וכך זה נמשך מילניום אחרי מילניום עד שלבסוף נשים התחילו להתקדם באיטיות באופן קבוע במאבקן לקבל חינוך, להצביע, לארגן, להביע את דעתן למרות הסטיגמה החברתית.

ברוב המדינות כיום נשים מוכרות בצדק כתורמות חיוניות לחברה. עקרות בית ואמהות כבר לא מהווים תפקידים מובנים מאליהם—הבחירה שלא להתחתן או לא להביא ילדים היא מכובדת במידה שווה. מיליוני נשים משלבות בהצלחה חיי משפחה עם לימודים באוניברסיטה או קריירה.

נשים מבדילות את עצמן בתחומים שנחשבו בעבר כתחום של גברים כגון הנדסה, מדע, אלקטרוניקה ומחקר, והן מחזיקות במשרות פוליטיות, בעלות עסקים קטנים או עומדות בראש תאגידים.

תנועות רפורמה רבות ברחבי העולם הוקמו על ידי נשים. במדינות בהן הזכויות האזרחיות והזכויות שניתנו ע"י אלוהים עדיין נשללות, אנשים אמיצים נוקטים בצעדים נועזים לסיום חוסר הצדק האכזרי הזה ותקשורת חברתית נותנת  תמיכה עולמית למאמציהם הנחושים.

הדבר נכון גם עבור הומואים, שגם מהם כבר מזמן נשללו הכבוד, ההזדמנויות והזכויות שהטרוסקסואלים נהנים מהם. בתרבויות בהן מעמד זה עדיין מוענק רק לגברים, כיבוד זכויותיהם של ההומואים יגיע לאט, בדיוק כמו לנשים. בסופו של דבר כולם ידעו שהומוסקסואליות היא שלב מתקדם של צמיחה רוחנית שבה אנרגיות נשיות וגבריות הן יותר מאוזנות מאשר באנשים הטרוסקסואלים.

השגת שלום וזכויות מלאות לכל האזרחים יתאחרו באזורי הגרעין הקשה של סכסוך ודיכוי—במיוחד במזרח התיכון, כמה מדינות באפריקה, אפגניסטן, פקיסטן, הודו וצפון קוריאה. רבות מהמדינות האלה חייבות לפתור קשיים עקב הבדלים שבטיים, דתיים, הבדלי כתות, הבדלים תרבותיים ופוליטיים, כמו גם פערים כלכליים בין הקבוצות הללו.

אתם יכולים לחשוב שזה אירוני שהקריאה להפחתת אלימות ולזכויות נשים וזוגות הומואים היא מקבלת פרסום רב בארצות הברית, עם זאת עדיין התקשורת המרכזית של המדינה משמיטה מה שמדווח במדינות "חופשיות" אחרות. לדוגמה, לא פורסם דבר על מעצרם של בנקאים ואנשים רבים אחרים בעלי השפעה באירופה ומעולם לא היה ציוץ על הנוכחות הברורה של חלליות.

סיעת רוטשילד של האילומינטי, השולטת על האימפריה שלה מלונדון והוותיקן, איבדה את אחיזתה בתקשורת יחד עם כוחותיה האחרים בחלק זה של העולם. לחלק מסיעת רוקפלר של האילומינטי, שבסיסה בוושינגטון, ובניו יורק סיטי, עדיין יש לה השפעה על תקשורת עיקרית בארה"ב, כמו גם בוול סטריט ; ודריסת הרגל המתמשכת שלהם בקונגרס באה לידי ביטוי בעקשנות שעצרה התקדמות.

כן, אנו יודעים שעל פי רוב, מה שסיפרנו אינו מידע חדש. אז למה אנו מספרים מחדש את הדברים האלה שאתם מכירים היטב? מכיוון שאתם צריכים לחשוב על כמה רחוק התקדמתם מאז התחילה ההתעלות של כדור הארץ!

בשבעת העשורים שעברו האמונה הייתה שהריגת "האויב" היא חובה לאומית. מיליונים רבים, רבים יצאו בלהיטות לקרב, נתמכים על ידי עמיתיהם האזרחיים גם ברוח וגם בייצור מכונות מלחמה. היום הרצון של הרוב המכריע ברחבי העולם הוא לסיים שפיכות דמים ולחיות בשלום יחד.

בסוף שנת 1930, ידו הכבדה של האופל שלטה בכול מה שמשפיע על החיים בכדור הארץ— ממשלות, הכלכלה, מסחר ותעשייה, הוראה בכנסיות ובתי ספר, מערכות חוק ומשפט, התקשורת, הסביבה. מעט מאוד אנשים הטילו ספק בהחלטות של כל אחד מהגופים הסמכותיים האלה.

כיום יש חקירה נרחבת של מניעים והתנגדות להחלטות ופעולות שהן בניגוד לטובת הכלל. חישבו על הכמות המסיבית של שחיתות ומרמה שהמאמצים שלכם "הביאו לאור." חישבו על האופן שבו הבאתם את תשומת לבו של העולם לברוטליות ולחוסר הצדק שנסבלו בשקט.

אתם צריכים להרגיש מעודדים ומלאי הכרת תודה על ההתקדמות הדרמטית, ואתם צריכים לתת לעצמכם קרדיט על התרומה שלכם. הכרה בהישגים אינה יהירות, אלא מקור להשראה ומוטיבציה להמשיך עד שהמשימה תושלם. ייתכן ולא תהיו בחזית של רגעים מתקדמים, אבל אנא אל  תשכחו את כוחם של מחשבותיכם ורגשותיכם!

אם לצטט מהמסר האחרון שלנו: בדיוק כמו קודם— תמיד!— מסעותיהם של תושבי כדור הארץ תלויים בבחירות שכל אחד עושה, והבחירות המצטברות יוצרות את התודעה הקולקטיבית. אם כך, אלו מחשבותיכם, רגשותיכם הסוערים ומעשיכם שיקבעו את הקצב של כדור הארץ מעתה והלאה. אם זה יהיה המהום שמח דרך הדחיסות של מימד רביעי או דאיה כמו נשר, גאיה מאושרת —החלק הקשה במיוחד של ההתעלות נגמר!

זה הכרחי עכשיו כמו קודם להתמקד במה שאתם רוצים בעולמכם, ולא על מה שאתם לא רוצים! אנא אל תתאבלו על תנאים שמטרידים או מזלזלים באנשים שאינם שותפים לדעותיכם. במקום זאת, תנו למחשבותיכם ולרגשותיכם להיות על חיים בהרמוניה עם הטבע ושפע של טוב לכולם.

עמידה יציבה באור מזרזת את צעדי כדור הארץ לקראת עולם בריא, יפה ושליו שכבר קיים ברצף. כה היינו רוצים שתוכלו לראות את פאר היצירה המשותפת שלכם בדיוק כפי שאנחנו רואים!

האהבה ללא תנאי וכבודם של בני אור בכל רחבי היקום הזה הם איתכם עכשיו ועד עולם.

______________________________________

אהבה ושלום LOVE and PEACE

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge