Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 6, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 6 במרץ 2015

בלוסום: בוקר טוב לכם. אני מרגישה שאני נמצאת על רטט הרבהיותר גבוה מאשר הייתי בו לאחרונה, לכן אני מחכה לשוחח אתכם היום. אני מניחה שזה עובד עבורכם?

פדרציה של אור: אכן. כפי שאנו מבטאים תמיד, אנו נהנים "להתעדכן" אתכם ועם כל מי שבוחר... באהבה... לעקוב אחר השיחות שיש לנו ביחד.

בלוסום: זה גדול, חבריי. גדול. מה הייתם רוצים לדבר עליו?

פדרציה של אור: היינו רוצים לדבר על מה שידוע כמוצרי מידע (Bi products).

בלוסום: ובכן, זה הפתיע אותי. המשיכו קדימה...

פדרציה של אור: באהבה לכל אחד ועם כל אחד באהבה... היינו רוצים לדון בנסיבות אשר יכולות להבטיח את תנועתכם המועילה לתוך הרטטים הגבוהים יותר המחכים לכם.

בלוסום: אוקיי... אני מרגישה כאילו אני נרדמת... הבה נלך על כך!

(אני הקלטתי את האודיו... עם זאת, מסיבות בלתי ידועות לי... האיכות היא באמת עלובה ופשוט לא ניתנת לשמיעה... לכן אני תעתקתי זאת כאן).

תרגום תעתיק ההקלטה מ- 6 במרץ 2015 :

ברכות לכם ביום זה... לכל אלה אשר לוקחים את הזמן להקשיב למה שאנו מציעים... בדרך של ניסוח במילים דרך חברתנו זו... כלי זה... שאנו מכנים אותה....להנאתה... הידועה בשם בלוסום.

נשמות יקרות, נכנסנו לעולמכם מסיבות של סיוע. אנו מגיעים... כפי שביטאנו פעמים רבות לפני כן.. לדרבן אתכם קדימה... לעודד אתכם... לתת לכם את הידיעה על מה שנמצא עמוק בפנים... אתם כבר יודעים.

אתם לא יכולים להכחיש כי ההרגשה בתוככם... כאשר אתם... היינו אומרים... במיטבכם, ממלאים את כול הווייתכם בהתרוממות רוח. אתם יכולים לקפוץ משמחה... כפי שאומרים.. אתם יכולים לרוץ מסביב לצד החיצוני של כדור הארץ חמש פעמים בדקה כאשר אתם מרגישים מרוממים.... נלהבים.

חברים יקרים.. בשלב זה של ה"קריירה" שלכם...היינו אומרים בהומור...זה יהיה בלתי סביר שאתם הייתם עושים זאת... הריצה מסביב לכדור הארץ. עם זאת, ההרגשה בעשייה זו... יכולה להיות פשוט מועילה כמו העשייה.

לכן, אנו מבטאים לכם ואנו יודעים שאתם נמצאים במורד נתיב זה במשך דרך ארוכה... כי מה שאנו מביאים לכם אינו לגמרי חדשות חדשות. זו פשוט תזכורת... על מנת לשמור אתכם נעים קדימה... מרוממים את רוחכם...מעלים את הרטט שלכם.

לכן, אנו מזכירים לכם שבאמצעות ההרגשה שאתם רוציםלהרגיש... בכך שאתם מעלים הרגשה זו מהפנים העמוק שלכם... אתם מאפשרים את הרטט הגבוה יותר שלכם להיכנס. באמצעות הרגשה זו דרך דמיון...אתם מעצימים זאת כמו עשייה.

אנו מפרשים שלא כהלכה את המילים שאנו אומרים. אנו אומרים שזה מאד אפשרי. בהתלהבות העשייה של מה שאתם נהנים...זה מביא בהירות להווייתכם.

עם זאת, אתם עשויים לא תמיד להרגיש שיש לכם את האנרגיה לעשות זאת. חלק מכם עשויים להיות במחלה, אשר מפסיקה את ה"עשייה" של דברים מסוימים שאתם מרגישים שהייתם רוצים לעשות. לכן, אנו אומרים... עשו זאת במיינד שלכם. אנו מציעים בימים אלה... על יותר חיבור של לב/מיינד, המביא לתוך המציאות את ההרגשה של עשייה זו. בעשותכם זאת... בעשותכם זאת.. אתם עשויים להרגיש שהינה מחוץ להישג ידיכם. עם זאת, אנו מציעים שתעשו זאת... את מה שאתם רוצים... באמצעות התמקדות המיינד שלכם.

אפשרו לכם לצפות בסרט בתוך המיינד שלכם...לעשות בדיוק את מה שאתם רוצים לעשות.

באמצעות הצפייה והחיבור של לבכם לדמיון....לכן, מרגישיםזאת... במובן בו אנו אומרים... אתם למעשה עושים זאת.

אתם עשויים לומר שאין זה כך. כיוון, שאם הייתם רוצים... לדוגמה... לקפוץ קפיצת בנג'י. אין אתם עושים זאת באופן פיזי. עם זאת, היינו אומרים.... ההרגשה של קפיצת הבנג'י, אינה מגיעה מהפיזיות. היא מגיעה מהרגשת הלב של עשייה זו.

המיינד שלכם אינו המרגיש.

הלב שלכם מבטא הרגשה.

לכן, באמצעות השלמת הנאמר "קפיצת בנג'י" בדמיון שלכם... בהתמקדות מלאה... ישנה כל אפשרות, שאתם מסוגליםלהרגיש את האמת של מה למעשה "הייתם" מרגישים כמו... אם הייתם עושים זאת בפיזיות.

יישמו זאת אם כן... לכול הדברים שהייתם רוצים לעשות.

הרגישו אותם.... דעו אותם... כאמת שלכם.

באופן בו אתם מביאים את רצונכם קרוב יותר וקרוב יותר לרטט בו בחרתם להדהד.

ככל שאתם מרגישים יותר את ההדהוד של התדר בו אתם רוטטים... אתם הופכים לחיים יותר.

עם זאת בהערה נוספת... בהתייחס לנושא מסוים זה שאנו מדברים עליו....אפילו כאשר אתם אולי מרגישים קצת בדיכאון... כאשר עצבות עשויה להיכנס להווייתכם....בשל נסיבות מסוימות שהתרחשו.... זכרו תמיד לנשום ב/כמו/באמצעות /של אהבה.

האהבה שנמצאת כולה מסביבכם.

אנו חוזרים על דברים אלה שוב ושוב ואנו חוזרים... שאנו חוזרים על דברים אלה שוב ושוב ושוב... פשוט כתזכורת. לכן, כאשר התרחשויות כמו אלה שדברנו על התרחשותן... אתם תזכרו לעשות זאת. ולכן, קחו תועלת מהצעות מעין אלה.

אתם צריכים להרגיש את ההבדל מידית. לכן, הרחיבו ידע זה של נשימה ב/כמו/באמצעות /של אהבה בכל הפעמים....ב/כמו/באמצעות /של כול נשימה שאתם שואפים ולאחר מכן חברים יקרים, אתם תתחילו לדעת על מה שאנו מדברים... ואתם תבינו כאשר אתם "תתפסו זאת"... את הסיבה מדוע אנו חוזרים שוב ושוב ושוב ושוב...כך שזה מתבסס בתוךהווייתכם.... כך שזה הופך לאוטומטי.

בנשימה של...בשאיפה של... אהבה זו... בסופו של דבר, המחשבה לא צריכה לספר לכם מה אתם עושים. אתם פשוט תעשו זאת באופן טבעי... בלא צורך בתזכורת.

זה יגרום לשמחה שעליה אנו גם מדברים.

אתם יודעים שאתם עשויים לדעת על שמחה... במידה מסוימת, כמובן שאתם יודעים עליה. עם זאת, אנו אומרים לכם, חבריםיקרים, השמחה שעומדת להגיע... היא מעבר לשמחה שאתםיודעים בתהודה זו...רטט זה של הפלנטה שלכם. כשאתם נעיםגבוה יותר ויותר... השמחה שלכם מתפשטת ונהפכת לגדולה יותר... מעבר למה שאתם מסוגלים לחוות ברטט בו אתם עכשיו שוכנים.

באיזו תדירות בקשנו מכם שתרוממו את רוחכם? את זה אנו עושים כיוון שאנו יודעים על התועלות מעשייה זו.

גדלנו לקבל שזה לא תמיד אפשרי וכמובן לא במקומות מסוימים על פני הפלנטה שלכם בה הרטט של האנרגיה הוא נמוך במיוחד. עם זאת, האם אינכם רואים? כי על ידי כך שאתם יכולים לעשות זאת עבור עצמכם... אתם מסייעים לאלה אשר בנקודה זו במחזור חייהם אינם יכולים לעשות זאת עבור עצמם. אתם מסייעים לכה הרבה אשר הינם עצובים... אשר הינם שבורי לב... אשר אין להם יותר את הרצון להמשיך.

פשוט, חברים יקרים... בעשיית המאמץ לצחוק... לחייך...להרגיש את השמחה... אתם מסייעים לנשמות כה רבות שאינן יכולות לעשות זאת.

באמצעות העלאת רוחכם... אתם גם מעלים את האנרגיות המקיפות... הקולטות נסיבות שליליות. אתם משנים את האנרגיה למעשה של האוויר... אם רוצים אתם.

זה שימושי...אם אתם בוחרים לשבת ולמדוט ולחשוב על מקומות מסוימים שצריכים זאת. עם זאת, אל תרגישו שאתם לא עושים את כול מה שאתם מסוגלים לו... אם אינכם עושים זאת. כיוון, שאנו ציינו עוד פעם אחת... שלהיות בכול השמחהב/כמו/באמצעות /של אהבה עבור עצמכם... אתם מרוממים מידית את השלם... שבו כל דבר... כל אחד יש לו חלק בו. בין אם הם מרגישים שהם רוצים להיות או לא. בין אם הם מרגישיםשהם נמצאים או לא.

שום דבר יכול לשנות עובדה זו.

אתם כולם חלק מהשלם. האחד... אנרגיה אחת של אהבה.

כיוון, שאנו מחייכים כשאנו אומרים... חזרו יחד אתנו... "אין שום דבר אחר.. אלא אהבה".

ככל שאתם יותר חוזרים על כך... אתם מבינים יותר זאת ברמה עמוקה יותר של הידיעה שאתם חושבים שכבר יש לכם על כך. אתם יכולים לקבל שכל דבר/כל אחד הוא אהבה. אתם מקבלים זאת...ועם זאת, כדי לתפוס זאת בחלק העמוק יותר של עצמכם... אפשרו לעצמכם להבין זאת... כך שתגובתכם להבנה זו... מבטאה את עצמה בהשתתפות שמחה יותר של אהבה זו, האם מבינים אתם?

כאשר אתם מרגישים שמחה גדולה, כאשר אתם יודעים שאתםמרגישים ביום מסוים... ביטוי זה של רוב שמחה שאולי חשתם מזה זמן מה... דמיינו אם כן, כל אחד/כל דבר על הפלנטה שלכם מרגיש בדיוק באותו אופן. האם לא הייתם בטוחים על ההתרוממות שהיתה מתרחשת מידית?

איך הייתם מסייעים לכל דבר באמצעות שיתוף שמחה זו... עםהידיעה שכל אחד וכל דבר מרגישים את אותו הדבר.

ואנו מציעים שכאשר אתם מרגישים קצת עצובים.. תבקשו אולי את אותם שם שמרגישים שמחה רבה, לחלוק זאת אתכם. זה יכול להיעשות. אתם פשוט צריכים לדעת זאת.

חברים יקרים, היבטים אמיצים יקרים של העצמי של הנשמה שלכם אשר לקחו את ההזדמנות להיות על פני הפלנטה שלכם בזמן זה... אנו אומרים לכם עכשיו.... שאת מה שאתם מבצעים מסייע לתוכניות האלוהית יותר ממה שאתם יודעים.

בכם שאתם מהווים דוגמה של אהבה ושל אור... לכול מי שאתם נפגשים בו...אתם משנים את עולמכם למקום גבוה יותר שיש לו את הזכות לשכון בו. שיש לכם את הזכות לשכון בו.

המשיכו, ממשיכים... אנו אתכם בכוח, באנרגיה ובאהבהאלוהית.

אנו תמיד נהיה אתכם בדרך זו. ונכון לעכשיו... זה הזמן עבורנו לעזוב. תודות רבות. ב/כמו/באמצעות /של אהבה.

בלוסום: תודה לכם. האם יש משהו נוסף שהייתם רוצים להוסיף?

פדרציה של אור: לא, ועם זאת, יש משהו שהיית רוצה להוסיף, הלא כן?

בלוסום: ובכן, רק שבכך... שאתם מאמצים את התבנית החדשה הזה... אני מפסידה את השיחה אתכם... השיחה שלנו הלוך וחזור. האם אין אנו יכולים להחליף מדי פעם.... כך שלפעמים נשתמש בתבנית הישנה ולפעמים בחדשה?

פדרציה של אור: אנו כבר מודעים על כך... ויש לנו תוכניות לאפשר זאת... בהמשך במורד המסלול.

בלוסום: כמה נהדר. אוקיי. ובכן, נכון לעכשיו... אולי אנו יכולים קצת משתיהן?

פדרציה של אור: אולי אנו יכולים.

בלוסום: אני מרגישה שזה צריך להיות אחת או האחרת בשלב זה, לאחר "שהנכם מובאים דרך"...איך שהוא זה לא מרגיש שאני רוצה ללכת לשיחה ארוכה אתכם.

פדרציה של אור: אנו מבינים גם את זה. הכול בסדר. את תראי.

בלוסום: הכול בסדר! תודה רבה לכם. באהבה ובתודות.

פדרציה של אור: אכן. ב/כמו/באמצעות /של אהבה.... לכול.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge