Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 23, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 23 במרץ 2015

בלוסום: הלו חבריי...האם כולנו מוכנים לאפיזודה מרגשת נוספת?

פדרציה של אור: אנו נמצאים באופן טבעי כאחד איתך...כפי שאנו נמצאים עם כול הדברים.

בלוסום: נהדר! עכשיו, כמה דברים... ואני ממש לא בטוחה אם אני רוצה לצלול פנימה או לא...עם זאת, בפנים עבור פני בפנים עבור פאונד, כפי שאומרים. האם יכולים אנו לקבל כמה עובדות יסודיות לגבי אמת? אני יודעת שאנו התעמקנו בכך לפני כן... לפני הרבה שנים... ואני נעשיתי פשוט מבולבלת לחלוטין ואבודה. עכשיו אני כה הרבה יותר מוארת...!!!!????...האם ניתן לכך ניסיון נוסף?

פדרציה של אור: אנו תמיד מאושרים לסייע לכם בהבנה היכן שאנו יכולים. אנו מודעים שאתם מרגישים מבולבלים בהתייחס לעובדה ש... כאשר משהו קרה... כאשר אתם ראיתם/הרגשתם זאת בתוך לבכם ובעיניכם... אתם לא יכולים להכחיש שזו עובדה/אמת. עם זאת, בעייתך היתה שעובדה מסוימת עשויה לגרום לך להרגיש שלא בנוח... עם זאת, את יודעת... כעובדה... שזה התרחש.... זה, כפי שהייתם אומרים...אמיתי.

בלוסום: נכון. עם זאת, אתם אומרים שאם משהו גורם לך להרגיש שלא בנוח... המשיכי... כיוון שאין זו האמת שלך.

פדרציה של אור: כן, אנו אומרים... כיוון שזה רצוי לעשות זאת. לכן, אפשרו לנו לנסות ולהבחין בין השניים. עובדה היא עובדה... בתוך האשליה, אפשרו לנו לזכור... ואנו אומרים שאם "סיפור" לא מהדהד בתוככם... אזי אין זו האמת שלכם.

בלוסום: כן. עם זאת, מלחמה אינה מהדהדת בתוכי... לכן, אין היא האמת שלי... עם זאת, אני יודעת כעובדה שזה ממשיך... זהאמיתי. האם אתם מבינים את מה שאני אומרת?

פדרציה של אור: אכן. ומה שאנו מתארים הוא... "מלחמה" לדוגמה... לא "מצלצלת כאמיתית"... עבורך. עם זאת, היא עשויה לצלצל עבור אחר.

בלוסום: עם זאת, זה בהחלט מתרחש... לכן, זה אמיתי?

פדרציה של אור: זו עובדה. זו גם עובדה שמדובר בעניין מאוד מסובך.

בעולמך, בלוסום... בחיים היומיומיים שלך.. האם את ממוקדת במלחמה?

בלוסום: אף פעם.

פדרציה של אור: לכן, בעולמך.. באמת שלך... זה לא מהדהד... זה לא מגיע לתוך מחשבותייך. ואם זה ייכנס... זה לא מרגיש טוב.

האמת העצמית של אחד היא מה שגורמת לאחד להרגיש טוב. זו אמת.

חפשי "אמיתי"... בהתאם לעובדה או למציאות.

חפשי "אמת"... האיכות או המצב של הוויה אמיתית.

בלוסום: אוקיי... זה עומד להיות מבחן ממשי עבורי. כיוון שאני מוצאת את זה מבלבל, אני עומדת לנסות להבהיר את המיינד שלי ולאפשר לכם לדבר על כך.... האם אתם מוכנים לכך?

פדרציה של אור: יותר חשוב... האם את מוכנה?

בלוסום: בפנים עבור פני.... בפנים עבור פאונד.

לחצו כאן על הקישור לאודיו (תרגום תעתיק ההקלטה בהמשך). http://youtu.be/5fauO5eqbV4

בלוסום: וואו! זה בוודאי הרגיש כה חם וטוב. תודה לכם... מקום מושלם לסיים... אני אוהבת אתכם!

תרגום תעתיק ההקלטה:

ברכות הבהירות ביותר לכל אחד ביום נהדר זה.

אנו כבר מחייכים, כיוון שאנו מודעים כי בלוסום קצת דואגת שהיא עשויה להיות שלא ביכולת להתערב עם שאלות אשר עשויות לעלות בשעה שאנו מדברים.

אפשרו לנו לראות איך מבוצע ניסוי קטן ביום זה... האם לא כן?

לכן, יש לכם שאלות בהתייחס לאמת. מה היא אמת? מה היא איננה אמת?

אחד עשוי להרגיש שונה לגבי הרגשה של משהו... לכן, אחד היה אומר... "אני מרגיש בדרך זו לגבי משהו" ואחר עשוי היה לומר "טוב, אני מרגיש בדרך זו על כך". עבור כל אחד... ההרגשה שיש להם היא אמת ל/עבור עצמם.

בהתייחס לעניין של עובדה... שהינו עובדה... אתם עשויים לחוות משהו עם עיניכם אשר אינכם מרגישים בנוח לראות. אתם מבולבלים בכך שאנו אומרים... "אם זה גורם לכם להרגיש שלא בנוח, אין זה אמיתי" זה לא אמיתי! אין זה כך. אנו אומרים... שאם משהו גורם לכם להרגיש שלא בנוח... אזי אל תתעכבו בתוכו... כיוון שזה לא משרת מטרה. אין זה גורם לכם להרגישטוב.

ואחד נמצא כאן כדי לשרת את הכול באמצעות הרגשה טובה.

באמצעות חיים באמת של אחד... אנו פשוט מתכוונים... לעקב אחר מה שלבכם מהדהד על/בתוך. לכן, אתם חיים באמת שלכם. מה שמרגיש טוב עבורכם.

בלוסום שואלת אותנו עכשיו... "אם משהו שם, לפני עיניכם, גורם לכם להרגיש שלא בנוח.. אין המשמעות היא שזה לא קיים. לכן, זה אמיתי.

עם זאת, אנו מדברים על עניינים שונים.

מה שאתם... מי שאתם... זו אהבה. את זה ביססנו. זוהי אמת.

אמת מחוברת ב/כמו/באמצעות/של אהבה.

כול מה שהינו מרטט נמוך יותר... של אותה אהבה... לא מרגישאמיתי להווייתו של אחד. את מבינה? אחד מדבר על להיותאמיתי לעצמי של האחד. לכן, מה היית שוקלת את המשמעות של זה? היינו אומרים... שלהיות אמיתי לעצמי של האחד זה לעקוב אחר ליבו של האחד ב/כמו/באמצעות/של אהבה...בכול מה שמרגיש של אהבה... לאותה נשמה אינדיבידואלית.

ההוויה האמיתית שאתם היא אהבה.

בלוסום אומרת, כשהתחלנו את שיחתנו דרך המקלדת... "עם זאת, מלחמה היא עובדה. זה אמיתי". לכן אנו קובעים...שזוהי עובדה שהחיילים מסולקים מהפלנטה הזו. זה אמיתי...ועם זאת, מה שאנו מנסים להסביר... שאין זה חייב להיות באמת שלכם.האמת של הווייתכם.

אם אתם מתמקדים... אם אתם מוזנים לאותו רטט של מלחמה... זה הופך יותר ויותר של האמת שלכם... כיוון שאתם חיים בתוך הרטט של אותה מלחמה מסוימת.

מצד שני, אם אתם הופכים מודעים לקשת הנהדרת בשמיים... אשר נגרמת על ידי הגשם וזריחת השמש... שזו גם עובדהאמיתית שהקשת מופיעה.

אם אתם מתמקדים בכך.. זו האמת שלכם. אתם רוטטים בתוך האנרגיה של אותה אמת...זה הופך לאמת שלכם.

שניהם מתרחשים... מלחמה וקשת. מה שאנו מנסים לסייע לכם איתו... הוא איזו אמת אתם בוחרים למכר את עצמכם בתוכה?

עבור אלה המבינים קצת יותר לעומק... זו עובדה... זוהי אמת, שעליה אתם ממקדים את מחשבותיכם.. הופכת למציאות שלכם... הופכת לאמת שלכם... כיוון שאתם משכתם אותה אליכם. האם אתם מבינים לאן אנו קצת מובילים עכשיו?

זה תלוי בכם.... היינו אומרים אם היינו כותבים באמצעותבלוסום.. במירכאות כפולות... זה תלוי בכם "להמציא" אתהאמת שלכם. כול מה שאחד צריך לעשות הוא להתמקד ברצונותיו של אחד על מה שהוא ירגיש טוב. כל אחד מכם יודעבתוך הווייתו מה היה רוצה לעשות על מנת להרגיש מאושר.

לאחרונה הסברנו שאם אתם הולכים למקום במיינד שלכם ועושים אותו אמיתי עבורכם... אזי אתם יכולים להרגישמאושרים... כאילו זו למעשה עובדה. זה אמיתי עבורכם.

ההרגשה של אושר נוצרת על ידכם... זה אמיתי עבורכם.

אם אתם רוצים להמשיך להתמקד על אותה מחשבה באושר שהיא מביאה לכם.... אתם יכולים/תעשו להביא את אותה מציאות מהמחשבה בתוך הווייתכם... לאמת מחוץ להווייתכם... שאז ניתן להעריכה על ידי ההוויה בפנים. אתם גרמתם לכך להיות אמיתי. אתם הגשמתם זאת. זו האמת שלכם. אתם מהדהדים בתוך הרטט של זה.... לכן, מביאים זאת לתוך המציאות שלכם... לתוך עובדה.

זה האופן בו אנו מנסים להסביר את ההבדל במה שאחר בוחר שזו תהיה עובדה... תהיה האמת במציאות שלהם... בתלות באיזו מחשבה שהם בחרו להתמקד בה.

אם אתם נמצאים בצומת דרכים ובצד ימין ישנו סימן המצביע לכיוון מקום המכונה "אושר" ובצד שמאל ישנו סימן המצביע לכיוון "מצוקה"...באותה צומת דרכים, איזה יהיה הנתיב היותרשמח לבחור בו? אתם חושבים אוטומטית שהיינו מניחים שכל אחד היה בוחר בנתיב לאושר. עם זאת, הם לא.

כיוון שבתוך כמה ישויות... בתוך האמת שלהם במקום בו הם ממוקמים במסע הענק של התוכנית האלוהית... הם עשוייםלהרגיש מאושרים יותר לקחת את הדרך האומללה.

אין עליכם לשפוט את מה שמהדהד באחר. מה שעובד עבוראחד בוודאי שלא תמיד עובד עבור האחר. לכן, אנו מציעים להתמקד רק על מה שעובד עבורכם.

ייצרו את סיפור התמונה שלכם במיינד שלכם. ייצרו את המשחק התיאטרלי. ייצרו את הגיבור בתוככם... את מה שאתם בוחרים לשחק....ובאמצעות הפחת רוח חיים בסיפור זה באמצעותהרגשה... אתם נהנים מחייכם.

חייכם! אתם לא נמצאים כאן כדי ליהנות מחייו של האחר, בהיגיון, כיוון שאנו מרגישים שכמה עשויים להיעלב מכך. שובבלוסום שואלת אותנו... כיוון שהיא מזכירה לנו שבכך שאחד מחלק אושר לתוך השדה המאוד אנרגטי של עולמכם... אחרים אשר לא נמצאים בעמדה זו יכולים לאחוז בהנאתו של האחר.

אנו מחייכים כיוון שהיא מאפשרת לנו לא להימלט מדבר אחד... שאנו מאוד מאושרים על כך... כדי להבהיר לכולם.

עם זאת, מה שהיינו עונים לכך...ששמחה שאחד מפזר מהאמת העצמית הנשמתית של אהבה יכולה לחדר לתוך אהבת האמת הנשמתית של האחר ולסייע לה ליהנות בעצמה. האם אתם מבינים את ההבדל?...ואנו רגועים כי היא מסכימה.

נשמות יקרות... אנו ב/של כה הרבה אושר ושמחה של אהבה.. שאנו.. ברגע זה... יכולים להתחבר אליכם באמצעות רטט הקול. אנו מבקשים שאתם תפתחו את מרחב לבכם כשאתם שואפים ונושפים... ושאפו ונשפו שנית... על מנת לקבל באופן מלא... אתההרגשה... את הרטט של אהבה שאנו כה בחופשיות... ובשמחה... מציעים באהבה... לכם.

אנו לוקחים בחשבון מבנה חדש זה שעובד אכן מאוד טוב, מנקודת מבטנו... מהאמת שלנו. היתה יכולת לתת ביטוי על מה שחשבנו עכשיו דרך תדרי רטט אשר מתאימים... על מנת שזה ייהפך לעובדה. זה מה שחשבנו פעם ... לדבר בדרך זו באמצעות בלוסום... עכשיו באמצעות מיקוד משמח על כך.... הפך לאמת... באהבה/כמו אהבה/באמצעות אהבה/של אהבה... אנו עכשיו מושכים לאחור את האנרגיה שלנו. תודה לכולם.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge