Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 25, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 25 ביוני 2017

בלוסום: שלום. אוקי, הבה ניתן למסיבה זו להתחיל. עכשיו 11.11. הו הו! שאילתות נוספות באשר לאיך להשיג גישה לאותו מפתח בתוכנו? רמזים אחרים כלשהם באשר לאיך לשחק את המשחק? האם אנשים רבים הבינו זאת ו"סיימו"? אלה ועוד הם סוגי השאלות שהנשמות שואלות. האם יכולים אתם לשרתנו?

פדרציה של אור: ראשית כול אנו מציעים לכם את הכרת  תודתנו העמוקה על "היותכם על הסיפון".

בלוסום: אוה, כמה הייתי רוצה להיות!

פדרציה של אור: עם זאת, כה לעיתים קרובות אתם נמצאים.

בלוסום: עם זאת, כה לעיתים קרובות אתם אומרים סוג זה של דבר ואין לי לחלוטין זיכרון על כך.  מה שהינו בערך אותו הדבר לצורך הדיון. מה הטעם לומר "הייתם לעיתים קרובות על הסיפון" אם איני יכולה לזכור זאת?

פדרציה של אור:  יש טעם רב לכך. כי כאשר נשמתכם נוסעת "על הסיפון" זה כמו "להגיע הביתה". עם זאת, גם זה כאילו אתם פשוט אוספים את "חובותיכם" היכן שעזבתם אותם.

בלוסום: שהם.

פדרציה של אור: תלוי בנשמה... הם משתנים. קחו בחשבון את המרחב העצום של היקום שלכם וכול מה שיש לעשות שם.

בלוסום: כן, אבל איזה סוג של דבר? אולי אני רק הגברת המגישה תה?

פדרציה של אור: או, אולי יש לכם מיומנויות הרבה מעבר לידע שלכם בתוך הגוף הארצי שלכם.

בלוסום: אולי יש לי. אולי אתם יכולים לשתף אותם אתי?

פדרציה של אור:  אלה תהיינה מיומנויות כמו קביעת אנרגיות מסוימות במקומות מסוימים ומה ניתן לעשות כדי לרומם אותן... או, בתלות על מה שהן... לפזר אותן. הן יכולות להיות מיומנויות של ייעוד... מיומנויות של ריפוי הפערים בשכבות האנרגיה... שליחת אנרגיה... ריפוי... ביקור בפלנטות אחרות ודיון בתוכניות עתידיות... זו רשימה שלא נגמרת אף פעם.

בלוסום: וכאשר אני/אנו נמצאים על הסיפון, איזו צורה אנו לוקחים?

פדרציה של אור: זה תלוי באיזה כלי אתם נוסעים. לפעמים, אתם בוחרים פשוט לעזוב את הגוף ולנוח. פעמים אחרות אתם במלוא הקיטור קדימה ועשויים ליטול על עצמכם הזדמנות "להופיע" כישות, בצורה ששונה מצורתכם האנושית.

בלוסום: חכו רגע... האם אתם אומרים... אנו יכולים לעזוב (נאמר, בשנתנו או במדיטציה), אולי, ופשוט לבחור למי אנו רוצים להפוך ואז, כאשר זה זמן להחליק חזרה לגופנו אנו פשוט... עושים?

פדרציה של אור: פחות או יותר.

בלוסום: ובכן, מה המשמעות של פחות או יותר?

פדרציה של אור: המשמעות היא שזה די הרבה איך שזה, ועם זאת, ללא ספק, יש יותר לכך מאשר זה.

בלוסום: מדהים, Brussel sprout. זה ענק. אני יודעת כי הכול אפשרי, עם זאת, חשבתי כי יכולנו לבחור לשנות צורה כאשר אנו לא נמצאים יותר בגוף הארצי שלנו, ולאחר מכן ממשיכים לחוות משהו שונה.

פדרציה של אור: הנושא המסובך לגבי זה הוא... אתם לכודים בזמן. בכך אנו מתכוונים כי אתם "חושבים" כי אתם.

אתם "חושבים" כי החיים היחידים שאתם חווים הם החיים האלה בזמן זה. כאשר למעשה, כול דבר מתרחש הכול בבת אחת. אתם רק מחליקים בתוך ומחוץ למיקוד על חוויה שונה של עצמכם.

בלוסום: אוקי. אני אנסה ואעקוב... ואז... אותה שאלה... מדוע אין אנו  יכולים לזכור?

פדרציה של אור: כיוון שיש כפתור "בטיחות"... רוצים למצוא את המילה...

בלוסום: כן, מחכה למילה "כפתור" כי תגיע בדרך שתמשוך ריכוז רב. מה הוא עושה?

פדרציה של אור: הוא שומר אתכם בטוחים ומוגנים. דמיינו כי אם הייתם צריכים לחוות כול דבר בבת אחת, כפי שאתם עושים... ולזכור את הכול... ולהיות מודעים לכול זה. המוח שלכם היה בוודאות מתעתע בכם, כיוון שהייתם הופכים למבולבלים  באשר למה זה אמיתי ומה לא. כאשר למעשה הכול אמיתי. אתם הייתם "קופצים" בתוך ומחוץ לעולמות ומוצאים שזה קשה מאוד להישאר שפויים.

לכן, כפתור בטיחות נמצא במקום... (היינו רוצים שנוכל להסביר תכנון זה יותר בשלמות) מאפשר לכם להישאר במוח שפוי. כאשר אתם נמצאים בצורתכם האנושית, אתם ממוקדים בכך... כאשר אתם בוחרים להתמקד על צורה אחרת וחווים על עצמכם... זה העולם שאתם מרגישים שאתם נמצאים בו.

בלוסום: ומה קורה לצורתי האנושית כאשר אני בוחרת להיות במקום כלשהו אחר? אין זה יכול פשוט לעצור, כאילו אני רובוט שמתנתק ולאחר מכן מתחבר בשנית, כאשר אני מוכנה שיהיו לי יותר מהחיים האנושיים?  יקרים... ואני מוצאת זאת קשה מאוד לעמוד עם זה בקצב.

פדרציה של אור: עם זאת, לא רוצים לסבך זאת יותר מאשר זה כבר מורכב, כיוון שאין זה קל עבורנו גם לנסח במילים, בלוסום... תחשבי כי את שושנה... וזו לא אותה אנלוגיה שענןלבן (White Cloud) דבר עליה.. בהתייחס לקבוצות נשמה.

דמייני כי את, כשושנה בודדה עם עלי כותרת רבים עליה... "שם בשום מקום". רצונך לחוות כול דבר שנמצא שם עבורכם. דברים שאתם בוחרים...למה ששושנה אחרת עשויה לבחור. בחירותיכם.  לכן, עלה כותרת אחד יעזוב את השושנה וילך לתוך חוויה אחת, אחר לתוך אחרת וכך הלאה והלאה...הכול באותו זמן.

מה ששושנה אחרת בוחרת עשוי כי תהיינה חוויות שונות, עם זאת, אתם מאותו "שיח שושנים" ולכן, יכולים להרגיש חוויות אלו אפילו אם אין הם ישירות שלכם... אפשרו לעצמכם "להיות בהן" בכול פעם שאתם מרגישים את הצורך.

בלוסום: עם זאת, איני יכולה לקפוץ מחוץ לצורה האנושית הזו ולקפוץ לתוך ישות באומרי, "צורת פייה" בכול עת שאני רוצה.

פדרציה של אור: את כן!

בלוסום: אהה! תוציאו אותי מכאן!

פדרציה של אור: אמרנו פעמים רבות, כי ישנה רק אנרגיה אחת של אהבה... שבה כול אחד, כול דבר הוא חלק ממנה. לכן, כול דבר שהוא... בין אם זו פייה, בן אדם, גמד, עץ, ישות אור, כלי רכב של אור, אוקיאנוס, כוכב... קראו לזה איך שתרצו... אתם חלק מ... חלק ממנה.

לכן, זו זכות הניתנת לכם "להחליק לתוך" כול דבר שתופס את דמיונכם... בכול עת שאתם בוחרים.

כאשר אתם בני אדם... אתם מודעים שאתם הוויה של בן אדם... כאשר אתם עץ, אתם מודעים שאתם הוויה של עץ.

אין זה אומר... כי אתם העץ כולו... כול הזמן. עם זאת, אתם עשויים לבחור ל"קפוץ פנימה" ולחוות בזמן מסוים הוויה של עץ, עם האנרגיה של העץ שהיא שלמה ונמצאת שם כול הזמן. ובשעה שאתם הוויה של אותו עץ... זה כול מה שאתם יודעים... להיות עץ. אתם לא תוהים מדוע אינכם יכולים לזכור את החלק שלכם שהוא בן אדם, או כוכב, או מים זורמים, או בעל חיים.... אתם פשוט חווים את ההרגשה של להיות האנרגיה של עץ.

אם, הייתם לאחר מכן קופצים מחוץ להוויה של חווית העץ וקופצים חזרה לתוך צורתכם האנושית וזוכרים כי הייתם עץ... אתם עשויים לחשוב את עצמכם כי אתם הופכים לקצת משוגעים. לכן, עד שקיים "מרחב של הבנה בתוככם" מעין זה שיכול אכן, להבין מושג זה.. כפתור הבטיחות נמצא במקום... לשמור על מוחכם "בשלווה".

בלוסום: וואו. זה ללא ספק מעניין. זה הגיוני לי... עם זאת, קשה לתפוס. רחוק מהשאלה שנשאלה במקור. עם זאת, זה קורה לעיתים קרובות אתנו.

פדרציה של אור: לא באמת כול כך רחוק בכלל, בלוסום. מכיוון שכול הנקודה היא עבורכם לנצל את כול הידע הזה שאנו מעניקים. כל קטע של מידע  הינו כמו חתיכה בפאזל הרכבה. בדרכו... זה עשוי להיראות כמו "חלק" ממשהו אחר וכאשר אתם מגלים את אותן החתיכות האחרות המתאימות בשלמות אחת לתוך השנייה... רק אז, אתם יכולים לראות את התמונה שחתיכות מעטות אלה עושות...והן רק חלק זעיר מפאזל המושלם. עם זאת, כמו חתיכה, טיפין, טיפין... החתיכות באות ביחד...הכול הגיוני. אתם עשויים להסתכל לאחור ולחשוב כמה קל או קשה חלק אחד מהפאזל עשוי להיות... עם זאת, כאשר מסתכלים על התמונה כשלמה... חתיכות קלות או קשות אלה אינן משנות יותר. כיוון שאתם "הבאתם את זה הכול ביחד" ובעשותכם זאת...  חשבתם איך כול חתיכה קטנה... זו אחר זו... מרכיבה את השלם... ואתם מופתעים כמה מושלם זה... בשלמותו.

בלוסום: כתמיד, נוסח יפה. נתיב זה שאנו נמצאים עליו, הוא בהחלט נתיב הפותח יותר הזדמנויות עם יכולת להבין משהו, עם כול צעד שאנו לוקחים. זה יכול לפוצץ מוחו של אחד לפעמים. עם זאת, אין אני חושבת שיש נשמה אחת שהיתה בוחרת להסתובב וללכת חזרה ולקחת דרך שונה.

פדרציה של אור: נשמות יקרות... אתן אומרות כי אתן מגלות שזה כה קשה למצוא את המפתח לכול התשובות ואתן מבקשות רמזים נוספים באשר לאיך לשחק את המשחק... .... .... .... ... ....

בלוסום: כן. פתאום הפסקתי לקלוט אתכם... האם אתם עדיין שם?

פדרציה של אור: כן. ... .... .... .... ... ....

בלוסום: ו... .... .... .... ... ....

פדרציה של אור: אנו מהססים.. בכך... אנו מרגישים כי נתנו לכם את היסודות שאתם צריכים לדעת. אין טריק קסום. אין תיקון מהיר. אתם חיים, חברים יקרים, ואתם לומדים. לומדים/מגלים מחדש/זוכרים/את עצמכם... זה... לשחק את המשחק.

הבידור הוא לגלות איך המשחק עובד.

בלוסום: אני מבינה זאת... כיוון שיש לי רגעים מעטים של "להבין זאת"... זה בידור! אין זה משנה עניין הנושא, האדם, או הנסיבות שאני נמצאת באותה עת.

פדרציה של אור: אם הייתם יודעים את כול התשובות...לא היה משחק לשחק.

בלוסום: אבל מדוע אנו עושים משחק זה כמו שהוא?

פדרציה של אור: כדי שתהיה חוויה חדשה. היינו יכולים לומר מדוע אתם תכננתם כי פרה תהיה שחורה ולבנה או חום רגיל או שחור רגיל? כדי לחוות את מגוון צבעי הפרה!

בלוסום: עכשיו אני צוחקת.

פדרציה של אור: טוב. זו היתה כוונתנו. עם זאת, התכוונו למה שאמרנו. מדוע כול דבר מה שהוא? לחוות אותו...כיוון שרציתם.אל תשכחו זאת... אתם רציתם זאת בדרך זו!

וכשהחוויה מתגלה... אתם חווים אותה, ולאחר מכן ממשיכים לחוות משהו אחר בדרך אחרת, כך שאתם יכולים לחוות זאת... וכך זה ממשיך... הלאה והלאה והלאה. חוויה אחת אחר השנייה... תמיד... לנצח... איזה בידור!

בלוסום: אם אנו בוחרים שזו תהיה חוויה של בידור.

פדרציה של אור: אכן. עם זאת, חוויות שהן לא בידור מעין זה היו צריכות להיבחר על ידכם... בשביל הניגוד. אחרת, איך הייתם יודעים מה זה בידור. איך הייתם יודעים מהו משהו, אם לא היה לכם את הניגוד, על מנת להרגיש/לדעת את השוני של האחת מהשנייה?

בלוסום: אני חושבת שאנו חייבים לעזוב זאת עכשיו. הכול בסדר. תודה רבה עבור זה... שיחה מעניינת ביותר!

פדרציה של אור: גם אנו, נהנינו מזה מאוד. עד לפעם הבאה, אנו מעניקים את האהבה העמוקה ביותר לתוך הלב של כול אחד.

בלוסום: באהבה ובתודות.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge