Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - January 4, 2012

January 4, 2012 Thrive

 

תחזיות על מצב העולם; חשיבותו של האור לגוף האדם; שינויים ב"נירוונה"; עזיבה של נשמות, התפתחויות אחרות בשנה זו; אין עימותי מלחמה עם אירן או עם צפון קוריאה; הצעת החוק בנושא הביטחון הלאומי של ארצות הברית; השפעת האילומינאטי ( illuminati ) על ההיסטוריה שאירעה לאחרונה בארצות הברית, הנשיא ברק אובמה.

1.    כאן Matthew, נושא ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו.  בכמה ימים ראשונים של השנה החדשה, אנו רואים שזרימות האנרגיה של רוב האנשים נעות לאט - עבור חלק מהאנשים, זה יכול להעיד על סימנים של סיפוק  עכשיו עם סיום כל ההכנות והמסיבות של החג, ולאחרים, דעיכה של עצב שהתחזקה במהלך התקופה המסורתית שלכם של הימים הקדושים והשהייה עם המשפחה. בכל מקרה, יש עיכוב בקצב הרגיל של החיים באשר לאחריות ולתחומי ענין.

 

2.    מרבעונים אחרים, בכל אופן, זרימות האנרגיה גואות קדימה עם תנופה יציבה שגדלה או שהן מזנקות בטירוף פה ושם. תנועות אלה משקפות, בהתאמה, את הפעילות ברת המשמעות של כוחות האור ואת הטירוף של כוחות החושך, אשר דריסת רגלם במעוזים קודמים  דועכת.

 

3.    לרובם הגדול של האוכלוסייה אין מושג כלשהו לגבי תנועות האנרגיה יוצאות הדופן. הם רואים את העולם שלכם באי סדר, ומחשבותיהם משתנות מייאוש לאופטימיות  זהירה לגבי התוצאות לטווח קצר ולטווח ארוך. ההשקפה של רבים מושפעת עמוקות על ידי האנליסטים אנשים אותם אתם מחשיבים כמומחים בתחומי הכלכלה, עניינים פנימיים, יחסי חוץ, נכונות צבאית, תהליכי בחירות או אידיאולוגיה דתית ונבואותיהם על העתיד מבוססות על רישומי ההיסטוריה.  אפילו  שום דבר בהיסטוריה שלכם אינו מתאים ליום זה שבהישג יד!

 

4.    לכן, לאף אחד מההמונים או מהאנליסטים יש את הידע המתאים כדי להסיק מה יקרה, מודעים הרבה פחות מההיקף ומהמהירות של שינויים, כפי שתקופה חסרת תקדים זאת ביקום ממשיכה להתפתח. הם אינם יודעים מה שאתם יודעים: בסוף שנה  קסומה זו של 2012, כדור הארץ יהיה על סף הדחיסות בשלב הרביעי, מקום בו לא יכולות להיכנס התנודות הנמוכות של החושך.

 

5.    זו הסיבה מדוע החודשים הקרובים יאתגרו את עובדי האור. אתם תתמודדו עם מבוכתם וחרדתם של אחרים כאשר השינויים הענקיים יבואו אחד  אחר השני, עם הפוגות קצרות כדי שאנשים יטמיעו ויתאימו את עצמם לכל השינויים. כמו המדריכים, פשוט על ידי כך שתהיו מי שאתם, תקנו תחושה של רוגע ואמון לאנשים מסביבכם. ואלה שמעוניינים לשמוע מה שאתם יודעים, יכולים לחלוק בשמחתכם באשר למה שמתרחש.

 

6.    יתר על כן, חלק מעובדי האור בספק שכל מה שסיפרנו לכם שיושלם בסוף שנה זו , אכן יתרחש. ספק זה מהווה מידה של אכזבה עבורינו ושאר ישויות מוארות שגם אמרו ש"תור הזהב" על כדור הארץ עומד להתרחש - וכבר קיים ברצף אנחנו אכן מבינים. אתם עדיין מתמודדים עם הזמן הלינארי של הדחיסות של השלב השלישי,  וזמן זה הוא רק בתוך מסגרת בה אתם יכולים לחשב  כמה זמן  יקרו ההתפתחויות בהשתנות החיים  במונחים של כמה זמן זה לקח לקרות עד כה.

 

7.    בבקשה עזבו את העבר היכן שהוא שייך בעבר!  ואל תטילו ספק לרגע שכל מה שצריך להיות מושלם, יושלם!

 

8.    זהו גורל כדור הארץ לעזוב את הדחיסות של השלב השלישי כאשר המעגל העולמי יפתח חלון שמימי בסוף שנה זו ואז אף אחד עם מוח ולב אפלים יישאר על הפלנטה. זה יוצר רושם קשה מדי, כאילו כמה תהליכי שיפוט שרירותי פשוט יחסלו אותם, וזה אינו כך. יש אנשים שצברו הון במרמה, השיגו כוח ללא רחמים, ובאופן עקבי סרבו לאור שבאופן קבוע היה קיים עבורם,  ואתם יכולים לאמר כי גם נשמתם וגם גופותיהם "ישלמו את המחיר".

 

9.    זהו האור בתוך הגוף אשר מתמיר את מבנה התאים המבוסס פחמן לתוך צורה גבישית אשר מאפשרת לגוף לחיות מעבר לדחיסות של השלב השלישי בתנודות גבוהות של מטס אנרגטי. בימי קדם,  ציביליזציות חזקות  אשר החושך שרה בליבותיהם, שינו במודעות את ה-DNA   של ציביליזציות חלשות יותר כדי להקטין את יכולת האנשים למודעות אינטליגנטית ורוחנית.  שינוי זה השפיע על גופותיהם וכן - על התאים הגבישיים שהתפרקו לתוך המבנה הפחמני אשר יכול, והיה, מתוכנת להגיב ברגישות לכל צורות המחלה ותוחלת החיים התקצרה יותר מאשר בתקופות ארוכות, ארוכות בעבר לפי תפיסתכם את הזמן.

 

10.  עירוי האור אשר איפשר לכדור הארץ לשרוד את פרפורי הגסיסה לפני שבעים שנים, משחזר את ה-DNA ש"ניגנב" מיחידים הפתוחים לאור, ולא את כולם. גוף ללא אור כלשהו למעט ניצוץ המהווה  את כוח החיים שלו, אינו יכול  לחיות בתנודות השכיחות על כדור הארץ - הגוף ימות כתוצאה מכל אחת מהסיבות שתושבי כדור הארץ מתים מהם,  וכמה יחידים בעלי השפעה שאתם רואים בסרטוני טלוויזיה משובטים מאנשים שמתו. גופות עם רמה נמוכה של אור מעבר לניצוץ יכולים לחיות קצת יותר,  אבל גם הם יפסיקו לתפקד כאשר התנודות ייעשו במידה הולכת וגוברת יותר עוצמתיות ככל שכדור הארץ מתקרב למפתן הדחיסות של השלב הרביעי.

 

11.  זה ענין אחר מה יקרה לנשמות אשר עיצבו את גופותיהם כדי לשרת אותם בתקופת חיים זו. כל עוד נירוונה היוותה העולם הרוחני של כדור הארץ, רישום האנרגיה של תקופת החיים של אנשים אשר בחרו את דרכי האופל אוטומטית  משכה אותם לאנרגיה התואמת לרובד הגמיש של נירוונה. הישויות האפלות ביותר הלכו לגרם השמימי הזעיר אשר קרוב לירח שלכם - זהו המקום שכמה דתיים קוראים לו גיהינום - מקום בו הדחיסות מתאימה לתקופת החיים של הנשמות. כיוון שהם פחדו מהאור, רק נקודה בגודל חוד של סיכה מוקרנת  בקביעות אליהם. אם הם יקבלו זאת, הם ינועו לשכבה הנמוכה ביותר בנירוונה, שם האור חזק יותר, ואם הם יבחרו לקבל זאת, הם יעשו את הצעד הבא כדי לתמוך בסולם של מודעות אינטליגנציה ורוחניות. וכן הלאה.

 

12.  אולם, נירוונה מואצת עם הפלנטה ותושביה המוארים, ובקרוב, לא יהיה נחוץ בשכבות נמוכות אלה ובגרם השמימי הזעיר הדחוס כחלק מעולמכם הרוחני. לנשמות במיקומים נמוכים אלה, תינתן באמצעות החסד האלוהי, הזדמנויות יוצאות דופן לספוג אור כך שהם יוכלו להתגלם בציביליזציות בהרמוניה עם רמת האור שכל נשמה מקבלת. נשמות בגרם השמימי הזעיר יועברו במרץ למיקומים דומים  דחוסים המשרתים כעולמות רוחניים לציביליזציות  מדחיסות נמוכה. אחרי שהגרם השמימי ישתחרר מתושביו מהדחיסות הקודמת, הוא יוכל להתחיל לנוע במסגרת מסלול חדש או לבטל את גשמיותו בעצמו.

 

13.  נשמות אולי ביליונים -  שאין להם נטייה לכוחות החושך, גם יעזבו במהלך החודשים הקרובים. חלק בחרו בחוזי הנשמה שלהם להשתתף באופן פעיל בשלבי המעבר של האצת כדור הארץ ולהשקיף מנירוונה לכל המראה של ניצחון הכניסה של הפלנטה לדחיסות של השלב הרביעי. אחרים יתגלמו כדי לנצל את האפשרות הייחודית לייצב את עצמם על ידי השלמת השיעורים הקרמתיים של הדחיסות של השלב השלישי, וכאשר יעשו זאת, הם יעזבו בלהיטות כדי להתחיל את תקופת החיים הרוחנית כנשמות מפותחות גבוהות יותר.

 

14.  הרבה מיליונים, כמו המיליונים לפניהם, יבקשו תיקון לחוזה הנשמה שלהם כך שתקופת חייהם יכולה להסתיים מהר יותר מאשר תקופת אריכות החיים שנקבעה להם על פי החוזה.  בקשותיהם יכובדו לסיום הסבל שחרג ממה שהם בחרו לחוות  ולהקטין את הפלנטה  מהשליליות שסבלם גרם. הם יקרינו אור לפלנטה מנירוונה, מקום בו הם יקבלו הערכה מלאה בגין סיום החוזה וימשיכו להתקדם בהתפתחות נשמתם.

 

15.  רבים אשר אמונותיהם הדתיות או המדעיות הן הבסיס לחיים יבחרו לעזוב יותר מאשר לקבל את האמיתות המתקרבות אשר שונות מהותית ממה שהם למדו. אנשים אשר  הונם  הגיע אליהם בהתאם לשיטות הישנות יכולים להיות כה מפוחדים לאבד הכל כאשר הכלכלה הגלובלית קורסת  כך שהם יעזבו לפני שיוכלו לדעת כי השיטות החדשות יתפקדו בצורה חלקה ובאופן נאות  מתחתם של מנהלים בעלי ידע עם מוסר ויושרה רוחנית.

 

16.  לא תהיה יציאה המונית , אלא דווקא במהלך השנה מספרים גדולים יותר של אנשים ימותו יותר מעד כה, ויתכן כי מביניהם יהיו חברים ממשפחתכם, ידידיכם, עמיתים לעבודה או שכנים. אם הם יקרים לך מאד, תתנחמו בידיעה  כי לאורך מסלול ההאצה דרך הדחיסות של השלב הרביעי לתוך החמישי, יהיה איחוד מחדש פיסי משמח בין הנשמות על הפלנטה לבין אלה בנירוונה.

 

17.  עם זאת, אנו חוזרים להבטחה כי החשיכה על הפלנטה תיעלם שנה מהיום: האנשים אשר נמצאים עדיין על כדור הארץ יהיו מלאי אור, מאוחדים בשלום ובכבוד הדדי והחיים יהיו בהרמוניה עם הטבע.

 

18.  עזרה הנמצאת במקום מסוים ומחוץ לפלנטה לחברי המשפחה העולמית שלנו היא גורם נוסף אשר יאפשר שינויים דרמטיים שיסתיימו במהירות. הטכנולוגיות וההופעה של עצמכם אשר האילומינאטי (illuminati) שמרו חבויים יסלקו כל  צורות של זיהם, הבראה סביבתית מהירה, יצור שפע של מזון מזין, סיום מחלות, ימתנו את האקלים העולמי, יציגו צורות חדשות של כוח, הובלה, בנית חומרים ומודלים של הילינג. אף אחת מהטבות אלה יגיעו לשיאן בתוך  שנה זו - ברגע שחיים בתור הזהב, אתם תמשיכו להתרחב בתודעה ויכולות ההתגלמות אולם בין יום זה  וסוף דצמבר, התקדמות בשטחים הנזכרים לעיל ידהימו אתכם.

 

19.  מאחר ומעוזי שליטת האילומינאטי היו כבר זמן ארוך בארצות הברית, כל החשיבות הכלכלית והפוליטית הקורית במדינה זו יש לה חשיבות לשאר העולם שלכם. אנשים מכל המדינות משערים מה ממשלה זו תעשה בהקשר לאיראן ולצפון קוריאה, לכן אנו אומרים שאתם יכולים לצפות רטוריקה (אמנות השכנוע) קשיחה יותר, אבל לא תהיה הסלמה  לכיוון עימות צבאי.

 

20.  כמו כן, קיים ענין נלהב לגבי מה שמתרחש בתוך מפלגת הרפובליקנים, מי יהיה מועמד המפלגה, מי יזכה בבחירות לנשיאות, ומה יקרה לכלכלת המדינה בחודשים שחלפו. בנובמבר , כל כך הרבה יקרה בעולם  כך שהתרחיש הפוליטי העכשווי בארצות הברית יהיה לא משמעותי כמו רבב אבק במערבולת אויר והכלכלה הגלובלית תתייצב.

 

21.  כמה ספקות לגבי ברק אובמה  שאנחנו  ושאר השליחים בתחנות גבוהות סיפרו לכם שהוא ישות אור מאוד מפותחת, והוא קולט כדלקמן את הצעדים של האילומינאטי. אתם תראו בעצמכם את האמת של מה שאנו אומרים, אולם כיוון שתפקידו בעולם הוא חשוב ביותר, אנחנו נדבר לגבי עמדתו בהשוואה לתוכנית האילומינאטי.

 

22.  ראשית, אמי הוצפה במיילים מאנשים שהביעו דאגות חמורות לגבי אישור ההצעה לחוק בגין ביטחון אשר הינו מבשר רעות, לכן אנחנו נטפל בסוגיה זו. אובמה חתם על הצעת החוק לא מפני שהוא מעדיף אותה, אלא מכיוון שהוא יודע שהיא לא תהיה בתוקף מספיק זמן, אם בכלל תיושם.

 

23.  אנחנו הזכרנו  בכמה מסרים שכל חקיקה או הצעות חוק בכל מדינה אשר נרקמות עם מטרה אפלה, יותקפו. ביטול כל החוקים שאינם צודקים ופוגעים, תקנות ומדיניות וסיום כל השיטות המזיקות ונהלים הינם היבטים אינטגרליים של פינוי הדרך לתור הזהב בכדור הארץ.

 

24.  עתה, בבת אחת, לאובמה היה גיבוי איתן של חלק מהיחידים באחת משתי הסיעות בתוך קבוצת רוקפלר של האילומינאטי. כדי לתת קצת רקע בנושא, השם אילומינאטי, אשר פרושו "נאור" "enlightened")) או "מואר" ("illumined") תחילתו בסוף המאה ה-18, אולם השורשים של החושך שהמריץ את החברים המקוריים מקורם מימי קדם. קבוצה הקטנה של אירופאים אשר בפשטות נתנו לעצמם את השם שהם חשבו שהם ראויים לו, וכן בעת בו האילומינאטי נעשו "מטריה" שמהווה שם לארגונים  רבים שונים לגמרי או קבוצות שחבריהן חדרו או נוצרו זה אחר זה.

 

25.  בהתאם  לכוונת האילומינאטי לכהן בעמדות  של עליונות על ההמונים, הם הרחיבו את הגעתם ל"עולם החדש". חברים באירופה  הידועים כקבוצת רוטשילד ואלה במושבות - קבוצת רוקפלר. שתי הקבוצות עבדו בהרמוניה כדי לשלוט במדינות מבחינה כלכלית ופוליטית וכן בתוך מספר עשורים לאחר שארצות הברית זכתה בעצמאות משלטון הבריטים, האילומינאטי זכו בדריסת רגל יציבה בממשלה בתחילת דרכה. מאז הם היוו "הממשלה השקטה" של האומה - לא כל הנשיאים היו חברים, אבל אחרים שהיו חברים נשלטו בקונגרס שהיה חזק יותר.

 

26.  לאחר שאגו, תאוות בצע ותשוקה עבור ענין שהיה במרכז תשומת הלב הציבורית הרס את התלכדות שתי הקבוצות, שתיהן המשיכו לשאוף  לאותה מטרה של שליטה בעולם והחיפוש המשותף הוביל למלחמות עקובות בדם לצורך השגת עליונות. בסופו של דבר, המאפיינים שגרמו לסדק בין שתי הקבוצות יצרו קרב מגע בתוך כל קבוצה. תוצאות קרבות אלה גרמו לטינה ולמאבקים לשליטה  בסיעות המתנגדות בקבוצה, וכאשר המאבק פרץ בתוך הסיעות, הם התפצלו ליחידות קטנות יותר.

 

27.  בין אם הסיעות בקבוצות והיחידות המפוצלות בתוך הסיעות שבסיסם ממוקם מזרחה או מערבה מהאוקינוס האטלנטי, הם פעלו סביב העולם והשם אילומינאטי מתייחס לכולם. הם אינם מדברים על עצמם בשם זה, אין רשימת חברים וההסכמה היחידה שלהם היא הזכות לשלוט בעולם בכל אמצעי נדרש.

 

28.  נמשיך עתה, אחת  מהיחידות המתפצלות מהסיעה של רוקפלר החליטה שהילרי קלינטון תמונה לנשיאה של ארצות הברית. באופן טבעי, יחידה אחרת התנגדה ובחיפוש אחר הסיכויים שזו תהיה פוטנציאלית בחירת הציבור, הם החליטו שאובמה זו האפשרות הטובה ביותר. כן, הבחירות הושפעו בעורמה כבר 200 שנה פחות או יותר, אולם לאחר שהתגלה הפיצול במחנה רוקפלר, שתי הסיעות ולאחר מכן היחידות המפוצלות הייתה להם יד במינוי תורן הספינה. לאחר הסערה שפרצה  כאשר בית המשפט העליון מינה את ג'ורג בוש כמנצח בבחירות 2004, פופולריות המועמדים בקרב הבוחרים הייתה שיקול בבחירות העיקריות ב-2007 - היה צורך שאנשים יחזרו להאמין שיתחשבו בקולותיהם ובספירת הקולות.

 

29.  ללא הכוח של אילומינאטי כלשהו מאחוריו, אובמה לא נעשה מועמד המפלגה הדמוקרטית, שזהו הצעד הראשון החיוני לבחירתו כנשיא, וזו הייתה ידועה כתוכנית האב של תור הזהב של כדור הארץ. הנשמה שהתגלמה כברק אובמה, הנשמות שיתמכו בו שנים מאוחר יותר, וכל אחד מכם אשר תבעו בקול להשתתף בתהליך ההאצה של כדור הארץ ידעו זאת גם, אבל אף אחד מהם לא זכר.

 

30.  כמו כן זה היה ידוע שהעירוי של אור לכדור הארץ יעלה את המודעות הקולקטיבית והבהירות הרוחנית שתזרז את מיקוד האנשים בסיום המלחמות בחוסר צדק, ברמאות בשחיתות, בהתרוששות וברודנות, כל מה שהתבצע הונצח וניתן לו סיוע על ידי האילומינאטי.

 

31.  אם הזמן הלינארי היה שורר בכל היקום במקום רק על כדור הארץ, שום דבר מהידע המוקדם לא היה קיים ושום דבר מהתכנון המפורט לא היה קורה. ברצף בו עבר הווה ועתיד הם עכשיו (NOW) וכל תקופות החיים מתרחשות סימולטנית, המועצה העליונה ביקום הייתה יכולה לקבוע את תוכנית האב ולהקים את הבמה עבור תור הזהב בכדור הארץ.

 

32.  התוכנית קוראת לאובמה להנהיג את מדינתו ולהתחיל ברפורמות רחבות לכת ללא עיכוב במשך שלבים אחרונים אלה בחיים בדחיסות של השלב השלישי. במקום זאת, היה עליו להתמודד עם שתי הסיעות של האילומינאטי ויחידותיהם. זה היה מיד אחרי נצחונו בבחירות  העיקריות ותומכיו הניחו את  תוכניתם המלאה שהתעוררה אי הסכמה חמורה לגביה ולפני יומו הראשון במשרדו כל מי שהתנגד למינויו וכל מי בחר אותו והמבקרים של המפלגה הרפובליקנית ראו אותו כאויב מוחלט. הסיסמא של המועמדים למינוים במפלגה  - מנו את אובמה נשיא לכהונה אחת - באה מהאילומינאטי.

 

33.  משפחת אובמה מוקפת  בהגנה מוארת נוצרית וכמה ניסיונות התנקשות באובמה נכשלו. לכן, חברי האילומינאטי בקונגרס ואלה אשר  שולטים על ידי שוחד איומי רצח או סחיטה נלחמו בו בציפורניים ובשיניים; חלק מהרפורמות שהוא חזה בעיני רוחו עבור מדינתו והעולם מתפוררות והאחרות לא ראו אור יום.

 

34.  מה הלך? למה המועצה העליונה ביקום לא ידעה שזה יכול היה לקרות? שיא האילומינאטי, נשמות מפותחות שהמועצה האמינה שיחזרו לכוחות האור לאחר משחק בתפקידי "חושך" כך שמספר מסיבי של נשמות היו מסיימות את הקרמה של הדחיסות של השלב השלישי, הוקסמו על ידי כוחם, הסתלסלו לתוך האופל וסרבו לכבד את החוזים ברמת נשמתם. כמו כן, הרשת הגלובלית המבוססת עמוקות שלהם נעקרה והקונגרס של ארצות הברית  הוא אחד מכיסי ההשפעה המעטים שנשארו.

 

35.  אנחנו אוהבים את כל הנשמות אהבה ללא תנאי ולא שופטים אף אחת מהן ואנחנו אפוליטי, אם משתמשים במילה שלכם.  לכן אין זה נוח לדבר על סוגיות שהן בטבען מעוררות מחלוקת פוליטית, אבל אנחנו מוכרחים. בכל אופן, האם אנחנו יכולים לעזור לכם ביודעין  ולהכינכם באופן רוחני כדי ללוות פיסית את כדור הארץ לדחיסויות גבוהות יותר אם לא נזכיר לעולם שהיא  בתוך כל דבר שאתם חושבים כרע ומושחת  וכל זאת השתחרר מיחידים בעלי נטייה אפלה בגופי השלטון או באלה אשר שולטים עליהם מאחורי הקלעים?

 

36.  אתם צריכים לדעת מדוע העולם נעשה חממה לשחיתות ולרמאות ולשפיכות דמים, מדוע כדור הארץ הגיע לנקודה של גסיסה וקורא לעזרה, מדוע ציוויליזציות אחרות באו להצילו, מדוע תוכנן תור הזהב. כל זאת היא  הסיבה מדוע אתם והיכן אתם!

 

37.  אחינו ואחיותינו האהובים, הסתכלו קדימה בהתרוממות רוח לשנה הדינמית כאשר אמיתות ושינויים יתפצלו במהירות האפשרית. אתם מוקפים על ידי עוזרים שאינם נראים ושאר נשמות מוארות לכל אורך היקום אשר גם ממטירות עליכם אהבה וכבוד  - אף פעם בעבר ביקום זה משהו היה כל כך חשוב כמו העולם שאתם שותפים ביצירתו!

 

אהבה ושלום

סוזאנה וורד


 
 

Email: suzy@matthewbooks.com
Website: The Matthew Books

Translation: Gili


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge