Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 5, 2013

Blossom Goodchild - November 5, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 5 בנובמבר 2013

בלוסום: אוקיי. הנה אנו מתחילים שוב! הלו! התקשורת האחרונה שלכם הביאה כמה רגשות מעורבים לתוך המייל שלי. כמה היו שבעי רצון עם כל המידע שהבאתם דרכי. אחרים רוגזים שאמרתם שהאירוע יתרחש בסופה של 2014. בחורים, האם אני תופסת מקל כלשהו לעיתים בשמכם, עם זאת מפוצה לחלוטין באמצעות מילים אוהבות מאלה אשר "קולטים זאת". לכן, אני תוהה מה אתם בוחרים לדבר עליו היום. בנסיבות העניין, אני  מרגישה שהכדור נמצא במגרש שלכם.

פדרציה של אור: ברכות בלוסום לך ולכל אחד המשתתף במאמצינו לסייע לעלייתו של הכול.  אנו מבינים את תערובת הרגשות הנגזרים ממילותינו שנבחרו, כיוון שכל אחד נוסע את הנתיב משלו וכל אחד לכן, יגיב למה שאנו מציעים בהתאם למקום שעקבות צעדיו ממוקמות לאורך מסעו. אנו רק מגיעים לסייע... אנו חוזרים על כך שוב ושוב. אפילו עבור אלה אשר היו מעדיפים לזרוק את המגבת ב... אנו מסייעים לצמיחתם... למרות שהם לגמרי לא רואים זאת בדרך זאת.

אנו תוהים כמה הרבה אשראי אחד בוחר לתת לעצמו כשהוא נוסע בכיוון? כיוון שבאמת, בשנים אחרונות אלה שאחד יצא למסע, הם נסעו על הרים וימות מבלי להבחין אפילו בנוף. אם אחד היה יושב בחיבוק ידיים  וקולט לרגע או לשניים את הנוף, הם היו מבינים שהם עכשיו מסתכלים על שדות מרעה עשירים הרבה יותר מאשר לא כל כך מזמן.

הצמיחה... לאירוע זה.. משגעת אחד, לא כן?

בלוסום: ובכן, עבור כמה כן, אחרים לא. לכמה אין מושג על כך. לעיתים, ישנה הרגשה של מתח סביבו.  אני באמת רואה מדוע אתם מבקשים מאיתנו להתמיד ברמת ההתרגשות שלנו. עם זאת, זה לא תמיד קל כאשר אחד מתבסס בחיים היום יומיים. זה די קשה "לדמיין" משהו כה ענק  המתרחש כלל  וכלל למעשה, כל שכן בעתיד הלא מדי רחוק.

פדרציה של אור: אחים ואחיות של האנושות... אתם הייתם מודעים זמן רב שהנשמה של עצמכם הינה בהישג ידע של גבהים חדשים. אתם מרגישים זאת בדרכים רבות. של תסכול מהדרך הישנה... ושל פליאה כשאתם "נוגעים" ברגעים של הכרת תודה מהלב בלי שום סיבה מסוימת הניתנת כלל וכלל.

פשוט בשביל להיות.

אתם יודעים.... אתם יודעים.... אתם יודעים... שאתם כה קרובים מאוד עכשיו.

בלוסום: כן.. בערך. אני באמת לא מתכוונת להישמע שלילית... עם זאת, קו סיום שהוא כה קרוב, לא נראה באופק... האם מעדתי עליו או משהו? זה הדבר... ההתמדה... ולאחר מכן מגיעים הספקות של "מתי". אני יודעת שאני נשמעת כמו תקליט ישן, עם זאת, זה נראה שזה הנושא ברגע זה. אותה הרגשה בפנים כשאתם מספרים למישהו על כך, ואתם יודעים שהם חושבים שאתם בבירור הזויים...וכך אתם רק צריכים לחשוב בשקט "יום אחד... בבקשה יום אחד... אפשרו לכך להתרחש". לא להגיד "קרררררוב! אמרנו לכם זאת"! רק כך אתם יודעים בעצמכם שאתם הבנתם זאת נכון. זה אוקיי עבורכם "שם למעלה"...הכול מתנהל בצורה חלקה. עבורנו כאן למטה  שנמצאים בידיעה... אנו לפעמים נראים לאחרים שחסר לנו את הסנדוויץ' בפיקניק! לא נאנחת או בדיכאון על כך... רק אומרת!

פדרציה של אור: אנו ממשיכים לשלוח אהבה. כיוון שזה רק באמצעות ההסברים שלכם שאנו יכולים להעריך מה זו עבורכם. זה היה חלק מההסכם שלנו בתקשורת.

בלוסום: אוה... לא חשבתי על כך ככה לפני כן. במקרה זה... שבו וקבלו כוס תה...רק מתלוצצת! להיות כנה, לא הייתי יודעת היכן להתחיל. ואני מרגישה שכול מה שבאמת משנה בטווח הארוך הוא שאנו מנסים  בכל רגע ורגע להפוך לאהבה שזו אנו. אם אנו מצליחים לעשות זאת.. אזי יש מעט שנותר לעשות.

פדרציה של אור: ואתם עושים כה היטב בנושא. כל אחד. כל אחד מתאמן ומתאמן "לקלוט את זה נכון" כך שכאשר מגיע "ערב הפתיחה"... ההצגה היא במלוא התנופה ללא כל תקלות טכניות!

בלוסום: כאשר אתם אומרים שאנו נרגיש את נוכחותו של האירוע לפני שהוא מגיע בשל גודלו... האם יכולים אתם להיות יותר ספציפיים לגבי כך? כך שאנו נדע למה לצפות?

פדרציה של אור: אנו נהיה "המבשר" על הגעתה של אנרגיה זו.

בלוסום: אני מרגישה את המילה "חצוצרות" בראשי, אבל איני בטוחה אם זה אתם או אני, כשהמילה "מבשר" עשויה להביא זאת למיינד. אכפת לכם... אנו אכן דברנו על "לאחר המצעד" בפעם הקודמת. אולי  ישנה להקת "חימום"?

פדרציה של אור: זה מה שאתם יכולים לצפות שיהיה הבדל בולט למשהו שהייתם עדים לו בשמיים שלכם לפני כן.

בלוסום: אז, זה יהיה אם כן חזותי?

פדרציה של אור: וגם קול. עם זאת, מעל הכול... ההתלהבות במרכז הלב. זה מה שאחד יבחין ויכיר מעל הכול. תהיה הצטברות לקראת שיא של הרגשה זו בתוככם... על מנת להתכונן לביקור.... הממשי!

בלוסום: אוה, אוה מרי לו! אני באמת מהססת לפני שאני כותבת מילה אחרונה זו. ביקור על ידי מי?

פדרציה של אור: אתם יודעת, בלוסום, שאין אנו יכולים לגלות יותר מדי. את יודעת שדברנו על האלמנט ההכרחי של הפתעה. עם זאת, אנו היינו "נדיבים" בניסוח שלנו לאחרונה... ועם זאת זהירים באותו הזמן.

בלוסום: ובכן, היה שווה לנסות. העניין הוא, ברגע שזה מתרחש... שום דבר לא יהיה אי פעם אותו הדבר שוב. אני תוהה עם אנו באמת מבינים זאת באופן מלא?

פדרציה של אור: אנו מהרהרים על שאלה זו. אנו מהרהרים על שאלות רבות בהתייחס לתגובתו של המין האנושי. אין אנו יכולים לחזות זאת. עם זאת, מגיע זמן בו אחד חייב להתקדם מבלי להתחשב ומה שעומד להתרחש יטופל כשלם... כשלם כשאנו/אתם/כולם נעים לתוך השלב הבא של אבולוציה.

ההתרגשות לפעמים מהממת.

בלוסום: ספרו לי על כך... ואתם, לפחות, יש לכם כמה רמזים! לכן, בחזרה ל"מבשר", אם מתאים?

פדרציה של אור: לא כל שכן... בחזרה להרגשה שבפנים. רבים מכם התאהבו בשלב מסוים בתקופות חייכם.  אין אחד אשר לא חווה זאת בצומת כלשהיא בחיים אלה או באחרים. האופוריה שזה מביא מאפשרת  לכל העניינים האחרים לדעוך לתוך הקרקע בחזרה... כל מה שלא מתאים ללב המאושר מתפוגג כשאחד מתמקד ב "אהבה חדשה" זו. קחו רגע כדי להיזכר "בהתרגשות לחיים" שהיא הביאה.

ואז, חברים יקרים... אנו מבקשים מכם לדמיין שאתם מגדילים הרגשה זו מעבר למספר שאתם לא יכולים לספור...

לא תהיה חשיבות לשום דבר אחר מלבד ההרגשה של אהבה.

אהבה ללא תנאי הטהורה ביותר עבור כל דבר שיש.

בנשימה אחת כל דבר יובן.

אתם תאהבו כל דבר ברגע מאושר אחד.

בלוסום: האם אתם מתכוונים האושר יימשך רק רגע?

פדרציה של אור: לא. עם זאת, באותו רגע ראשוני, אתם תקבלו "התפוצצות" של "כול הידיעה"... אשר תישאר די הרבה זמן. אנו מודעים לכך שהייתם רוצים לדעת לכמה זמן? עם זאת, זה ישתנה מנשמה לנשמה. כיוון שאחד לא יכול להמשיך בשלב זה שתהיה לו כול הידיעה במשך זמן מלא כיוון שבכל האמת זה יכול "לפוצץ את המוח שלו"!

עם זאת, אכן, אתם כיחידים לא תהיו אף פעם אותו דבר שוב. אתם  כיחידים לא תחזרו אף פעם ל"עצמי הישן" לפני שהאירוע התרחש. זה לא יהיה אפשרי לעשות זאת. כיוון שהחוויה של "זה" לא יכולה לאפשר לדברים להישאר אותו הדבר כפי שהם היו. כיחיד או כמכלול.

המסלול בשלמותו של האנושות עומד להשתנות "לנגד עיניכם".

בלוסום: וממה שאמרתם בפעם קודמת... כל דבר בקיום.

פדרציה של אור: לא בהכרח כך, בלוסום. כי הרבה ממה שבקיום "במקום אחר" הוא הרבה מאוד במסלול. עבור "מגזר זה" האנרגיה של אהבה... הרטט של אהבה בעצמה... פשוט יעלה... לא ישנה מסלול.

בלוסום: האם אתם יכולים קצת יותר ספציפיים ובכן לגבי "שינוי מסלול", בבקשה? זו אמירה די גדולה.

פדרציה של אור: לא כזו גדולה. הסתכלי על המסלול שאת נמצאת עליו. הסתכלי על כל שעולמך הובא "קרוב ללמטה". כמובן שהכיוון צריך להשתנות כדי "שיעלה". זה כל מה שאנו מתכוונים על ידי זה...

בלוסום: עם זאת... זה דבר גדול, לא כן?

פדרציה של אור: עם זאת, אחד שמאוד מוכן, מרגיש שזה מתרחש. זה היה הדרגתי. לשנות כיוון  לקראת, הבה נאמר. עם זאת, היינו מנסחים זאת במונחים של "במלוא המהירות קדימה" על מסלול שלא יכול אף פעם לחזור לדרך הישנה. כל דבר שהיה צריך ללמדו באמצעות כזו נפילה, נאמד... ומיותר לחזור אי פעם לכאלו עומקים.

הדרך היחידה... ברגע שאירוע זה מתרחש... היא למעלה.

איך לבכם ישיר ללא הרף. אתם תחושו דרך חיים חדשה. חיים חדשים. כאשר אתם ערים, כל זריחה הווייתכם תשיר בשמחה כדי לחוות כל רגע יקר שמוצע לכם.

כשאתם מברכים אחד את השני, יהיה שינוי גדול באנרגיה באופן בו אחד מברך את השני בשלב זה בזמן על פני הפלנטה שלכם.

חוויה של דרך חדשה זו, תביא את הצורך לחוות חיים רק באמצעות החלפת האנרגיה האוהבת הטהורה ביותר בין אחד לשני ולאמיתו של דבר העצמי.

אני מכירים את המאבק שאתם על כדור הארץ חוויתם לפעמים... הקושי להעלות אפילו חיוך לשני.

זה הזמן בו כזו מצוקה של הנשמה עומדת להסתיים.

מה שיתחיל יהיה לו את הצחוק, הריקוד והשירה בפליאה של מי אתם ובהכרת תודה על כל נשימה שאתם שואפים.

שימו לב על הבפנים הזה, המקום העמוק ביותר של הווייתכם, חברים יקרים...

זה מה שבאתם לכאן להשיג, יושג מבלי להיכשל!

האירוע הוא המעבר דרך המסכים של זמן לתוך זרם של מחשבה אוהבת חסרת גבולות ואינסופית...מילה ומעשה!

אנו הגענו לכאן כדי לגרום לכך להתרחש... וזה יתרחש!

מעל לכל ספק!

ללא ספק!

בלוסום: ללא מועד! סליחה, לא יכולתי לעצור את עצמי. ובכן, זה הכל לעכשיו, כך נראה. קצת קדימה למטה במורד מסלול ההבנה. תודה, חברים. מחכה לכל אחד ולכל רגע של זה. באהבה ובהכרת תודה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge