Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 12, 2014

מסר של Blossom Goodchild מיום 12 בפברואר 2014

בלוסום: הלו בחורים... ובכן, אני רואה שיש לי רק שתי הזדמנויות נוספות לדבר איתכם לפני שאצא לסיבוב הופעותיי; חשבתי שאני אראה אם אתם נמצאים ואם אכן, הכוונה היא שאנו נשוחח בזמן זה? בהבנה המלאה, שאם זה לא מתאים, אזי, זה פשוט לא יתרחש. תודות רבות. ובכן, אני תוהה... האם הכוונה היא שזה יהיה?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה...האם לא היו הפרעות בכמה מניסיונותינו האחרונים? אנו חייבים לקבל שסוג זה של פעמון אזהרה זוהה בקלות ולכן, ידוע שיסכל ערוץ מסוים זה. אולם, אנו מרגישים עכשיו, שאנו יכולים להטעות טילים אלה שמכוונים לכיוונך, אם אפשר לומר כך... ולגרום באהבה... לתקשורת איתך בשנית.

בלוסום: אלה באמת חדשות טובות. כיוון שכפי שאתם יודעים, אני לא אהיה זמינה לתקופה במשך כמה חודשים קרובים. אני חושבת שזה יהיה טוב עבור כולנו שתהיה הפסקה ונגיע למקום בתוך ישותנו אשר מאפשר לנו להיות... ללא סיוע מבחוץ... עם כל הכבוד.

פדרציה של אור: עם כל הכבוד...זה קשור היטב עם תוכניות שוטפות. "שינוי הוא טוב כמו מנוחה" כפי שנאמר בעולמכם כך בהתאמה.

חברים יקרים של פלנטה כדור הארץ...כמה אתם ממשיכים באומץ...ברצונכם להביא את האור ולאפשר לו להעלות את אמא כדור הארץ שלכם לתוך מישור גבוה יותר. כמה אנו מעריצים עמוקות את חוזקכם ואת התמדתכם הנמשכת לספק את האהבה בתוך עצמכם לאחרים... ולכל מי שצריך.

אתם נאבקתם לפעמים והייתם חולים... עם זאת, עדיין אתם צועדים קדימה... עם הידיעה בליבכם שזה מה שהגעתם לעשות... לתת ולהיות אהבה. זה ...על קצה המזלג.

עם זאת, זה כך... שבמשך השבועות האחרונים בשיחה איתך בלוסום, גילינו שישנה עייפות של נשמות. עייפות... כפי שאת אומרת... שלפעמים, מביאה את האור שלך לתוך מקום עמום ומרגישה שאת לא יכולה להשיג ולחדש כוח.

זה, עבורנו, היה די מדאיג. כיוון שלא הבנו באופן מלא את הייאוש שכה רבים מכם היו/מרגישים. אנו, כפי שאת יודעת...קבצנו כוחות ודנו עמוקות במצב זה. אנו, עד עכשיו, הנחנו שזה היה "משהו שאתם תצמחו ממנו"... ואנו מתכוונים לכך עם כבוד. אנו הרגשנו שזה היה יותר "שלב של צמיחה והתרחבות" בתוך נשמתכם. עם זאת, גילינו מעצתך...שזה יותר קשור לכוחות שליליים שהפגיזו את שדה האנרגיה שלכם על בסיס עמוק ורצוף.

בלוסום: עם זאת, בוודאי שידעתם שזה מתרחש... כיוון שאתם מודעים באופן מלא על האנרגיה האפלה יותר על כדור הארץ, האם לא כן?

פדרציה של אור: אוה באמת! עם זאת, אנו חייבים לדבר באמת, ובאמת בלבד. אנו כמובן שלא די הבנו כמה הרסניות אנרגיות אלה היו/הן למיקומכם הנוכחי.

כיוון, בלוסום היקרה... אנו יודעים כמה מדהימים אתם... אתם של הפלנטה כדור הארץ הרבה יותר גמישים ממה שאתם חושבים שאתם. זה הוכח שוב ושוב על ידכם ולכן, לא "ראינו" את העייפות הבסיסית הנוכחית שאת מדברת עליה.

בלוסום: אכן, אתם אמרתם כי באופן כללי ראיתם יותר אור מחושך. אני מתבדחת לגבי כך שאתם אם הייתם כאן רק לשבוע או לשבועייםמרגישים איך זה להיות טמון באנרגיה זו. לפעמים, זה רק מדכא. אני לא מדברת בשם כל האנושות... באמת... זה אינו מקומי... עם זאת, עבור רבים... זה יהיה כה מרומם לקבל תמיכה זו.

פדרציה של אור: את זה אנו מבינים עכשיו. אנו בהחלט לא נכריז שאנו עושים הצהרות כוזבות על תמיכה זו. עם זאת, אנו נומר שאנו עכשיו מודעים באופן מלא על "התפילה" שהוצעה...וזה עבורכם לדעת שאם זה מועיל לכולם...להתקדמותה של הפלנטה...אזי תמיכה זו תתרחש. עם זאת, במילותייך, בלוסום...אם אין זה עבור הטוב הגבוה ביותר... אזי, זה גם מובן ומקובל שזה לא יתרחש.

בלוסום: בדיוק נכון. אני מרגישה בסדר לגבי כך... כיוון שאני חושבת שאנו כאן כולנו חושבים באופן דומה. אני אישית, מחכה לזמן ביום שישי בו אנו כולנו נקבץ את האנרגיה שלנו באהבה, אם שום דבר אחר לא יגיע ממנה...שזה לכשעצמו... יהיה מאוד מרומם... ואולי כל מה שנדרש.להרגיש את החזית המאוחדת הזו.

פדרציה של אור: גם נאמר, שמנקודת המבט שלנו...עכשיו, בהבנתנו...יהיו רבים בממלכות אחרות אשר גם יאחדו כוחות מוארים איתכם כולכם על פני כדור הארץ.

זה יהיה אירוע מאוד מקודש, עם זאת קצר ועוצמתי, שאנו "במרחבנו" מחכים להפוך גם חלק מכך. אנו מבקשים שאתם תאפשרו לעצמכם להיות בהרמוניה באופן מלא עם הנטייה המאושרת ביותר שלכם... כשאתם מציעים מילות תפילה אלה. כיוון שאתם לא מבקשים בייאוש... זה עבור השבחתה של כל האנושות... ולכן, נשמות יקרות...האם אין זה צריך להגיע מהמקום בתוככם המאושר ביותר והשמח ביותר?

מלאו את ישויותיכם באהבה... שאפו אהבה ונשפו אהבה לזמן מה לפני שאתם מתחילים... כך שבתוך בקשתכם... ישנו רטט של האנרגיה הגבוהה ביותר.

האם אתם מבינים? האם אתם מבינים? חברינו ובני בריתנו היקרים... שרק בכך שתגידו מילים אלה... בהרמוניה... כאחד... אתם כבר לא אנוכיים...עושים כה הרבה כדי לסייע לפלנטה שלכם?

אנו כה גאים בכם מאוד.

בלוסום: תודה לכם. אנו באמת עושים את הטוב ביותר וכל ההתבכיינות וההתבכיינות מגיעים מהאמת שלנו. "קריאה לסימן" זו היא לא בגלל שאנו עצלנים וזקוקים לפתרון מהיר. רחוק מזה. כפי שאתם יודעים... זה מגיע מליבנו, בשל מסך אש, עשור אחר עשור, שבלי רצון מונח על הפיזיות שלנו על ידי אלה אשר מבקשים לפגוע בנו.

פדרציה של אור: עם זאת, אתם יודעים לשלוח להם אור?

בלוסום: אוה כן! אתם מבינים, אין זה שהאור שלנו לא זורח ומוותרים על מה שהגענו לכאן לעשות. לא לא לא! זה פשוט שתחת תנאים מעין אלה שנכפים עלינו... זה לכאורה יותר קשה לאור שלנו לזרוח. ובכן, זה בכל אופן איך שזה מרגיש לפעמים. אפילו כאשר במצב רוח הטוב ביותר, כפי שאני היום... אחד תוהה אם אנחנו מטביעים את חותמנו, האם האור שלנו מספיק חזק כדי להכניע את ההטעיות שאנו שמים על עצמנו, כי בואו נודה בזה... מרבית העולם הוא לגמרי לא מודע על כך. אני חושבת שזו הסיבה שיש לנו קושי עם.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו אומרים לך, בלוסום... האורות הקטנים ביותר... האורות העמומים ביותר... יכולים עדיין להאיר את האופל... יכולים עדיין לעשות שינוי.

הרשו לנו לנסח זאת באופן זה. אנו מבקשים מכם להיות מאושרים... להיות בעלי נטייה בהירה... לכן, בעשותכם כך... אתם מגשימים את משימתכם.

אתם הופכים לאותו ניצוץ בהיר שאתם הסכמתם להיות. למרות שאתם ידעתם... שברגע שאתם למטה על הפלנטה כדור הארץ שלכם... יהיה עליכם להתמודד בהרבה קשיים.

בלוסום: כן, אני מקבלת זאת....יכולה אני לנסח לכם... שאולי קשיים אלה הופכים הרבה יותר קשים מאשר שאנו הנחנו במקור שהם יהיו? ובואו נזכור כאן... זה מגיע מפיו של מישהו אשר יש לו חיים מבורכים, חי במקום נהדר. ובכן, בואו נזכור גם, כי אלה במקום שונה לגמרי.

האם ידענו שזה עומד להיות קשה? האם ידענו שזה הולך להרגיש את זה קשה? האם ידענו שאנשי האופל הולכים להתנהג באופן כה נבזי בסדר היום שלהם שתהיה להם שליטה על הכול... אני מתכוונת... באמת? האם ידענו כמה רע זה יהיה? ובואו נהיה כנים... מרביתנו לא יודעים חצי מכך!

פדרציה של אור: היינו אומרים שצריך היה להיות ספר פתוח שהוצג לכם, כאשר הסכמתם להגיע למטה להגשים משימה זו. אתם ידעתםשזה לא היה מיועד למוגי הלב שיהיו נוכחים ברישום של צוות כדור הארץ! עם זאת, זה נעשה גם ידוע... ש"החיים" בעצמם הם באמת אותו ... ספר פתוח. כל פרק חדש נכתב כשהאחרון מסתיים. לא ניתן לכתוב פרק 15 לפני פרק 6. לכן, באמת שלנו... לא הייתם יכוליםלדעת באופן מלא מה בדיוק יתרחש... איך הכול יצא לפועל...כיוון שהוא לא נכתב.

בלוסום: עם זאת, לאחר מכן... איך אתם יודעים שהתוכנית האלוהית תתרחש? איך אתם יודעים בוודאות?

פדרציה של אור: כיוון שישנם "וודאויות" ש"מסומנות" לאורך הדרך. ישנם אירועים מוגדרים ש"נבנים" בתוכנית...שחייבים להתרחש על מנת שתהיה ל"אנושות" תנועה... ותנועה בכיוון הנכון.

אולם... "אירועים" אלה כפי שאת היטב יודעת, בלוסום... תלויים הרבה מאוד... לא במועד מסוים... עם זאת על סמן של רטט. אירועים אלה שנקבעים מראש... יכולים רק לנבוע מתדר מסוים שהם "מכווננים לתוכו". כאשר "הכוונון" הוא בסדר האלוהי... אזי האירוע יכול להתרחש.

בלוסום: אז, בהתאם לנסיבות שלנו ולמצב העניינים הנוכחי...האם הייתם אומרים שאנו מאחורי "העיתוי של אותו תדר" בשל רצון חופשי וההשתלטות של כוחות שליליים? כן, אני יודעת שאתם תגידו שאין זמן... עם זאת אתם יודעים למה אני מתכוונת.

פדרציה של אור: את רואה, בלוסום...זה המקום בו יש כל כך הרבה בין "את" על כדור הארץ לבין "אנחנו"...שאינם על כדור הארץ... יכולים להתפרש שלא כהלכה. כיוון שאת אומרת "העיתוי של התדר" ולמרות שאת התבדחת...את משתמשת במילה "עיתוי"... עם זאת, אין עיתוי...ישנו רק רטט אנרגיה... וכאשר הרטט תקף...הוא...על פי חוק הטבע... יגרום .. "לאביב בפעולה", אם עדיף בעינייך... מה שנקבע ל"התרחש" כשתדר זה הופך לטעון.

בלוסום: אני מבינה מה שאתם אומרים. עם זאת, ישנו עניין זה של כמה שנמצאים כבר בתדר מסוים זה ואם לא די, די קרוב... ותוהים אם עלינו לחכות 1,000 שנים נוספות עבור אחרים שיתעדכנו? אוי ואבוי... יותר טוב להתחיל לסרוג צעיף ארוך מאוד!!

פדרציה של אור: עם זאת...זה לא בדרך הזו, את תהיי מרוצה לדעת.

בלוסום: מרוצה! אני שבעת רצון! באיזו דרך זה? אם אתם שמחים לשתף, כמובן.

פדרציה של אור: ובכן, עבור אופן ההסבר... אולי אנו נשפוך אור על עניין זה בדרך זו.

כאשר קומקום מגיע לרתיחה...יש לו טיפות מים רבות בתוך כלי זה. כל טיפה היא טעונה חשמלית כשהטמפרטורה של המים עולה...עם זאת, אם היינו מסתכלים פנימה, היינו רואים שכמה טיפות יוצרות בועות ועולות על פני השטח לפני האחרות. כאשר המים מגיעים לטמפרטורה הדרושה להפעיל את מתג ה"כיבוי"... אין זה כאשר כול טיפות המים עלו למעלה. זה לא, באמת, שכול טיפות המים "התחממו" מספיק כדי להפוך ל"בועות בזכות עצמם". עם זאת.... הן עדיין שם בתוך מרביתם של המים... בתוך אותו קומקום. אף על פי, שלא כל טיפה הותמרה לבועה רותחת... הרמה בה כמה טיפות נשארו... עדיין תורמת לשלם ומאפשרת ל"מערכת" לעורר את מה שהיא תוכננה לעשות.

בלוסום: זה מגיע כהקלה, אני צריכה לומר! כי למרבה הצער, נראה שקיימים רבים על הפלנטה שאפילו לא הפשירו! עם זאת, זה שוב... זה מפני שאלו תמיד החדשות הרעות... הבחורים הרעים... שהביאו לתשומת ליבנו.... על מנת לשמור אותנו באותו רטט. אני מנסה כה קשה להתרחק מכך... עם זאת, זה פחות או יותר בוטה על פלנטה זו.

פדרציה של אור: אולי זו הסיבה שאנו אומרים לכם שאנו רואים יותר אור מאשר אנו רואים חושך. כיוון שהמיקוד שלנו ... מהמיקוםשלנו...מבחינים בנקודות אור...כיוון שזה מה שאנו מחפשים.

בלוסום: עם זאת, למרבה הצער...כל כך הרבה כתמים שחורים נזרקים במכוון בפרצוף שלנו בכוונה. שזה עושה את זה הרבה יותר קשה עבורנו "כאן למטה"... להתמקד במה שאתם רואים. בבקשה דעו, אני לא נאנחת... אני לא מתבכיינת... אני רק מספרת לכם את הסיבה מדוע זה כך שאנו הגענו למקום בליבנו, בו כה רבים מאתנו רוצים "הלו" קטן מלמעלה... "מסר קטן מהבית".

פדרציה של אור: אנו מבינים זאת הרבה יותר ברור עכשיו, בלוסום.

בלוסום: אוקי...ובכן אני יודעת שזה הזמן לסיים עכשיו. אני מתגעגעת לכם! ואני אתגעגע אליכם בשעה שאהיה הרחק... אבל אנו נתפוס רגעים פה ושם... באהבה... ואכן זה טוב להרגיש את אהבתכם... ותודות רבות.

פדרציה של אור: אנו מזכירים לכם שאנו נאחד כוחות אתכם כאשר התפילה תוצע.

אהבתנו העמוקה נשלחת כאן לכל לב...אנו משפחה אחת.


ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-
http://www.youtube.com/watch?v=q00Os7H4Zos&feature=youtu.be


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

גילי ויצמן - אנרגיה במגע

רפלקסולוגיה ושיאצו בשילוב עם הילינג

052-6001200

הצטרפו והיו בקשר בדף שלי בפייסבוק - גילי - אנרגיה במגעShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge