Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - April 1, 2012

Thrive מסר מ- Matthew Ward מיום 1 באפריל 2012  


מקורות האור; מידע כוזב הנשמע מפחיד; כבוד לעובדי האור; פעולה מאחורי הקלעים; חשיבותם של אירועים טרגיים אחרונים; נזק נפשי כתוצאה ממלחמה; השפעותיה של תודעה קולקטיבית; שיחותיו של אובמה; מבוא לדיון בנושא חוצנים; תפיסות מוטעות של תור-הזהב; אקטואליות; העמדה לדין של פושעים.
 

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. השפעותיו של האור ההולך וגדל בעולמכם מתרחבות מעבר לשינויי המבנה הרדיקלים ופיטורי האנשים המושחתים בממשלות המקומיות ובתאגידים חשובים - זה קורה גם בקהילות, מכפרים ועד לערים חשובות ברחבי העולם. ההשפעות הן מעבר להשתתפות פעילה של עזרה ותרומות לאנשים במצוקה קשה ברמות בינלאומיות ומקומיות, והמספר הגובר של קולות לשלום, שמירת חיי חיות וסביבה ביחד עם עשרות צעדים חיוביים אחרים. כל פעם שנחתמת עצומה בגין סיבה מיטיבה או  לתקון עוול, האנרגיה של כוונת החותם מתערבבת עם האנרגיה של אלפים, אולי מיליונים של אחרים אשר גם חתמו כדי לתמוך בסיבה זו, וזה אותו דבר עם כל מחשבה אוהבת יחידה, כל הרגשה של הכרת תודה, חמלה, ותשוקה לעולם טוב יותר.

אם יכולתם לראות זוהר זה מנקודת התצפית שלנו, אתם הייתם נדהמים. אולם, אינכם יכולים לראות את שפע האור ממקורות רבים אלה על הפלנטה או זריחתם על כדור הארץ מעולמות רחוקים. במקום זאת, אתם רואים רבים אשר עדיין סובלים וצחצוח החרבות של מחרחרי המלחמה, פעולות אקראיות של אלימות,  ריסוק הצרות הכלכליות. אנו גם רואים זאת, ובאהבתנו ללא תנאי לכל הנשמות, המשך מצבים אלה אפילו בשעה מאוחרת זו בלי ספק מעציבה אותנו. עם זאת, אנו אכן מבינים זאת בהקשר גבוה יותר: בימים אלה בשלהי הדואליות, יחידים ממהרים להשלים את הדחיסות  בשלב השלישי של החוויות הקרמתיות ומשיגים את האיזון הנדרש להתפתחות הנשמה.

איזון זה אינו כולל פעולה צבאית כנגד איראן או שטח חדש של לחימה במדינה אחרת כלשהי. אין זה כולל נזק לפלנטה כה הרסני כך שחוצנים יפנו את כולם וכשאתם תחזרו, אתם תצטרכו לחיות בכדור הארץ הפנימי כיוון שפני שטח הפלנטה לא יהיו ראויים למגורים. החוצנים לא יתחייבו להצלת חיים באמצעות שינוי מקום של אנשים ממקומות מסוימים בפלנטה למקומות אחרים לפני שיקרה הרס עצום, כיוון שהרס מסוג זה לא יקרה. גם אחדים בתוך משפחתנו האוניברסאלית אשר מוצגים כנדיבים, לא יבגדו באמון שלכם וישעבדו אתכם. לא יהיו מחנות מעצר מלאים או יישום של חוקים חדשים או מוצעים מבשרי רע, ולא יעברו אף לא אחת מהאפשרויות האחרות הנשמעות מפחידות. סוג זה של דיווחים ישנים או חדשים ממשיכים להופיע בפתאומיות ולהיות מופצים על ידי יחידים המרגישים עצמם כאחראים באמצעות אזהרת אחרים.

כן, נתנו הבטחות דומות במסרים הקודמים, אז מדוע אנו עושים זאת בשנית? כיוון שאפילו אצל עובדי האור המסורים ביותר, סרטים של פחד מתעוררים כול אימת שנראה לעין כי הבטיחות הפיסית של אנשים היקרים לכם יכולה להיות בסיכון. תפיסה זו והמצבים הנתעבים שעדיין פוקדים את עולמכם, מעוררים תחושות של רפיון ידיים ודאגה במקום השמחה שאנו רוצים שתחושו באופן עקבי לגבי התחלת תור הזהב של כדור הארץ בתוך חודשים בלבד.

נשמות אהובות, לא התכוונו לרגע לפגוע בכם בשל החששות הטבעיים לגבי האנשים היקרים לכם – נהפוך הוא! אנו ושאר ישויות אור ברחבי היקום הזה מכבדים אתכם מאוד. בעזרת הכוח הפנימי שלא ידעתם שהוא קיים בכם עד שהגיע, אתם טיפלתם בצער שנבע מייאוש; אתם התגברתם על הקשיים בתחכום ובהתמדה,  ובאמצעות שיתוף מקורותיכם, עזרתם לאלה שהיו פחות ברי מזל. לאחר אכזבות וכישלונות, לא התלבטתם בהחלטתכם להמשיך; ולמרות שעקשנותם של אנשי האופל דחתה יישום רפורמות מקיפות ברחבי העולם, האמונה שלכם עומדת איתן שהתוצאות המובטחות יתגלו. בקיצור, אתם הפגנתם את היחס היפה ביותר של המין האנושי יחד עם חיבוק של המציאות שאתם הרבה יותר מאשר "אנשים אלה" שהכרתם. אנו יכולים לתאר זאת, גם אם בבדיחות דעת, כביצוע מעשה גבורה מדהים ביותר  - אתם מחזיקים רגל אחת על האדמה בשעה שאתם מאפשרים לרגל השנייה להמריא רחוק מעבר לעולם זה.

אז עכשיו, אחרי שטף של פעילות - ההסרה הכפויה של יחידים רבים מעמדתם הבכירה במרבית הבנקים בעולם וסגירת כמה מהבסיסים מתחת לאדמה של האילומינאטי - נראה כי ההתקדמות הגיעה לנקודת קיפאון. או לא, משפחה יקרה, אין זה כך. צעדי המשך למעצרם של הבנקאים, נשחקים דרך המערכות החוקיות שלכם כך שנושא זה מטופל חוקית ואתית; מעצרים אחרים עומדים להתרחש; הטכנולוגיה על החלליות של עיבוד ראשי נפץ גרעיניים מתפקדת; ואלו שנשארו בשורות האילומינאטי רצים או בורחים מבוהלים.

בואו נדבר על כמה אירועים שקרו במהלך השבועות האחרונים, אשר ניתן להם תשומת לב משמעותית בינלאומית. למרות שאלו נראים כטרגדיות, המהוות באמת כאלה למשפחות שנפגעו, כל ההתרחשויות שאנו נזכיר קרו למען מטרה נעלה.

הירי בצרפת של שבעה יהודים, כולל ילדים, על ידי צרפתי שאינו יהודי, נגעה בלבבות ברחבי העולם, וזוהי דוגמה ברורה של כמה דעות קדומות דתיות גורמות סבל ומוות לאינספור נשמות במהלך ההיסטוריה שלכם.

בארצות הברית, נער כושי נורה ונהרג על ידי אדם מבוגר ממין שונה. זה לא לנו לומר אם האפליה הגזעית הייתה המניע של היורה או של המשטרה שלא עצרה אותו, אולם מות הילד הפנה את תשומת לב העולם לפגיעה הנפוצה הטמונה ב"מוצא אתני".

אירוע זה גם מדגיש את חוק ה"לעמוד על שלכם", אשר יכול לאמת כי הרצח היה חוקי כך שלא ניתן להאשים את היורה. אמירה זו באה בד בבד עם המשדרים לגבי מצוקתם של אסירים ששוחררו מהכלא לאחר שהוכחת חפותם יצאה לאור, אולם החוק מונע מהם פיצוי הולם עבור השנים בהם ישבו שלא בצדק בכלא. שני מצבים חוקיים אלה מגבירים את המודעות שחייבים לבטל חוקים שאינם צודקים ואכזרים בכל מקום בעולמכם.

השתוללות הירי של חיילים בארצות הברית אשר גרמה למות 17 תושבים אפגנים, כולל ילדים שהיו בשנית ביניהם. מה שבבסיס פעולת הסרן, בשום אופן אינה תגובה מבודדת להשפעות הפסיכולוגיות של מלחמה - המתח בגרימת מוות ובלראות חברים וזרים מתים, נטועה עמוק. להרוג כדי להגן על עצמכם או על החיים של אהובים עליכם אינו מונח על כף המאזניים ואינו בניה של המין האנושי. זה ההיפך - ההרכב של כל נשמה היא אור האהבה.

ההריגה צריכה להילמד באופן יסודי, וזאת נעשה. המנהיגים של ציבור האזרחים בכמה מדינות התנו את המלחמה לראותה כפטריוטית, הגנת הדמוקרטיה והחופש, והתייחסות זו חוזקה באכזריות לא רק על ידי אמצעי התקשורת ומקומות בילוי,  אלא אפילו במשחקי ילדים. כמה מגזרי אוכלוסייה לומדים מילדות שהאחריות שלהם הינה לנקום את רצח העם של אבותיהם, ובכמה מדינות, נכפה על הילדים לשרת כחיילים.

חיילים צריכים לעקוף את בנית הנשמה ולדכא את יצר ההישרדות על מנת להשיג דפוס חשיבה אשר מאפשר להם לנוע כגלים ברצון לשדות הקרב מקום בו הם יכולים להמית את עצמם תוך כדי סיום חייהם של אחרים. אולם, הנפש אינה יכולה להשלים עם חבטות נפשיות בהכנה למאבק עם ההוויה מעצם בריאתה, וכאשר החיילים ממלאים פקודות להרוג "את האויב", לנפשם נגרם נזק עמוק. מצב שהוא דרמטי כפי שציטטנו אותו מאלץ תשומת לב בינלאומית על ההשפעות המידיות והנותרות של הלוחמים, השפעות שחלחלו בכל החברה שלכם.

כל אחד אשר הושפע ישירות מכל מה שהזכרנו שקרה, הסכים להשתתף כפי שהם עשו. אין זה אומר כי לפני היוולדם הם כולם ידעו בדיוק מה הם עומדים לפגוש ומתי, אבל כל אחד בחר להיות "פושע" או "קורבן" או אחד הנמנה על המשפחה האבלה כדי להשלים את הקארמה של הדחיסות של השלב השלישי.  חוזי הנשמה מספקים גמישות בנסיבות ובעיתוי בו יושלמו תוצאות דומות, ובכל האירועים האלה, המשתתפים רצו להדגים לעולמכם את הזוועה שבמלחמה או את ההשפעות הטרגיות של אפליה גזעית, אתנית ודעה קדומה דתית, או  את האכזריות וחוסר הצדק של חוקים. רבים רבים אחרים בחרו את אותם סוגים של תפקידים בדורות הרבה לפני האירועים האחרונים, אבל הרצף של אנשי האופל בשלטון שמר את האנשים החיים והמתים במצבים שנבעו מהפחדה ובורות שנולדה מתוך הונאה.

רק כאשר התודעה הקולקטיבית משקפת את התשוקה העזה ואת ההחלטה של הציוויליזציה לחיות באחדות ובהרמוניה במקום בפילוג ובהרג, זה יכול לבוא. אחרי שהאופל נכנס ליקום זה והתודעה הקולקטיבית של כמה ציוויליזציות מסתחררת למטה, רק דרך עידן אחד אחרי השני של הרס עצמי, יכולה הדחיסות העולמית של השלב השלישי להשתחרר מהאופל שעוגן וחונה על הנתיב לחיים משתפי פעולה ושלווים. אתם כולכם באתם לעזור לסלול נתיב זה על כדור הארץ ולהוביל לעידן חדש שונה, תור הזהב.

עתה, נדבר על נושא חשוב שונה לחלוטין, השיחות בין נשיא ארצות הברית אובמה והנשיא הרוסי מדוידיב אשר פורסמו בציבור כיוון שמיקרופון נשאר פתוח. אין כזה דבר כתאונה או כצירוף מקרים! היקום פועל בתנועת סנכרון תמידית אשר משאירה דלתות פתוחות של הזדמנות, וזו הייתה האחת.  בשעה שאנליסטים פוליטיים וחברים של המפלגה הרפובליקנית היה להם יום כיף עם "דלתות פתוחות" אלה, במובן השלילי,  שיחה קצרה זו הינה הצצה בשיחות מאחורי הקלעים בין שניים מבין מספר מנהיגי העולם אשר רוצים לנווט את האומות שלהם לכיוון שיתוף פעולה בינלאומי ופירוק הנשק הגרעיני. כאשר מרבית הציוויליזציה רוצה שלום במקום מלחמה ונשק קטלני, התודעה הקולקטיבית מוציאה את הרצון לפועל.

בחזית בינלאומית אחרת, חלק ממנהיגיכם וחברי המועצות האוניברסאליות הגבוהות עדיין דנים איך להודיע לעולמכם את קיומם של שאר הציוויליזציות. אנו יודעים כי הדחיה מתסכלת אתכם, וכנ"ל גם את חברי המשפחה שלנו מחוץ לפלנטה אשר חיכו שנים לעבוד לצדכם באופן גלוי. אבל הם יודעים שכל היבט צריך להיות מתוכנן באופן זהיר כך שהם יתקבלו בחום ולא בפחד.  למרות שיכולת האילומינאטי לאיים על ביטחונכם  והאחווה בחלל שלכם מאוד נחלשה, תגובה ציבורית לזרים המשוויצים בטכנולוגיות מדהימות נותרה שיקול רגיש. חשוב שהם לא ייתפסו כאילו הם לוקחים את העניינים לידיהם כך שההמונים יקבלו את עזרתם במקום שיהיו בפניקה מהפולשים מהחלל החיצוני, הדרך בה החייזרים מתוארים כעד גועל ad nauseam בסרטים ובמשחקים. בבקשה זכרו, יש לכם את הידע ואת ההבחנה שלרוב האחרים בעולמכם אין.

אף על פי כן, אנו צריכים להתמודד עם כמה רעיונות לגבי מה שיקרה בסופה של שנה זו. במסרים הקודמים אמרנו כי לא יהיו הבדלים ניכרים בין הימים האחרונים של דצמבר לבין הימים הראשונים של ינואר 2013; אולם, חלק מאמינים שתחילת תור הזהב יבשר שינוי פתאומי בתודעה ההמונית ואחרים מאמינים כי ציר הפלנטה ישתנה במועד זה.

שינוי בתודעה היווה תהליך הדרגתי אשר התחיל שבעים ומשהו שנה, כאשר כדור הארץ התחיל את ההתעלות - בהירות הגיעה מוקדם יותר לחלק יותר מאשר לאחרים, ורבים עדיין נמים את חוסר המודעות. באשר לפלנטה, היא השתנתה באופן הדרגתי במהלך תהליך ההתעלות לימין עצמו והחזירה לעצמה את מסלול ההקפה הטבעי. במשך שנים רבות ששקענו עמוק בדחיסות של השלב השלישי, כדור הארץ נחלש במידה כזו שתבנית מסלול ההקפה התערערה קשות, כך שבלי הזרימה האדירה של אור ממקורות רחוקים, הפלנטה הייתה טסה החוצה לחלל ובוודאי נהרסת.

בהמשך לכך, אנו נתקן תפיסה מוטעית אחרת, כי אתם תשהו שלושה ימים בחושך לפני שתור הזהב יתחיל. זהו חלק מתיאוריה אחת לגבי חגורת הפוטון, שכדור הארץ ישהה שלושה ימים בחושך,  ב"שטח המת" (null zone ) בקצה החגורה. תיאוריה זו כוללת  גם כניסה של כדור הארץ לחגורה עצמה והקפתה לאחר מכן, ובהתאם לתיאוריה אחרת, הפלנטה תצא מהחגורה במועד מאוחר יותר. רק פסולת שמימית נכנסת לחגורה לאחר שהיא נעשית חסרת חיים בשל קרבתה לכוח המדהים של החגורה אשר גם מונעת את הקיום של כל דבר שנמשך לתוכה. גורל זה אינו מהווה את תוכניתה של גאיה בשביל גופה הפלנטארי!

בבקשה אל תצפו לראות את כול הנסים של תור הזהב בסוף השנה. אנו איננו אומרים שהעלמת כל הזיהום והפיכת המדברות לגני עדן, לדוגמה לא יכולים לקרות בדקות ספורות.  זה באמת יכול להסתדר במצמוץ עין אם אמונה זו הייתה קיימת בתודעה הקולקטיבית שלכם, אולם אין היא קיימת, וזו הסיבה מדוע אנו אומרים כי שינויים מסוג זה יבואו באופן גובר והולך, עם זאת במהירות שתדהים אתכם. אולם, במהלך מסעכם בכדור הארץ דרך הדחיסות הרביעית ליעד בחמישית, התודעה שלכם תמשיך להתרחב; אתם תפתחו את יכולתכם המולדת לברוא ולחדש כל מה שאתם מאוד משתוקקים ויכולים לדמיין.

ובכן, מה סביר לצפות בסוף שנה זו כאשר כדור הארץ עוזב מאחוריו את הקצוות של זרמי האנרגיה של הדחיסות השלישית? כל דבר שפותח עם כוונת האופל - מאלימות אקראית ושחיתות לווירוסים שתוכננו במעבדה וספינות מלחמה שטניות – יסתיים. בהתאם לחוקי הפיסיקה אשר שולטים בחיים ביקום זה, התדרים הנמוכים של האופל לא יכולים להיכנס לרמות התדר הגבוהות של הדחיסות הרביעית.  כיוון שליחידים, אשר בעקשנות סרבו לקבל את האור, יש להם תאים מבוססי פחמן אשר אינם יכולים לשרוד בתדרים גבוהים, ימותו ופעילותיהם האפלות יפסיקו.

לא תהיה יציאה המונית קבוצתית (en masse) בדצמבר. חלק במחנה האופל נפטרו, ובהמשך יתרת השנה, ביחד עם הנשמות אשר בחרו לא להישאר על הפלנטה בשל סיבות אחרות, שאר אנשי האופל יעזבו בשל מצבים קטלניים שגרמו למוות כל הזמן. חלק יוכלו לחיות מספיק זמן כדי שניתן יהיה לתבוע אותם בגין פעולותיהם הנפשעות , וכן, אם אדם מת והשיבוט ממשיך, החוקים ייושמו לשיבוט האחרון כיוון שהמשך דרכיו הלא חוקיות או כנגד האלוהים הייתה מטרת השיבוט.

כאשר הזמנים האלה באים, אנו מדרבנים אתכם לא לבוז לאנשים, אלא רק למעשיהם כנגד האנושות, ואז לשחרר כל הרגשה שלילית. שנאה, כעס והשתוקקות לנקמה מלאים בתדרים נמוכים בעוד שסליחה היא כה מלאה באור כך שהסולח מדלג בדילוגים בהתפתחות הרוחנית. כל האור הנשלח קדימה לאנשים אשר נעשו שבויים של האופל מחזקת את החלשים האלה במשפחתנו האוניברסאלית, וזה מאפשר לכל הנשמות להתקרב לקראת שילובם מחדש עם האלוהים.

אז, למרות שלא כל התהילה של תור הזהב של כדור הארץ תשב על מפתנה, ההבדל בין יום זה לאז יהיה מהמם. עולמכם יהיה בשקט/בשלום. רק אנשים מכובדים, מוכשרים, מודעים רוחנית יכהנו בתפקידים בממשלות, בבנקים, בתאגידים, במוסדות חינוך, מוסדות בריאות, אמצעי תקשורת, ייצור מזון – כול התחומים המשפיעים על החיים בעולמכם.

כן, יהיה הרבה להשלים. כאשר יתחילו הרפורמות, "טיהור השטח" כפי שנאמר, יתחיל ברצינות, וכך יחל הריפוי של האנשים ושל הפלנטה. התדרים הגבוהים שישררו – האנרגיה של אור האהבה – תשחזר את השקט של הלב והמחשבה לאלה אשר חיו בנסיבות אכזריות. יתגלו טכנולוגיות שמפותחות על ידי המדענים שלכם אשר האילומינאטי השתלטו עליהם והשתמשו בהם שלא כיאות ויחד עם הטכנולוגיות שהוכנסו על ידי ציוויליזציות אחרות, ישחזרו את כדור הארץ לגן העדן העצמי המקורי שלו. כן, באופן הדרגתי, אבל בתקופה שתיראה באורח פלא קצרה.

מכיוון שהאמיתות שהיו חבויות זמן ארוך נחשפו, כל אחד החי בתור הזהב יידע את הקשר הבלתי נפרד שלו אחד עם השני ועם הטבע, אלוהים וכל שאר החיים ברחבי היקום הזה. כיוון שידוע כי הנשמות האנוכיות אשר נכנעו לאופל התחילו והנציחו את האתניות, הדת, הגזע, אידיאולוגיה, תרבות ודעות קדומות לגבי מין, כל אחד יטפל באחרים באור של תודעה גבוהה יותר ובהירות רוחנית.

נשמות אהובות, הישארו איתנים וסבלנים כאשר הימים עוברים תוך כדי שנעשות הכנות במהירות מעבר לדלתות הסגורות. כאשר דלתות אלה ייפתחו, ובקרוב זה יקרה, שינויים מיטיבים יגיעו כה מהר שלא תהיה צנזורה שתוכל להחביא אותם ממבט הציבור.

ישויות אור בכל רחבי היקום שרים שבחים כאשר אתם מתקרבים לנקודת המטרה של המשימה חסרת התקדים שאותה קבלתם בשקיקה על עצמכם  ואשר אתם ברצף, כבר השלמתם.

_______________

אהבה ושלום

סוזאן וורד Suzanne Ward

Email: suzy@matthewbooks.com
Website: The Matthew Books

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge