Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 30, 2015


מסר של Blossom Goodchild מיום 30 בספטמבר 2015

בלוסום: בוקר טוב. אין לי לוח זמנים במיוחד... כי אני יודעת שאתם חברים סווגתם כבר אותו. האם לא כן?

פדרציה של אור: אכן, סווגנו. אנו מודים לך עבור סיועך להביא את מכסת מסרינו ואנו מווסתים אותם ממקום של ידיעה... שאנו... בידיעתנו על מי שאנו...מתייחסים למה שאנו מרגישיםשישרת את האנושות בקיבולתה המלאה.

לכן, יכולים אנו להציע כי היום, נדבר אליך לגבי התרוממות הרוח המתמשכת שלכם... לגבי התהליך שבו אתם נתקלים בימים אלה ממש...

בלוסום: בוודאי... לכו קדימה. שוב, אני מרגישה שהייתם רוצים לדבר דרכי...האם זו הדרך שזה עומד להיות מעכשיו ואילך?

פדרציה של אור: לא בהכרח, ועם זאת, אנו יכולים לפקח על האנרגיה שמרוממת כשאחד מאזין למילותינו, ברמה עמוקה יותר מאשר אחד שרק קורא את המילים. כל דבר עושה לאחד טוב... עם זאת, רטט הצליל... כפי שאמרנו... מעניק אנרגיה גדולה יותר לנשמה ולכן, מסייע לנו ולעצמכם בשינוי לתוך חיים ברטט גבוה יותר.

בלוסום: זו אינה בעיה עבורי, כך או כך. מה שהינו הטוב ביותר. אני ממוקמת ומוכנה להמשיך.

לכו.

מצורף בזה קישור לאודיו עם תעתיק ההקלטה מתחתיו


תעתיק ההקלטה של הפדרציה של אור.

שוב בשנית אנו מגיעים באופן זה באמצעות ליידי בלוסום... להעניק מילים של עידוד... להעניק מילים של התרוממות רוח... להעניק מסרים של תקווה. לסייע להווייתכם בידיעה של מי אתם.

רבים מכם עשויים לומר לעצמכם... "כן, תודה לכם. אנו מודעים על כך... כיוון שאמרתם זאת פעמים רבות מאוד!"

ליידי בלוסום מוצאת התבדחות זו משעשעת למדי... כיוון שבאמת, זה כך... ועם זאת, היא מבינה... במהלך השנים של הבאת מסרינו... על הסיבות מדוע אנו ממשיכים קדימה באותו אופן דיבור... באותו אופן.

אנו תוהים...כמה רבים מכם הבנתם את העובדה... שבמהלך שנים אלה של האזנה למילותינו... של קריאת מסרינו... הרטט שלכם...יחד עם שלנו... יחד עם כל מה שיש... עבר למיקום גבוה יותר. לכן, אנו אולי מעניקים לכם את אותן המילים ועם זאת, הן באות ממקום גבוה יותר של הווייתנו... והן מתקבלות על ידכם ממקום גבוה יותר של הווייתכם.

האם אתם רואים? האם אתם מרגישים את ההבדל? האם אתם מקבלים באמת שלכם שאתם יותר לא מי שחשבתם שהייתם בשנים לפני יום זה? אתם מישהו שונה. האם אתם מבינים זאת?

אפשרו לנו לנסות ולהסביר. אתם הגעתם לתוך שטח כדור הארץ הזה... אתם נולדתם לתוך עולם זה... הפלנטה היפה שלכם... זמן, אחר זמן, אחר זמן... לחוות אהבה בכול צורותיה. בקיום הרטט הנמוך יותר של אהבה ואכן... בקיום הרטט הגבוה יותר של אהבה... בתוך מערכת האנרגיה שאתם יכולים לקבל, בתוך הגבולות של שטח כדור הארץ שלכם.

אינכם יכולים לקבל צורת רטט גבוהה יותר של אהבה בשעה שאתם נמצאים בתבנית פיסית... זה לא קיים על פני הרטט שלכדור הארץ שלכם. ליידי בלוסום כבר שואלת אותנו... כיוון שהיא אומרת לנו ש"בוודאי, זה לא כך. כיוון שכאשר אחד מסיר את העצמי מהפיסי... אכן, רטטים גבוהים יותר יכולים להתקיים, האם יכולים הם?" ואנו אומרים "אכן.. אבל אנו דברנו אליכם על התבנית הפיסית... ואין זה כך חברים יקרים... זה כך בשעה שאתם נמצאים בתבניתכם הפיסית שהפכתם להיות כה מתוסכלים... כיוון שאתם לא יכולים לחוות את האהבה שאתםמרגישים שאתם מחכים לה? אנרגית האהבה שאנו מדברים עליה.

"מדוע זה כך"... אתם אומרים..."שאין אנו יכולים רק להשיג אנרגיות טהורות וגבוהות יותר כאשר אנו מחליטים לכבות את מי שאנו בצורה הפיסית?" זו הדילמה שלכם, האם לא כן? ועם זאת, אנו עכשיו מסבירים לכם...שהאנרגיות... כפי שדברנו עליהן.. נשפכות לתוך הרשת הארצית שלכם...באמצעות.. הרשת הארצית שלכם... כיוון שאין דרך אחרת. הן שייכות להשפעה של רטט גבוה יותר.

לכן, כשאנרגיות גבוהות יותר אלה מותרות... היינו אומרים...ניתנה להן רשות... היינו אומרים... להגיע ולהתמזג עם המאוד אנרגיות הקיימות על פני הפלנטה שלכם עכשיו... בתוך הפלנטה שלכם עכשיו.. כשהן מתמזגות... אתם... בתבניתכם הפיסית שאתם מוצאים אותה כה מתסכלת...יכולים לרומם את הרטט שלכם גבוה יותר וגבוה יותר... והלאה והלאה זה ממשיך. עמוק יותר ועמוק יותר לתוך הווייתכם. וכשזה מתרחש... אתם מבינים יותר על הווייתכם... וכשאתם עושים זאת.. אתם עוברים לתוך חלק גבוה יותר של עצמכם. לכן, אתם יותר לא מי שנהגתם להיות.

יקרים... הבינו. אנרגיות אלה שמגיעות לתוך הפלנטה שלכםעכשיו... יהפכו לגבוהות יותר מאי פעם היו. אפילו לפני זמן רב מאוד.. לפני שהדברים השתבשו.. וקצת הידרדרו... בלשון המעטה הבה נאמר. אפילו לפני שכול ש...האנרגיות בתוך הפלנטה כדור הארץ שלכם לא היו אף פעם ברמה שהפכו להיותעכשיו...כשימיכם עוברים קדימה... מאפשרים לכם לגלות את היופי המוחלט של האמת שלכם על ההוויה. ולא רק, יקרים... תגלו את היופי שטמון בתוככם ואתם לכן, תאפשרו לו לזרוח לכול מה שיש...לא רק ש... עם זאת, ביחד עם יופי זה... מגיע הגילוי...כאשר אנו אומרים על "מי שאתם"...על מה שאתם מגדירים כ"ניסים".. כ"אירועים מופלאים".

וכאשר אנו מדברים על אירועים ברגע מיוחד זה....אין אנו מדברים על אירועים פנטסטיים אשר יופיעו בשמיים שלכם... לא, לא! אנו מדברים על אירועים פנטסטיים אשר יבוצעו על ידכם! ניסים אשר יתגלו עמוק בתוככם. וכמה הרבה שמחה תיפלט מהווייתכם...החוצה לכול בשעה שפלאות אלה מתגלות?

ליידי בלוסום אומרת "איך? איך נגלה ניסים אלה מתוכנו?" ואנו אומרים, נשמות יקרות... אנו אומרים "אתם תגלו ניסים אלה...כאשר אתם עוצרים מלנסות להיות מי שאתם לא ומאפשרים לעצמכם להיות מי שאתם".

מה שאתם היא אהבה כפי שאתם יודעים... וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להאמין בעצמכם. אין אתם צריכים להאמין בשום דבר. אין אתם צריכים להאמין במסרינו. אין אתם צריכים להאמין בשום דבר מלבד אתם...כיוון שאתם... עצמכם... כל מה שאתם צריכים להאמין בו. כיוון שאתם... עצמכם... אתם זה... אתם אהבה. כל דבר הוא אהבה ולכן... מדוע אתם צריכים להאמין במשהו אחר... כאשר כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להאמין בעצמכם והאהבה שאתם.. ולאפשר לעצמכם להיות אותה אהבה...פשוט בכך שתהיו אתם.

כמה רבים מכם מכים את עצמכם מסביב לראש? כמה רבים מכם מזיקים לנשמותיכם...באמצעות המוות של העצמי שלכם?

אהבו את עצמכם. כל היבט יחיד של עצמכם... חוו את הצורה האנושית הפיסית והביאו דרך אותה צורה אנושית פיסית...פלאות... של אהבה.

כאשר אנו מבינים...מי אתם.... כאשר אנו מכירים את האנרגיה שנמצאת על הפלנטה אמא כדור הארץ שלכם... אנו מקרינים אור במידה רבה יותר דרך הכבוד שאנו נותנים לכם...עבור כל מה שאתם עושים... עבור כל מה שאתם... עבור כל מה שאתם הולכים דרכו במסעכם.

האור שלנו זורח בהיר יותר בזכותכם... אתם.... החזקים יותר של החזקים...אשר נבחרו כאשר התנדבתם. אתם.. כל אחד.. נבחר...כפי שספרנו לכם פעמים רבות. אתם נבחרתם בזכות האור שזה אתם... להגיע למטה לכאן ולראות את משימתכם. משימה זו של העלאת הפלנטה היפה שלכם לתוך אור רטטגבוה יותר של עצמו.

אתם הגעתם לעשות זאת.

אתם עושים זאת... ועם זאת, טווח הזמן עבורכם נראה נצחי. בגלל שאתם נלכדתם בטווח הזמן. עם זאת, מנקודת מבטנו.. במקום בו אין זמן...אין אנו נעשים מתוסכלים כפי שאתם. כיוון שאנו רואים את התמונה הגדולה יותר. אנו רואים... אם ננסח זאת במונחים כפי שאנו עושים כך לעיתים קרובות...של פאזל הרכבה וכמה חלקים רבים רבים רבים יותר מסתדרים.

המשיכו להמשיך... האמינו בעצמכם... האמינו באותה הרגשה בתוככם... של הידיעה שאתם תמשיכו להמשיך...כיוון שאתם יודעים, נשמות יקרות...כמה נמוך אתם לפעמים מרגישים...אתם אף פעם אי פעם תוותרו...כיוון שאתם החזקים ביותר של החזקים...ואנו יודעים שכל אחד מכם... כאחד...ישלים משימה זו.

זהרו...אורות יקרים!

זהרו באור בהיר. אתם תראו יום אחד... כפי שאנו רואים... ואתם תרגישו כה שונה לגבי היום שלכם... מאשר אתם עושים עכשיו.

אנו אוהבים אתכם...תודות לכולם.

בלוסום: סוף הפגישה.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA . תודה רבה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge