Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 19, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 19 בדצמבר 2016

מסר קולי ישיר לחג המולד מענן לבן (White Cloud)

האודיו לתקשור זה הוא כאן:

התמלול של התקשור:

קבלת פנים חמה מאוד לכל נשמה הבוחרת להאזין למילים אלה שאותן יש לי להציע בזמן זה של בזבזנות חגיגית. חבריי, לפני זמן רב מאוד על פני הפלנטה שלכם..... בלוסום נאבקת קצת ואני מבקש את רשותה לאפשר לי לדבר, כיוון שהיא מודאגת לגבי מה שהיא ידעה כהרף עין על מה שאני עומד לדבר, וזה בלבל אותה קצת, כיוון שאני הראיתי לה את התמונה שאחד יודע על מהלך ההיסטוריות שלכם על ילד תינוק באבוס, עם האנשים החכמים, רועה הצאן, השור... על אמא ואבא המסתכלים באהבה על ילד זה ועל הכוכב הבהיר בשמיים.

בלוסום מופתעת, כיוון שאני לא מדבר לעיתים קרובות בהתייחס לעניינים מעין אלה, מה אם אתם יודעים שזה עומדת להיות אמת שהתרחשה.... מה לדעתכם אותו כוכב מנצנץ בשמיים, עומד להיות?

חשבו איך מחשבותיכם המשיכו... והאם לדעתכם עכשיו כוכב מנצנץ זה עומד להיות ספינה של אור...שהסתכלה למטה והבטיחה שילד זה "נולד" בבטחה?

חבריי, כול דבר שמחשבותיכם עשויות להיות על עניין זה, אני אומר לכם ביום זה... ששם היתה האנרגיה של נשמה מוארת שהגיעה לפלנטה שלכם. הייתי גם אומר, שזה לא היה בסביבות זמן דצמבר זה, אולם בשל העובדה שזו היתה הצטרפות מודעת של מחשבות שזה היה כך, אזי אני מרגיש שזה נאות להיות מסוגל לדבר על כך.

האנרגיה של נשמה זו שינתה את עולמכם. רמת האנרגיה הגבוהה ביותר שיכולה ללכת ביניכם הגיעה לעולם זה כדי ללמד אתכם לגבי עצמכם. ללמד אתכם לגבי אהבה והיו מורים רבים שהינם מאותו שיעור קומה של אנרגיה שבחרו גם ללכת ביניכם.

אין זו משימה קלה לעשות זאת.

נשמות אלה מהאנרגיה המוארת הגבוהה ביותר, בדרך כזו או אחרת... מצאו את עצמם ללעג, להתעללות, לעינוי, לכאב... ועבור כל האהבה שהם העניקו החוצה... מאוד מעט חזר אליהם.

הם הלכו לפני שאתם הגעתם לזמן זה... והם הראו את הדרך... כפי שאתם עושים עכשיו.

כל אלה המאזינים למילותיי הם מראי-הדרך של אור....שלאהבה.

אתם דוגמאות של איך ללכת קדימה ולהקרין את האור שלכם... לא שופטים... בידיעה שזו דרך החיים... זו דרכה של ההוויה... זו האמת. האמת אשר טמונה עמוק בתוככם, חבריי.

כאשר אתם נושמים עכשיו איתי... אתם מרגישים אמת זו בהווייתכם...כי אתם מגדלורים של אור כאן על פני הפלנטה היפה שלכם. אתם מצליחים. האור שלכם קורן החוצה... והוא משיג את אלה שזקוקים לו. אין אתם צריכים לדעת תמיד להיכן האור שלכם הולך... כמה רחוק הוא הולך ולמי או למה. אתם רק צריכים את הכוונה להעניק החוצה... לשלוח החוצה... את אהבתכם.

אני אומר לכם, חבריי... הוא ימצא את דרכו לכל הפינות הנסתרות, לכול הבקיעים הצרים שמוחשכים והוא יאיר אותם עם חום, וכשהוא עושה זאת... כולם על פני הפלנטה שלכם, כולם בתוך הפלנטה שלכם, כולם מסביב לפלנטה שלכם ומעבר לה... ייהנו. פשוט באמצעותכם... והנשמה שאתם... יש לה את הכוונה להעניק החוצה את האהבה שזו אתם.

פעמים רבות הבעתי שאם יכולתם לראות את האורות שלכם מהעמדה בו אני שוכן, הייתם קורנים מבפנים, כאשר אתם מכירים את האמת של עצמכם....ואיך אתם הייתם צוחקים לגבי הרגעים, רגעים כה רבים ששקלתם את עצמכם להיות הרבה פחות אור ממה שאתם למעשה.

התכווננו למי שאתם למעשה. שאלו את עצמכם... להראות לכם... לעצמכם... את מערך הצבעים היפה ביותר שלכם, חבריי היקרים. ואיך שעצמכם מציג את עצמו לכם... אולי דמעות של שמחה תזרומנה מעיניכם...כשהאמת מוצגת... כשהאמת ידועה...ונשארת באותה הרגשה כשאתם מסתכלים על האור שהינו אתם.

דעו זאת. הרגישו זאת. היו זאת. העניקו זאת. קבלו זאת בכל נשימה של חיים על פני פלנטה זו, שאתם שואפים.

אתם כה חזקים בתוך הווייתכם. אתם מכילים כוח כזה וככל שאתם מכירים את עצמכם...זה הופך קל יותר להשתמש בכוחזה עבור הטוב הגבוה ביותר... הטוב הגדול ביותר של הכול.

לכן אני מבקש... בכנות ובכבוד עבור עצמכם... לאפשר לעצמכם לתת לעצמכם, במהלך אירוע עונתי חגיגי זה...להעניק לעצמכם את הזמן כדי להתחבר במודעות... כך שאתם אולי מודעים יותר על המקור האלוהי שהנכם חלק ממנו.

תנו הכרת תודה למקור האלוהי מהמקום בלבכם שיכול להרגישזאת... וכשאתם עושים זאת, כשאתם מעניקים הכרת תודה...הווייתכם מאירה אפילו יותר.

דעו ששם ישנם מלאכים, שם ישנם שומרים, שם ישנן ישויות שלאור...חלק שהתגוררו על פני הפלנטה שלכם בימים עברו וחלק שאף פעם לא היו. עם זאת, כל ישות בודדת של אור בוחרת להיות מסביבכם ולהציף אתכם ואת הפלנטה שלכם עם האור הגבוה ביותר שהם מרעיפים עבורכם.

אני מנצל הזדמנות זו לספר לכל אחד שאני אוהב אתכם...תמיד אהבתי אתכם ואני תמיד אוהב אתכם.

כיוון שאנו מקור אנרגיה אחד של אהבה. הרגישו את אהבתי בתוך הווייתכם, חבריי היקרים של כדור הארץ. אני מודה להזדמנות זו לדבר אתכם... ואני רוצה שבאופן מילולי, באמצעות קול... לתת הכרת תודה לחברתי בלוסום... כיוון שהיא סייעה לי כך שקבלתי את מה שרציתי לחלוק, החוצה לכה רבים. אני אוהב אותך בלוסום.

ובכן, חבריי. תיהנו! הביאו צחוק לעצמכם... לאחרים ולפלנטה שלכם. כיוון שכפי שאתם יודעים היטב, זו הדרך הנעימה והקלה ביותר להעלות את הרטט של הכול.

ובכן עכשיו, עם הו הו הו שמח... אני עוזב... באהבה.

אנו מודים לאחדות האלוהית שאפשרה הזדמנות זו להתרחש. אנו מבקשים תמיד שאנו נישאר צנועים על מנת שנשרת ונקבל ושאנו נוכל להמשך ללכת באומץ כמו האור והאהבה.

שלום (Adieu) חבריי... שלום (Adieu).

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge