Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 1, 2012

February 1, 2012 Thrive

ברכות מכל הנשמות בתחנה זו. כאן  Matthew. בשעה שעובדי אור רבים ממתינים בבטחה בשלבי המעבר לקראת הבשלת תור הזהב של כדור הארץ,  אחרים דורכים במקום, כלומר, הם ממתינים עד אשר יקבלו הוכחה חותכת אשר תצדיק אמון מלא בדיווחי ישויות האור. מכיוון שהרוב המכריע של האוכלוסייה שלכם אינם יודעים ששנה זו תסתיים לפתחה של תקופה חדשה מדהימה של שלום, שיתוף פעולה והרמוניה עם הטבע,  ישנן חששות מחדש עם כל צחצוח חרבות, ניתוח כלכלי חמור, חוק חדש או מדיניות השוחקת את החירות.

בתחילת התעלות כדור הארץ, לפני 70 שנה,  השליליות שלטה על התודעה הקולקטיבית.  יחידים החלו להיענות לאור שקרן על הפלנטה מציביליזציות עוצמתיות רחוקות, התודעה הקולקטיבית החלה לסטות לכיוון חיוביות. במהלך העשור האחרון, עוצמתיות האור הבטיחה את  מסלול הפלנטה לכיוון הדחיסות של השלב הרביעי ללא סטייה מהכיוון או עיכוב. כיוון שעוצמת האור המשיכה להתעצם, יותר ויותר יחידים פתחו את לבבותיהם ואת מוחם ובמקביל העלו את התודעה הקולקטיבית.  השליליות איבדה את אחיזתה והחיוביות הפכה באופן מדהים לדומיננטית.

למרות זאת, אין חסינות אוטומטית למחשבה שלילית - ופחד הינו הבסיס לכל! - וכאשר מחשבות אלה נעשות במוקד האנרגיה של האדם, הן נעשות עוצמתיות יותר מאי פעם בעת חשיפה למצבים אישיים קשים. אחד הקוראים כתב שפחד אינו ניתן לשליטה באופן מודע והשווה זאת ל" כאילו להגיד עצרו את זרימת הדם". אנחנו אומרים, תנו לנו לשנות אמירה זו ל " תנו למחשבות החיוביות לזרום בטבעיות כמו זרימת הדם".

מחשבות קודמות לרגשות, זו טעות לחשוב כך מכיוון שמחשבה לגבי מצב ותגובה לה נראה שהם קורים בו זמנית. כאשר אתם מבחינים כי המצב מפחיד, מיד מחשבה זו מעוררת את התגובה הטבעית - רגשות פחד. כאשר המחשבה משתנה לכיוון  דאגה לגבי התפתחויות אפשריות של המצב, רגשות הפחד שבאות בעקבות כך מתעצמות.

החוק האוניברסאלי של משיכה, אינו יכול להבדיל בין מה שאתם רוצים - משהו בעל אופי חיובי - לבין מה שאתם אינכם רוצים - משהו שלילי. החוק הנ"ל הינו בפעולה מתמדת כדי לספק את כל מה שאתם ממקדים באנרגיה שלכם. כאשר המיקוד הינו על האספקט המפחיד של המצב - לדוגמה חוסר כסף, נושא שרבים מתמקדים עליו - היקום יכול לספק רק מצבים שימשיכו את החוסר כיוון שאין לו יכולת מוצדקת להבין כי מה שאתם רוצים הוא שיהיה לכם מספיק כסף ולא חוסר ממנו.  יש לכם את הכוח לשנות את מחשבותיכם! מחשבה בכיוון של יש לי מספיק כסף לכל דבר שאני צריך ואני מוקיר תודה על כך, תגרום לכך שתתחיל זרימה אוניברסאלית שתספק זאת.

פחד מתעורר גם לגבי מצבים שאין לכם שליטה עליהם, לדוגמה ההשפעות לטווח ארוך על הגוף כתוצאה מקרינה רדיואקטיבית, השפעת כימיקלים, חיסונים ואורניום מדולל. ציינו זאת במסרים קודמים, אין צורך לדאוג בשל כך כיוון שהשפעותיהם המזיקות, אשר קיימות רק ברמות רטט נמוכות, יכחידו רק את כל אלה בעלי רמת רטט נמוכה שאינם יכולים להתקיים ברטטים הגבוהים של הדחיסות של השלב הרביעי. כל האנשים המלווים את כדור הארץ לדחיסות של השלב הרביעי, יירפאו מאותן השפעות של רעלים אלה ומשאר מחלות  וחולשות שעשויות לנבוע מהם.

כמו כן, אנו טיפלנו במצבים או בתנאים מגוונים כזרעים המייצרים רק יבול מסוג אחד, כל סוגי הזיהומים, מזון ששונה גנטית, טכנולוגיה הרסנית, חוק המגביל חופש, שחיתות בתאגידים, מחנות מעצר ושאר נושאים המבוססים על תכלית האופל - אלה לא יהיו חלק מהדחיסות של השלב הרביעי.  כל דבר הנובע מהאופל אינו יכול להתקיים ברטטים הגבוהים של הדחיסות של השלב הרביעי.

מאמצים נוספים להפיג את הפחד כוללים את הבטחותינו הרבות שלא תהיה מלחמה גרעינית, לא יתרחשו מעשי טרור הדומים לאלה שהתרחשו ב- 9 לנובמבר, לא יהיו מגיפות, לא יהיו גופים שמימיים שיתנגשו עם כדור הארץ או תחזיות קודרות אחרות כשינויים שיביאו אסונות בקרקעות ובימים כך שלא ניתן יהיה לחיות על הפלנטה.

והכי חשוב, אנו הצהרנו שוב ושוב כי איזון הינו תנאי מקדים להתפתחות בשלבים גבוהים יותר ופחד מהווה גורם מרתיע רציני בהשגת איזון.

באהבתנו לכל הנשמות על כדור הארץ - ולגאיה עצמה, הנשמה שלקחה על עצמה את הגוף הפלנטארי ואוהבת את כל תושביה - מותר לנו לספק לכם מידע מעודד והדרכה, אולם איננו יכולים ואיננו רוצים להתערב בכל דרך שהיא בחופש של כל אחד לחשוב ולהרגיש את כל מה שהוא בוחר בו. אולם, אנו יכולים לדחוף את כולם לא לפחד לגבי מצב כלשהו קרוב או בעתיד. לא רק שיש לפחד את הכוח לדחות את התפתחות הנשמה וליצור שינוי שלילי בנסיבות האישיות, זוהי גם הרגשה מכאיבה.  כמה זה בעל ערך, חכם ומלא שמחה לחיות ללא פחד!

אנו מאחלים זאת למרות שאיחולים אלה מיותרים כיוון שאף אחד לא יפחד מהגילויים הרבים המתקרבים.  זה יהיה אידיאלי ולא מציאותי.  אפילו עובדי האור שמצפים להגעת תור הזהב, מידי פעם מועדים ומפחדים מנושאים מסוימים; היושבים על הגדר התלויה נוטים לחשוב מחשבות מפחידות וסקפטיות.  מנקודת מבט שלנו, בהרבה מקרים, הפחד  מופיע  בוודאות כתגובה -  של מספר רב של אנשים שנתקעו בחשיבה של הדחיסות של השלב השלישי.

פשוט, באחיזתכם האיתנה באור, אתם שולטים על הפחד. בעשותכם זאת אתם מקרינים בטחון, התרגשות ואמון מסביבכם. האנרגיה שלכם, לבדה, יכולה להרגיע את הדאגות של אחרים לגבי  המתרחש ולהיכן זה מוביל. במידה שבני האדם פתוחים לקבל,  הציעו להם את המידע שלכם על העולם המתקרב במהירות, עולם של שלום אהבה ואחדות הרוח.

זהו המקום לענות לכם על השאלה איך אנו יכולים לדעת אם אנחנו נעים קדימה עם כדור הארץ? אתם יודעים זאת אינטואיטיבית. אולם, אם חוסר ביטחון עצמי מונע מהידע הפנימי להגיע לתודעה, עשו הערכה עצמית כנה. גישה והתנהגות כקנאה, תאוות בצע, חוסר יושר, יהירות, טינה, מרירות, כעס, אדישות ואנוכיות פולטים את הרטטים הנמוכים אשר משרשים את האדם בדחיסות של השלב השלישי. אם אתם מכירים בנטייה לתכונות אלה בתוככם, שנו את הרגשותיכם ואת פעולותיכם לתוך רטטים גבוהים של רוחב לב, נכונות לעזור, סליחה, ענווה, אמת, כנות , סבלנות, מחילה והבעת תודה. זה יכול להישמע לכם יותר מסובך מאשר זה באמת, לכן אנו נספר לכם שכאשר האלוהים נשאל שאלה זו לגבי תנועה קדימה עם כדור הארץ, הוא ענה " זה פשוט כמו להיות טובי לב".

להיכנס לתוך התשובות ולהאזין להן - לעקוב אחרי האינטואיציה - הינה התקדמות בהתפתחות הנשמה, וכך גם ההפרדה בין עיקר לתפל בהעדפות שלכם. הכנה להתעלות כוללת שלילה מעצמכם  את הקטנוניות של הדחיסות של השלב השלישי, תחומי עניין טריוויאליים ושטחיות ודבקות בערכים הרוחניים בהתאם לחיים בדחיסות של השלב הרביעי.

ישנו אספקט אחר לתנועה קדימה עם כדור הארץ - לא כל הנשמות בחרו לעשות זאת פיזית. רבים אשר השלימו לחוות את הדחיסות של השלב השלישי רוצים לעזוב את הפלנטה לפני כניסתה לתור הזהב כך שיוכלו לצפות בהתרחשות החשובה מ"המסך המלא" של נירוונה, אפשר לומר.

כדי לחזור ל" ראיות שלא ניתן להפריכן" של התקדמות האור, הן קיימות מסביבכם, אבל אתם עשויים לא להכיר בהן כיוון שאתם מבינים כאילו הסיבה לקיומן הינה קיום האופל. לדוגמה, המשך הלחימה בסוריה ובארצות אחרות מהווה למעשה את התעצמות האור בתושבים אשר מתגברים על הפחד הקודם שלהם להתנגד למנהיגים הרודנים שלהם. סכסוכים הרסניים בתוך הממשלות משמעותם היא  מספרם הגודל של חברים אשר מוכנים לקבל את האור ורוצים לשרת את ענייני התושבים והחברים האנוכיים אשר עושים כל מה שמבקשות מהן קבוצות מיוחדות אמידות. יציבות כלכלית לא הושגה עדיין, כיוון שהשיטות הישנות המושחתות יפורקו במלואן לתוך שיטות חדשות המבוססות על יושרה והגינות שניתן ליישמן עם הפרעה מינימאלית. נסיגת גייסות אינה מהווה החלשות של ההגנה של מדינות ובעקבות כך הזמנת כיבוש על ידי אומות חמושות אחרות; נסיגה זו הינה שלב לשינוי המנטאליות הבינלאומית ממלחמה לשלום. כמו כן, כדור הארץ ישחרר את יתרת הכיסים של שליליות בדרך של רעידות אדמה, התפרצויות וסערות, אירועים אלו יופחתו בחומרתם, תדירותם והנזק שייגרם בגינם בגלל שהיכולת הטכנולוגית של האילומינאטי לחולל אותם הוקטנה בערך בחצי.

נקודות מבט חיוביות אלה של צרכי העולם מעורפלות על ידי הפעילויות הבומבסטיות המתוקשרות על זירות פוליטיות וכלכליות מסביב לעולמכם כמו שהדואליות של הדחיסות של השלב השלישי משחקת את עצמה.  שליליות כלשהי עדיין בוערת בחוזקה במספר אנשים.  אלה המונעים על ידי רווחים פיננסים וטריטוריאליים רוצים לעורר מלחמה; אבל חוץ מכמה כיבושים כלשהם מוצלחים, הלחימה תצטמצם באזורים אחד אחרי השני. המושגים העקומים להחריד במרבית עולמכם של "יש" ו- "אין" גם תשתנה באופן הדרגתי, ואתם תראו שליטים רודניים, שיטות משפט שאינן צודקות ושיטות מיסוי שאינן הוגנות, מסתיימים.

אנו מבינים שאתם הייתם רוצים לדעת בדיוק מתי אתם תראו את ההישגים הספציפיים: מתי עולמכם יהיה חופשי מדיכוי ומאלימות. מתי הכלכלה הגלובלית תתייצב והבנק הפדראלי וגניבות אחרות בעלות שיעורים כלל עולמיים ייעלמו. מתי תתגלה האמת לגבי ה-9 בנובמבר. מתי מזון, דיור, רפואה וחינוך יהיו זמינים לכולם. ואולי, במיוחד, מתי תגיע משפחתנו האוניברסאלית .

נשמות אהובות, אם היו ידועות התשובות לשאלות אלה, היה זה אושרנו הגדול לספר לכם. מה שאנו כן יכולים לספר לכם, כי הביטחון של כל אחד הינו השיקול בעל החשיבות העליונה של דיונים מתמשכים לגבי התזמון היעיל ביותר והדרכים האפקטיביות ביותר להציג אמיתות רציניות ורפורמות ענקיות. בשל עקשנותם של האילומנאטי בלחימה בכוחות האור, במשך שנים רבות בעבר, נעשו התאמות רבות בתכנית האב כדי לעמוד במטרות לחיסול ההתנגדות הצבאית ולהכנה נפשית, במידת האפשר, של האוכלוסייה.

השליטה של האילומינאטי על הפלגים הצבאיים אשר יכלו לגרום לנזק רציני לכם ולהנחית צוותים, טרם הוכנעה סופית. וכן, מרבית הציביליזציה עדיין אינה מוכנה להתמודד עם שינויים דרמטיים המופיעים במכה אחת בקלות יותר מאשר הם יכולים לקבל בהתלהבות רבה פני חייזרים רבים המופיעים בעולם. אולם, הזמן מתקצר, נשמות מפותחות מאוד ביקום עובדות בקשר עם המנהיגים המוארים שלכם על מנת להקטין בשיטתיות את שטחי ההתנגדות ולהשגיח על הנפש הקולקטיבית כך שניתן יהיה להתחיל בבטיחות במינימום הלם את השינויים האלה לאלה שאינם מודעים לכך שעולמכם מתמיר בעזרתם של הרבה ציביליזציות אחרות.

ההתנגשות בין התדרים הגבוהים הגוברים לאורך שביל ההתעלות של כדור הארץ לבין  התדרים הנמוכים הנפלטים על ידי השימוש לרעה בטכנולוגיה של האלומינאטי , גורמת למהפך דומה במערכות החשמל של גופים. אפילו שהגופות של כל אלה שהינם קולטי אור משודרגות ברמה התאית,  רבים חשים עייפות, אי נוחות פיזית, רמות משתנות של דיכאון ואובדן זיכרון זמני. השפעות אלה הינן זמניות וניתן להקל עליהן בעזרת שינה מספקת, שתייה מרובה של מים מטוהרים, לאכול פחות, בחירה של  מזונות קלים יותר והתעמלות מתונה.

יחסי הגומלין בין התדרים הגבוהים והנמוכים גם תורמים למה שרבים חשים כ"המהום".   מתוך חמשת החושים העיקריים, השמיעה, מותקפת לעתים קרובות. חשיפה תדירה לרעש ממקורות כמו מכונות, לחימה, בניה, פיצוצים, כריה, קהל שואג ומוסיקה מחרישת אזנים מזיקה למכניזם העדין של השמיעה ולזיהוי הצלילים. כמו כן "צלצול באזנים" שכמה אנשים חווים , קרוב לוודאי שזו מחלת הטיניטוס, ההמהום הינו גלובלי בהיקפו והוא ייעלם ברגע שתאי הגוף ייהפכו ליותר קריסטליים והפליטה של תדרים נמוכים תרד.

שאלה נוספת משאילותיכם הינה רלבנטית: כאשר התאים משתנים מפחמן לקריסטל, האם שינוי זה ישנה את הצ'קרות? או, אכן! כאשר ה-DNA השתנה בעת העתיקה, הצ'קרות נחלו תבוסה והשיקום שלהם הינו חלק משינוי התאים. למרות שאתם עשויים לחשוב על מוח, עצמות, איברים וכן הלאה כנפרדים בשל תפקודם השונה, כל תא בודד מקיים יחסי גומלין באופן קבוע עם התאים האחרים, ושינוי באחד מהם, בין  אם מיטיב או מזיק, משפיע על כל המערכת. לכן, כאשר התאים משתנים מפחמן לקריסטל באנשים קולטי-האור, הצ'קרות משודרגות ברגישותן ובכמותן.

בדרך כלל, אלה המכירים את קיום הצ'קרות, חושבים שמספרן מסתכם ב-7 צ'קרות.  שטחים אחרים ייפתחו כאשר תמשיך ההתפתחות הרוחנית, והגוף של נשמות מפותחות גבוהות בדומה למגנט של אור, יש לו נקודות רבות של כניסה. לעומת זאת, צ'קרות של אנשים הנוטים כבר זמן רב לכיוון דרכי האופל  עשויות להיסגר לגמרי בדומה למצפון שמתנוון כתוצאה מחוסר שימוש בו.

נושא, הנשאל לעיתים קרובות, ניתן לסכמו כפי שאחד הקוראים כתב: " מה יקרה לכסף שלי בשיטה החדשה?". הכנסות המתקבלות ביושר בחשבונות בנק ובהשקעות שונות לא תושפענה שלילית כאשר תיושם המערכת הגלובלית המוניטארית המבוססת על מתכות יקרות. עם זאת, למרות שלפני השינוי יתוקשרו הסברים באופן נרחב, יתכן כי תיווצר תקופה קצרה של מבוכה עד שהפעילות המסחרית תפעל באופן חלק בתוך המערכת החדשה.

האנשים היחידים שיושפעו קשות הם אלה הנמצאים בדרגות הגבוהות של האילומינאטי,  אשר צברו הון עצום באמצעים לא חוקיים, לא מוסריים או עריציים.  אחזקותיהם - סכומי דולר במונחים של "הרבה ביליונים" - כולל בנקים ושאר מוסדות מלווים, מצבורים של זהב, כסף, פלטינה ואבני חן; תאגידים בינלאומיים; קרקעות ומקורות טבעיים; התעשיות של סמים "לא חוקיים"; ויצירות אמנות, בעיקר במעמקי הוותיקן.  אלו הן השקעות הנובעות מיצירת רווח מאחזקתם ומהזהב שהם אגרו, אשר יוחזרו חזרה למחזור ויחולקו על מנת למנוע עוני ברחבי העולם. הסמים יושמדו והאוצר הבלום של אוצרות אמנות, שנגנב או נצבר באופן שאינו אתי, יוחזרו למוזיאונים הלאומיים ולגלריות.

עתה, אנחנו ממשיכים הלאה לשאלות שאינן מגיחות במלוא עוצמתן ובאופן נרחב בתודעה הקולקטיבית, אולם תשובותינו יכולות לעורר את ענינכם.

המדענים שלכם אינם יכולים לחשב במדויק את הסטייה של ציר כדור הארץ כיוון שאינם יודעים שזוהי תוצאה טבעית של התנועה במסלול סביב כדור הארץ שהתחזקה במשך שבעת העשורים האחרונים או כתוצאה מעירוי מסיבי של אור ממקורות רחוקים. כיוון שאינם יודעים שהפלנטה היא על מסלול התעלות, הם מתפעלים ממה שהם צופים - הם חושבים שמופעים טבעיים הינם חריגים וגופים שמימיים "חדשים" מופיעים בתוך או מעבר למערכת השמש. הם אינם יודעים שהחישובים שלהם,  לפי שנות אור, הינם חסרי תועלת כיוון שמה שהם לוקחים בחשבון כ"מרחק" הינו למעשה מישורים משתנים של אנרגיה.  עם הבדלים כה גדולים בין המידע שלהם לבין המציאות היקומית, רבים בתוך הקהילה המדעית שלכם ימצאו זאת מאוד מאתגר לקבל את האמיתות שיתגלו.     

אכן, להשתמש ברובה או בסוג אחר של נשק כאמצעי להצלת חיים עבורכם או עבור אחרים "הינו מקובל". פציעה או הריגה במצבים אלה יכולים להיות הגשמת חוזי הנשמה אשר השלימו את חווית הדחיסות של השלב השלישי  והשיגו איזון עבור כל המעורבים.

למה סקס יהיה דומה בדחיסות של השלב החמישי? התשובה תלויה באם תקופת החיים הינה בציביליזציה הפיסית או בממלכה הרוחנית, ואפילו כאשר מיקומי תושבות אלה מוגדרים, אין תיאור אחיד לכך. ציביליזציות פיזיות מסוימות התקדמו לדחיסות של השלב החמישי מבחינת אינטלקטואלית אבל לא מבחינה רוחנית, והסקס שלהם אכזרי כמו טבע האנשים. כמה ציביליזציות שהתקדמו מבחינה רוחנית לדחיסות של השלב החמישי או מעבר לו, בחרו גופות במסה משלב נמוך יותר כך שיוכלו לחוות את הקרבה של יחסי מין ולידה במקום נקיטה באמצעים אחרים של רביה כשיבוט או כמיקוד מרוכז של מחשבה. תושבים של כל המערכות הרוחניות, מבלי להתחשב בשלב, אין להם אברי רביה, ולכן סקס כמו שמוכר לכם לא קיים. מה שאתם יכולים לצפות כאשר כדור הארץ יגיעו ליעדו בדחיסות של השלב החמישי, שכל  האחודים  הסקסואליים יהיו מאושרים עם הרגשה הדדית של נשגבות עבור השותפים לאחוד. אולם, אנו שמחים להבטיח לכם, אין לזלזל בשמחה של תינוי אהבים בדחיסות של השלב הרביעי!

אם המומחים באסטרולוגיה משלבים בהירות רוחנית עם חזון, הם יכולים להכין תרשימים אשר מבוססים במדויק על המיקום המשתנה של כדור הארץ לאורך מחזור ההתעלות שלו.

ביודענו את אלוהים, אנחנו יכולים לומר לכם כי זה בסדר גמור מצדו להיקרא אל/אלה God/Goddess או הוא/היא - או כל שם אחר אשר משתמשים בו בהתייחסות רוחנית או דתית. אולם ייחוס של האל  ושל האלה, שניהם, כשליטים של היקום אינו מדויק כיוון שהוא הינו האל god ולא goddess. האלה. כל בוראי האלים והאלות אשר בחרו למלוך על היקומים המתאימים להם, הם בשיא האיזון של אנרגיות גבריות ונשיות - דו-מיניים - כך שמהותם כוללת את תכונותיהם של האל ושל האלה.

כחלק מהאל, בכל שם שאתם מכנים את הישות העליונה של היקום, כל אחד מכם הוא אל או אלה בהתאם למין שבחרתם בתקופת חיים זו. הרבה יותר חשוב מצורתכם הפיזית הוא המבנה של נשמתכם, שהינו אור, כמו אנרגיה כאהבה, והכוח החזק ביותר בקוסמוס. ידיעה זו מאפשרת לכם להבין את האמיתות של מה שאנו לעיתים קרובות מספרים לכם: אתם ישויות עוצמתיות עם פוטנציאל בלתי מוגבל!

עם האהבה ללא תנאי של ישויות אור בכל היקום הזה, אשר מעודדות אתכם כאשר אתם קרובים ל"קו המטרה",  ניפרד מכם לשלום ברגע זה.

 

אהבה ושלום

סוזאן וורד Suzanne Ward    
 

Email: suzy@matthewbooks.com
Website: The Matthew Books

Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge