Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 24, 2012

February 24, 2012 Thrive

הלו אתם שם...בכל מקום שאתם לאמיתו של דבר נמצאים....הלו!

ברוכים הבאים לתוך המרחב שמוכר לכם כמרחב הלב. אנו מתרגשים לדבר אתכם בצורה גבוהה זו כיוון שצורה זו דורשת פחות תמרונים.

(אני ביום העשירי מתוך 10 ימי צום המבוססים על אכילת אבטיח!)

כן, אני חייבת לאמר כי אני בהחלט מרגישה קלה/מוארת יותר!! אני תוהה מה אתם רוצים לשתף? נראה כי מתרחש רבות עם ההתפטרויות בבנקים ודברים רבים שעדיין אינם מתפרסמים  בכלי התקשורת העיקריים... על מה אתם רוצים לדבר?

אנו מודאגים בראש ובראשונה מבריאות הווייתכם. זוהי אחריות המחלקה שלנו לגביכם. אנחנו יכולים להתבדח ולאמר שלמרות שבזמנים מסוימים אתם חושבים שאנו נמצאים לפניכם, אנחנו מעט מאחוריכם בשיתוף של דברים מסוימים.

אם זו בדיחה, אתם באמת צריכים לקבל כמה שיעורים ממני! המשיכו.... סליחה...

על מנת שאדם יעריך את מה שעומד לקרות, יהיה זה רצוי לאלה מהגזע שלך להתאמץ קצת יותר. בכך... רבים מכם ערים ומודעים...רבים מכם עוקבים אחר המסרים והופכים את מה שהיה שלילי לחיובי.

בנוסף, אנו מזכירים לכם כי דבר אחד חשוב שאתם אינכם עושים הוא לקבל את האמת על מי באמת אתם. הכול הרבה יותר ממה שאתם מחשיבים את עצמכם. כאשר אתם תכירו בכך שאתם מוארים הרבה יותר ממה שאתם חושבים...אזי כה הרבה ניתן להשלים במרחב זמן קצר יותר.... בשל ניצוץ הרטט הגבוה אשר ינבע מכל אחד מכם.

אוקיי... כאשר אני הולכת במורד הרחוב, אני יכולה ל"הכיר" מישהו שאני מכירה... אני יודעת שראיתי אותם לפני כן ולכן אני "מכירה" אותם. איך אנו עושים את מה שאתם מזכירים לנו? איך אנו מכירים את עצמנו למה שאנו באמת אנו? אנו מפלסים את דרכנו לתוך האור הפנימי של עצמנו... בדרך הטובה ביותר שאנו יודעים לעשות זאת...והולך טוב, אנו מתחילים להתקדם. עם זאת איך אנו באמת עושים זאת? איך אנו יכולים להגביר את עצמנו בכמה דרגות?

על ידי הקשבה. על ידי הקשבה לאותו קול פנימי שקט.

וזה מה? כיוון שהוא כה שקט.... אני לא יכולה לשמוע אותו. אנו דברנו על זה קודם לכן.... האם זה יותר הרגשה/תחושה שעלינו להרגיש/לחוש להבדיל מהקשבה?

בדרך זו, תמיד תפיקו את התועלת הגבוהה ביותר בכך שתעקבו אחר תחושותיכם/הרגשותיכם... אבל עדיין אנו אומרים לכם... שקיים "הקול הפנימי השקט בתוככם". הוא מדריך אתכם.... הוא מרומם אתכם...

כן...אני לא מבקשת להיכנס לתוך דבריכם...אנו יכולים להמשיך עוד ועוד על כל הדברים שהוא עושה....אנו צריכים לדעת איך עושים זאת?

אנו מאושרים עם הישירות שלכם בימים אלה.

טוב, חבר'ה זאת שנת 2012! אנחנו צריכים להתקדם הלאה, האם לא כך? אין יותר פינוקים. אם אתם מבקשים מאיתנו להכיר את עצמנו בדרך מוארת יותר... אזי בבקשה הרגישו חופשי להציע לנו כמה רמזים.

אז תנו לנו לעשות זאת. עיצמו את עיניכם.

(עצמתי את עיני)

מה את רואה?

 אני רואה את עצמי יושבת כאן, אולם זאת לא הייתי אני, הייתי עדיין בצורת בן אנוש, אך לא הייתי פיזית....הייתי רק אור לבן/כסוף ...ו"שידרתי" החוצה את האור הזה.. רק בלהיות אור זה.

הנה יש לכם את תשובתכם. אם כל אחד מכם מקבל את מה שבאמת אתם... לא רק מדמיינים זאת... אבל יודעים זאת... מקבלים זאת כאמת... אזי אינכם יכולים להיות שום דבר חוץ מזה. ואם אתם נותנים אמון בקבלה זו ומרגישים/חשים מתוך עצמכם... כל הזמן... שאתם מהווים את אותו האור המנצנץ החוצה... ברמה של ידיעה, אולם אינם צריכים לחשוב על כך.. אזי.. באותה הדרך שבה החיים מביאים את עצמם אליכם.... אתם תאמרו... " עתה אני מכיר מי אני!".

אתם ממעיטים בערככם וביכולתכם. אתם מסוגלים ליצור תהודה בתדר הרבה יותר גבוה ממה שאתם "מאמינים". ומה יקרה אם נסביר כי אתם רק יכולים ליצור תהודה ברמה שאתם חושבים שאתם ראויים לה? ואתם כולכם הרבה יותר ראויים לרחוץ באור זה מאשר אתם מאפשרים לעצמכם לשים לב לכך.. אתם מהווים אור זה.

הדליקו את מתג הדימר שלכם! אנו אומרים לכם כי כאשר תעשו זאת...כאשר אתם תזרחו כמו הכוכבים הבהירים ביותר המייצגים אתכם....אתם גם תכירו את הכוח הנמצא בתוככם. הכוח לשנות את כל מה שצריך להתמירו לתוך מה שראוי להיות חלק מכם. אתם כולכם אחד, אולם ברמות רבות אתם לא אוהבים לקבל שאתם חלק ממה שאינו כה בהיר. אתם יכולים... על ידי כך שתהוו את האור שלכם בהדרו ... שנו את כל מה שנדרש לרומם אותו. רק תהיו אתם. אתם לא צריכים לצאת ב"מסע צלב".... אתם לא צריכים להוכיח את כוונתכם...אתם רק צריכים לנבוע אהבה... כל הזמן.

כאשר אתם אומרים לגבי להוכיח כוונות.... האם אין זו הדרך לפיה אנו עושים שינוי? על ידי כך שאנו מבצעים דברים, מקבלים תשומת לב, מוכיחים את כוונתנו כדי שלא נתנסה יותר "בהחזקה במעצר"? האם אין זאת חלק מ-2012? לעמוד במה שאנו מאמינים בו... ולעשות את השינוי שיקרה  באמצעות זיוף אחיד על מנת ל"הוכיח כוונות". אני כמובן חושבת על "כיבוש" תנועות וכו.

אנו מבקשים מכם שתבינו את מה שנאמר. אם ישנן נשמות בעולמכם אשר בחרו לעשות זאת.... לנקוט עמדה... אזי זה מה שהם נמשכים לעשות. אנחנו לא שופטים זאת... כי הרבה "קורה" בתוך ובמשך האפיזודות המעורבות בכך ולכל דבר יש את מקומו הלגיטימי. ניחא. אולם אנו מבחינים בין מיקום פיזי לבין  "מתן אור" טהור.

בימים הבאים, כאשר יותר ויותר נשמות יעריכו מה מהווה שרות לעצמם ולאחרים ומה לא... גורם זה של Ah Ha[1] ישפיע על הרבה דברים.  כל כך  הרבה יהיה הגיוני לכם למרות שעתה פשוט אין זה מתקבל  על דעתכם. אולם... כדי להאיר את עצמכם.. בדרגות כה גבוהות שאינכם יכולים לדמיין לעצמכם להגיע אליהן... רגעים אלה של Ah Ha ייחשפו מהר יותר.

זהו הזמן עבורכם להתקדם. אנו אומרים בעזרת אהבה... אל תהיו שאננים לגבי מקומכם על פני כדור הארץ. באתם לכאן לעזור לו בתנועתו למקום גבוה יותר. באתם להיות חלק מהתקדמותו. מה אתם מחשיבים את עצמכם עתה, להיות מלאי שמחה ואהבה וכולם "שמחים"...

כולם שמחים???מה! שחררו מעצורים !!!

זוהי רק התרגשות ילדותית. אתם תיעשו מעורבים הרבה יותר בעצמכם....

ועדיין...האם אינני טועה באומרי שאתם מתכוונים " אל תהיו שאננים לגבי "רק להיות"? כלומר, למעשה להיות פשוט אהבה.

כן. כן.  אכן פשוט להיות... אולם...איך נסביר לכם זאת? זה יהיה בעל חשיבות לכם רק להיות בתדר הרבה יותר גבוה מהתדר שאתם מאפשרים לעצמכם.

אם אתם ממשיכים... ללא הפסקה... להרגיש/לחוש ולראות בעיני רוחכם את עצמכם כאותו אור לבן מבריק...הנשפך מכם...לעולם זורם מזרם החיים/האהבה.. אף פעם לא עוצר, אף פעם לא מפסיק... פשוט להיות את אותו אור לבן בכל עת...אתם תגלו דופק אשר פועם באותו קצב בתוככם. לבכם הפועם ישיר את אותו השיר. נשמתכם תהמהם את אותה המנגינה. כאשר אתם תבינו כי אתם מהדהדים את אותה המנגינה ואנו אומרים זאת כאשר התזמורת כולה "מכוונת", תהיה אחדות... אתם תנגנו את הסימפוניה האלוהית. זה נכתב עוד לפני זמן רב... ועתה היא תתנגן. תישמע. תהיה.

אנו מודעים לכך כי מרביתם של הדברים שאנו אומרים אפשר רק ש"תייחלו להם". במסגרת הנסיבות  שנטלתם על עצמכם... הרבה נראה "חלומות באספמיה" (""(pie in the sky.

או בבקשה, אל תזכירו לי פאי....אבטיח כן... פאי... לא!

 כדי לסטות מהנושא לזמן קצר...האם אין זה כך שמישהו היה צריך להיות ממושמע....תועלת רבה הייתה מסוג זה של צום... פיסית ורוחנית?

או כן באמת... אבל עשרה ימים הם יותר ממספיק עבורי! שמתי לב כמה אני הרבה יותר "מואר/קל" ... ולעשות הילינג, מדיטציות, קריאה וכו במשך זמן זה... אני התקדמתי "כה עמוק" ( גבוה יותר, קל/מואר יותר).

לכן אנחנו מציעים כי החשיבות בטיפול בגוף הפיסי עם הכבוד המגיע לו נוסף על הגוף הרוחני... יכול להשלים נפלא. אזי הם יהיו מסוגלים לרקוד  עם "המוסיקה המתנגנת".

אדם  מודע "במקצת" לגבי הפיסיות והרוחניות. כאשר אדם מודע "במלואו" על היכולות של שנים... תהיה מסיבה ויראת כבוד.

המשיכו נשמות יקרות של כדור הארץ... מכל הכבדות שנעשתה כחלק מכם, אולם אף פעם לא הייתה שייכת לכם. טפלו במוחכם ובגופכם ובנשמותיכם במלוא המשמעת... אתם תזכו בהתרגשות גדולה אם תבחרו זאת. הכינו את גופותיכם ואת רוחכם למה שיבוא.  אתם בדרך...להשיל את כל מה שיותר אינו בעל ערך עבורכם כאשר אתם צועדים.  האכילו את עצמכם במזון המאפשר לכם תפקוד מלא. אתם בוודאי אינכם פועלים בעוצמה וביעילות מקסימלית...אולם כאשר אתם עושים זאת.. איך תוכלו להביט אחורנית ולצחוק לגבי בורותכם.

תודה. אנו ננסה!... בחזרה ל"חלומות באספמיה"...

כל מה שאתם שומעים מ"איתנו"... כל מה שאתם בוחרים "לקחת על הסיפון" ("take on board")[2]...מגיע מתוך לבבותינו. אנו באים לעזור לכם בדרכים אשר יעזרו לכם לעזור לעצמכם... אנו חושבים שיש בזה ערך רב עבורכם.

מטרתנו היא להציע לכם הכול בדרכי חוכמה. לשתף ולחלום אתכם.  להסביר לכם את האמת  ומי אתם ומה זה.

אנו אחים ואחריות השייכים לאור אחד. כולנו. אין אף יצור חי שאינו חלק מאור אחד זה.

כאשר אנו זורחים כלפי חוץ מהידע הפנימי של האמת... אנחנו מגשימים את גורלנו.  אנו משיגים מה שהיה מתוכננן עידנים רבים לפני כן.

זה כאן, יקרים.

עתה זה הזמן.

אתם נמצאים בזמנים המלהיבים ביותר בתולדות האנושות. אנחנו בזמנים אלה אתכם.

ביחד ננשום כאחד.

אור אחד... אהבה אחת ביחד. אנחנו אחד.

אני יודעת זאת....תודה. עד לפעם הבאה... באהבה ובתודה.

 


[1]           מצב  פתאומי של הארה רוחנית או מודעות - הערת המתרגמת.

[2]    כלומר, להבין ולקבל דעות ורעיונות אשר יכולים לשנות את דרך התנהגותכם בעתיד הערת המתרגמת.

  
 


Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge