Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 27, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 27 באפריל 2017

בלוסום: בוקר טוב לכם שם למעלה... או בכול מקום בו אתם למעשה נמצאים. מוכנים לפגישה?

פדרציה של אור: אכן אנו מוכנים. זה מעניין איך אחד חושב עלינו בהיותנו "שם למעלה", כאילו במקום כלשהו מעל העננים שם "חי" עולם חדש שלם!

בלוסום: היכן, אם כן, הייתם אומרים שאתם גרים?

פדרציה של אור: במרחב (In a space)...

בלוסום: בהמרחב, או במרחב (In a space, or in space)

פדרציה של אור: וכאן אנו נכנסים לפרק חדש לגמרי. אפשרו לנו לדבר על מרחב (space)...

למה שאתם מכנים מרחב (‘Space’) יש כמה משמעויות מושגיות. יש לכם את המרחב מסביבכם... אתם עשויים לומר "אוה, שם יש מקום, אני אשים את זה שם". או "תן לי קצת מרחב" וכו'. ובכן שוב, יש לכם את מה שאתם מכנים "חלל" (‘Space’)...החוצה ביקום. מגוון שאף פעם לא נגמר שליקומים, גלקסיות, פלנטות, כוכבים... והיכן אנו נמצאים?

אנו נמצאים "במרחב שלנו" (‘In our space’)! לכול אחד יש מרחב. אין סוף של מרחבים עבור אנשים לגור בהם.

בלוסום: אוקיי. ובכן, אני גרה במרחב ב-נוסה, קווינסלנד, אוסטרליה (Noosa, Qld, Australia), כדור הארץ... מה "כתובתכם במרחב"?

פדרציה של אור: זה ב"מרחב" שהייתם מוצאים שאי אפשר לבטאו... כיוון שאין לנו מילים/תגיות באופן שיש לכם. קשור יותר עם קואורדינטות מתמטיות; זה גם לא היה מובן, כיוון שזה לא בתוך העולמות שלכם של חישובים מעין אלה.

בכול האמת, אנו יכולים להיות היכן שאנו רוצים להיות במצמוץ עין. אין לנו את מגבלותיכם האנושיות ואנו ללא ספק לא צריכים כרטיסים כדי לנסוע בכלי הרכב כדי שייקחו אותנו לאן שאנו צריכים ללכת.

בלוסום: לאן אתם צריכים ללכת?

פדרציה של אור: אנו... כמו, הפדרציה של אור... התודעה שאת,בלוסום, במיוחד, מתקשרת עם... לא צריכים ללכת לשום מקום. אנו תודעה שיכולה פשוט להיות בכול מקום שאנו רוצים בכול זמן נתון.

בלוסום: בתוך צורה?

פדרציה של אור: אם זה הכרחי.

בלוסום: עם זאת, אני מניחה שלא כול הישויות שאנו מכנים "ישויותאור" חוצנים וכו' מסוגלים לכך.

פדרציה של אור: נכון. כיוון שלא כול ישויות אור, חוצנים וכו', הגיעו ל"מרחב" של הארה מקום בו זה אפשרי.

בלוסום: ובכן, רק מתוך סקרנות...כאשר דברתם ממש מזמן על כך שאתם נכנסים לתוך "המרחב שלנו" וכי יהיו זמנים בו אנו נראה ספינות רבות בשמיים ושאנו למעשה נפגוש אתכם.... אתם מתכוונים אתכם... הפדרציה של אור? או, האם אתם מתכוונים שאנו נפגוש ישויות שנמצאות עדיין בצורה וגרות בפלנטות אחרות וכו' וזה רק הזמן לאינטגרציה?

פדרציה של אור: יש הרבה שניתן לדבר עליו כאן. אכן, ישנם אלה הנוסעים ללא הרף ועזבו את ביתם הפלנטה כדי לעשות זאת. ישנם אלה אשר יהיו חלק מהתוכנית ומשתוקקים מאוד לזמן בו יגיעו לידי הבשלה כאשר בני האדם ואלה שאינם בני אדם דומים יכולים "להתכבד בכוס תה!".

בלוסום: כן, הקומקום שלי רתח ויבש לפני שנים! ובכן, אין אלה עומדים להיות אתם?

פדרציה של אור: האם היית מבינה אם היינו אומרים כן ולא?

בלוסום: כן ולא!

פדרציה של אור: את רואה, בלוסום... תוכנית אלוהית זו שלוקחת את כדור הארץ בחזרה הביתה... היא כה מורכבת במערכת האירועים שלה. כמובן, לנו, הפדרציה של אור יש את חלקנו לשחק, כפי שעושים מיליוני "עובדי אור" אחרים שאינם גרים על כדור הארץ.

אנו דברנו לפני כן לגבי עמדתנו שאנו "מפקחים על המפקחים". אנו מחליטים באמת החלטות גדולות... בואו ונאמר. אנו משגיחים ומתבוננים ומחליטים... ברמה גבוהה הרבה מעל הרוב ומצייתים ומכבדים החלטות אלה.

ובכן, כן, אנו אכן חלק גדול מה"מיזוג" של העולמות. עם זאת, הישויות שתגענה ליצור קשר ו"להתמזג" תהיינה בצורה פיזית יותר מאתנו. כיוון שאנו בצורת אור. עם זאת, זה לא אומר שאין אנו יכולים להפוך ל"צורה" מכול סוג שהוא, אם אנו בוחרים לעשות זאת בשביל מעורבות הכרחית כלשהי במצב מיוחד כלשהו.

בלוסום: ובכן, האם אני אי פעם אגיע לראות אתכם?

פדרציה של אור: היינו אומרים שאת תדעי אותנו יותר במוח בתודעה ו"תראי אותנו" יותר בצורת אור נהדר.

את רואה, בלוסום, זה גם תלוי בצורך של האחד. וזה איך/מדוע אנו מציגים את עצמנו בצורה שונה.... בהתאם.

בלוסום: ובכן, אני מחכה לכך. אני מוצאת שזה מוזר כך; שאני יכולה שתהיינה לי שיחות אלה אתכם במשך שנים ארוכות... אני ללא ספק הרגשתי את אהבתכם... בצורה מדהימה... פעמים רבות. עם זאת, אין לי מושג באמת עליכם, במובן של איך אתם נראים.

פדרציה של אור: בגלל שאין אנו נראים כמו משהו או מישהו...אין אנו בצורה פיזית... אנו רק אור.

בלוסום: עם זאת, האם לא דברתם עליכם... סוג שלכם... נוסעים מסביב בכלי רכב של אור? מדוע אתם צריכים את זה... אם אתם אור בכול מקרה?

פדרציה של אור: כיוון שאנו נוסעים בספינת אור שהינה אנרגיתאור ואנו גרים בתוך אנרגיה זו....

בלוסום: סוג כמו מיכל? האם אתם מכוסים?

פדרציה של אור: אנו מחייכים.... עם זאת, אנו אומרים... במובן מסוים. היינו אולי אומרים... כגוף אור אחד... שהינם רבים.

בלוסום: ובכן, האם אתם אנרגית אור אחת, נוסעים מסביב באנרגית אור... שהינה ספינה?

פדרציה של אור: במידת מה.

בלוסום: עם כול הכבוד.... אתם כן, או אתם לא.

פדרציה של אור: לא כול כך. כיוון שברמת אור שאנו... רמת האור המודע שאנו... אנו כול מה שאנו צריכים להיות... בתלות במי שאנו פועלים הדדית אתו.

אם אנו רוצים שזה יהיה כלי רכב של אור שנהיה כלולים בו... אזי אנו נותנים ביטוי לאנרגיה זו באופן מיידי.

בלוסום: ובכן, אין אתם תמיד ספינת אור?

פדרציה של אור: מדוע אנו צריכים להיות... אם אין אנו הולכים לשום מקום?

בלוסום: אבל, אתם יכולים ללכת לכול מקום שאתם רוצים, מתי שאתם רוצים. אני יותר מאשר קצת מבולבלת. לכן, ממש עכשיו, אתם מתקשרים אתי... מהיכן?

פדרציה של אור: ממרחב.

בלוסום: היכן נמצא מרחב זה?

פדרציה של אור: במרחב של שום דבר... אני פשוט מנהלים שיחה באמצעות טלפתיה.

בלוסום: ובכן, אין לכם מעשה בית?

פדרציה של אור: כן, יש לנו.

בלוסום: היכן?

פדרציה של אור: כפי שאמרנו... במרחב של שום דבר. כיוון שאין אנו בצורה פיזית. לכן, למה שנצטרך...מה אתם חושבים שיהיה כ"בית פיזי"?

בלוסום: למה אתם צריכים ספינת אור?

פדרציה של אור: כיוון שזה משהו שונה בסך-הכול. אנו יכולים לנסוע בתודעתנו, ישירות למוחכם, כפי שאנו עושים עכשיו, לך בלוסום. עם זאת, בקנה מידה רחב יותר... אנו יכולים לנסוע בכלי רכב של אור מוגן ש... איך ננסח זאת... הוא... גם אנחנו.

בלוסום: ובכן, אתם אומרים... ספינת האור היא אתם?

פדרציה של אור: נכון. זה חלק מאתנו... חלק מתודעתנו. זה דורש מאתנו ברמות מסוימות לתמרן דרך אנרגיות שונות.

בלוסום: אני יכולה פשוט להרגיש שזה הרבה יותר מורכב עבור מוחי הקטן. לכן, בכלי רכב של אור זה, אתם יכולים לבוא לידי ביטוי באטמוספירה שלנו?

פדרציה של אור: כן, ואת עזרת לנו בתבונה להסביר הלאה... שבכך שאם/כאשר אנו עושים זאת... זה יהיה יותר הגיוני לכם על "אנחנו"... בהיותנו בספינת אור... אף על פי שאנו גם עשוייםממנה... ואם זה היה הכרחי, היינו לוקחים עלינו צורה שניתן להבינה... רק בשביל אותה מאוד מטרה להיות מובנים קצת יותר בקלות.

את רואה, בלוסום... נסי להבין שאור... כמו ב... אהבה... כמו ב... כול מה שיש... הוא לא כמו שאת יודעת אור חשמלי... ואין אנו רוצים להתנשא.

אור ברחוב שנדלק... אין ספק שמעניק אור...כך שאחד יכול לראות. עם זאת, אף על פי שזו אנרגיה... כי כול דבר הוא... הוא לא, בכלל, אותו האור ש... הוא.

האור שהוא אתם.

האור שהוא אהבה.

מכיוון שמאחורי האור האמיתי... הוא הרגשה... ביטוי של...אהבה.

אנו כולנו ממנו/של זה... חווים ביטויים שונים שלו ברמות שונות שלו.

לכן, כאשר אחד חווה פעילות זו של אור-אהבה מ"נקודת המבט שלנו... אנו יכולים "להפכו/להתמירו"... מיידית לתוך מה שמשרת אותנו באופן ישיר ביותר בכול זמן נתון.

בלוסום: כמה הייתי אוהבת שאתם פשוט תתמירו את האנרגיה שלכם לתוך צורה של הוויה, ותעמדו ישר לפניי... ממש עכשיו. מדוע אינכם יכולים לעשות זאת?

פדרציה של אור: מכיוון שאתם מונעים זאת.

בלוסום: איך?

פדרציה של אור: כיוון שאין זה הזמן הנכון לכך להתרחש. זה מה שאת עושה. זה ישנה דברים עבורכם באופן דרמטי ו"זמן" זה אינו מוכן עדיין. זה קרוב מדי. את, עצמך, בהווייתך יודעת,בלוסום... העיתוי הנכון עבור מערכת היחסים שלנו שייקח אותה לרמה גבוהה ביותר.

בלוסום: אני מצפה כי אני יודעת... אף על פי, שאיני יודעת על כך... בידיעתי על מה שאני יודעת עכשיו!! אני מרגישה אולי שאני צריכה להיות קצת יותר מתקדמת בהבנתי על דברים רבים לפני שהאנרגיה שלי יכולה לאפשר לכך להתרחש. יותר מכך, באשר ל... לאן זה הולך מכאן? אני חייבת לומר... שזה גורם לי להרגיש כאילו לכולם יש עדיין כזו דרך ארוכה ללכת.

פדרציה של אור: אנו מבקשים מכם להיות סבלניים....בקשו סבלנות מעצמכם. זה הכול בדיוק בהתאם לתוכנית. בדיוק כפי שאתם רוצים שזה יהיה. ו"כאשר הכול הגיוני"....כאשר החתיכה האחרונה ממוקמת בפאזל"...כמו בעולמכם כאשר הפאזל מושלם.... אתם אומרים "נכון... זה הושלם"...ואתם מסתכלים על הבא שמוצא חן... ואתם מתחילים שוב!

בלוסום: ובנימה זו... אני יוצאת! תודה חברים... אהבה מכולנו כאן למטה.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge