Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 31, 2014

Blossom Goodchild - January 31, 2014

מסר  של Blossom Goodchild מיום 31 בינואר 2014

בלוסום: שוב אנו כאן, מאושרים כפי שיכולים להיות , הכול כיף טוב וחברה שמחה וטובה ! הלו חבריי...זה תמיד נחמד להתחבר איתכם, ואחד תמיד תוהה באיזו "קו מחשבה" אנו נעבור דרכו כשאנו משוחחים... כדי לנסות לסייע לפלנטה כדור הארץ היפה ולכול מי שמפליג בה!

פדרציה של אור: אכן, בלוסום יקרה... האם אין אנו נוסעים דרך פיתולים וסיבובים על מנת לגלות "אחד את השני"? זה פלא כאשר אחד שוקל "את המרחק" ביננו שאנו עושים כפי שאנו עושים.

עם זאת, אנו רק נשימה משם.

בלוסום: תהיתי אם אני יכולה להמשיך, בהתייחס לכך שאתם אומרים שאינכם קולטים את מחשבותינו, אתם קולטים את הרגשתינו. עם זאת, אני יודעת שאתם קולטים את מחשבותיי. לכן, אני קצת מבולבלת.

פדרציה של אור: אנו מודעים שכאשר דברנו על כך בתקשורת האחרונה שלנו, שרבים היו יותר מאשר מבולבלים. כמה כעסו, כמה היו מאוכזבים, וכמה היו, פשוטו כמשמעו, מוכנים לזרוק את המגבת, כפי שלמדנו להגיד.

עם זאת, בלוסום יקרה וכול מי שמעורב איתנו. עם כל הכבוד, איננו יכולים לשנות את מה שזו האמת שלנו על מנת להתאים לך.  אם אלה מילותינו שגורמות לרגשות שאינן מספקות...אזי זוהי בחירתו של האחד לא לקבל את מילותינו יותר.

בלוסום: עם זאת, האם אינכם אומרים, שאם אחד קורא משהו וזה גורם להם להרגיש שלא בנוח, אזי לעצור את הקריאה?

פדרציה של אור: כן. זה כך. עם זאת, ישנו שוני שאחד חייב להבדיל בין לבין! זהו... משהו שעשוי לעורר רגש שאחד חייב לעבוד דרכו ו"להמשיך לנוע ממנו לאט ובזהירות"... ומשהו אשר פשוטו כמשמעו לא מהדהד עם האמת של הנשמות. ישנו שוני בין רגש שאינו נוח אשר משרת ורגש שלא.

בלוסום: אז איך אחד יודע איך להבדיל?

פדרציה של אור: כיוון שאחד פשוט שוקע בתוך הידיעה לאחר  "הרגש האמור" של אמת.

בלוסום: רבים, חבריי, מרגישים כה מתוסכלים איתכם. הם אומרים שאתם... הבה נאמר " מלאים בקצפת"? כיוון שאין החלטה נחושה בהתייחס ל"סימן" ונראה לרבים, כאילו אתם תמיד הולכים סחור סחור, אם אפשר לומר כך.

פדרציה של אור: ומה את מרגישה, בלוסום?

בלוסום: ובכן, אני יודעת שאני מרגישה את האור שלכם כשאני כותבת. תמיד בסוף הפגישה אני חושבת.. "כן, זה היה נחמד"...לא משנה מה היה התוכן. זה היה נחמד כיוון שזה זרם ואני אף פעם מרגישה אי פעם  "רגש" כלשהו אחר מכם מלבד אהבה. לא תסכול, שום דבר... למעט אותו שבוע, כשקצת נסיתי... ואתם ללא ספק נראיתם "נטולי דיבור", אני באמת עושה אוקי באותו הרגע... רק "משקיעה בכך"" בדרך הטובה ביותר שאני יכולה...ואני במקום טוב. העניין הוא... להיכן אנו ממשיכים  מכאן? אני מתכוונת באמת ממשיכים מכאן? אם אנו מפסיקים לדבר על האירוע ועל הסימן, אזי זה ייראה בשנית, ששום דבר נעשה... ובכל האמת  מליבנו... אנו באמת רוצים משהו שייעשה.

האם התקדמתם על העניין של סימן תומך? כמה קשה זה יכול להיות? כמה קשה? אין לי ביקורת עליכם, באמת, לא.... אני רק שואלת את השאלות, להן אנו באמת אנו יכולים לקבל תשובות ברורות. אני יודעת שאתם יכולים להרגיש את אהבתי ואת מצב רוחי כאן... וזה טוב.. אני רק עושה מה שבאתי לעשות.

פדרציה של אור: בתשובה לשאלתך..."כן", התקדמנו". זה הרגיש לאורך כל הדרך, שדברים צריכים "להשתנות". דנו ארוכות בריקון האנרגיה של אלה מכם על כדור הארץ, כיוון שזה נבדק במידה עצומה. אספנו נתונים מכל קצוות הארץ וזה הוסיף פרויקט חדש לסדר היום שלנו.

אנו מרגישים  שזה יהיה מתאים לתמיכה שאתם מבקשים שתתרחש. זו היתה בהחלט לא הצבעה תמימת-דעים... כיוון שהיו סיבוכים שהיו צריכים להיפתר.

בלוסום: מה אופי הסיבוכים?

פדרציה של אור: בכך... זה ישנה את האנרגיה ואת האצת התוכנית.

בלוסום: בוודאי שזה לא דבר רע?

פדרציה של אור: בוודאי שלא. עם זאת, מסבך דברים בדרכים רבות.

בלוסום: האם אתם יכולים לציין כמה...מבלי לתת לזה יותר מדי מחשבה?

פדרציה של אור: אנו לוקחים בחשבון את העובדה, כפי שאמרנו לפני כן, שרבים היו מגלים סימן שהינו "מטריף". רבים מאלה על כדור הארץ היו פוחדים וזה בתמורה היה/יכול לסחרר את האנרגיה בירידה למטה של בלבול לזמן מה.

ישנה גם האפשרות שאחד לא יכול למתוח את "הדמיון" שלהם במידת הצורך ולכן, יתקשה לקבל את מה שאנו שוקלים שהוא בעל ערך, במובן של תועלת, באופן בו היינו מובילים קדימה כזה סימן.

כיוון שאנו בהתאם להסכם שאתם לא צריכים שקרניים כחולות יזרחו מהשמש המרכזית במקום זהב... עם זאת אנו מודעים שזה צריך להיות דרמטי מספיק כדי "שהמסיבה תתחיל".

בלוסום: עם זאת, עם האינטליגנציה שלכם... בוודאי שכל זאת זה "משחק ילדים"?

פדרציה של אור: לא כך, בלוסום היקרה. בכלל לא. עם כל האהבה, אולי נוכל לומר... באותה דרך שאתם מרגישים שאנו לא מבינים אתכם ומהיכן שאתם מגיעים... אנו לא מבינים מכם ומהיכן שאנו מגיעים. בכך...ככל שאנו מאוד רוצים לתת לכם את ההתרוממות, אנו גם מודעים על עניינים שלא יכולים להיות מובנים על ידכם.

בלוסום: האם הייתם אומרים שזה בגלל שבשלב זה של התפתחותנו, זה מעבר לדרך החשיבה שלנו?

פדרציה של אור: זה כך. זה לא שאנו מערערים את האינטליגנציה שלכם. בכלל לא. זה, כפי שאמרנו פעמים רבות לפני כן..."זה לא בליגה שלכם", לא כנשמות, עם זאת, בשל המימד והדחיסות שאתם חיים בהם. המיינד יכול רק לקחת בחשבון ולהיות פתוח למציאות מסוימת.

בלוסום: ובכן, אני מניחה שהכדור הוא מאוד בחצר שלכם. אמרתם שאתם החלטתם להתקדם...וזה המקרה בו אנו מודים לכם שאתם לוקחים זאת בחשבון. אתם יכולים להרגיש את האנרגיה שלי, לא כן? אוי לי...מדוע אני חתמתי על משרה זו בשנית? אני באמת מצטערת... אני יכולה רק להיות כנה, במקום לעשות גלגלונים ולקפוץ משמחה...אני נכנסתי למצב של "מה אם זה לא מתרחש" אני לא מאמינה! ואתם בחרתם אותי לעשות זאת כיוון....???

פדרציה של אור: כיוון שאנו אוהבים אותך. אנו אוהבים אותך. אנו אוהבים את כל מה שיש...וזה רצוננו ללכת במורד הנתיב שהוא עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

בלוסום:  אנו יודעים שאנו לא יכולים לדעת תאריך... אני למדתי שזה לא יהיה טוב להשתחרר מהשק... בשל סיבות רבות. לכן, אני אאמין... ואחכה. אוי לי! זה עומד לגרום לכמה מיילים רציניים! אתם יודעים זאת, לא כן?

פדרציה של אור: בלוסום... מה הדבר שאת רוצה מאתנו?

בלוסום: אמת... וסימן מאוד גדול!!! העניין הוא, חברים... אני חשבתי על כך השבוע. אלה היו אתם שדברתם על האירוע ועל עמודי האור במקום הראשון. אתם העליתם נושאים אלה והשתמשתם במילים כמו "ממשמש ובא" ו"בקרוב"...לא אני. כן, אני העליתי את "הסימן", רק בגלל שנראה כי אורותיהם של רבים נמוגים מהר, וזה מרגיש לפעמים, שאנו על ספינה טובעת. לכן, אנו מבקשים מכם לזרוק לנו אפודות הצלה. כאשר אתם עושים זאת... אנו נשחה ו"נציל את נשמתנו"... עם זאת, אנו באמת יכולים להצליח עם אותה יד מסייעת. זה מה שאנו היינו רוצים מכם... משהו כדי להרים את רוחנו. זה יהיה באמת כזו נשימה של אוויר צח ולמרות שאתם דואגים שרבים יסתחררו במורד הגבעה... יותר טוב זה, מאשר כולנו!!!

עם זאת, כאשר מגיע הסימן...איך שאנו נרכוש חוזק כוח וקבלה של המקום בו אנו עומדים. זהו זה באמת. אנו מגיעים בידיעה שזה יהיה קשה. אנו מקבלים זאת. אנו חתמנו עבור "קשה". עם זאת, באמת, אין לנו באמת מושג כמה קשה זה יהיה...על נשמותינו... ואני חושבת שהדברים קבלו הרבה יותר מהידיים עכשיו... כאן למטה... מאשר במקור היה צפוי. זו הסיבה מדוע אנו צריכים חבל הצלה.

פדרציה של אור: יש לך את האמת שלנו ויהיה לך גם את חבל ההצלה שלך....

בלוסום: ובכן, מדוע אני מרגישה מוזר? מה זה שאני מרגישה? אני לא ממש יכולה להעריך זאת. זה מפני שהיו לי כל כך הרבה אכזבות... עם כל הכבוד, ולכן, לא יכולה לגמרי לתפוס את העובדה שאתם אומרים שיגיע סימן?

פדרציה של אור: אנו יכולים רק לומר שאנו כבדנו את בקשתך.

בלוסום: ספרו לי... האם אני גם קולטת את רגשותיכם לגבי זה... בכך שאתם גם כן לא מרגישים שמחים מהמהלך הזה? אני, לא אני?

פדרציה של אור: זה מפני שאנו....

בלוסום: מה? מה אתם?

פדרציה של אור: לא חד משמעי. בכך, אנו לא בטוחים מהתוצאה של זה... וכשאנו אומרים...רוצים רק לשרת עבור הטוב הגבוה ביותר.

בלוסום: אוה אלוהים! בואו נפתור את זה, מה דעתכם? כי אני ללא ספק לא רוצה להיות האחת שיש לה את הידיעה לבקש זאת ולאחר מכן הכול מתפוצץ בטרם עת! תוצאת 14 באוקטובר היתה מספיק רעה, הרשו לי לספר לכם! אני בהחלט לא בעד לקיחת אחריות על מה שעשוי לקרות  אם זה לא ממריא באופן שאנו תכננו!

פדרציה של אור: עם זאת, את לא יכולה לדעת בוודאות, בלוסום. זה יכול ללכת בדרך זו או אחרת וזוהי הדילמה שלנו.

בלוסום: אוקיי. אני מבינה זאת. לא רק שאני קולטת זאת... אני יכולה להרגיש את האנרגיה שלכם לגבי זה. זו אחת שלא הרגשתי מכם לפני כן...בה אין לכם חשק, וזה לא בסדר היום שלכם בכל דרך לגרום למשהו שיכול להזיק, בניגוד להאצה... עם זאת, אתם אמרתם קודם לכן שזה "יישנה את האנרגיה ואת ההאצה של התוכנית".

פדרציה של אור: כן, אמרנו... עם זאת, זה יכול לשנות את האנרגיה ואת ההאצה כך או כך. להאיט או להאיץ אותה... תלוי בתוצאה הכללית.

בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים. אני באמת מקבלת את חשיבותה של ההחלטה. רבים כאן למטה מרגישים שעם כל מה שקורה, אנו נידונים למוות בכל מקרה. כפי שנאמר בסדרות הישנות של הטלוויזיה "צבא הוותיקים"... "אנו נידונים למוות, קפטן Mannering, אנו נידונים למוות!!".. אלא אם משהו ענק יתרחש כדי לשנות דברים, אנו עומדים לטבוע בבוץ. אנו באמת צריכים קצת סיוע כפי שאני רואה זאת. כן, אנו יכולים לשלוח החוצה את האור שלנו (כמה שהסוללות יהיו חזקות או חלשות בכל זמן נתון). עם זאת, אנו מרגישים שזה באמת לא מספיק לעצור את כול מה שמתרחש עם הנשמות האפלות של הפלנטה. לפעמים, הם באמת נראים שאנו נמצאים במצב קשה בו אין לנו בחירה. אנו צריכים סיוע חיצוני עכשיו... כיוון שהכל נכשל ושגוי בצורה איומה ונוראה. זה כמובן, מנקודת המבט שלנו, כאן למטה. אני לא יודעת איך זה נראה לכם?

פדרציה של אור: ובכן, בלוסום...אנו יכולים לראות את אורך ואת אהבתך באמצעות כיסי אנרגיה. ובאמת, ישנם כמה מקומות שיכולים רק להיחשב כ"נקודות אפלות".

בלוסום: ובכן, בהסתכלכם על הפלנטה...האם ישנן יותר נקודות אפלות או יותר כיסי אור?

פדרציה של אור: זה משתנה...תלוי מה מתרחש בכל "רגע בזמן" אחד.

בלוסום: עם זאת, בוודאי כשלם... באופן כללי... בממוצע... מה אתם רואים?

פדרציה של אור:  אנו רואים יותר אור מאשר חשיכה.

בלוסום: איך יכול להיות? כיוון שכאן למטה, זה בהחלט לא נתקל בנו באופן זה.

פדרציה של אור: עם זאת, איך את מעריכה שלא כראוי את כוחך.

את מצליחה.

את עושה את מה שהגעת לעשות.

את אמיצה והתוכנית עובדת ונוסעת במלוא המהירות קדימה.

זו הסיבה מדוע יש לנו חשש בהתייחס להגשמת בקשתך... זה יכול לשנות דברים באופן דרמטי.

בלוסום: לטוב או לרע! הייתי רוצה לספר בדיחה על נישואין, עם זאת אני מרגישה שזה יהיה לא מתאים. מצטערת להפריע...לגמרי מקולקל שם.

פדרציה של אור: על כך אנו חולקים... כיוון שזה באמת ישנה את המהלך בהישג יד.

בלוסום: שוב... לטוב או לרע. אתם רואים, עכשיו... אנו נמצאים בקצת מצב לא נעים. אתם אומרים, שאתם רואים יותר אור והכול מתנהל היטב....ואנו אומרים... אנו עייפים וצריכים סיוע. אף אחד מאיתנו טועה. אנו שנינו צודקים... כיוון שאנו שנינו באמת שלנו.

מה לעשות... מה לעשות? זה מאוד מעניין וללא ספק לא הופך את הדרך שחשבתי. אני אמרתי קודם לכן "הכדור בחצר שלכם"... עם זאת, עכשיו אני לא כה בטוחה. כיוון שאני יכולה להרגיש, שלמרות שאתם נניח "האורות הגבוהים יותר", אני מרגישה גם כן, כאילו אין אתם צריכים להחליט. אתם מאפשרים לעובדה שכולנו בזה ביחד. האם אני מרגישה זאת נכון?

פדרציה של אור: זה נכון, בלוסום. אנו בוודאי לא בשליטה שלך. כמוך, אנו שוקלים את כל ההיבטים... כיוון שזה מסבך.. לא רק את הפלנטה שלך... זה מסבך הרבה יותר.

בלוסום: אני אומרת שוב...האם היו לי יינות שרי עם הכומר כשהתנדבתי לתפקיד זה? זה מרגיש ענק, בחורים, ואני לא בטוחה מה לומר. אלוהים האדיר...זה ראשון! לכן... אה... אוקיי... אם כבר מדברים על "אלוהים"...עם ההערכה הגבוהה ביותר לאנרגיה של מילה זו...האם אין אנו יכולים לבקש את הרוח הלבנה הגדולה... "נוכחות האני"... לא חשוב איזו מילה מהדהדת עבור הכל מה שיש...  מה לעשות בקשר לזה? כיוון שאני מרגישה  שזה די עניין רציני ואני לא הייתי רוצה את "דעתי"... ככל שאני מתבוננת בזה עבור עצמי... להיות האחת אשר "מפוצצת את התוכנית האלוהית לחתיכות"! חס וחלילה!

פדרציה של אור: היינו עונים לכך.... הרוח הגדולה של החיים...אנרגית האהבה הגבוהה ביותר שוכנת בתוך כל אחד מכם ובכל אחד מאתנו. המחשבות הזורמות הטהורות ביותר יכולות להגיע רק מאנרגיה זו. לכן, אולי אנו נבקש... שכל אחד בממלכתכם... ובכל הממלכות... של כל היקומים...ישלחו את הקריאה לתשובה... בידיעה שהיא תינתן.

בלוסום: וואוו... זה היה עעעצצצצווווםםםם!!! אני יודעת שזה הזמן לסיים. הצלחנו לעבור את הזמן הרגיל שלנו. זה רק האופן שזה היום. אני אפילו לא יכולה לזכור איך  שיחה זו התחילה. עם זאת, אני יודעת  כי מה שאנו כרגע החלפנו היה לגמרי ברמה "שונה" מהרגיל. היום, לא רק הרגשתי כמו "השליח". ובכן, אולי עשיתי.. עם זאת, אולי כמו מתווכת עבור שני הצדדים. מאוד מוזר.  עשוי לקחת זמן שכול זה ישקע, אני מרגישה. הי הו! קרני זהב לכם, חבריי... קרני זהב לנו כולנו... על הפרשה כולה. תודות רבות על ההדדיות באופן של "לומר את זה כמו שזה".

פדרציה של אור: אנו אף פעם "שרתנו" בצורה שונה.

בלוסום: אני יודעת... אני יודעת זאת בלבי. פיו! אוהבת אתכם...ואם אתם יכולים לשלוח פייה עם קצת אבק שינה הלילה, זה יהיה נהדר!

פדרציה של אור: פשוט נשמי עמוק ודעי שהכול טוב.

בלוסום: הבה נקווה כך, חבריי... אופס... כפי שלמדתם אותי... הבה נדע זאת. תודות רבות.

 

 

 

 

*        בעקבות שיחה זו התעוררה השראתי לעשות וידיאו זה.... תפילה.... שולחת את "הקריאה".

          בבקשה הפיצו בכל מקום

          https://www.youtube.com/watch?v=aPFm7WbFuRg - עם תרגום לעברית.

 

את הניסוח ניתן גם למצוא להלן:

 

רוח אלוהית... האנרגיה של האהבה הטהורה הגבוהה ביותר... אנו שולחים קריאה לכם מהמקום העמוק ביותר בתוך ליבנו.

אנו כאן על הפלנטה כדור הארץ, נאבקים כדי להאיר את האור שלנו...בשל אלה אשר אבדו את דרכם, מרגישים את הצורך לשלוט....באמצעות דרכים אשר מטפטפות אכזריות רבה להווייתנו.

יש לנו, לבני האדם, צורך בסימן מהטוב הגבוה ביותר של הכול... עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול, כך שנשמותינו העייפות עשויות להרגיש התרוממות והתחדשות, על מנת לבצע את משימתנו על אמא אלוהית כדור הארץ.... אשר גם היא סובלת מאוד מהעול שהונח עליה.

לנוכחות האני...אשר חלק ממנה שוכן בתוך כל אחד... אנו מבקשים את הסימן הזה... אנו מבקשים, כיוון שאנו דואגים שאנו עשויים לא להגשים את משימתנו לרומם את אמא כדור הארץ ואלה שגרים בתוכה ועליה... לתוך מיקומה הלגיטימי פעם נוספת.

ישנו יותר מדי סבל...יותר מדי כאב לב...יותר מדי עצבות... יותר מדי מלחמות...יותר מדי שליטה... יותר מדי מכל מה שמעייף אותנו, ולמרות שהכוונה היא להיות בשמחה ובאהבה...זה מוכיח שזה מאוד קשה לחיות בתוך הרטטים שאין להם סדר יום לשרת את האור.

לכן... עם כבוד לכל ישות שחיה על הפלנטה כדור הארץ ועל כל הפלנטות... עם כבוד עבור כל אלה שחיו בהתגלמות פיזית ולאלה שלא... עם הכבוד הגבוה ביותר לכל מה שיש... אנו מבקשים הדרכה... באמצעותכם.. האנרגיה הגבוה ביותר של אהבה טהורה... לסימן שיינתן לנו.. כך שזה  עשוי להאיר את נתיבנו הביתה...באופן שלא ניתן לטעות או לא להבין.

אנו מבקשים שכל הנשמות יקבלו סימן זה מתוך מרחב ליבנו, ולכן לשחרר פחד ואגו ולאפשר את האהבה שנשלחת בתוכו לחדור לתוך הווייתנו, כשאנו מזהים את האמת מהיכן שהיא מגיעה.

אולי אלה המאמינים בסימן זה... נותנים סיוע ללא תנאי לאלה אשר לא מאמינים... ועם הידע אשר משתחרר בזמן זה...אנו עשויים להתחזק ולהמשיך את מסענו עם חוסן ונחישות מחודשים.

רוח אלוהית... אנו מבקשים מכם להרגיש את הכנות ממנה בקשה זו עולה... כיוון שרבים מאבדים את הרצון לצעוד קדימה בשירות לאור שזה אנחנו.. וזו דאגתם של כל אחד ואחד.

כיוון שזה נגזר, הלא כן? שאנו נזיז את עצמנו ואת פלנטה זו לתוך רטט גבוה יותר...ובאמת שאנו נזוז כיוון שאנו לוחמי האור, עם חרבותינו מוחזקות גבוה. ובכן מכל מה שהוא אהבה... אנו מבקשים שסימן זה יסייע לכולם... בהאצה לכיוון האירוע שמדובר עליו... וההתמרה לתוך שחר חדש של חופש עבור כל אחד ואחד.

על הברכיים, עם ראש משתחווה בהערצה, ויד על הלב, אנו נבחרנו להיות כאן על כדור הארץ בזמן זה כדי להיות לשירות... לכן, אנו מבקשים שקריאתנו תיענה...למען השבחתה של כל האנושות, כל היצורים החיים ואמא האלוהית כדור הארץ שלנו.

בהכרת תודה... באהבה.. באור ובקרניים של זהב,

Blossom Goodchild... בשם לוחמי האור  המחזיקים כיום את המבצר על הפלנטה כדור הארץ.


Website: Blossom Goodchild

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב- http://www.youtube.com/watch?v=w7dvGzETvBI


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge