Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 6, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 6 באפריל 2017

בלוסום: לא תכננתי לנסות להתחבר אתכם עד מחר. עם זאת, אם אני צודקת, אני מרגישה כי אתם קרובים ויותר מרוצים לנסות לעשות זאת עכשיו, האם אתם נמצאים?

פדרציה של אור: אנו מודים לך על תגובתך. כן, אנו היינו יותר מאשר מאושרים "לשוחח" איתך בזמן זה.

בלוסום: תהיתי אם אתם יכולים לדבר אתנו לגבי הרגשה זו שאני חווה בהתייחס "להיותי המשקיפה". מאז הידיעון שלי שנשלח לפני כמה ימים, רבים הגיבו באמרם שהם מרגישים את אותו הדבר. אני פשוט לא מרגישה חלק מלא מהעולם ברגע זה. אני נמצאת כאן, עם זאת, אני לא נמצאת בו. זו הדרך הטובה ביותר שאני יכולה לעשות כדי לתאר זאת.

פדרציה של אור: נשמות יקרות של כדור הארץ... עם האנרגיות המתמירות יותר מאי פעם האוחזות... כמו סערה בכוס תה...

בלוסום: והמשמעות?

פדרציה של אור: המשמעות... עם האהבה הגדולה ביותר, אותה אתם חווים עכשיו... זה שום דבר יותר מזה. האנרגיות המשתנות מסחררות את האנרגיות האישיות שלך מסביב בתוך עצמן. כיוון שזה מוגבל לכוס תה ומכאן העוצמה שמניעה אותן. זו הסיבה מדוע "החיים" נראים כה תוהו ובוהו. זו הסיבה מדוע אתם לא מרגישים כי אתם נמצאים בשליטה... כיוון שהיינו אומרים שמרביתכם חווים הרגשה זו של לא להיות מקורקעים. ואתם לא! עם זאת, אין אנו מביאים בחשבון כי זה מהווה שיבוש גדול לרווחתם של הכול.

בלוסום: לא, זה לא מרגיש שזה "משבש". זה רק מרגיש כאילו אני "מוסרת" מההתרחשויות בכדור הארץ, למרות שאני מודעת הרבה מאוד שאני נמצאת בתוך "התרחשויות" אלה.

פדרציה של אור: העובדה הברורה והפשוטה, בלוסום, היא כי העברת האנרגיות כשהן מתמזגות אחת עם השנייה... מהכניסה מבחוץ... עם התרוממות עצמית... יש להן את ההשפעה של אחד שנתפס בוואקום. לא במקום זה או אחר... עם זאת, חסר-משקל.

זה בשל הכוח הלא ייאמן שנכנס לתוך הפלנטה שלכם בזמן זה. אתם עצמכם, הלכתם לכיוון עמדת יתרון זו והגעתם עכשיו לכאן... במקום שגורם לאחד להרגיש "מחוץ לו"... כפי שאתם הייתם אומרים.

הסיבה שישנה ההרגשה של "המשקיף" היא שזה בדיוק מה שאתם עושים. אתם משקיפים על הגוף/הנשמה שזו אתם, מנקודת מבט חדשה גבוהה יותר. זה כך, כאילו אתם "מסתכלים על "עצמכם", בניגוד להסתכלות מתוך הפנים. רק לעכשיו... רק לזמן קצר.

יכולים אנו לשאול... האם אתם מוצאים את עצמכם שאתם שופטים?

בלוסום: שופטת את עצמי או את המצב?

פדרציה של אור: שניהם.

בלוסום: ובכן, לא באמת שופטת. כפי שאמרתי... רק בחוץ. מסתכלת. אני במידת מה מרגישה מנותקת מהרגשות כלשהן על כול זאת. זה הדבר המוזר.

פדרציה של אור: יכולים אנו לייעץ שזה בדיוק היכן שאתם אמורים להיות בתוך הניסוי של העצמי של הנשמה. אתם נעים לתוך השטחים הגבוהים ביותר, כך שזה משאיר אתכם מחוץ לאיזון כשרגליכם מוצאות את עצמן בתוך לימבו (מצב של אי וודאות) כשאתם עולים, כביכול. היתה לכם רגל אחת במימד אחד ואחת בחלל באמצע במשך די הרבה זמן. עכשיו אתם מוצאים את שתי הרגליים באותו חלל אמצעי וזה משאיר אתכם "צפים".... מסתכלים למטה על מה שפעם היה.

בקרוב... ואנו מתכוונים בקרוב, כיוון שזה לא נכון ומתאים לכם להישאר תלויים בדרך זו במשך זמן רב מדי... אתם תמצאו את עצמכם מרגישים אפילו "מסוחררים" יותר כשאתם מגיעים קרוב יותר לאנרגיות הגבוהות יותר שאתם עומדים לשים את רגליכם ביציבות למטה על/בתוך... ולמצוא את עצמכם מקורקעים בתוך מצב/עמדה גבוהה יותר זו.

בלוסום: למה אנו צריכים לצפות כאשר אנו נוחתים?

פדרציה של אור: הרגשה שהשתוקקתם לה. זה יהפוך להיות אתם... במצבכם הטבעי.

בלוסום: זה טוב, כיוון שאני מוצאת את עצמי שוב... חווה את אותה הרגשה של ‘What’s it all about Alfie’ ("מה משמעותם של החיים"). כפי שעשיתי פעמים רבות. אינני נמצאת גבוה או נמוך במחשבותיי... פשוט... ניטראלית. עם זאת, בידיעה שהחיים צריכים להרגיש כה הרבה יותר מרגשים מזה. אני יודעת שמחשבותינו יוצרות את מציאותינו... עם זאת, אני מרגישה בכך "או מה שלא יהיה!" סוג של מרחב.

פדרציה של אור: ושוב אנו מזכירים לכם לעמוד על המשמר. לעמוד על המשמר על מחשבותיכם ואיך אתם מנהלים אותן... איך אתם מתנהגים איתן. איך אתם מקטלגים אותן. איך אתם מסלקים או מפתחים אותן, בתלות בסדר היום שלהן.

נשמות יקרות, זכרו מי אתן.

אל תאפשרו לאנרגיות שליליות להציף אתכם ולהביא אתכם למטה.

אתם יודעים טוב יותר מאשר כך.

קומו... קומו לתוך... והיפכו להיות כוח גבוה יותר זה של עצמכם.

עכשיו יותר מאשר אי פעם הכוחות שלכם של חסד אנרגטי מוכנים להפגיז את עולמכם עם אהבה.

זהו הזמן כשאתם נעים מעלה/דרך כך שאתם פולטים אהבה. אתם מצטיינים בסליחה ואתם לא מתלבטים בדרך עליה אתם צועדים כה באומץ.

החזיקו ראשים אלה גבוה, נשמות יקרות.

בלוסום: אוה! אנחנו מנסים! עם זאת, כה רבים מרגישים נרמסים עם הצגת כדור הארץ של התנהגות מוזרה. אף אחד יודע במי לתתאמון או להאמין... ועם זאת, אנו ממשיכים להאמין ויודעים שהכול יהיה טוב, בסופו של דבר. ספרו לי... האם המתקשרים תקשרו את אותו חומר הזה בעבר כאשר הדינוזאורים היו בסביבה? כיוון שזה בטוח נראה לי כאילו אנו כבר שומעים זאת במשך באמת זמן רב עד עכשיו.

פדרציה של אור: כיוון שאתם שמעתם זאת "במשך באמת זמן רב עד עכשיו". שינוי זה... שינוי על-קולי(?) זה נמשך במשך באמת זמן רב עד עכשיו.

אנו תוהים אם אתם מבינים שלא כהלכה... כמה למעשה התמרה זו ענקית. כיוון שאם הייתם באמת יודעים... הייתם בפליאה כמה הרבה בוצע וכמה אנו נמצאים עכשיו קרובים לקו הסיום.

בלוסום: ו.... נאמר לנו זאת לפני חמש שנים. באמת, אני שחררתי את המתי...זה רק שלב זה שאני עוברת דרכו של "מדוע?". עם זאת, ברמה אחרת... ביום אחר... במצב רוח אחר... אני יודעת את כול התשובות האלה. אולי אתם תספרו לנו משהו שאין אנו יודעים?

פדרציה של אור: בשמחה. אנו נתחיל בסיפור שיהווה הקלה גדולה לכול.

בלוסום: האם זה סיפור או אמת?

פדרציה של אור: את זה על נשמתך לגלות. פעם אחת....

היתה קבוצה של ישויות בעלות אינטליגנציה גבוהה שנבחרו להגיע אל כדור הארץ בזמן החשוב ביותר בהיסטוריה עד מועד זה. הם ידעו את הסיבה מדוע הם נבחרו, עם זאת, שכחו תבונה רבה כשהגיעו, כיוון שזה היה חלק מהתוכנית לחידוש הגילוי העצמי. כשהזמן עבר... כול הזיכרונות של המשימה הנבחרת התעמעמו והחיים הפכו להיות בלי "מקור". נראה כי החיים הרדימו את החושים בניגוד לרומם אותם... ולזמן מסוים... הפלנטה כדור הארץ פשוט...עבדה בעצלתיים.

אז הוחלט על ידי המועצות הגבוהות כי נדרש סיוע. לא להפריע עם תוכנית הזהב הזו, אלא לתת לה את הדחיפה הנדרשת, כיוון שכה הרבה נבחן מחדש ונחשב הכרחי לעשות זאת.

לכן, אלה מעולמות אחרים התחילו להחדיר תבונה כתזכורת מדוע אתם בני כדור הארץ הגעתם... לסייע לכם להתחבר מחדש עם המקור האמיתי שלכם ולקבל חזרה את תוכנית המשחק במלוא התנופה.

במשך תקופות עד עכשיו... ניתנה עזרה רבה. אנו, הפדרציה שלאור בחרנו להעניק "פנינים" של אור, כיוון שזה רצון נשמותינו לעזור לכם לזכור את האורות הבהירים שאלו אתם..... ואת הסיבה בגינה הגעתם. ומדוע אלו הייתם אתם... כול אחד מכםבמיוחד, שרצה להיות כאן ולשנות את הפלנטה שלכם לתוךכוכב בהיר יותר לגור בו.

כמה משתוקקים, כמה משתוקקים מאוד כולכם הייתם. זו נשמה עצובה שרוצה לעזוב מוקדם את מקום התושבות שלכם. כיוון שפעם היתה להיטות מעין זו להיות שם.

נסו לראות זאת מנקודת מבטנו, נשמות יקרות... אתם כה קרובים מאוד לשם. אל תוותרו עכשיו. לא עכשיו, כאשר אתם נמצאים מעבר לגבול והולכים לתוך חופש.

האור שהינו אתם זורח מתוככם. אתם לא תמיד מרגישים אותו, כיוון שהוא מופיע לכם מדוכא. עם זאת, אנו רואים אתכם... את האמת שלכם... ויש לנו כזו הערצה ללוחמי האור שאלו אתם.

יום אחד... יום יפה אחד... אתם תסתכלו לאחור בחוסר אמון על איך הדברים פעם היו.

זכרו גם, שהכול הוא לא כפי שהוא מופיע להיות.

בלוסום: כן... אני גם מרגישה, הרבה מאוד כאילו אני נמצאת במשחק, בתוך משחק, בתוך משחק, בתוך סרט!

פדרציה של אור: זה גם רלבנטי לזמנים אלה של שינוי אנרגטי. כאשר בסופו של דבר רגליכם נוחתות על הקרקע הגבוהה יותר... אתם תרגישו הרבה יותר "אופי". יהיה לכם הרבה יותר אחיזה בתפקיד שאתם נמצאים כאן כדי לגלם.

אנו מבקשים מכם לדעת... לקבל... לכבד... את המציאות של חוויה /ניסוי זה.

זה נמצא ביישור מושלם... עם כול מה שיש.

זה לא יכול להיות במקום אחר.

כיוון שזו היא התוכנית האלוהית.

בלוסום: עם זאת, דרך די מוזרה להצגת האלוהות שלה.

פדרציה של אור: ואנו היינו אומרים... שלאלוהות יש תחפושות רבות. עם זאת, באמת של עצמה... האלוהות היא מונחת ביסוד העבודה בתוך כול דבר... כיוון שאין שום דבר אחר השונהמאהבה אלוהית טהורה.

באיזו קלות ניתן להסוות אותה כדי לגרום לאחד לחשוב כי מתרקמת הולכת שולל. עם זאת... אנו אומרים שהכול הוא אהבה... אפילו כאשר לא נראה כך.

כול מה שאתם צריכים הוא להיות אמיתי לעצמכם.

האלוהות של עצמכם.

הרגישו את אותה אלוהות בתוככם.

קראו לאלוהות זו כדי שתזרח בבהירות מלבכם.

אפשרו לאלוהות להיות בעדיפות עליונה של מחשבה, מילה ומעשה.

לאחר מכן, נשמות יקרות...האם אתם תרגישו... האם אתם תדעו... אותו מרחב גדול של אלוהות שהינו אתם.

אתם לא תרגישו כה מדוכאים. אתם "תקבלו זאת". אנו מזכירים לכם... זה תלוי בכם... החזקים ביותר מהחזקים... להחזיק מעמד במחשבה במילה ובמעשה...היו אור אלוהי.... ואפשרו לאותו אור להוביל את הדרך.

בלוסום: תודה לכם. באמצעות התפרצויות קטנות אלה, זה כה קל לשכוח את זה ולאפשר ל"כבדות" להשתלט. אני מניחה שאחד מתעייף מכול זאת לפעמים.

פדרציה של אור: יכולים אנו גם להזכיר לכם, כדי שתרגישו טוב יותר... כי עם מזג האוויר שלכם, בלוסום, עם הסופות הרוחות והגשמים שלו, לא הפסדתם דבר... בואו נאמר. מצבים אלה, בכול העולם נושאים איתם "תחמושת טעונה"...כדי להרתיע אחד ככל האפשר מהאמת של עצמם.

בלוסום: כן, שוב תודה לכם. תזכורת נחמדה לא ליפול בצד הדרך ולהיכנע לדברים מעצבנים ולא נעימים אלה!!

פדרציה של אור: זה לוקח רק תהליך מחשבה לשנות את ההתייחסות ולהביא אחד חזרה ליישור.

בלוסום: לפעמים זה מרגיש כאילו יש צורך בהרבה יותר מאשר זה!!

פדרציה של אור: עם זאת, לא כך.

רוממו את רוחותיכם, נשמות של כדור הארץ.... אתם אף פעם לא לבד.

כוח של אהבה אלוהית נמצא אתכם... בתוך כל נשימה שאתם שואפים.

דעו זאת.... הרגישו זאת... הרגישו אותנו...

אנו מהווים אחד.

בלוסום: תודה רבה... נחמד לחזור להיות בקשר. זו הוויה מוזרה בעולם עסקי השעשועים לפעמים, היכן ששום דבר מזה אפילו לא מוזכר. עם זאת שלי! איך האור זורח בכה רבים מצעירים אלה. זה תענוג להרגיש. עד לפעם הבאה, חברים.... מודה לכם. אני איכשהוא מרגישה כי משהו עומד להתרחש בקרוב... ואתם עומדים לחייך בגין משפט זה!! באהבה, אור ובהכרת תודה, אני... Blossom Goodchild.

יום למחרת

בלוסום: שוב שלום. אני יודעת, אני יודעת כי אני טרחנית. עם זאת עלי לומר, כי כאשר קראתי שוב את שיחתנו מאתמול, לא הייתי באמת שבעת רצון עם תשובתכם בהתייחס למה שספרתם על משהו שאין אנו יודעים. כיוון שאנו כבר יודעים את מה שהענקתם. האם אנו רק הגענו למארב? אמרתם שהיה סיפור המהווה הקלה גדולה לכולם?

פדרציה של אור: ברכות לך בלוסום ולכולם. אכן, כמו עם שיחות רבות שאנו יוצאים לדרך איתן, אנו לפעמים לא מגיעים לומר את כול מה שאנו צריכים לומר, כיוון שאנו מובלים לתוך קווים משיקים אחרים ולאחר מכן הזמן אוזל. בדומה לשיחות רבות שמתרחשות עם כה רבים על כדור הארץ.

בלוסום: ובכן, מה יהיה משהו שאין אנו יודעים ויגרום להקלה גדולה? אין טעם ללכת סחור סחור.

פדרציה של אור: היינו אומרים לך, כי כמובן את יודעת בכול אופן כל דבר. עם זאת, אנו מבינים שזה אין מה שאת רוצה לשמוע. לכן, אפשרי לנו להתחיל בהציגנו לך את הרעיון שלמרות שהוא הגיוני ומנומק אין הוא משתף פעולה עם מה שיש לנו לומר... עם זאת זה דפוס חשיבה חדש, בכך... בהמשך במורד המסלול בתוחלת חייכם... עומדת להיות התמרה משמעותית בגופכם הארצי כולו. למרות שישויות אנושיות יוכרו ככאלה...ההופעה תשתנה מאוד כדי להסתגל למצבים החדשים.

בלוסום: ובכן, בהנחה שזה לא עומד לקרות בזמן חיי? ( הגעתי לגיל 60 בשנה זו)

פדרציה של אור: את תתפלאי בקצב שבו השינוי מגיע בימים העתידיים.

בלוסום: עם כול הכבוד... אם זה שום דבר כמו "עכשיו"... אני מטילה ספק בכך.

פדרציה של אור: עם זאת, בלוסום, ברגע שיסודות מסוימים... ברגע שבסיסים נמצאים במקום...אין זה קל לבנות עליהם?

בלוסום: כן. אני משערת זאת. לכן, מה סוגי השינויים?

פדרציה של אור: ובכן כפי שאת יודעת, גופכם מותמר על בסיס של רגע לרגע כדי להסתגל לתדרים הגבוהים יותר שמתמזגים עם שלכם. השינויים שאנו מדברים עליהם יהיו עדינים, עם זאת ניתנים לזיהוי. אולי פחות מגושמים בפיזיות. האם אין החיות/היונקים שלכם מסתגלים לסביבתם? ובכן כך זה יהיה גם אתכם.

זכרו, שחושיכם הם הראשונים להפוך למוארים. זה, עבור רבים, כבר בא לידי ביטוי. אתם אומרים שאתם צריכים את הטלפון הסלולרי שלכם ואת האינטרנט שלכם. אין זה אומר שאלה ייעלמו (לזמן מסוים), עם זאת, חושיכם יעבדו יותר ביעילות כאשר מדובר בתקשורת. הטכנולוגיה שלכם תהיה בשפע מעבר לכול היגיון... כפי שאתם יודעים זאת, בנקודה גורלית בזמן. כה הרבה ייעשה זמין לכם כמו סגנון החיים הגבוה יותר מוצג ומובן.

אתם רואים, נשמות יקרות, הסתכלו על כך באופן זה. לפני חמישים שנה מחייכם, כאשר אדם עמד לצפות בסרט בעל אופי עתידני... בוודאי שאחד לא האמין שזה יהפוך למציאות... עם זאת זה הפך.

עכשיו, כאשר אתם מסתכלים על מרבית מסרטיכם, הם מציגים תמונות טכנולוגיות ו"שיקויי קסם" ו"מעשה כשפים", ומה שאתם יודעים כמדע בדיוני... ואכן, הם מוצגים היטב.

הכול שיכול להיווצר בצורת סרט יכול ויהפוך למציאותכם. אין זה מדע טילים. כיוון שזה לוקח רק מחשבה ליצור משהו לתוך ההוויה.

עם זאת, שוב, אנו מבקשים מכם ליצור מחשבות של שמחהאהבה ושלום. הרוב מה שניתן לכם לצפות בו הוא יותר בעל אופי אלים. אין זה רווחי למוח, לגוף או לנשמה.

בלוסום: אני מניחה שכאשר אתם מסתכלים כמה רחוק הגענו באופן טכנולוגי; כול מה שאתם אומרים הוא בר-ביצוע. אזי זה מוביל לנושא של אם, במורד המסלול... אנו חוזרים לסיבוב נוסף בסליל הארצי שלנו, או , כפי שהוצע... כאפשרות... האם אנו פשוט מותמרים לגוף מואר יותר ואין לנו יותר את הצורך במוות? (כפי שאנו יודעים אותו).

פדרציה של אור: היינו אומרים, שזה בהחלט מתאים לפגישה נוספת. למרות שאנו הזכרנו זאת בקצרה בימים שחלפו.

בלוסום: כן, אבל יש לי זיכרון כמו כברה ולהזכיר דברים אף פעם לא מזיק. תודה עבור תוספת קצרה וקטנה זו... האם יכולה אני להיות כנה אתכם, בחורים? לפעמים אני פשוט לא מרגישה שכיסינו קרקע רבה בשיחה מסוימת אחת... וזה גורם לי להטיל ספק... בעצמי ולהפוך קצת מדוכאת. אני מרגישה כי כול שיחותינו צריכות להיות מדהימות!

פדרציה של אור: ואנו היינו אומרים לך בלוסום...כי לפעמים.... אנו רק "מעלים גרה". רק נוגעים בבסיס ומתחברים. מסרים אלה אינם בהכרח מתוכננים לפוצץ את הראש של האנשים בכול פעם. הם מתוכננים לרומם ולהזכיר. לפעמים אנו זורקים כדור עקום (מבלבלים על ידי עשיית מעשה בלתי צפוי)...

בלוסום אני יודעת! אני מניחה שיש כה הרבה שיכולנו לדון עליו.... עם זאת, אנו שומרים את זה על אותה רמה.

פדרציה של אור: אנו מרוצים עם רמה זו, בלוסום. את גם חייבת לזכור, כי תמיד ישנן נשמות חדשות המוצאות את המסרים האלה. לכן אנו מנסים לדאוג לכולם.

אנו לא נמצאים כאן כדי שנהיה ידועים כקיצוניים. אנו נמצאים כאן כדי לעודד בעדינות ולתמוך.

בלוסום: תודה לכם. לא מתחתי ביקורת עליכם. ובכן אולי כן... אני רק אמרתי איך אני הרגשתי. אולי זה מפני שעדיין יש לי הרבה בראש "עסקי השעשועים" שלי כרגע. אולי השניים לא הולכים ביחד. למרות שאני לא רואה מדוע אין הם יכולים?

פדרציה של אור: הם יכולים... הם הולכים. אין אנו אף פעם עוזבים. למרות שאנרגיות מסוימות עשויות לגרום להרגיש כאילו אנו כן.

איך אנו יכולים לעזוב... כאשר אנו אחד?

בלוסום: תודה לכם אני צריכה ללכת עכשיו... אוהבת אתכם.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו מבקשים מכם לא ללכת באופן מדוכא... יהיו רבים שהם אסירי תודה לכם עבור מסר זה במיוחד. כל נשמה הולכת את מסען בקצבן האישי, במרחב האישי שלהן. אל תמעיטו בערך של האופן בו מסרים אלה נוגעים בלב.

בלוסום: אוקי. תודה לך שוב... עוזבת את הדיכאון מאחור... אני הולכת.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge