Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 20, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 20 באוגוסט 2015

אני עדיין נמצאת באנגליה בעקבות פטירתה של אמי וסיבוכים עם אבי החורג. אני מקווה לחזור לאוסטרליה בתחילת ספטמבר. לכן... אהיה אסירת תודה מאוד אם תוכלו להודיע לאתרים וכו' שאתם יודעים כי הם מפרסמים את תקשורי, כיוון שלא ניתן להשתמש ברשימת התפוצה שלי בתוכנית האינטרנט כאן. תודה. אני מחכה לחזור בקרוב מאוד לתנופת הדברים (המתרגמת - לעשייה הרגילה). אוהבת. בלוסום.

בלוסום: הלו חבריי. זה כמעט חודשיים מאז שהיינו בקשר. אני מקווה כי היום הוא הזמן הנכון בתוך האנרגיות שלי לדבר אתכם בשנית.

לכאורה, ישנן חדשות רבות המופצות מסביב בהתייחס "לעמודי האור" שאנו "נתקלנו" בהם לקראת סוף 2011. נראה שישנן הופעות רבות מסביב לעולם (ממה שאני מבינה מהקוראים). האם אלה "העמודים" שספרתם לנו עליהם? ואם כך, האם יכולים אתם לדבר יותר על מטרתם? תודה.

פדרציה של אור: אנו "מגיעים" בראש שלך בחמלה רבה ובחוסן (*). מה שהזכרת, הוא באמת מה שאנו הכרזנו שיגיע ועם זאת, מנקודת מבטנו... הם הגיעו בדיוק בזמן!

בלוסום: אכן! ובכן, מה זה כמה שנים בין חברים!

פדרציה של אור: יותר ויותר תופעות מעין אלה נוצרות/תיווצרנה עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול. כפי שדברנו לפני כן... קרניאור של אנרגיה נמצאות כאן כדי לסייע. הן יוצרות מערבולת בתוך עצמן המאפשרת את מה שיש צורך בו שיגיע דרכן... להדהד ולהשתלב בתוך האטמוספירה של כדור הארץ, על מנת לחייב את התנועה קדימה של הפלנטה שלכם.

רק באמצעות נוכחותן... הן כבר שולחות ומעניקות אנרגיותגבוהות יותר... לא רק לאזורים מסביב מהם הן נובעות... עם זאת, הכוח אשר טמון בתוכן, מאפשר ל"מטרתן/עבודתן" להיות מופצת הרחק הלאה.

הן... עד כה.. ממוקמים במקומות כאלה המאפשרים "צמיחה" מתוך כדור הארץ שלכם כדי לטעון אותם מחדש ולהניע אותם למעלה במלוא הקיבולת שלהם.

בלוסום: אתם דברתם לפני כן, על ידע שגם כלול בתוכן?

פדרציה של אור: היינו משתמשים במילה "מידע".

בלוסום: על מה?

פדרציה של אור: מידע המוצג לאחד ולכולם לצורך סיוע בהתקדמותה של התוכנית האלוהית.

בלוסום: איך אנו מקבלים מידע זה?

פדרציה של אור: באמצעות כניסה טלפתית לישויותיכם, אשר הם יעניקו לכם. זה לא שאחד פתאום ייפגע באופן נוקשה והמידע ירד בקצב שעשוי לפוצץ את החושים. אלה הם קרני אור מפותחות באופן גבוה ביותר המתוכננות לייצר בקצב התואם לאלה אשר מוכנים לקבל... את המידע הנדרש.

בלוסום: ובכן, רק חלק מאתנו יהיו רגישים למידע זה... או הוא מיועד לכול?

פדרציה של אור: זה כמובן עבור הכול ועם זאת, הן מתוכננות להרחיב את היקף המחשבה עבור אלה הנשארים קצת תקועים בדרכם... ובקצה השני של הסקאלה... הן כוללות מידע באיכות הגבוהה ביותר בהתייחס ל"פטנטים" עבור מודעות חדשה.

בלוסום: האם יכולים אתם להסביר קצת יותר לעומק?

פדרציה של אור: בתוך התוכנית של מה שעומד להיות... נדרש הרבה על פני הפלנטה שלכם כדי לחדש את מה שנבל/נובל וכמעט נהרס. עמודים אלה כוללים "תוכניות קרקע" המאפשרות לחדש דברים מעין אלה. ישנם רבים... ממה שאנו מכנים... "צוות קרקע", אשר עשויים לא להיות מודעים בצומת זו... על מטרתן. עם זאת, ברמה אחרת... הם הסכימו להיות ה"הרפתקנים" ולצאת ולהציג מחדש את הדרכים של התקדמות טכנולוגית... אשר תמשיך לפעול נגד מה שמוקם ולא מסייע.

בלוסום: לכן, בכך אתם מתכוונים... טכנולוגיה לנקות את הפלנטה שלנו וכו'?

פדרציה של אור: בדיוק. הן עובדות בדרך נהדרת המכילה מידע/ידע רבים, עם זאת... איך היינו מנסחים זאת במונחי ההבנה שלכם? הידע מתוכנת "להינתן" לאדם המקבל את תפקידן.

האם יכולים אנו להסביר זאת בדרך זו? די כמו המחשב שלכם... בקצות אצבעותיכם ישנו ידע ומידע עבור הכול. עם זאת, זה תלוי... האם לא כן?... על מה שהנשמה "נמשכת אליו" באשר למה בדיוק הם בוחרים להתחבר כדי לקבל מידע זה.

לדוגמה... אחד אשר נלהב מפרחים... לא יתחבר כדי לקבל מידע על מנועי רקטה. זה לא "הסצנה שלהם". לכן, הם מתחברים כדי לקבל מידע על פרחים. מדעני הרקטה עושים את אותו הדבר בהתייחס למנועי רקטה.

לכן... מידע המגיע מעמודים אלה יסנן את "סחורותיהם"... אשר הינן בעלי מגוון עצום... כך שהמידע הנכון "מוצא" את הנשמות אשר הסכימו... וקרוב לוודאי להשתמש... בנושא מסוים.

באם חלק מהנשמות מקבלות יותר מידע/הורדה... זו תהיה אופנה מוסכמת על מנת לבצע את הצעד/השלב הבא של "התוכנית".

עבור אלה שאינם מעורבים כה עמוקות בדרך זו.. הם עדיין יקבלו אנרגיה רבה כדי לרומם את נשמתם ולהביאם למקום של "איזון" על מנת שימשיכו הלאה... בנתיבם. עם זאת, היינו אומרים... במהירות מואצת ממה שהם היו עושים.. אם עמודים אלה לא היו מגיעים.

בלוסום: ובכן, זה ללא ספק נשמע מאוד מסובך להרכיב. וישנם חלק אשר יגידו כי עמודים אלה נגרמו על ידי הפרעות אטמוספיריות... כלומר, תנאי מזג אויר.

פדרציה של אור: אחד חייב לאפשר פערים כדי להתפתח... על מנת שאחד יגיע בהתאם להחלטתם לאמת שלהם.

אין זה משנה לנו. זה באמת משנה לא מה שכל אחד "מחליט" לעשות מעמודי אור אלה. כיוון.... שהם מה שהם... והם מבצעים את משימתם... לא משנה איזה ספק ופחד יהיו מוצגים.

זכרו גם, חברים יקרים... ישנם.. נכון לעכשיו... גורמים בהתייחס לשקרים של דברים רבים המוצמדים מסביב למערכות התקשורת הטכנית שלכם... המתוכננות לעשות בדיוק מה שהן עושות.. לבלבל ולהפיץ פחד.

בלוסום: יכולה אני עכשיו לעבור באופן "חלק" ונחמד, לדעתכם בהתייחס לסופו של חודש ספטמבר? אני יודעת שדברנו בקצרה על כך, לפני זמן מה... עם זאת, אותה "מסגרת זמן" נראית גם, שתופץ כמו אש משתוללת... ואני תוהה אם תוכלו להבהיר לנו קצת... בוודאי מהיבט שלכם על כך... ואני מקבלת שזה לא "יתאים" בהכרח למה שאחרים מתקשרים או מעלים ספקולציות.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, נשמות יקרות... מה שאנו בוחרים להכיר בהתייחס ל"זמן" זה הוא באופן טבעי התכנון שאנו מודעים לו... בהתייחס להמשך באמצעות כול מה שהלך לפני ולכן, מוביל לשיא מסוים.

אנו אומרים שנית... מה שהזכרנו לפני כן... כי בסוף שנת 2015 שלכם.. יהיה הרבה יותר להתלהב ממנו.

בלוסום: ובכן, אתם לא מוכנים להצהיר כי שינויים גדולים יגיעו בסוף ספטמבר?

פדרציה של אור: אנו הפדרציה של אור. מה שאנו בוחרים להעניק בדרכי ההתעלות לנשמות הוא ברמה אינדיבידואלית... עבור האדם.

מרבית המידע שניתן על ידינו...מתוכנן לעבוד ברמות רבות... לסייע לרבים... ולהביא אותם בהבנה מאוזנת... אין זה משנה אם אחד יותר "מודע" מאשר האחר. המסרים מתוכננים עבורהכול... ועם זאת, בתלות בעומק התעוררותו של האחד... הם מקבלים ברמות שונות. חלק.. מבינים ברמה עמוקה הרבה יותר... את משמעותם. אחרים... רק מדלגים על פני השטח.

ללא ספק... אנו מצהירים שיגיע זמן בעתיד הקרוב בו הפלנטה שלכם גאיה... אמא כדור הארץ האלוהי שלכם... עומד לקבל פיצוץ של אנרגית אהבה שעדיין לא נחוותה.

אנרגית אהבה זו הינה "שיקוי קסם" שכה רבים מכם המתנתם לו. זה יזרח כמו שום דבר שחוויתם... בראש ובראשונה בלבכם.

שחרור זה של אנרגיה זו עומד להגיע אליכם כדי שאתם... כפי שאת בלוסום אומרת לעיתים קרובות... "תקבלו הצגה זו על הדרך". אין אנו נותנים לכם מועד... עם זאת אנו מודים שמילתכם "בקרוב" היא הרבה יותר קרובה ממה שאתם חושבים.

בלוסום: מחשבה מדהימה פשוט צצה בראשי.. האם שמתם אותה שם?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: המשיכו לשתף אותה אם הייתם רוצים? אתם הרבה יותר משכנעים.

פדרציה של אור: עמודי האור עומדים להפוך הרבה יותר כאלה שניתן להבחין בהם במשך תקופה קצרה של זמן...הם הרבה מאוד חלק מאנרגיה גבוהה יותר שנכנסת. הם יופעלו בזמנים בולטים מסוימים... כאשר, לא רק הם ייראו לעין... עם זאת, באמצעות הפעלתם... הם יפלטו את האנרגיה שלהם "החוצה"... ברטט פועם.. אשר באמת, יגרום לאחד להזיל דמעות של שמחה עליונה.

בלוסום: עם זאת, עד כמה שאני מודעת... כאשר הם מופיעים... הם לא נשארים במשך זמן רב מדי. ובכן, איך זה יכול להיות?

פדרציה של אור: היקום עובד בדרכים מסתוריות, בלוסום היקרה. אפילו כאשר אלה הופיעו ולאחר מכן נעלמו... הם השאירו את "תכנית האב" (blueprint"") שלהם.. הבה נאמר. האנרגיה שלהם עדיין שם. ככל שיותר ויותר תוכניות אב מונחים במקום... הם מתכוננים.

בלוסום: למה?

פדרציה של אור: לזמן הפעלתם.

בלוסום: והם עומדים כולם "להתפוצץ" מיד לאחר מכן?

פדרציה של אור: לא. כיוון שעמודים שונים מורכבים מרמות שונות של אנרגיה.

זו די מעורבות מורכבת באשר ל"מתי ואיך"... ובכול האמת... זה עשוי שיהיה קשה קצת לנו להסביר את העבודה בהתייחס ל"יציאה לדרך"... "ההפעלה של".. קרני אור יקרות אלה.

בלוסום: ובכן, אנו עומדים לצפות לרבים יותר מהן?

פדרציה של אור: רבים יותר.

בלוסום: המילים "הצגת אור" שוב רוקדות בראשי. האם העמודים הם חלק "מ"הצגת האור" שהזכרתם בעבר?

פדרציה של אור: הם צינור בהליך... ואנו בוחרים להשאיר זאת שם... נכון לעכשיו.

אנו עוזבים אותך ביום זה בידע ש"החום עולה"

היכנסו פנימה... עמוק בתוך נשמותיכם והרגישו מי אתם.

ההתרגשות של אמת מעין זו תיבנה.... כשאתם מתכוננים לזמנים בהם אתם לעיתים מאבדים אמונה שזה אי פעם יתרחש.

בלוסום: אוה! רק לפני שאתם הולכים... פשוט במהירות... אני רוצה לשאול... ואני שואלת עבור אלה אשר נראה שהם חווים את אותו הדבר כמוני... זו הרגשה של "אני סיימתי"..."חלל" זה... "ריקנות/חוסר תחושה" זו שאנו מרגישים... מציגה את עצמה לנו... כך שאנו באמת מרוקנים ולכן, מוכנים להתמלא עם אנרגיות גבוהות יותר שממתינות לנו?

פדרציה של אור: היינו נותנים לך עשר מתוך עשר עבור מסקנה זו.

בלוסום: עם זאת, יהיו ללא ספק חלק אשר לא יחוו זאת... איך זה עובד?

פדרציה של אור: כל אחד מכם הוא מקרה אינדיבידואלי. אףאחד... אנו חוזרים בשנית... אף אחד... יחמיץ הזדמנות פז זו. הולכים בנתיבים רבים.... עם זאת, הם מובילים אל שיא בחירתכם להוויה כאן.

אנו עכשיו חייבים להסיר את האנרגיות שלנו או את תמצאי את עצמך די מותשת.

בלוסום: כה רבים מודים לכם. אני תוהה אם הרטט שלי יהיה גבוה מספיק בתוך סביבתי נכון לעכשיו. נראה שהם גבוהים. אהבהאהבה אהבה ויותר אהבה לכם.

פדרציה של אור: אנו מקבלים אהבה זו מהכול... כשאתם משולבים עם אהבתנו... ואנו ממזגים את האנרגיה לתוך הגבוה ביותר.

(*) הסתכלתי בגוגל במילה "חוסן". ידעתי מה משמעותה, עם זאת לא הרגשתי שזה נכון במשפט זה. אולם, אני מרגישה שהם מתבטאים בדרך זו, כיוון שהייתי לאחרונה בזמן במיוחד קשה וזה הרגיע את ליבי כשהם השתמשו במילה זו. "כוח של המיינד המאפשר לאחד לשאת כאב או צרה בחוסן".


הנה כמה קישורים ששלחתי בהתייחס לעמודי האור.

http://galacticconnection.com/strange-beams-of-lights-are-seen-all-around-the-world/#sthash.8gCNvxlM.dpbs

https://www.youtube.com/watch?v=326ottFgpto

https://www.youtube.com/watch?v=GcckJAh52cU

Mysterious Beams Around the World

http://www.spherebeingalliance.com/blog/pillar-of-light-phenomenon-occurring-again.html

https://kauilapele.wordpress.com/2015/08/18/galactic-connection-8-18-15-strange-beams-of-lights-are-seen-all-around-the-world/

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA . תודה רבה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge