Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 2, 2017מסר  של Blossom Goodchild מיום 2 ביולי 2017

בלוסום: ברוכים הבאים שוב לעולמי!

 

פדרציה של אור: וברוכים הבאים אתם וכול מי שמגיב למסרים אלה. אנו מודעים כי ישנה שאלה שאתם רוצים להשלימה, עם זאת, ראשית היינו רוצים להזכיר את "המהפכים הנמשכים" אשר כה רבים חווים בזמן זה.

 

בלוסום: בלי להעליב, עם זאת, האם אין זה קשר לשליליות המגיעה ועוזבת? באמת, אתם יודעים שאין אני מתכוונת לכך בחוצפה, אבל זה נמשך לנצח!

 

פדרציה של אור: ועם זאת, האם לא היית אומרת שאתם נמרצים למדי בזמן זה?

 

בלוסום: זה תלוי במי שאתם, היכן אתם נמצאים, ומה מתרחש... עבור כול אחד. ו... איך אחד בוחר להתמודד בזה... כלומר, יחסו של אחד ל"זה".

 

פדרציה של אור: העובדה היא, בלוסום, כי כה רבים מכם עכשיו באמת מרגישים את הכובד של לא רק שלהם, אבל של ניקויים של "רבים"! לכן, הסיבה שאחד אשר אולי עשה עבודה רבה על עצמם כדי לנקות את האנרגיות שלהם, עכשיו עדיין יכול לגלות שהם "עדיין" מגרדים את התחתית! ותוהים מתי זה אי פעם יסתיים.

בבקשה הבינו וקבלו כי רבים אשר התקדמו במהירות ומוכנים, גם עכשיו מסייעים לנקות את האנרגיות של רבים שאינם מודעים שזה הכרחי. זהו הסדר שנעשה כדי לסייע להכול.

 

בלוסום:  האם לא צריך להיות כי אחד צריך לכבס את הכביסה המלוכלכת שלהם. (כביכול) במובן שנשמתם צריכה  לעשות זאת עבור עצמם?

 

פדרציה של אור: במידה רבה. עם זאת, אנו מדברים על נשמות אשר אולי, אין להם יותר את גופן הפיזי ועם זאת, "השאירו מאחוריהם" פסולת שיש צורך לפזרה. הזכרנו לפני כן, כי ישנם "מקומות/מיקומים" רבים  שנשארו עם הסימן של אלימות ועצבות גדולה בשל מלחמה או אפילו נסיבות.

"אנרגיות" אלה יכולות להילכד בתוך אזורים ורבים יודעים כי זה עבורם, עבודתם, לשחרר לחופשי את האנרגיות האלה.

אחרים אינם מודעים למה שהם עושים. הם פשוט עושים זאת באופן אוטומטי. לכן, לא כול מה "שעולה" הכרחי לפסולת האישית של אחד... עם זאת, באמצעות נשימה דרכה ושליחתה הרחק עם אהבה, נזק רב מנוקה באהבה ובעדינות.

 

בלוסום: תודה על כך. אני חייבת לומר, התעוררתי אתמול מרגישה כאילו הזריקו לי וירוס שלילי. זה היה כה לא אופייני לדרך מחשבתי. לשמחתי, בשל התבונה  ששיתפתם, יכולתי לשנות את מחשבותיי לאחר שאפשרתי לעצמי לשבת בתוכן לזמן קצר... ולראות מה "עולה". חלק ממחשבותיי היו כה ילדותיות, הייתי צריכה לצחוק!

 

פדרציה של אור: העובדה  שכול הניקוי הזה מגיע לחלוטין לתנופתו הסופית. כול מה שנשאר מעבר לפסולת צריך ללכת, למען אלה המוכנים לעבור לתוך מקום גבוה יותר של "הסדרי חיים".

אתם מודעים למהפך בחייהן של נשמות כה רבות בזמן זה; אתם יכולים גם להרגיש את המטרה, האם אין אתם יכולים?

 

בלוסום: כן. אני יכולה רק להניח שזה כדי להכיננו למה שעומד להגיע... ומה שעומד להגיע, אפילו בתוך מהפך זה. מרגיש טוב. באמת קצת מוזר.

 

פדרציה של אור: עם זאת...כפי שזה.

כשהאנרגיות הגבוהות יותר מתבססות באופן נאה בחושיכם... אחד יכול להרגיש את השוני בעצמי ובכול.

אנו לוקחים רגע זה כדי להלל כול אחד בביטחון הידיעה הפנימי שלהם שהכול הוא טוב. ופועלים/מתנהגים בהתאם.

 

בלוסום: תודה לכם. לכן כן, השאלה שאחד שאל אתכם היתה בהתייחס לתקשור מהשבוע הקודם ועל היכולת להחליק פנימה ומחוץ ל"ישויות"... כדי לבקש דרך טובה יותר לנסח זאת. היתה דאגה באם נשמה אחרת עשויה להיות מסוגלת להחליק לתוך גוף של אחר בשעה שהוא נמצא "במקום אחר"?

 

פדרציה של אור: לא... זה לא מקובל.

 

בלוסום: עם זאת, האם זה אפשרי?

 

פדרציה של אור: ניתן לנסות זאת. עם זאת, ישנם במקום מחסומים. ישנן במקום חוקים.

חלק מהנשמות האבודות "מנסות" להחליק פנימה לתוך גוף אחר, כאשר הנשמה  שגרה בו עדיין נמצאת שם. לנשמה האבודה יש צורך נואש להיות באור ולקחת אותו מהאחר. עם זאת,  שוב זה בניגוד לחוק! במובן שאחד הגר בפיזיות  מיועד לגוף זה... הוא נכנס לתוך גוף זה והגוף הוא שלהם כדי שישמרו עליו.

אלא אם כמובן....

 

בלוסום: מה שדעתי שזה יוביל ל...הנושא של ‘walk- ins’ ("החלפת נשמות" - נשמה מקורית של אדם מוחלפת בנשמה חדשה - לפי ויקפדיה).

 

פדרציה של אור: אכן. זה נושא אחר בסך הכול.  זה הסדר שנעשה בין נשמות.

 

בלוסום: חשבתי שאתם עומדים לומר "שתי נשמות".

 

פדרציה של אור: לא... כיוון שגוף יכול להיות משותף על ידי שלוש או ארבע, אם צריך. עם זאת, זה נדיר מאוד.

 

בלוסום: נשמות רבות כותבות לי שאדע שהן נשמות מוחלפות. אני די לא מבינה זאת. בוודאי,  צריך להיות שוני "בולט" באישיות וכו'... מספיק כדי שאהוב יבחין, לפחות.

 

פדרציה של אור: עם זאת, זה לא יהיה, אם אחד צריך "להחליף" מקומות. לדוגמה, נשמה שאין לה פיזיות, מסכימה  לנשמה שצריכה לשנות מקומות... זה לא יהיה מתאים למישהו אשר שונה לחלוטין באישיות להשתלט על גוף זה. זה לא יהיה מתאים ולא ישרת מטרה. עם זאת, יהיו כמובן שינויים קלים שניתן להכירם. אחד עשוי לומר "אוה, כך וכך לא היה אף פעם אותו הדבר מאז תאונתם" וכו'... וזה מכיוון  שהם לא!

 

בלוסום: מדוע תבחר נשמה לעשות זאת?  מדוע הן פשוט לא לוקחות את הגוף שלהן מלידה וחיות בתוכו?

 

פדרציה של אור: בשל סיבות רבות.  זה עשוי להיות מוסכם לפני שנשמה נכנסה לגוף שרק היתה צריכה לחוות פעם נוספת את כדור הארץ לזמן קצר, כדי להשלים אולי "חיסול" של נסיבות עם אחר... ואותו הדבר עבור נשמה שנכנסה במועד מאוחר יותר. עניינים אלה אינם מבוצעים בחופזה, עם זאת, אף על פי כן, הם יכולים להיות לשימוש רב.

 

בלוסום: עם זאת, חשבתי  כי על מנת להיות מסוגל לעזוב את הגוף הפיזי; אחד צריך שחוט הכסף שלו ייחתך?

 

פדרציה של אור: חוט הכסף שקושר את הגוף ואת הנשמה ביחד לא מנותק במקרה מעין זה. ברגע שחוט הכסף נחתך, הנשמה עוזבת את הגוף ולא יכולה לחזור... כיוון שחוט הכסף הוא "קו החיים". ברגע שהוא נחתך, הגוף מניח את עצמו לנוח.

לכן במקרה של החלפת נשמות... ישנה תקופת העברה בה שתי הנשמות המעורבות עשויות לגור באות הגוף במשך זמן קצר.

 

בלוסום: אל תספר לי  שאלה ידועים כסכיזופרנים?

 

פדרציה של אור: רק זמנית (במקרה זה)...כיוון שזה גם יכול להיות, ששתיים או שלוש או ארבע או יותר נשמות יכולות לגור בגוף באותו הזמן... ובלבול רב מתרחש במוח וברגשות של נשמות אלה.

 

בלוסום: ובכן זה יכול. איך זה יכול להתרחש? בוודאי שזה תפקוד גרוע?

 

פדרציה של אור: זו יכולה להיות "מלחמה בין נשמות"...

 

בלוסום: אבל, אמרתם קודם לכן שישנם חוקים ונשמה אחרת לא יכולה להשתלט על גוף אחר ללא רשות.

 

פדרציה של אור: עם זאת, יכול להיות שרשות זו הוענקה.

 

בלוסום: למען השם לשם מה? מי יבחר חיים עם ארבעה או חמישה אנשים בראשם?

 

פדרציה של אור: הנשמות הבוחרות לחוות זאת. זה נידון כי המרכיבים של כול mindsoul/soulmind...כאשר מחברים אותן ביחד, יש להן את התחכום ליצור משהו כדאי מאוד כדי להועיל לפלנטה. עם זאת, כאשר היא עטופה בגוף... לצד אחד את השני... דברים לא הולכים בהתאם לתוכנית.

 

בלוסום:  ללכת עם "כול דבר הוא אפשרי"...אני אלך עם זה.

 

פדרציה של אור: כדי להמשיך "במסע החלפת הנשמות"...שתי הנשמות עשויות לחיות ביחד בגוף האחד לזמן קצר כשהנשמה "החדשה יותר" לומדת את הפנים ואת החוץ של המדוע והסיבה של הנשמה הישנה... ועם זאת, היינו גם אומרים, כי הנשמה החדשה הלכה לצד הנשמה הישנה לצורך חווית חיים זו מאז הלידה.

 

בלוסום:  מדוע אחד פשוט נכנס פנימה בלידה וכאשר מסיימות את סיבותיהם לחוות שוב חיים, פשוט כמו שרבים עושים, מסדר עבורן דרך לעזוב את הפיזיות ולאפשר לגוף להתפורר. העבודה נעשתה! מדוע אחד ירצה ליטול את האחר?

 

פדרציה של אור: מכיוון שחלק צריכים לחוות את מטרתם עם מה שמתרחש בשנים הצעירות, והאחר עשוי רק להצטרך את החוויה של מי שיכול רק לקחת מקום בשנים המאוחרות יותר.

 

בלוסום: יכולים אתם לתת לי דוגמה?

 

פדרציה של אור: נשמה  שנולדת לתוך גוף עשויה, לדוגמה, רק לרצות לחוות להיות ילד עד לגיל שמונה. בשל העובדה כי בזמן חיים קודם, ילדותם עד לגיל שמונה היתה מופרעת ולמעשה לא נחוותה כ"ילדות" בכלל. אולם, שאר החוויה של אותו זמן חיים היה מספק.

 

בלוסום: עם זאת, האם הם לא מקבלים זאת שהיה להם מאורע מדכא של ילדות, עם זאת חיו באושר  אחרי זה?

 

פדרציה של אור: חלק עשויים, עם זאת, אחרים עשויים לרצות בעוצמה את אותן שמונה השנים של להיות נאהב ומטופח וצריכים/רוצים לחוות זאת מספיק כדי להגיע שוב רק עבור שמונה שנים אלה, כדי להרוויח מהן, זה מה שהנשמה רצתה ונכשלה בסיבוב האחרון.

ואז יכול להיות כי נשמה שהיתה לה ילדות נהדרת עד לגיל שמונה ואז חוותה תקופת התבגרות מאוד לא שמחה והיו דברים שהיה צורך "להשלימם" בשנים האחרונות של חיי האחד, אולי רק לחוות "זקנה" באופן משביע רצון יותר... לכן ישנו הסכם "לשתף" את הגוף... זה פשוט "מתאים יותר" לנשמות אלה לעשות זאת בדרך זו וכך נעשה ההסכם.

 

בלוסום: יכול להיות כי נשמה שלא היה לה הסכם זה, החליטה לאפשר החלפת נשמות שתשתלט, כיוון שהן לא רצו יותר להיות כאן?

 

פדרציה של אור: אוה כן. עם זאת, הנשמה הנכנסת המשתלטת צריכה שתהיינה לה את אותם צרכים שהנשמה שבוחרת לעזוב יש. לדוגמה... אם לנשמה יש סדר יום לסייע לנשמה אחרת באמצעות להיות/להתנהג/לתת/לקחת/לחיות בדרך מסוימת.. אזי הנשמה הנכנסת צריכה גם להגשים תפקיד זה... לכן, לא רק להגשים את התפקיד של/עבור אחד העוזב, והאחד שנשמתו תיעזר על ידי מערכת יחסים זו... עם זאת, זו גם מטרתם האישית. זה עובד טוב מאוד במקרים אלה.

 

בלוסום: זה נראה קצת מוזר לי... עם זאת, כול אחד לעצמם.

 

פדרציה של אור: ישנו גם תרחש לפיו נשמה שצריכה לסדר מחדש כדי לעזור לאחרת להשתלט... מחליטה להישאר... או הנשמה הנכנסת... משנה את דעתה.

 

בלוסום: אזי מה קורה?

 

פדרציה של אור: אזי הנשמה שנכנסת, עם זאת, עכשיו לא יכולה... תוקצה לגוף אחר שיהיה מתאים ברגע שהגוף נעשה זמין... כביכול.

 

בלוסום: והנשמה תחליט  להישאר מפני?

 

פדרציה של אור: יש לה תקופה טובה. הן לקחו מסלול שמשנה את האירועים עבורן.... הן הרגישו שהן תהיינה יותר לשימוש לנשמה האחרת באמצעות הישארותן. לכן, קיימות סיבות שונות רבות מדוע.

 

בלוסום: יכול להיות כי הדייר המקורי של גוף, עוזב נומר לעשרים שנה... אחר "מלווה" את הגוף לאותה תקופת זמן, ולאחר מכן הנשמה המקורית חוזרת פנימה לסיים חיים אלה?

 

פדרציה של אור: כן. אם זה מה שמועיל לכול מי שמדובר עליו.

 

בלוסום: ישנם גם, לצערי, אנשים הכותבים לומר שמישהו השתלט על גופם (בלי רשות) וגרם לחייהם להיות גיהינום. מה קרה שם?

 

פדרציה של אור: זה הולך לנושאים שהם עמוקים מאוד, בלוסום. עם זאת, היינו אומרים, כי הנשמה של הגוף.... בעלת הגוף... יש לה שליטה עליו. גם אם הם חושבים שיש להם או לא. מישהו עשוי "להופיע" "להשתלט" עם זאת לעיתים קרובות, לא תמיד... אלה יכולים להיות "שדים" של המוח. היינו מכנים אותם "שדים של פחד" שבאמת לא נמצאים שם בכלל עם זאת, נראים אמיתיים מאוד לנשמה שנפגשת בהם. זה הוא לא תמיד המקרה... עם זאת, דיון מעין זה אינו על סדר היום שלנו.

 

בלוסום: מה? בכלל?

 

פדרציה של אור: לא בהכרח. עם זאת, המוח הוא יקום ענק, היוצר את כול מה שנכנס וכאשר מהרהרים על כך... אם מהרהרים על כך מספיק... זה נוצר.

זו הסיבה מדוע אנו מלמדים להתמקד רק על אהבה, יקרים.... מדוע אחד רוצה ליצור משהו שאינו משרת אותו?

 

בלוסום: בשביל החוויה?

 

פדרציה של אור: וכך זה.

 

בלוסום: וכך זה באמת! תודות רבות. באהבה ובהכרת תודה לתובנתכם ששותפה.

 

פדרציה של אור: באהבה ובהכרת תודה לכול אלה הבוחרים להעניק ולהשתתף.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge