Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - September 1, 2012

מסר מ- Matthew Ward מיום 1 בספטמבר 2012     Thrive

 

המטרה - תהליך ההתעלות; היעד של כדור הארץ הינו הדחיסות החמישית; סיוע מתמשך של החוצנים; תהליך הגילוי; Hatonn: היבחרו מחדש של אובמה הינו המפתח להגעת החוצנים; תוכנית אב של תור הזהב; פחד מרתיע את התפתחות הנשמה.

1.           ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. כזו התרגשות באוויר עבור כל הנשמות המוארות - הספירה לאחור של סף תור הזהב של  כדור הארץ הינה חודשים ושבועות, לא עשרות שנים, ואז שנים לאחר מכן, ההתחלה של התעלותה!

 

2.           במיוחד בקרב נשמות שהתעוררו לאחרונה, אבל גם כמה עובדי אור נאמנים זמן רב, קיימות נקודות מבט שונות לגבי שני היבטים  של הגשמה זו אשר הינה ייחודית ביקום זה: התעלות ascension  עצמה ו-גילוי. כמה רואים  זאת כיחיד, אירועים שאינם קשורים בעוד שאחרים חושבים שהתעלות הינה תהליך וגילוי הינו אירוע. אנו נדבר על נקודת המבט שלנו באשר לתהליכים מתמשכים אלה כשני צדדים של אותה מטבע, אם אפשר לומר כך.

 

3.           בסוף 1930, תקופת שפל כלכלית גבתה מחיר יקר מחברתכם ועלייתו של הרייך השלישי בגרמניה הובילה לפלישה למדינות סמוכות. גאיה, הנשמה של כדור הארץ, ידעה מה מתבשל בשדה האנרגיה של הפוטנציאל שלה. היא ידעה שהגוף הפלנטרי שלה, שהיה כמעט נטול אור, היה מדי חלש מכדי לשרוד את מלחמת העולם השנייה הבלתי נמנעת וברוטליות אחרת שנבעה כתוצאה מאחיזה של האופל בתודעתה של האנושות.

 

4.      זוהי הסיבה - וכאשר - היא זעקה לעזרה. התגובה המיידית היתה עירוי מסיבי של אור מציוויליזציות מרוחקות אשר איפשר לכדור הארץ להשתחרר מהדחיסות השלישית העמוקה ולאט התחיל לעלות לרמת אנרגיה גבוהה יותר, עם זאת עדיין מאוד דחוסה. זו היתה תחילת התעלותה.

 

5.          עתה, אנו נתקדם במהירות לשנה זו הקרובה. במהלך ימיה האחרונים ותחילת הימים הראשונים של 2013, הפלנטה תטייל דרך החלון השמימי בין הדחיסויות השלישית והרביעית, שבו אניצי האנרגיה של שתי הדחיסויות יתמזגו במהירות, והיא תיכנס לדחיסות הרביעית, מקום בו מתחיל תור הזהב של כדור הארץ.

 

6.        אולם אבן הדרך המפוארת הזו אינה הסוף של מסעה. ההתעלות תמשיך עד שהפלנטה תימצא בבטחה בתוך הדחיסות החמישית, היכן שגאיה נוצרה בימי קדם וכך גם הגוף הפלנטרי שלה. אחרי עידנים של הוויה בדחיסויות נמוכות אשר הלמו את התודעה הקולקטיבית של ציוויליזציות רצופות, הגוף של גאיה יחזור הביתה.

 

7.          אכן, היציאה של כדור הארץ מהדחיסות השלישית תבושר בכל רחבי היקום המואר! אולם, הידיעה שתהליך מבריק זה ימשיך במשך שנים רבות, תמנע את התרחשות הדיכאון של אלה אשר מצפים לאירוע דרמטי שיתרחש ב-21 בדצמבר. כאשר שום דבר החורג מפרופורציות דינמיות יקרה באותו יום או ביום כלשהו אחר באותה מסגרת זמן צרה, כמה עצוב זה יהיה אם אלה המביאים בחשבון משהו מרהיב עין, ייעשו כה מדוכאים שהם יחליטו ברמת הנשמה להצטרף לאחרים אשר בחרו לא להישאר על הפלנטה בשל סיבות שונות.

 

8.          אז עכשיו, הרשו לנו לדבר על גילוי. כיוון שזה קשור להודעה רשמית לגבי נוכחות של משפחתכם האוניברסאלית, עובדי אור רבים מרגישים ייאוש שסוף שנת 2012 קרוב, ועדיין ההכרה על כך לא יצאה מהמחבוא.

 

9.         למרות שבסיס הכוח הישן של האילומינאטי נופץ, עדיין יש להם השפעה חזקה בכמה תחומים, שאחד מהם הוא בתקשורת.  באמצעות דיכוי מידע, הם לא רוצים שייוודע שהם מנעו את מרבית האוכלוסייה שלכם מללמוד  כי הנשמות מהציוויליזציות הרוחניות והאינטלקטואליות המתקדמות מקיפות את הפלנטה באלפי ספינות או עובדות זה בצד זה איתכם או חיות בכדור הארץ הפנימי. לכן,  למרבית עולמכם אין ציפיות כלשהן לגבי פגישת בני המשפחה האוניברסאלית שלנו. לכן, קיים מחסור חמור בתודעה הקולקטיבית של ידע אמיתי לגביהן ומאוד מעט חושבים לקדמן בברכה.

 

10.        זה, בשילוב עם אנשי האופל העקשנים המחזיקים בכמה מגזרים צבאיים אשר יכולים להוות סיכון לכם ולצדדים הנוחתים, ממשיך לעכב הודעה ונחיתות במספרים. אולם, ללא ספק, זה לא צמצם כהוא זה את הסיוע הנמשך של אחיכם ואחיותיכם!

 

11.        צעדים חיוניים בתהליך ממשיכים בחשאי בשטח וצוותי הספינות ממשיכים להשתמש בטכנולוגיה על הסיפון להפחתת זיהום אויר רעיל וחסימה של תפקוד כלי נשק רבי עוצמה. הם מאזנים את ההשפעות של רעידות אדמה, מפחיתים את מהירות הרוח ומנווטים סערות גדולות מאזורים המאוכלסים בצפיפות, בשעה שעדיין מתירים את השחרור של אותה כמות של שליליות. קיים שיתוף פעולה קבוע בין האדמה ויחידות מודיעין השמיים המסכלים ניסיונות של "מבצעים שחורים" של האילומינאטי כטרור מאורגן והפסקות חשמל ממושכות או הפרעות במערכות התקשורת.

 

12.          כדי שלא תעמעמו את האור שלכם האישי בגלל רגשות שליליים שנובעים כיוון שלא היה "גילוי" עד כה, אנו מבקשים מכם להרחיב את ההגדרה, חשיפה או גילוי, שתכלול את הביטוי שלכם "לבוא אל האור". זהו בדיוק מה שמתרחש מאז שכדור הארץ החל את מסלול ההתעלות שלו!

 

13.      בשנים מוקדמות אלה, לא היתה ראיה לכך שמתרחש משהו בלתי רגיל, אולם כשהמשיך המסע של כדור הארץ ועוצמת האור גדלה, התחילו להיחשף פעילויות נבזיות שקודם לכן היו ידועות רק לעבריינים חורשי רע ולאלה שהושפעו במישרין. האופל המושרש זמן רב הגיע אל האור, מבלי להבין שהם גם מגיבים לרטט של האור, האנשים התחילו לפתוח את ליבותיהם ומחשבתם.

 

14.        קחו בחשבון את השינוי ברחבי העולם בהתייחסות למלחמה. כוחות בני הברית המאוחדים של הרוח במהלך מלחמת העולם השנייה - להרוג זה פטריוטי ולמות זה מכובד - התפתחו לעצרות ומדיטציות גלובליות לשלום. קחו בחשבון כמה מידע רב הגיע לאור לגבי שחיתות בממשלות מרמת הקהילה עד לרמה הארצית, ובתאגידים רב- לאומיים ובתאגידים פיננסים. זוהו פדופילים בכמורה ובארגונים שפעם היו נחשבים האלוהים עבור ילדיכם, ואינדיבידואלים פעם חשבו להיות חונכים או אלילים נפלו כאשר האופי האפל שלהם נחשף.

 

15.      עכשיו שימו גילויים אלה וכל האחרים בהקשר המתאים שלהם - היבט אינטגראלי של התעלות כדור הארץ.  כשהפלנטה נוסעת דרך משטחים עוקבים של אנרגיה גבוהה יותר, יותר ויותר שטחי פשע ותנאים נתעבים שפעם היו חבויים הגיעו לאור. זה היה הכרחי כך שאנשים יוכלו לראות איך האופל שלט על חייהם, ולאור ההבנה הזו, הם התמלאו במוטיבציה לגרום לשינויים מיטיבים.

 

16.       אנרגית האור של המודעות הגדלה של הציוויליזציה שלכם, שאיפות ומעשים העלו את התודעה הקולקטיבית לאורך מסע ההתעלות של כדור הארץ. רק לפני כ-70 שנה, היא היתה בפרפורי גסיסה! המעבר שלה מחוץ לדחיסות העמוקה השלישית לנקודת כניסה העומדת להתרחש לתוך הדחיסות הרביעית הינה הישג אוניברסאלי חסר-תקדים במהירות ובהיקף!

 

17.      על ידי כך שרואים את הגילוי כחלק חיוני בלתי נפרד מתהליך ההתעלות, אין צורך שתהיה אכזבה או ייאוש כיוון שהכרה רשמית של נוכחות המשפחה שלנו טרם התרחשה. היו בטוחים, זה יקרה! קבלת הפנים הפומבית על ידי מנהיגי עולם ספציפיים תהיה נקודת שיא של תהליך הגילוי כולו, וכמוכם, אנו משתוקקים להשתתף באותו יום חשוב!

 

18.          אנו אכן מבינים שהידיעה מתי? היא מאוד חשובה לכם, ואני בקשתי מ- Hatonnאם הוא יכול לעדכן אותנו על כך.

 

תודה ששאלת אותי, Matthew. ראשית, אני רוצה לומר כי אני מסכים עם כול מה שאמרת לגבי גילוי ומדוע קבלת פנים רשמית עדיין בהמתנה. ואני מודה לך שהסברת כי הצוותים שלנו בספינות עושים כל שביכולתם כדי לעזור לכם, בשעה שהם מחכים לנחיתה וגם צוותי הקרקע שלנו נושאים במעמסה. במשך עשור היינו מוכנים להעלות הצגה זו על הדרך!

 

אולם להתקדם למתי "יכריזו" עלינו בבטחה מהווה עדיין סוגיה, כמובן, אולם המפתח החדש הינו הבחירות הנשיאותיות בנובמבר בארצות הברית. חשוב שהנשיאות של אובמה תמשיך. אין  לכך שום קשר לפוליטיקה במדינה זו או באחרת כלשהי! יש לכך  כול מה שקשור לתוכנית האב של תור הזהב!

 

התוכנית היא בהתאם למה שרוצה גאיה, הנשמה של כדור הארץ. היא רוצה עולם של שלום כאשר לכל אחד יש חלק שווה וכל אחד מכבד את כל עולם הטבע שלה. המועצה האוניברסאלית העליונה בחרה כשחקן מרכזי נשמה עם מצב רוחני מאוד מפותח, חוכמה עתיקה וניסיון בהנהגת העולם בהרבה מחזורי חיים. הנשמה הינה ברק אובמה.

 

הוא נולד עם/ושומר על החזון של גאיה של כדור הארץ, ויש לו את ההשראה ואת הכישורים להשיג זאת. בחירתו מחדש היא הכרחית להתקדמות התוכנית מכיוון שהיריב שלו אינו מסוגל או מעוניין לבצע את השינויים שדורשת התוכנית.

 

אנו לגמרי אפוליטי ואנו לא ממעיטים בערכו של מיט רומני (Mitt Romney)! הוא ואלה ששותפים לדעותיו אינם בעלי מוטיבציה לשנות את הסטטוס קוו בהתייחס לכסף, וחוסר הצדק הכולל של מעטים עם ביליון וביליון עם מעט או כלום לא יכול להמשיך וזה לא ימשיך. כדור הארץ לא יאפשר את המשך חוסר  האיזון.

 

אני חושב כי נדרש כאן יותר מהתמונה הגדולה. תוכנית האב כללה כמה אינדיבידואלים אשר גרמו לסוגים שונים של סבל אשר ייתן לנשמות רבות את ההזדמנות לסיים את הקרמה של הדחיסות השלישית ולאזן חוויות ממחזורי חיים אחרים כך שהם יוכלו להמשיך עם כדור הארץ. כאשר חלק זה של התוכנית  הסתיים לפני כ-10 שנים, אינדיבידואלים אלה היו אמורים להצטרף לכוחות האור. הם לא הצטרפו וזו הסיבה מדוע מלחמות, דעות קדומות, תאוות בצע, נטייה למחלוקות, טרור ותנאים הרסניים של הדחיסות השלישית עדיין ממשיכים.

 

בהתאם לתוכנית המקורית, עד עתה הכול בעולם זה היה צריך להיעלם מזמן. היתה כוונה שכאשר אובמה הפך לנשיא, היתה לו תמיכה כלל עולמית  לאחד אנשים מכול האומות ולהוביל את עולמכם לתוך תור הזהב. התוכנית קראה לכם ולנו להיפגש לפני 10 שנים ולעבוד ביחד לנקות את אי הסדר על הפלנטה שלכם שנגרמה על ידי שחקני כוח חומדי בצע ואדישים.

 

ובכן, אנו עדיין מחכים ומאמצי אובמה לבצע רפורמות נחסמו על ידי יריביו בקונגרס או האינדיבידואלים בעלי ההון השולטים במרבית חבריו באמצעות איומי רצח על משפחתו או מכוח הצבעת גוש. אובמה נכנע להחלטות שהם בניגוד למצפונו וראיית עולמו. אחרי שידע שיש לו ולמשפחתו את ההגנה שלנו, מוחו נרגע מדאגה עמוקה זו, אולם הוא עדיין היה צריך להתמודד עם עקשנות מפלגתית ושקרים בוטים או עיוות של עובדות.

 

זה מה שקורה על הבמה המרכזית בארצות הברית ממש עכשיו  ומה שצריך להיות שם זה איך אומה זו תשתף פעולה עם מדינות אחרות כדי לייצב את המצב העלוב שהעולם שלכם נמצא בו! אם הופעתנו תיהפך חשובה לאובמה כדי לשמור על עמדתו, אנו נעשה זאת מספיק זמן לפני הבחירות. אם נראה שבחירתו מחדש וודאית, אנו נופיע זמן קצר לאחר מכן.

 

שוב, זה לא פוליטי! ברגע שאנו שם, חילוקי דעות הפוליטיים לא יהוו בעיה לשום מדינה. האמת לגבינו ומצבים רבים אחרים שיינתן גילוי לגביהם  יהיו.

 

Matthew,  זה הכי קרוב שאני יכול לבוא לפגישה כאשר נהיה "בשטח הפתוח". תודה לך על כך שנתת לי הזדמנות לדבר.

 

19.        Hatonn, אנו מודים לך שהסברת לנו את המצב כה בבירור ולהבטחה שבין אם זמן קצר לפני או זמן קצר לאחר יום הבחירות, קבלת הפנים הרשמית של המשפחה האוניברסאלית שלנו   קרובה!  זה מסיים את דאגתנו שהנשמות עשויות לבחור לעזוב כאשר לא יקרה משהו דינמי ב-21 בדצמבר - הדרמה רבת הרושם תבוא עם ההצגה של משפחת "החלל" שלנו.

 

20.         עובדי אור אהובים, אנו יודעים שתחושת הדחיפות להכרה פומבית של ציוויליזציות אחרות היא הרבה מעבר לסקרנות. זהו רצון עמוק לסיים את המלחמות את הסבל הנרחב ואת פעולות של אלימות אקראית.

 

21.     כפי שהצהרנו במסרים קודמים, המשך נסיבות אלה נובע בחלקו הגדול מהרטטים השכיחים אשר מגדילים את המאפיינים של הדואליות והתנהגות  - "טוב" מקבל טוב יותר, ו"רע" מקבל גרוע יותר. בהתאם למה ש Hatonnאמר לגבי העיתוי בתוכנית האב, זה נקרא רק "טוב נהייה טוב יותר" בשלב זה.

 

22.       בשעה שהשנים הנוספות של האופל גרמו למצוקה נוראית להרבה אנשים, החשיבות הגדולה יותר היא כיצד הושפעו נשמותיהם. כאשר מחזור החיים קצר, טראומה וקושי רציני לא היו חלק מחוזי האנשים, החסד האלוהי נתן להם מעמד רוחני מפותח, וכאשר פעולות העבריינים היו מחוץ לחוזיהם, מעמדם הדרדר. כלומר, מחזור החיים הנצחי של הנשמה לא הושפע לרעה במהלך שנים נוספות של האופל, ורבים רבים מיליונים של נשמות לקחו דילוגים גדולים קדימה רוחנית ואינטלקטואלית.

 

23.        אנו מרגישים שזה חשוב לדבר שוב על חוסר הצורך להרגיש פחד ממשהו. אתם ראיתם שהדאגות לגבי הטרור במהלך המשחקים האולימפיים היו לחינם. אנו מדרבנים אתכם לשים את כל התביעות מלאות הפחד והנבואות והדיווחים באותה קטגוריה - הם לא יתגשמו! אין זה אומר שלאילומינאטי אין כוונות לנסות לגרום לפחד. הכוונה היא שבדיוק כמו שניסיונותיהם הקודמים כשלו עקב  ההתערבות של משפחת החלל שלנו מעל ועל פני הפלנטה, כך יהיה לכל התוכניות האחרות שלהם שיפגשו את הגורל עד שכל האופל ינוצח. ובקרוב זה יהיה!

 

24.         הגעתם רחוק בהתעלות כדור הארץ, אפילו הפחדים של אינדיבידואלים רבים לא יכולים לעכב את הקצב הקבוע או לעקוף את מסלולה, אבל היא כן יכולה לעשות זאת לצמיחה של האינדיבידואלים במודעות רוחנית ותודעתית. אנו מחבקים את כולכם באהבה ללא תנאי, שהינה האנרגיה החזקה ביותר מכול האנרגיות ביקום זה. אם רק תקבלו זאת, אתם יכולים להיות חסרי פחד  לגבי מה שעומד לקרות ולהסתכל קדימה בשמחה ובהתרגשות לימים הנותרים של שנה זו וכל השנים הבאות. אוה, הרשו לנו "לערוך" את עצמנו כאן - אין כינויי זמן לינארי ברצף שאתם מתקרבים במהירות, אז במקום שנים, אנו אומרים כל מחזורי החיים שיגיעו.

 

25.       במשך המסע הארוך  שלכם במחזור חיים זה, נסענו איתכם ברוח, ואנו שמחים איתכם שכל צעד מקרב את הכניסה המנצחת שלכם לתוך תור הזהב של כדור הארץ.

 

 

_____________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com

 (הערה של סוזי: תור הזהב של כדור הארץ - החיים מעבר ל- 2012

  (( Earth’s Golden Age—Life beyond 2012 הספר החמישי בסדרת ספרי Matthew, יהיה זמין בתוך כשבוע ב- eBook for Kindle on Amazon.com. הגרסה המודפסת תפורסם מאוחר יותר בסתיו זה.

 

לפני שבועיים התרגשתי בהשתתפותי ב "התמרה 2012 " ב- Pagosa Springs, CO. 150 איש בועידה הוסיפו המון אור לפלנטה!

 

אני גם ארצה ב"תרחיש 2012" בתאריכים 26-28 באוקטובר 2012 ב- Sedona, AZועידה זו תהיה פגישה נוספת של kindred spirits אשר האנרגיה מלאת אהבה שלהם תוסיף המון אור לכדור הארץ.  www.the2012scenario.com.

 

התראיינתי לאחרונה ב -"בפלו לבן: נבואה אמריקאית" (“White Buffalo: An American Prophecy,”), המסע הרוחני של ארבעת האחים שנועד לגלות מה מבשרת עבור אמריקה החוכמה המקודשת העתיקה של Turtle Island’s. הסרט התיעודי יפורסם מאוחר יותר השנה.

אתר ההפקה: www.whitebuffalomovie.com

YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=HCdXXHHV7Gc
Facebook: https://www.facebook.com/WhiteBuffaloMovie

 

 

 
--

גילי ויצמן - אנרגיה במגע

רפלקסולוגיה ושיאצו בשילוב עם הילינג

052-6001200

 

לחצו כאן לסדרת טיפים ראשונה מסוגה על עזרה ראשונה בטיפול רפלקסולוגי

 

הצטרפו והיו בקשר בדף שלי בפייסבוק - גילי - אנרגיה במגע

 

________________________________ 

אהבה ושלוםTranslation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge