Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 29, 2013

Blossom Goodchild - October 29, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 29באוקטובר 2013

בלוסום: בוקר טוב, חבריי. אתם יודעים, התבקשתי לשאול אתכם שאלות מגוונות כה רבות... האם יכולים אתם להסביר לי את ההיסוס שלי לעשות זאת? לפעמים זה מרתיע אותי בהתחלתו של התקשור...מרגישה שאולי אני צריכה לשאול כמה שאלות, בהיותי מבורכת בהימצאי במצב זה. מדוע אני מרגישה כה "נגד" לשאול שאלות אלה  שהן "עמוקות ומשמעותיות" בשמם של אחרים?

פדרציה של אור: ברכות לכם  ולכל אלה שבחרו להשתתף בהצעת האהבה שלנו. אנו מבינים את הסיבה מאחורי ענין זה, בלוסום, וזה כיוון שאנו למעשה לא מתייחסים לכך שעלינו לנהל את "הדיון" שלנו כך... לכן, היינו אומרים שזה יותר שאתם קולטים את "כוונתנו"?

אחד מרגיש שהוא כה היה רוצה לדעת את התשובות ל...שהם לא צריכים לדעת בזמן זה. אנו מעודדים אתכם להיות בלי החיפוש המתמשך. אנו לא אומרים שלא תחפשו את הידע... עם זאת, היינו מעודדים אחד לחפש בתוכו.

החיפוש שלנו לא צריך להיות כשיחה של שאלה ותשובה. זה יותר עבורנו לייעץ על האופן בו נביא קדימה את האמת  על מי שאתם...מסייעים לכם להכיר את הפוטנציאל האמיתי שלכם. אין אנו מביאים בחשבון את האג'נדה שלנו להיות אחד "המפרסם מידע" שאין אנו חושבים שהוא בהכרח מועיל לנשמה...אם האחד יודע את התשובה או לא. האם אתם מבינים?

בלוסום: כן... לי אישית אין הרבה שאלות...כפי שדנו בעבר, אני מעדיפה שאתם תביאו קדימה את מה שאתם חושבים מתאים למסר מסוים זה בזמן... אז בבקשה המשיכו. בלי להעליב נשמה אחת כלשהיא אשר בקשה לשאול שאלה... והאמינו לי שישנם באמת רבים.

פדרציה של אור: לא נעלבים בכלל. אם לא היו אמצעי תקשורת אלה...פלא זה של חיבור הדדי בכל רחבי העולם... אלה שיטות הייתם משתמשים? כיוון שאנו יודעים שאתם הייתם פונים פנימה כדי למצוא את תשובותיכם... אכן, ישנם יתרונות רבים רבים לרשת תקשורת זו... ועם זאת זה די מסיר שמץ של חשבון נפש במה שאנו היינו מכנים "הדרך הנכונה". כיוון שאחד נוטה לחשבון נפש דרך מילותיהם של אחרים ואז נהפך למאוד מבולבל באשר לכישורי ההבחנה שלהם. כאשר יש להם רק להסתמך על "העצמי" , זה מסיר את כל "אביזרי אי-האמון" הנשלחים דרך זרמי התקשורת שלכם.

אין הכוונה שאין לכך כמה נקודות פלוס. להיפך,  עם זאת כפי שאתם יודעים...הרבה ממה שהיא אמת חבוי באמצעות שקרים נגועים שהוקפאו בתמהיל ולכן הנשמה מוצאת את עצמה קצת מבולבלת.. לא יודעת באם משהו הוא נכון או לא.

בלוסום" (היה עלי לעצום את עיני לחמש דקות והלכתי "החוצה" באופן עמוק. שאלתי מה זה היה והם אמרו "אנו מכינים אותך למה שאנו עומדים לומר".. כשתגובתי היתה "אוה אלוהים!")

ובכן... מה הלאה... האם אני צודקת בהרגשה שהיתה לי?

פדרציה של אור: כן... אנו הורדנו אותך מראש והכנו את האנרגיה שלך כדי לקבל את המילים הבאות.

בלוסום: אתם יודעים שזה גרם לליבי לפעום מהר יותר, האם לא כן?

פדרציה של אור: זו היא גם האנרגיה בנוסף על ציפיותייך.

הבה נתחיל.

בהתייחס לעניינים שמדאיגים רבים מכם... בהתייחס בעיקר למתי האירוע סביר שיתרחש...

אל תשאלו את אמונתכם, יקרים. אנו מבינים שאתם עשויים לשאול מי אנו ובאם או לא מה שאנו מצהירים יתגשם. אנו מכירים את מחשבותיכם ואת חששותיכם בעניין זה.

אנו מבקשים מכם להישאר נאמנים בידיעה שהידיעה הפנימית יודעת שזה יתרחש.

זה כול מה שאתם צריכים לדעת.

זה כל מה שאתם צריכים לאחוז בתוך האמת.

את אמרת לעצמך, בלוסום, שכאשר את משחררת את ה"מתי", את מרגישה הרבה יותר שמחה בתוך עצמך.

שחררו את המתי.

בלוסום: זה מספיק הוגן... ואנו היינו משחררים... אם אין זה בשביל העובדה שאתם ושאר הערוצים ממשיכים לספר לנו שזה קרוב...לכן אני מרגישה שזה קצת משונה שאתם אומרים. אני מתכוונת שאלו אתם אשר ממשיכים להביא זאת לקדמת הבמה וגורמים לנו כולנו להתרגש ולהתלהב, עם כל הכבוד.

פדרציה של אור: כיוון שאנו צריכים שאתם תשמרו את הרטט גבוה ב/של ציפייה על מנת שזה יתרחש.

בלוסום: אז אתם אומרים שאם אנו נפיל את כל התרגשותנו, זה ייקח יותר זמן? רבים היו רוצים לדעת אם אירוע זה עומד להתרחש כפי שתוכנן, לא משנה מה ... ועם זאת אתם אומרים לעיתים קרובות שזה תלוי בנו.

פדרציה של אור: אנו בהחלט מצהירים שאירוע זה יתרחש, לא משנה מה... ועם זאת, ישנן כמה בעיות הקשורות לרגע האמיתי של ההתרחשות "שלו". אנו היינו אומרים ש"כן...המועד שנקבע אינו נקבע כפי שתכננו במקור... כיוון שהוא נע כבר כמה פעמים".

בלוסום: באמת? אז מה? אתם אומרים שזה היה יכול לקרות לפני עכשיו?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: האם אני יכולה להעז ולשאול מתי?

פדרציה של אור: בזמן שרבים ציפו... ועם זאת, הביאו בחשבון ש"מחיר הדמים" היה עובר את מה שרצינו...כיוון שלא היו מספיק ישויות ברטט של מוכנות.

בלוסום: מחיר הדמים? אני חשבתי שאמרתם בשבוע שעבר שזו היתה הפלגה חלקה/ לא אירוע הרה-אסון?

פדרציה של אור: וזה אכן כך. עם זאת "שיעור התמותה" לא היה מגיע מאסון ומ"מרד"... זה היה מגיע מ"הלם לעצמי" מאלה אשר בחרו לישון!

והיות שעכשיו... רבים מכם ניעורו...רק בשנה האחרונה רבים יותר התעוררו בתוך עצמם ומוכנים בתוך מרחב ליבכם/ליבותיהם לצעוד בשביל אירוע כזה.

האם אתם מבינים שאתם יכולים להיהפך ליותר נרגשים/יותר מאלתרים/יותר מוכנים ללכת/יותר מרוגשים בציפייה, כך אתם הופכים להיות יותר מוכנים?

בלוסום: פעם אמרתם שאנו "נחוש זאת" לפני שזה יגיע...כיוון שהאנרגיה תהיה הרבה יותר גדולה כיוון שהיא פתאום תהיה במרחבנו. רבים מרגישים שהם חשים התרגשות זו... עם זאת, איך נדע שזה לא "הפרזה" שאנו יוצרים כיוון שאנו רוצים להיות? אני חלמתי על "התחושה של משהו באוויר". האם באמת נדע לפני שזה מתרחש שזה עומד להתרחש?

פדרציה של אור: כן.  אתם לא יכולים לדעת שזה בדרך. כיוון שהאנרגיה שהיא נושאת בתוכה צריכה להוביל את הדרך ל"הכנה". במובן שאפילו אם היינו קוראים לכך "מכילה"...האנרגיה שלה היא כה גדולה שהיא "חודרת" בכל מה שסביבה בשל עוצמתה. היינו אולי קוראים לה תרועת החצוצרות מודיעה את הגעתה!

בלוסום: אתם אומרים "סביבה" ו"שלה".. אז האם יכולה אני לשאול.. האם "האירוע" ישות/אנרגיה/ דבר בתוך/ של עצמו? כיוון שאני הסתכלתי על כך כ"מתרחש" בניגוד ל"מראה את עצמו".. אני לא מנסחת זאת היטב. האם אתם מבינים את מה שאני מנסה לומר?

פדרציה של אור: אנו מבינים.  ואנו היינו עונים שהאירוע הוא אנרגיה הרבה מעבר ליכולת ההבנה שלך עד שאת מסוגלת להבין זאת... ואתם תהיו מסוגלים להבין זאת כשהוא מגיע.

האם יכולים אנו להזמין אותך להתחשב בעובדה... לא באפשרות... עם זאת בעובדה... שברגע "שזה" קורה.. יקרה הרבה בעקבותיו. מצעד של אירועים אשר יגרמו לכם "לעבור למצב של אקסטזה" כפי שכמה מתארים זאת.

בלוסום: והאם אז הכל ייעלם.... כמו מצעד העובר דרך עיר?

פדרציה של אור: במידה ניכרת...כיוון שהאנרגיות יהיו יותר מדי חזקות מכדי להישאר במצבן הראשוני. עם זאת ה"מצעד" "ירחף ויסתלק"... "ירחף ויסלק" את עצמם... עד שאחד מאמין והופך להיות רגיל לנוכחותן המתמדת.

זכרו חברים יקרים.... אנו דברנו על העובדה שכאשר אירוע זה מתרחש... חושיכם ומודעותכם יוגבהו לכזו רמה הרבה יותר גבוהה...יותר גבוהה מאשר האחד הפרט רוטט באותו זמן... וכל אחד נמצאים בשלב שונה של "המשחק".

זה לא יכול להיות שכולם פתאום נמצאים באותו רטט. זה יהיה צעד אחר צעד... בקנה אחד עם מה שנשמת הפרט יכולה להתמודד איתו. עם זאת, אנו נאמר בשנית...שכאשר זה מתרחש... תחושת שמחה עילאית תסחוף את האומה של האנושות. לא משנה באיזו רמה הם ימצאו את עצמם באותו זמן.

הרגשה זו שמוצגת לכולם... לא יכולה להישאר "במרחב פיסי ממשי" למשך כל הזמן...כיוון שזה יהיה יותר מדי חזק... עם זאת, הזיכרון...הזרע של שמחה עילאית זו ייזרע במאגרי הזיכרון של האהבה עצמה.

שאלתך בלוסום היא "האם זה כבר לא היה שם לפני שהגענו... ופשוט הוצת על ידי האירוע"?

בלוסום: כן... אני חשבתי זאת.

פדרציה של אור: התשובה שלנו היא שהזרע של הדרך החדשה נזרע לתוך המערכת, אם אתם רוצים...בשעה שהזרע של אהבה שאתם יודעים שזה אתם... היא אתם... ונזרעה "בהתחלתה" של האהבה עצמה.

בלוסום: ועם כל הכבוד, אני לא אלך לתוך כל ענין הבריאה ממש עכשיו...לא מתאים... וזה מעצבן אותי וגורם לי לכאב ראש... אפילו אם אתם יכולים להסביר זאת לי... או למעשה כל אחד אחר...ובכן.. היכן היינו?

פדרציה של אור: בלוסום, אנו מבינים ומודעים שאת עדיין בספק שכזה דבר יתרחש, האם לא כן?

בלוסום: לא.. כפי שאמרתי לפני כן... אני בספק שזה יקרה בקרוב. עם זאת, זה אוקיי.. אני שמחה בחיי.. וזה יקרה מתי שזה יקרה... אני מניחה שאני יותר מודאגת מהפופולריות שלכם!

פדרציה של אור: הרשו לנו לקחת את זה "על הסיפון". אנו מודים לכם על היותכם השליחים "עדיין" כאשר אתם מרגישים כפי שאתם עושים.

בלוסום: אוה, אל תבינו אותי לא נכון, אני אוהבת לשוחח אתכם. זה מרתק, ללא ספק. זה יהיה כה טוב כאשר "הכול יתחיל". ואני יודעת שאתם תאמרו "זה התחיל לפני זמן רב"... עם זאת, אני יודעת למה אני מתכוונת!

פדרציה של אור: אנו גם יודעים למה את מתכוונת. הניחי את מחשבותייך בתוך מרחב ליבך והכירי בהרגשתן.  זהו תרגיל טוב לעשות אם את מטילה ספק.

בלוסום: אעשה זאת. אני בסדר...מה שיהיה יהיה...וכפי שענן לבן תמיד אומר...הכול זה כפי שצריך להיות... ולהיות כנה...לא היה לי את זה בכל דרך אחרת. הגעתי להבנה שאנו בני האדם "רואים" את הדבר כולו מאוד שונה כאן למטה...ממה שאתם "רואים" שם למעלה. עם זאת, הידיעה בתוך ליבי מספרת לי שכאשר אנו ביחד... או...כאשר האירוע מתרחש...אנו נצחק על איך "ראינו זאת כאן למטה"...עד לנקודה זו.

פדרציה של אור: אכן...מכיוון שמכאן ואילך...כל הדברים ישתנו לטובה... לא רק עבור המין האנושי... עם זאת, עבור כל מה שיש.

כמה ענק האירוע כשהוא בדרכו להיות.

הוא כה גדול שהוא ישנה את התודעה של כל מה שיש... לא רק זו של האנושות.

אם זה היה אמור להיות המקרה אז בוודאות לא היה כה הרבה "עניין מכולם מסביב".

אם זה היה כך... היה מגיע לזה בקושי עלון חדשות קצר לפלנטות האחרות, יקומים וגלקסיות לומר "בדרך...הכל הולך נהדר".

עם זאת...נשמות יקרות על תוכנית הקרקע... כל העיניים הן עליכם...כי מה שמתרחש מערב את המודעות/התודעה של הכל!

דמיינו זאת!

הכול שהוא... כל דבר....כל דבר... עובר לתוך רמה גבוהה יותר מזו שנחוותה לפני כן.

בלוסום: אני קצת מבולבלת. האם אתם מתכוונים לרמה שלא הושגה אף פעם... אפילו גבוה יותר ממה "שהיה בהתחלה"..."מכדור האהבה שכולנו הופענו ממנו"?

פלנטה של אור: כן כן כן!!!! ... הידד! הגענו לשם!

זה כמה שזה ענק...כיוון שאהבה לא היתה אף פעם ברמה זו.

בלוסום: ובכן, אתם רק הייתם צריכים להגיד!

פדרציה של אור: ואמרנו. השיחה שלנו הובילה לזה...על מנת שזה "ישקע"... עם כל הכבוד.

האם אתם רואים עכשיו?

בלוסום: ובכן, עדיין מבולבלת... כיוון...הבה נקרא ל "כדור של אהבה", לצורך הטיעונים, "אלוהים"... האם אתם אומרים ש"אלוהים עצמו" עומד לעלות לרמה אפילו גבוהה יותר?

פדרציה של אור: כן!

בלוסום: האם זה אפשרי?

פדרציה של אור: כל דבר הוא אפשרי... החיים  מתוכננים כך שלא יפסיקו אף פעם. מתוכנן להמשיך להשתפר בהתמדה ב/של/כ עצמו... ואתם תוהים איך "אלוהים" יכול להיות יותר מאשר "מוחלט" "שזה הוא"?

כיוון שהוא יכול.

אנו/אתם/כולם...הנכם אותו כדור של אהבה... לכן, זה מקובל בהחלט שככל שיותר אנו/אתם/כולם גדלים בכל הקיום של העצמי...אהבה זו כעצמי... בכול הקיום... גם תעשה את אותו הדבר.

בלוסום: ובכן, כמה נעים לדעת! רק להבהיר... אתם מספרים לי כאן שאירוע זה...החשיפה, הציפייה וההצגה הראשוניים שלו... מתרחשת כאן על הפלנטה הקטנה הישנה כדור הארץ?

פדרציה של אור: אכן. עכשיו, האם אתם מבינים את הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם להבין את זכות היתר של היותכם עליו בזמן זה?

עכשיו, האם אתם מבינים את הסיבה מדוע רק החזקים ביותר של החזקים צריכים להיות למטה "עליו" כדי לעגן ולהתייצב?

האם אתם מבינים זאת, עכשיו?

זה כבוד להיות על פני כדור הארץ בזמן זה?

בלוסום: באלוהים, אני חושבת שאני מבינה! אני מתכוונת שזה ענק! אנו כאן כדי שאירוע יתרחש אשר ייקח את האהבה עצמה למקום גבוה יותר מאשר היתה אי פעם לפני כן... בכל היבט של אותה אהבה... וואו! זה באמת מרגש.

פדרציה של אור: זה באמת... ואנו נספר לכם מילים אלה באמת...זה לא כל כך רחוק...

בלוסום: אה!... ולספר לכם באמת... שהכוונה יכולה להיות כל הזמן מעכשיו עד קץ הימים... למעשה מישהו הציע לשאול אתכם אם אתם יכולים לתת את שיעור הסבירות שהאירוע יתרחש ב- 2013, 2014, 2015... ואז לפחות יש לנו מושג כלשהו כמה קרוב אתם למעשה מתכוונים...האם אתם שוקלים לתת לנו תשובה לכך?

פדרציה של אור: היינו אומרים בכל "הביטחון".. שהסבירות היא מאוד חזקה שאנו מראים את עצמנו לפני ששנת 2014 חולפת.

בלוסום: תודה לכם... (*ראו הערה בסוף) אני חייבת לומר....אם זה צריך להיות בסופה של השנה הבאה.. זה לא בקרוב ובשום מקום לא ליד קרוב... בבקשה קנו לעצמכם מילון גוגל!!!

פדרציה של אור: אנו רק עונים לשאלה באופן שיתאים למה שנשאל... כפי שדברנו לפני כן... אלמנט ההפתעה הכרחי.. אפילו עם מפגש הקמתן של האנרגיות שאתם תחוו. זהו הזמן עכשיו עבורנו לסלק את האנרגיה שלנו, בלוסום, כפי שאת מתחילה להתעייף קצת כשאנו כבר עברנו את "הסימן" הרגיל שלנו, ואנו מודעים למכה של ההשפעה שזה יכול לגרום לשאר היום שלך.

בלוסום: יה... יודעת את זאת! תודה, בחורים... אני באמת נהניתי מכך... ומצפה לעוד מאותו דבר.

פדרציה של אור: אנו מתייחסים לכל אחד מכם שהוא לוחם של אהבה ואנו אסירי תודה לתקשורת ולחיבור עם כל אחד אשר בחר להתחבר באמצעות מילים אלה שאנו מציעים. עד ל"קו החם" הבא שלנו... אנו מברכים אתכם בשלום.

בלוסום: אני יודעת שזה מה שענן לבן אומר...אנו מברכים אתכם לשלום  ואני אשאיר זאת שם... כיוון שאני אמורה לדעת איך הוא מתאים לכל זה... אז אני אעשה זאת. באהבה ובתודות.

*        רק כשקראתי זאת בשנית, עשיתי את החיבור שהם דיברו על האירוע ועם זאת אמרו בתגובה    "שהסבירות היא מאוד חזקה שאנו מראים את עצמנו לפני ששנת 2014 חולפת".  לכן, אני         מניחה שחלק זה של האירוע כולל "אותם מראים את עצמם"... אולי ב"מצעד האמור"!


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge