Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - November 1, 2012

מסר של ,Matthew Ward מיום 1 בנובמבר 2012     Thrive

 

סופת סנדי היא אינה מעשה ידי אדם; חוק המשיכה הוא הגורם למהומה הנוכחית; קישורים לעמודי אור אנרגטיים; אידיאולוגיות פוליטיות; הסיבה להתעלות כדור הארץ; אובמה, תכנית אב של תור הזהב; החברה בתור הזהב: שינויים במערכות יחסים, הכלכלה; האמת נמצאת במסרים של הנשמה לתודעה.

הסערה בשם סנדי שהציפה את החוף הצפון המזרחי של ארצות הברית לא הייתה מעשה ידי אדם. אמא כדור הארץ טיהר את עצמו על ידי שחרור השליליות שהייתה מושרשת עמוק במיוחד בניו יורק ובוושינגטון ובסביבתם והתמרתה לאור. לאילומינטי לא תהיה יותר גישה לטכנולוגיה שבמשך שנים רבות עשו בה שימוש לרעה כדי ליזום רעידות אדמה וסופות גדולות.

___________________________________________________________________

המסר של Matthew של חודש אוקטובר 2012 פורסם באיחור בגלל שזהו היום הראשון בו היה לי חיבור לאינטרנט  מאז ה-18 באוקטובר 2012 , כאשר התחילו הבעיות הטכניות של ספק האינטרנט שלי באזור. כל נוהלי התיקון מחוץ לאתר נכשלו, ולא היה טכנאי זמין לבוא לבית שלי לפני ה-25 באוקטובר 2012, ביום בו נסעתי לכנס תרחיש(סנריו) 2012 בסדונה, אריזונה.

21 באוקטובר 2012

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. אולי בעיקר בקרב עובדי האור, שיודעים שהיציאה של כדור הארץ מהדחיסות של המימד השלישי עומדת להתרחש, קיים חשש מפני שהמהומה לא שככה, ובמקרים מסוימים, נראה שהיא הולכת וגוברת. אנחנו רוצים להרגיע אתכם בהקשר לכך ע"י כך שנסביר מדוע המצב בעולם הוא כפי שהוא, וזה מתחיל בהתחלה.

אהובים, מה שאתם מבדילים כמו מדע ורוח הם אחד ואותו הדבר. לא יכולה להיות הפרדה בגלל שמוצאו והרכבו של כל דבר בקיום הקוסמוס הרחב הוא אנרגיה. אנרגיה זו היא מהות אהבת האור הטהורה של הבורא, ישות עליונה בקוסמוס, המקור, כל מה שיש, מכלול, I AM.

באותו הזמן שכל אחד מכם הינו נשמה עצמית ייחודית, עצמאית ובלתי פגיעה, בחיבור ההדדי האינסופי והנצחי של כולם, כל תושב בכדור הארץ הוא מיקרוקוסמוס של הפלנטה. כדור ארץ הוא מיקרוקוסמוס של מערכת השמש שלכם, שהיא מיקרוקוסמוס של שביל החלב, והגלקסיה שלכם היא מיקרוקוסמוס של היקום הזה. היקום שלנו הוא מיקרוקוסמוס של הקוסמוס, שראשיתו היתה מה שאתם מכנים "המפץ הגדול", ומאותו הרגע ואילך, אין דבר קיים רק בפני עצמו וכל דבר שמתרחש בכל מקום הוא משפיע על כל דבר, בכל מקום.

במשך מספר עשורים אחרונים, כדור הארץ היה בקדמת הבמה ביקום הזה בשל המהירות וההיקף חסרי התקדים של שינויים על פני הפלנטה, המיוחסים למדע, ובתוך אנשיו אשר מיוחסים לרוח. ובכל זאת, כל השינויים המתמשכים על פני כדור הארץ ובתוככם החלו לנוע לפני 70 וכמה שנים כאשר נתתם כיוונים חדשים לאנרגיה, כמו שאומרים.

האנרגיה היא ניטראלית, אבל עמודי אור אנרגטיים יכולים להיות מכוונים באמצעות קישוריהם לדפוסי מחשבה. הדפוסים הם חומרים ממשיים, גם אם אין הם נראים בדמיון שלכם, והם נוצרים באמצעות כל מחשבה, הרגשה ופעולה של כל החיים ביקום. לכן הקישורים הם חיוביים או שליליים מטבעם, ויקום זה מלא בשניהם.

ככל שקרובים יותר לתנועה אנרגטית כלשהיא, כך מושפעים באופן עמוק יותר. בגלל שהעולם שלכם מוצף ברכיבים  שליליים של דואליות - פחד, לחימה, פלגנות, זעם, חמדנות, רמאות, שחיתות, עוני ואלימות אקראית - אתם נמצאים במוקד הרעש של רעידות וטלטולים דינמיים.

לא זו בלבד שהקישורים לעמודי אור שליליים אלה נוצרים שם, הם גם יוצאים משם. באמצעות הפיזיקה ששולטת בחיים ביקום הזה, אנרגיה שנוצרת בכל מקום נורית אל החלל, מושכת וקושרת את עצמה לאנרגיה דומה הקרובה ביותר, וכמו בומרנג, חוזרת עם חיזוק זה. בגלל שעמודי האור האנרגטיים של סוף הדואליות השלילית של כדור הארץ נשלחים החוצה בשפע, הם מושכים ומחזירים בדיוק את מה שאיתו הם נשלחו החוצה. חוק המשיכה הזה שלא ניתן לשינוי הוא הסיבה מדוע העולם שלכם עדיין שרוי במהומה.

וזו הסיבה שדחקנו בכם להתמקד במה שאתם רוצים בחייכם ובעולמכם! רבים עסוקים במחשבות על מה שהם לא רוצים והחרדה, הייאוש, הכעס, הצער וחוסר הסבלנות שלהם לגבי המצבים האלה יוצרים יותר מהם בחייהם האישיים ובעולם. סוגי מחשבות ורגשות אלה כרוכים בשליליות שמאריכה את המצבים שהם רוצים שיסתיימו!

הדרך היחידה לעצור את הקרוסלה הזו היא באהבה, הכוח העוצמתי ביותר בקוסמוס. אהבה - מהווה ממש אותה אנרגיה כמו אור, רק שבאה לידי ביטוי בצורה שונה- זה מה שישויות אור ברחבי היקום הזה מקרינות בעוצמה לכדור הארץ במשך יותר משבעה עשורים. העירוי הראשוני של האור הציל את חייו ונתן לו את הכוחות הדרושים לו כדי להשתחרר מעומק הדחיסות של המימד השלישי ולהתחיל במסלול ההתעלות שלו.

עם מזיגת האור הזה, לכדור הארץ היה יותר מה להציע לכל תושביו, המיקרוקוסמוס של הישויות שלו, והאנשים שלו שפתחו את לבם ומוחם קיבלו את האור הזה ויצרו אור משלהם, כוח חיים משלהם, יותר שופע. אנחנו שמחים עם ועבור כל אחד מהם! לא רק שחייהם רוממו בהארה רוחנית ומודעת, גם תגובתם יצרה קישורים לעמודי אור אנרגטיים חיוביים שהועילו יותר לכדור הארץ ולשאר הנשמות האחרות שלו הפתוחות לרעיונות חדשים.

בגלל שאנחנו אוהבים כל נשמה בעולמכם, עצוב לנו שיש כאלה שעדיין מסרבים לתת לאור להחליף את הפחד והצער שלהם בריפוי ובשמחה. כל עוד אנשי האופל היו בשליטה על ​​עולמכם, הם הרגישו עוצמתיים. כשהתחילה שליטתם להישחק לפני כמה שנים, הפחד נכנס פנימה. נכון לעכשיו, האילומינטי מיואשים כאשר מעט משרידי ההשפעה המרופטים האחרונים שלהם- התקשורת וחלקים מכוחות צבא והכלכלה- נעלמים. גם שליטים עריצים פועלים מפחד כיוון שעמיתיהם בכמה מדינות אחרות הודחו על ידי ציבור האזרחים. ומיליונים רבים חיים בפחד בגלל פעילותם של אנשי האופל.

פחד הוא רגש מועצם המפיק את השליליות החזקה ביותר. למרות שמה שנוצר על פני כדור הארץ משפיע באופן כלל-עולמי, כפי שאמרנו, זה משפיע עמוקות על כל החיים על הפלנטה. תחשבו כמה פעמים הדגשנו את החשיבות של שליחת אור לחוליות החלשות ביותר בשרשרת משפחת הנשמות שלנו, אלה שהפכו לשבויים של האופל.

חוק הבורא של רצון חופשי נותן להם את הזכות למנוע מעצמם אור, אבל אין הם יכולים לעצור את העוצמה הקוסמית שלו. מסלול ההתעלות של כדור הארץ הגיע לרמת רטט של נחשולי אנרגיה אינטנסיביים ואלה חוסמים את הנתיב של זרמים אנרגטיים עם שליליות סוערת. מכיוון שזרמים אלה לא יכולים להסתובב וגם לא להתקדם לדחיסות של המימד הרביעי, הם נאלצים לכלות את עצמם במהירות ובפראות.

זה מסביר את הסערה שאתם רואים, ואנחנו ממהרים להבטיח לכם, שההתנגשות הנוכחית לא תסתיים בפיצוץ! האור שמגיע מהמשפחה האוניברסלית שלנו בשילוב עם האור שלכם הוא הרבה יותר עוצמתי מהשליליות המסתחררת סביב הפלנטה!  ובנוסף, סימן ברור לכך שכדור הארץ מטפל בכך בתבונה, הרבה פחות מקרי מוות והרבה פחות נזקים לרכוש נבעו לאחרונה מרעידות אדמה, האופן העיקרי של שחרור שליליות, לעומת העבר.

הצהרנו כי המטרה של המסרים שלנו היא להאיר, לעודד ולהציע הדרכה רוחנית במהלך תקופה חסרת תקדים זו בהיסטוריה האוניברסלית. כמו כן אמרנו שאנחנו לא פוליטיים- כמו כל הישויות המפותחות רוחנית האחרות- התקדמנו הרבה מעבר להיבט פוליטי בטבע שלנו.

אז למה אנחנו בכל זאת מדברים על פוליטיקה? הידיעה לגבי איך עולמכם הפך להיות עמוס עם שליליות חיונית להבנת התעלות כדור הארץ, וההסבר לכך לא יכול להשמיט את הסיבה להתעלות: להיות חופשי מהשליליות המסיבית שנגרמה על ידי ההשפעות של אידיאולוגיות פוליטיות.

החלטות פוליטיות משפיעות על חיי העם - זכויות האזרח, חוקים, חינוך, תעסוקה, סוגים של הפצת מידע, תרבות, תנאים כלכליים, מיסוי, הצבעה, טיפול רפואי, נטייה דתית ומינוי של "אויבים". מזה זמן רב, הבסיס של רוב הממשלות בעולמכם היה מלחמה, שחיתות, רמאות ודיכוי מסוג זה או אחר, וכל אלה מפיקים שליליות משתוללת.

לאורך הדורות, גופי שלטון לוחמניים גרמו לאינסוף שפיכות דמים אשר כמעט הרגו את הפלנטה שלכם. מסיבה זו גאיה, הנשמה של כדור הארץ, בחרה שגופה יעזוב את דחיסות המימד השלישי, שבו פורח האופל, ויצא למסע אל דחיסויות גבוהות יותר שבהן לא קיימות אידיאולוגיות פוליטיות קוטביות ומרירות ותוצאותיהן הטרגיות.

החלטותיה ופעולותיה של ממשלת ארצות הברית הן בעלות השפעה ברחבי העולם, לכן, קיים עניין גלובלי בבחירות הקרבות שם. דברנו על משימתו של הנשיא אובמה בהקשר לתכנית האב של כדור הארץ בתור הזהב, שהיא בהתאם לרצונה של גאיה בעולם שליו שבו כולם חיים בהרמוניה עם הטבע. הרצון שלה והתכנית שמגלמת אותו גורמים להתעלות הפוליטיקה בכל אומה.

אובמה, שחווה גלגולים רבים בעמדות מנהיגות, קיבל את המשימה המונומנטלית להביא שלום לעולמכם, והוא מגיע עם החוכמה, החזון, המסירות, המוסר ויושרה רוחנית כדי להוביל את הדרך. הוא ומשימתו לא השתנו.

עם זאת, לאורך כל תקופת כהונתו, מאמציו סוכלו על ידי האילומינטי- אלה שנמצאים בקונגרס אשר נתמכים על ידי אלה שאינם שם. דוגמה לעבודת ידיים משולבת שאתם תכירו הינה ה-"Obamacare" (הרפורמה בשירותי הבריאות בארה"ב שאובמה ייזם וקידם), שאינה אלא שלד שבור של כוונתו של אובמה. בכדי להשיג כל אחת מהרפורמות שהוא בקש עבור האנשים בארצו, לא היה לו ברירה אלא לשנות חלק מההוראות, ולהוסיף או לבטל אחרות כדי שהקונגרס יחוקק את החוק לרפואה ברת השגה.

בקרוב כל אדם שמעשיו מונעים על ידי תאוות בצע ושליטה לא יהיה יותר בסביבה. ואז אתם תבינו למה המועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר בחרה את הנשמה שנולדה כברק אובמה למלא את אחד התפקידים החיוניים ביותר בעולמכם היום. זה היה ברור במשך תקופת כהונתו אלמלא עקשנותם של אנשי האופל.

למרות יכולתם לעכב התקדמות גדולה של רפורמות, כדור הארץ עם חיל החלוץ שלו המורכב מנשמות מוארות המשיך להתקדם במהירות לכיוון הדחיסות של המימד הרביעי. עם הספירה לאחור שנמדדת עכשיו רק בשבועות ספורים, לא עוד הרבה זמן אתם תראו התפרצויות ומאבקים נוכחיים שיתחילו להתפתח לרצון מאוחד לעולם של שלום ולתחילתו של תור הזהב של כדור הארץ.

נדבר כעת על השלבים המאוד מוקדמים של החיים בתור הזהב הזה. במסר האחרון שלנו מנינו את הפרויקטים בעלי העדיפות שיבוצעו. עכשיו נתאר מה אתם יכולים לצפות לגבי האופי הכללי של החברה.

כפי שהצהרנו לפני כן, לא כל התהילה של תור הזהב תהיה על מפתנו. גם לא תגיע לשם חברה שונה לגמרי או מוארת. גם כדור הארץ וגם נירוונה ימשיכו להיות בתי ספר מצוינים להתפתחות הנשמות לישויות  אנדרוגיניות (דו-מיניות)- אלה שהאנרגיות הנשיות והגבריות שלהן מאוזנות באופן אידיאלי - וצריך לאזן יותר מכול את הרגשות, כי הן משפיעות על עמדות ובחירות של פעולה ותגובה.

פשוט להיכנס לנירוונה לא משנה את טבעו של אדם, וגם לא כניסה לתור הזהב. אנו לא מדברים על דבקות בחוזה נשמתי - כל מי שחרגו ברצינות מהחוזים שלהם, התעלמו מההדרכה של מצפונם ובחרו בכוונת תחילה בדרכים אפלות, לא יישארו בסביבה - אלא בתכונות האישיות שלכם, תחומי העניין, הרעיונות, הסטנדרטים, השאיפות, המיומנויות והכישרונות שלכם.

לדוגמה, פסימיסט לא יהפוך לאופטימי, מישהו שנוטה להיות עצלן לא יהפוך פתאום לחרוץ. אנשים ביישנים לא יהפכו לחברותיים או להיפך. אדם שמנתח מצבים באריכות לא יתחיל לפעול באופן ספונטני ומי שרגיל לעשות עבודה בינונית לא יהפוך לפרפקציוניסט. חובבי בייסבול וכדורגל לא יהפכו לחובבי אמנות, וגם אומנים לא יתחילו להתאמן לאולימפיאדה. חקלאים לא ישנו את עיסוקם וגם לא מורים, אחיות, מכונאים, חנוונים, שפים, אדריכלים, נגרים, מתכנתי מחשבים או כל אחד אחר שעבודתו מספקת אותו.

בקיצור, התכונות המאפיינות אתכם, הכישרונות, העבודה, התחביבים וכן הלאה - כל דבר שמרכיב את האדם הייחודי שהוא כל אחד מכם- לא הולכים להיות שונים עד שתבחרו בכך. אנו רוצים לסייג זאת מעט: אנשים שנהנים מציד ומדיג ישנו במהירות צורות בילוי אלה לצורות בילוי אחרות המספקות במידה שווה ומכבדות את כל החיים בממלכת הטבע.

ההבדל הגדול שכולם יקדמו בברכה הוא נכונות להתחיל לראות מצבים מנקודת מבט של האחר, לאמץ עמדות שיובילו לדיונים והחלטות הרמוניים, ולהמשיך בדרכים המשרתות בצורה הטובה ביותר את הצרכים של כולם. אתם תחיו ברטטים של אור ואהבה שיעוררו גישות אלה, ויהוו השראה לפעולות בהתאם.

החוק הפיזיקלי של "דומה מושך דומה" מחבר גם אנשים שהם נשמות תאומות מבחינה אנרגטית. מערכות יחסים - במשפחה, במקומות עבודה, פעילויות קהילתיות או ארגונים לאומיים- המבוססים על יסוד זה תחזקנה מעמד, אלו שלא, לא. מתוך הבנה כי המטרה של כל הנשמות היא לגדול ברוחניות ובמודעות מודעת, יכול שיהיה הסכם ידידותי כשדרכים נפרדות מציעות הזדמנויות לקידום זה.

מצבים בריאותיים רציניים ישתנו בהדרגה, בשונה ממחלה כרונית המסתיימת בבת אחת; אולם, כשתהיו ברטטים של הדחיסות של המימד הרביעי, אתה תתחילו להרגיש רעננים להפליא בגוף, בנפש וברוח. במשך שנים רבות הותקפתם על ידי מספר רב של רעלים שגבו מחיר כבד מהאוכלוסייה. אף אחד מהאלמנטים הרעילים האלה יהיו בדחיסות של המימד הרביעי, וככל שתמשיכו לעלות  לרטטים הגבוהים והחזקים יותר של דחיסות זו, הגופות יחזרו להיות מושלמים.

אנו יודעים עד כמה אתם להוטים לשמוע מתי יתקבלו בברכה באופן רשמי בני משפחת החלל שלנו אשר נמצאים ביניכם ובשמים שלכם. החבר הטוב שלנו Hatonn אומר לנו כי הכל מוכן, הם רק מחכים לאות מהמועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר, שפועלת לפי הנחייתו של אלוהים.

האם הכלכלה באמת מתייצבת או שהאילומינטי גורמים לאשליה הזו? הכלכלה הגלובלית, שהיא תוצר של עשן ומראות, אם להשתמש במונח שלכם, היא חסרת תקנה. הבסיס של המערכת החדשה כבר החליק תחת המערכת הישנה, כך שכאשר הישנה תתמוטט, המערכת החדשה תהיה מבוססת היטב. זה יאפשר שהמעבר מהמערכת הישנה לחדשה יתרחש ללא שבירת הסכר, כמו שאומרים.

שינויים מותאמים אישית במטבע, בבנקאות, בהלוואות, במסים, במסחר ובהשקעות יונהגו בקצב כדי למזער את המבוכה, אבל מחיקת חובות במקרה של הלוואות של קרן המטבע הבינלאומית למדינות שבהן הכסף מעולם לא הגיע להמונים העניים היא בעדיפות כלכלית וכך גם אספקת הדברים הנחוצים שהמיליונים הרבים האלה דורשים. תיקון מצב התעסוקה העגום, חסרי בית והפליטים שלכם גם הם בסדר העדיפויות.

לכם נשמות יקרות ששולחות שאלות אישיות לאמא שלי - כגון היכן ומתי לשנות מקום מגורים, מה המשימות שלכם, האם האור שלכם מספיק להמשיך פיזית בכדור הארץ, האם מחלתכם ניתנת לריפוי -  אין לנו את התשובות שאתם מחפשים. אבל לכם יש, כל מה שחשוב לכם לדעת נמצא בתוך נשמתכם!

במסרים רבים הפצרנו בכם להפסיק לסמוך על מקורות חיצוניים שיספקו תשובות ובמקום זאת, להתבונן פנימה. השקיטו את הפטפוט של המיינד מהמימד השלישי ואפשרו למסרים של נשמתכם להגיע כפי שהם באים - אינטואיציה, אינסטינקטים, השראה, שאיפה ומצפון, ההדרכה ששומרת אתכם על המסלול עם מה שבחרתם בחוזה נשמתכם.

עם זאת, באשר למשימות, נחזור על מה שאמרנו לגבי היחסית מעטים הנדרשים למלא תפקידי מנהיגות. רובכם בחר להיות מורי-דרך על ידי הקרנת האור שלכם, ואתם ממלאים את התפקיד  פשוט על ידי כך שאתם חיים כפי שאתם, כאחד מהילדים האהובים של אלוהים וקשורים לכל האחרים במשפחה שלו- כל האנושות בכדור הארץ, בעלי החיים, ממלכת הצמחים והנשמות היקרות בממלכות האלוהיות (Devic).

חשוב גם שתהיה הבחנה לגבי מידע על אירועים בעולם, משום שעדיין שופעת הטעיה בזרם המרכזי של התקשורת, בפרסומים פרטיים ובאינטרנט, כולל במסרים מתוקשרים. שוב, היכנסו פנימה ושימו לב לתחושה שמגיעה. אם המידע בנושא זורם בקלות, סביר להניח שזו אמת; ואם אתם מרגישים התנגדות כלשהי, סביר מאוד להניח שהמידע כוזב. עם זאת, רמת התודעה הנמוכה יותר של מיינד סגור, תגרום לאדם לדחות את כל המידע שאינו תומך בו או באמונות הנוקשות שלו.

מעל לכל, אל תיגררו ממידע מפחיד כלשהו - אין ממה לפחד! זה הזמן להרגיש שמחים, נרגשים ומנצחים! הנכם נמצאים במרחק של מקטע זעיר של זמן ליניארי מקו הסיום של הניצחון הגדול ביותר אשר אי פעם נראה ביקום הזה, ועברתם ברצף את קו הסיום, כבר ניצחתם!

אנו מכבדים אתכם על אומץ הלב והעמידה האיתנה שלכם באור. אנחנו מכבדים אתכם על ההתמדה והתחכום שלכם בהתגברות על כל מחסומי הדרכים שהוצבו בדרככם על ידי האופל ועל סבלנותכם עם העיכובים. אנו מכבדים אתכם על הנהגת עולמכם לתוך עידן חדש של אהבה, שלום והרמוניה עם כל הטבע. בבקשה כבדו את עצמכם כפי שאנו עושים!

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com

Translation: Merav YM
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge