Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 1, 2012

March 1, 2012 Thrive

ערב טוב לכם. אני מקווה שזה בסדר להתחבר אליכם ממש עכשיו כיוון שאני "במצב רוח" !

 

ברכות כנות של שמחה לך ולכול אלה שלוקחים חלק בהבנת המלים הנאמרות על ידינו. זו הייתה, ותמיד תהיה רק הכוונה העליונה בבואנו לעזור לאלה מכם על הפלנטה הנחרצים להשלים את התוכנית שנעשתה הרחק אחורה בזמן ושאותה אתם חושבים כי שכחתם.  אולם, אנו אומרים לכם... זיכרונות הינם חלק ממה שאתם. אתם פיתחתם הזדמנויות להביא לעולם את הזיכרון של מה שהיה פעם בעבר...וזה לא ייקח יותר מדי זמן כאשר כל המפגשים מסוג זה יתאחדו  מחדש עם מה שהיה פעם חלק מהידע היום יומי שלכם.

 

כאשר אתם מתקדמים קדימה בימים מואצים אלה...אתם תיתקלו בהתרגשות נפלאה אשר תגרום לראשכם להסתחרר. אנחנו מבקשים מכם להישאר עם שתי הרגליים על האדמה. זה חשוב... כיוון, אוהו זה יכול להיות מאוד קל שאתם תנעצו את ראשיכם בעננים ותבקשו לא לחזור. אולם, אתם מאוד נדרשים להגשים רגעים יקרים אלו באופן ההולם את האורות המהווים אתכם.

 

אנחנו יכולים להבטיח לכם רק דבר אחד.. האם זה כל מה שהשתוקקתם שיתואר...כל מה שלבבותיכם נאחזו בכל כוחם לחיים ולמוות...בקרוב יוכח כאמת העליונה... ואלה מכם שנאחזו באופן יציב בקורות הגג כאשר נראה שהן נופלות מתחתכם...ישמחו אתנו...יקרים שלי...יהיה כל כך הרבה לחגוג בזמנים הבאים בקרוב.

 

התבקשנו על ידי מתקשרים אחרים ל"הפיץ את החדשות" עליכם. אני  מתפלאה, האם אתם יכולים לייעץ לנו לגבי זאת? רבים מפחדים שילעגו להם ורבים שהיו פעם אמיצים לספר, סגרו את פיותיהם כיוון שאף אחד לא מגיע ואין כלום. עם כל הכבוד.. האם אתם יכולים להדריך אותנו איך לגרום לכך שיהיו פגישות איתכם?... אם אנחנו צריכים להיות הרבה יותר מודעים מי אתם על מנת לגרום לכך...מהי הדרך הטובה ביותר לבצע זאת?

 

אין זה משנה לנו מה אחרים יכולים לחשוב על כל אחד מכם....כיוון שאנו מניחים שעד עתה אתם גם למדתם לא לדאוג באשר למחשבות של האחרים לגבי עצמכם. לעמוד באמת שלכם... שתי הרגליים בהחלטיות על האדמה לעודד באומץ את האחרים לשקול את האפשרויות באשר לאיחוד של משפחת הכוכבים איתם... יכול לקרות רק אם הלב במלואו יודע זאת. האם את יודעת זאת, בלוסום?

 

כן, כן אני יודעת. לא יודעת מתי. זה המקום שרבים מאיתנו מאבדים את האומץ שלהם.

 

עם זאת, אתם יודעים כל כך טוב מתוך המקום בנשמותיכם שאין ספק...  עתה אנו קרובים לסיומו של ספר עצום אחד ומוכנים להתחיל את הספר הבא.  האם אתם לא רואים שבבוא הזמן אלה שיודעים יחפשו לעזור לאלה שאינם יודעים?

 

ברגעי ייאוש, רבים יהיו זקוקים לרבים מכם אשר למדו את מילותינו ודבקו באמת.. על מנת להרגיע מצבים. שהרי סביר מאוד שיהיו מהומות והפיכות בארצות רבות כאשר האבק ישקע. דעו יקירי...שהאבק ישקע. יהיו זמנים שתהיה הרגשה שמתרחשת סופת חול נוספת לפני שהסופה האחרונה דעכה.

 

עם זאת, אל תפחדו מכל מה שמתרחש.

 

השנים האחרונות היוו את מזרון האימונים שלכם. אתם למדתם כה הרבה לגבי עצמכם ואנו מאוד מרוצים מכך. אתם פתחתם דלתות שפחדתם בעבר להקיש עליהן.. ועתה.. בשנה זו של 2012... אתם תקצרו את כל מה שזרעתם, ואנו אומרים לכם כי היבול בשנה זו יהיה של שנה טובה מאוד!

 

בפעם האחרונה שדברנו, אתם אמרתם שיהיה טוב עבורנו לדמיין את עצמנו כאור.. רק אור. לכמה אנשים הייתה קצת בעיה לעשות זאת... ואנו מודאגים כיוון שהם חשים שזה חשוב כפי שאתם אכן אמרתם זאת... האם יש לכם עצה בנושא?

 

הידיעה כי אתם אור מגיעה מהלב... לא מהעיניים.. לא מהמוחות הוויזואליים. הראינו לכם מה שראיתם... להיות רק אור על מנת לבטא לאחרים מה נדרש לכך. כאשר אתם יודעים בלבבותיכם שמכם נובע האור ושום דבר חוץ מאור...אזי כל התהליך עובד באופן אוטומטי. אנחנו הנחינו אתכם להשתמש ב"דמיון"...ואז לקחת את מה שדמיינתי ללבבותיכם.

 

חלק כבר עשויים להיות מודעים לכך מתוך לבבותיהם ולכן הם יכולים רק להיות. הגורם העיקרי הוא להרשות לאור שבתוככם לזרוח...עם זאת אנו אומרים שנית...רבים מכם חושבים שהאור שלכם זורח במעומעם כאשר למעשה הוא צריך להאיר כמגדלור. כמה תצחקו כאשר תחוו את הגעתם של רגעים אקוטיים אלה של ‘Ah Ha’[1]. תאמרו לעצמכם "אם רק ידענו. אם רק היינו מבינים אז מה שאנו יודעים עתה"... וזה מה שאנו מנסים לעזור לכם. לעזור לכם לדעת זאת עתה.

 

מנקודת מבט שלנו...אין זה כה קל כמו שנראה לכם...אחרת, כה רבים מאיתנו היו עושים זאת!

 

דעו שרבים מכם עושים זאת. עבור רבים, יש צורך רק בכיוון עדין. מה שאנו רוצים שתבינו, עם זאת, קשה לבטא זאת במילים שלכם...כי...אתם זה אנחנו.

 

כן, אמרתם זאת קודם לכן.

 

כאשר אתם נפגשים איתנו, כאשר נהיה בנקודה בה אנו נוכל לפעול הדדית באופן פתוח ובנוחות איתכם ...חלקי הפסולת האחרונים אשר חייבים להעלם, יתמוססו. נשמותיכם יכירו את עצמם... עבור רבים, התדר העצמי כשהוא מתעורר, התעוררותו תהיה מיידית.  רבים ירגישו כאילו התעוררו מתרדמת. עבור רבים זה יהיה כאילו קבלו מכה בראש לפני זמן רב ושכחו מי הם ומה הם מסוגלים לעשות.. והשכחה תיעלם בנדנוד עפעף וכל המיומנויות יהיו שוב חלק מהצורה.

 

קחו בחשבון, כי רבים מכם שחיכו להגעתנו,  יתפסו עמדות שבשעה הרת גורל זו אין להם מושג לגביהן. עם זאת, הכול יסתדר. זו הסיבה לכך שאנו מבקשים מכם ל"להתקדם" כמה שאתם יכולים. אנו מבקשים מכם להתחבר כמה שאתם יכולים עם החלק העליון ביותר של עצמכם כדי שתקבלו משם הוראות שהייתם מודעים להן לפני שבאתם. ועתה, זהו הזמן לאחזר את כל מה שאתם אמורים לדעת.

 

הימים הבאים יעזרו לכם להבין שאתם אינכם שונים מאתנו. חלק חשבו שאנחנו חשובים יותר מכם ועם זאת אנחנו רק אחים ואחיות. ההבדל נעוץ בעיקר.. בתדר שחייתם בו. כאשר התדירות משתנה ונעשית קלה וגבוהה יותר בתהודתה...אתם תהיו כמונו.

 

תהיה כזו קבלת פנים.. כזו היכרות. בני משפחה שאבדו מזמן, שהיו בפיזיות רחוקים מאיתנו כל כך הרבה זמן יתקבלו ב"ברוך בואכם על הסיפון"... "ברוך בואכם הביתה".

 

זה באמת נשמע כה מרגש.. הלב שלי אינו יכול לחכות.  יותר מאשר לאמר "המשיכו עם זה". אני מתכוונת כי... להתקדם בהבאת הפלנטה הזו למקום חדש. היה איזכור של ניקיון וכו' והמחשבה על כך שאנו עובדים כצוות ביחד כדי להביא עולם חדש זה מרגיש לי כה טוב כאשר אני חושבת על כך. ניקיון יסודי...

 

אנו נאמר שהניקיון לא רק יהיה על הפלנטה.. זה יהיה בלבבותיכם ובמוחכם. אתם תשימו לב להבדל ברווחה/באושר שלכם. תחושו בקלילות שבאמצעותה כל יום יהיה יום של התרגשות וחגיגה.

 

היו חזקים והתרוממו ידידים יקרים.. אנו כה קרובים , עתה, לכל מה שנאמר בנבואות. ואתם תדעו ללא ספקות שכל מה שדברנו תמיד היתה האמת שלבבותיכם סיפרו לכם.

 

נזכיר בשמחה שאנו לא שכחנו שדיברנו על עמודי האור Pillars of Light. זהו חלק בלתי נפרד מהמיקום. אנו אומרים שנית  שלא יהיו ספקות לגבי כל מה שדיברנו. שוב,  יהיה זה רגע מאוד מפליא של  ‘Ah Ha’.

 

התעודדו...כי אנו צופים הרבה מבוכה ואתם תצטרכו לחשוב בהיגיון. אף פעם  אל תטילו ספק ביתרונכם בכל מה שיתרחש. הישארו באמת שלכם ובמה שאתם יודעים שזו האמת שתיראה דרככם.

 

זכרו להאזין למה שאתם מרגישים לגבי כל מה שמוצג לכם. אלה שהכריחו אתכם כה מזמן לחיות בעולם של שקרים ורמאות, לא יכול להיות להם יתרון. זמנם כשולטים עבר, ולעולם לא תשתחוו עמוקות להם. זה לא יקרה שנית. זה ברור.

 

בשעה שחוויתם מצב עניינים כה יוצא דופן, למדתם רבות. תנו אור לנשמות אשר עתה הם מפחדות מהאופל של עצמן. כי באמת זהו מקום עלוב לחיות בו. הראו חמלה לכול אלה. התרוממו מעל אלה שגרמו עוול לכם והציעו שלום מתוך לבבותיכם. זוהי הדרך המהירה ביותר להביאם הביתה.

 

משהו שהתכוונתי לשאול אתכם... זה מאוד חשוב... האם אתם שמים סוכר בתה?

 

דעו בלבבותיכם כי לא ניתן לשבור את הידידות והנאמנות שלנו אחד לרעהו. דמיינו כמה תחושו נרגשים כאשר תחגגו את הפגישה עם בן משפחה שלא ראיתם שנים רבות.... ואז תכפילו הרגשה זו באלף ליפופים. איננו יכולים לבטא לכם את השמחה שתישכון בכל אחד מאיתנו כאשר נרגיש שנית בבית, איש בנוכחות רעהו.

 

כל כך הרבה זמן שכולנו עבדנו להביא תוכנית זו לעמדתה הסופית. ברגע שהקשר ברמת האדמה יושלם... אנו נתקדם לשלב הבא.

 

אז התהליך עדיין לא הגיע לסיומו?

 

אנו נקרא לכך עמדה סופית של שלב זה. כמה אנו משתוקקים לברך אותך.

 

אכן ידידי. התחושה היא בהחלט הדדית.

 

כה הרבה, כה הרבה זה להציג זאת, פחות או יותר, על מפתן דלתכם. כה הרבה, בחלל קצר של זמן ותצטרכו להבין כה הרבה.

 

אתם תבינו.

 

תתחילו לפעול אנרגטית וביעילות (‘Move into gear’) וחממו את המנועים...כל אחד מכם יודע את מקומו  וכל אחד מכם מתקדם למקום ממנו יוכל לראות זאת.

 

אל תשכחו אף פעם, לא משנה מה שיתרחש, אתם אהבה.

 

אין שום דבר אחר מלבד אהבה.

 

כאשר אתם באים מהאנרגיה הגבוהה ביותר של אהבה זו...אין מקום לפחד וספק.

 

אהבה היא התשובה לכל דבר.

 

כאשר אתם צועדים, היו אמיצים.. כאשר אתם מדברים, היו אמיצים... דעו שכאשר האמת שאתם יודעים מוצגת לכולם, אתם תודו שאתם מכירים בה בלבבותיכם לפני שראיתם אותה בעיניכם.

 

אהבה קושרת אותנו באמת. אמת קושרת אותנו באהבה.

 

היו נרגשים... תחיו בתוך ההתרגשות...כי אנו יכולים לראות הרבה דברים שיש להתרגש בגינם.

 

רוב תודות....מרגישה שהגעתי לנקודת הניתוק. בהרבה אהבה אליכם. אני לא אשפות את הקומקום עדיין, אבל אמלא בו מים!


 

[1]  מצב  פתאומי של הארה רוחנית או מודעות - הערת המתרגמת.

 

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge