Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - December 10, 2012

מסר של ,Matthew Ward מיום 10 בנובמבר 2012     Thrive

רגשות עונתיים; פתרונות מיטיבים לחוסר השקט הנוכחי; השפעותיהם של 12 ו-21 בדצמבר; תהליך ההתעלות של כדור הארץ; נשמות "בשותפות" ( ("partnering"עם צאצאיהן; השלמות לקראת תור הזהב.

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. תמיד עונה זו של חגיגות ומנהגים דתיים שונים בעולמכם מגיעה עם רגשות מעורבים ומועצמים. אלו המצליחים מרגישים הכרת תודה על הברכות בחייהם והם חווים שמחה עם משפחה וחברים; אלו שנמצאים לבד, או אבלים או רעבים או חסרי פרוטה, מרגישים בחריפות רבה יותר את חלקם בחיים. זה מאד משמח אותנו לראות שבעונה זו של "חדשות טובות לכולם" כה רבים אכפתיים,  נשמות בעלות לב חם מושיטות עזרה למי שזקוק לכך.

שנה זו לא שונה במובן המרומם הזה; עם זאת, האנרגיות שונות באופן מדהים מעונה זו בשנים קודמות. הרטטים הגבוהים ביותר שעולמכם ידע מזה עידנים משפיעים על כולם, ובעוד שרבים נהנים, המונים לא נמצאים בעמדות חיוביות. ככל שהימים של 2012 נרגעים, השליליות הקיצונית של הדואליות שואפת שאיפה חזקה אחרונה לפני שתפגוש בסופה הממשמש ובא.

דאגה עיקרית היא חוסר שקט במזרח התיכון, עם האיום של לוחמה כימית בסוריה, פיתוח פלוטוניום באיראן, מרד במצרים, איבה מתמשכת בין ישראל לפלסטינים. יש פעולה לשיגור טיל בצפון קוריאה, מצב קשה של כמה כלכלות לאומיות, הולך וגובר מספרם של פליטים ומצוקתם, לוחמה ודיכוי בכמה מדינות באפריקה, מעשים אקראיים של אלימות ברחבי העולם, שחיתות בממשלות ובתאגידים בין-לאומיים.

אנו בהחלט לא מזכירים את אותם מצבים שיש בהם עניין עולמי בכדי לדכא את רוח החג שלכם, אלא כדי להבטיח לכם כי בכל המקרים, פתרונות מיטיבים באים! בתחום בו הדאגה הגדולה ביותר, אם נשק כימי יוכנס למשחק, הטכנולוגיה של המשפחה האוניברסלית שלנו תמנע את תפקודו.

12 ו-21 בדצמבר נחשבים כבר זמן רב כתאריכים מכריעים עבור הפלנטה. ליתר בטחון, נחשולי אנרגיה גדולים כתוצאה מיישור פלנטרי מהווים דחיפות חשובות קדימה, אבל כדור הארץ היה במסלול של התעלות דרך נחשולים ורמות רטט גבוהים יותר ורציפים מעל 70 שנה. זה יימשך בכל מסעותיו בדחיסות של המימד הרביעי ועד ליעד שלו במימד חמישי, בו הפלנטה וגאיה, הנשמה המגולמת כפלנטה, נוצרו.

זו הסיבה שאנו לא רואים מאורע רב חשיבות  מתרחש ב 21 בדצמבר שיהיה עמוק במידה שווה בכל רחבי העולם. כל אחד הוא ישות ייחודית והוא יחווה תגובה אישית ייחודית ליום זה כשם שכל אחד חווה כל הזמן בתהליך ההתעלות של כדור הארץ. אנשים מסוימים עשויים לחוות תגובות אנרגטיות חזקות ואילו אחרים עשויים לא להרגיש שום דבר חריג.

נשמות אהובות, בבקשה אל תרגישו מיואשים אם אתם לא חווים משהו דרמטי! ככל שעוצמת האור גדלה על כדור הארץ, כך גם ההכרה והמודעות הרוחנית שלכם גדלות, והגופים שלכם כבר מסתגלים לשינויים תאיים מפחמן לגביש קריסטלי. אתם לא צריכים  אירוע  או תחושה מדהימים כדי להרגיש התרוממות רוח  לגבי התקרבות לפתחו  של תור זהב של כדור הארץ!

שמחו איתנו על התפתחות אחרונה בזמן הליניארי שלכם בהתייחס למספרים גדולים יותר של נשמות שעשויות ללוות פיזית את כדור הארץ לתוך אותו עידן! אלוהים מעניק לעתירות רמת הנשמה של נשמות של אבות קדמונים  "להיכנס לשותפות" עם צאצאיהן שנאבקים באומץ כדי להיפטר מרגשות שמצמצמות את כמות האור שהם סופגים.

הרגשות שלהם, שאינם מעוגנים בחשיכה ואינם פוגעים באף אחד מלבד בנשמות עצמן, הם רגשות אינטנסיביים או מתמשכים של אבל, חרטה, אשמה, שיפוט, חוסר תקווה וקושי בלהפסיק להאמין בשקרים שחונכו לפיהם. את כל אלה אפשר להתמיר לאור עם האנרגיה הממוקדת של הנשמות השותפות המפותחות יותר מבחינה רוחנית. חלקן חיות ביניכם ואחרות מהוות השראה לצאצאיהן שנמצאים שם כדי לכוון אור-אהבה לאלו שפשוט צריכים דחיפה נוספת כדי להתגבר על רגשותיהם הכואבים.

מופלא ככל שיהיה אפקט האהבה ללא תנאי, אנחנו יודעים שאתם להוטים לראות את התגשמותם של השינויים שהובטחו כבר מזמן. ברמת נשמה אתם יודעים שהשינוי של עולמכם קורה בהיקף ובמהירות מדהימים, אבל באופן מודע אתם חסרי סבלנות, לפעמים גם מטילים ספק. אנא הבינו כי בשעה שהרטטים הנמוכים הנפלטים מהאופל לא יכולים להיכנס לתור הזהב, התוצאות של פעילותם של אנשי האופל במשך אלף שנים אינן יכולות להירפא עד שכדור הארץ יצא למסע בתוך הרטטים מלאי האור של הצפיפות של מימד רביעי.

עבודה בסיסית רבה למען שיקום ורפורמה, הושלמה. תקשורת המונים חשפה שחיתות בחוגים רבים ומאמצים שנעשו מאחורי הקלעים בקרוב ייודעו לציבור. מתנהל משא ומתן באשר למצבים החיוניים לשלום בין כמה ממנהיגיכם לבין נציגי המשפחה החוצנית שלנו. פרויקטים סביבתיים יתחילו ברגע שיצליחו אמצעים שהינם בעדיפות אותם מנינו במסר קודם [24 ספטמבר 2012]. וכן, המועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר עדיין ממתינה ל-"GO!" של אלוהים להכרות הרשמית עם בני המשפחה שלנו.

יקירים, אנחנו יודעים שהייתם רוצים מסגרות זמן ליניאריות ואם היינו יכולים לתת לכם אותן, היינו עושים זאת בחפץ לב אבל אנו לא יודעים. כל מה שאנחנו יכולים לעשות הוא לחזור על ההבטחה החוזרת ונשנית שלנו שבהמשך, היצירה המשותפת שלכם של עולם שהוא גן עדן אוהב, שליוו וטהור, שבו כולם חיים בהרמוניה עם הטבע ויודעים כי האחדות של הכל, היא "עסקה סגורה".

משפחה אהובה, אתם כל כך קרובים לקו הסיום של הדחיסות של המימד השלישי - ניצחון חסר תקדים ביקום הזה! אתם אהובים ומכבדים אתכם מאוד כל ישויות אור בכל מקום.

אהבה ושלום LOVE and PEACE

Suzanne Ward


Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com

Translation: Merav YM

(מסר מסוזי: ברכות אוהבות לחגים שמחים,בריאות, אושר ושגשוג בשנה החדשה שלנו).
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge